Forma w lidze
Cambridge United w tabeli
5. miejsce / 16 punktów Play-offy
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
8 meczów bez porażki
9 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
8:6 bramki
1,60 gola/mecz
6 pkt
6:5 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Cambridge United
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Anglia | 24 | napastnik | 9 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Kongo | 32 | pomocnik | 9 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,09 średnia ocena | Anglia | 24 | napastnik | 9 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Anglia | 31 | pomocnik | 9 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Cambridge United 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Cambridge United w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 16 |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 16 |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 15 |
Wyniki Cambridge United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Cambridge United
1
Blackpool
0
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Cambridge United
2
Northampton Town
1
EFL Trophy (Anglia), 7. runda
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Cambridge United
1
AFC Wimbledon
1
League One, 8. kolejka
|
Terminarz Cambridge United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Barnsley
Cambridge United
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Cambridge United
Wycombe
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Cambridge United
Plymouth
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Cambridge United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
![]() |
Walia |
|
wypożyczenie | |
| 05 Paź 2026 |
|
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia |
|
wypożyczenie |
Cambridge United to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest Abbey Stadium, który może pomieścić 10 847 widzów. Zespół prowadzi Neil Harris. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cambridge United?
Klub piłkarski Cambridge United zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cambridge United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cambridge United trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Cambridge United w tabeli League One?
Cambridge United zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 16 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 3 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Cambridge United?
W wyjściowym ustawieniu Cambridge United między słupkami staje J. Eastwood, a linię obrony najczęściej tworzą C. Heffernan, K. Watts oraz Z. Bradshaw. W środku pola grają D. Ball, B. Knight, P. Mpanzu, O. Moxon, S. Kaikai oraz I. Heath, a za skuteczność w ataku odpowiadają Gassan Ahadme. Trener Neil Harris ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Cambridge United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cambridge United to spotkanie z Barnsley, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Oakwell w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cambridge United?
Ostatni mecz Cambridge United to wygrana z Blackpool 1:0 w League One, 10 października 2026. Bramkę zdobył Yahyai. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cambridge United w tym sezonie?
Bilans Cambridge United w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-4-1 przy 14 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cambridge United w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Cambridge United w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Cambridge United
Cambridge United terminarz
Kiedy Cambridge United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cambridge United to spotkanie z Barnsley, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Oakwell w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Cambridge United w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Cambridge United w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Cambridge United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cambridge United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 13/19 | 1/4 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 7. runda
|
2:1 | 4-2-3-1 | 4/9 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League One, 8. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 8/9 | 2/4 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 7. runda
|
1:4 | 3-4-2-1 | 7/10 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 8/13 | 5/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
2:1 | 4-1-3-2 | 7/10 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 7/9 | 2/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 3/15 | 0/1 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 4/7 | 2/3 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
0:1 | 4-2-3-1 | 4/5 | 2/2 |
Cambridge United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 6 z 9 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Cambridge United zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cambridge United?
Ostatni mecz Cambridge United to wygrana z Blackpool 1:0 w League One, 10 października 2026. Bramkę zdobył Yahyai. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cambridge United – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Cambridge United w sezonie 2026/2027.
Miejsce Cambridge United w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Cambridge United w tabeli League One?
Cambridge United zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 16 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 3 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Cambridge United w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Cambridge United na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Cambridge United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 1,22
- Udane dryblingi / mecz 4,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,22
- Czyste konta 11%
- Odbiory / mecz 13,6
- Przechwyty / mecz 8,0
- Wybicia / mecz 34,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,7
Strzelcy Cambridge United
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cambridge United i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cambridge United to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barnsley - Cambridge United Po przerwie pada 79% bramek Cambridge United.Przebieg meczu Cambridge United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-3-0 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-2-0 |
Gdy Cambridge United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Cambridge United
100% bramek Cambridge United pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cambridge United zdobywa w sezonie średnio 1,78 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,78.
Aktualne serie Cambridge United
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Cambridge United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cambridge United wygra mecz Barnsley - Cambridge United Cambridge United nie przegrywa od 6 meczów.Bramki w meczach Cambridge United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 56% meczów Cambridge United padają co najmniej trzy bramki, a w 89% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barnsley - Cambridge United Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów Cambridge United.Cambridge United – faule i karne
- Faule / mecz 10,3
- Faule rywali / mecz 11,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cambridge United fauluje średnio 10,3 razy na mecz, a wymusza 11,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cambridge United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cambridge United zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Cambridge United wygra mecz Barnsley - Cambridge United Cambridge United zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Cambridge United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 79% goli Cambridge United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 9 meczów.
Cambridge United wygra drugą połowę meczu Barnsley - Cambridge United Drugą połowę Cambridge United wygrywał w 5 z 9 meczów.Cambridge United – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,2
Cambridge United oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barnsley - Cambridge United Cambridge United oddaje 9,7 strzałów na mecz.Cambridge United – posiadanie piłki
- U siebie 53,8%
- Na wyjeździe 43,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio Cambridge United utrzymuje przy piłce 49,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Cambridge United wygra mecz Barnsley - Cambridge United Cambridge United utrzymuje średnio 49,3% posiadania piłki.Cambridge United – podania
- Kluczowe / mecz 8,9
- Dośrodkowania / mecz 24,8
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 73
- Celność długich podań 33%
Cambridge United wymienia średnio 359 podań na mecz przy celności 71%, z czego 8,9 to podania kluczowe.
Cambridge United – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,22
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Cambridge United to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Barnsley - Cambridge United Czyste konto Cambridge United zachowuje w 11% meczów.Cambridge United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Cambridge United wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Barnsley - Cambridge United Powyżej 8,5 rożnego padło w 78% meczów Cambridge United.Cambridge United – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 22%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 11%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 11%
Cambridge United ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Cambridge United – 1,1.
Cambridge United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 1,25 |
| Środka tabeli (9–16) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Cambridge United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Cambridge United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,80 1,75 | 2,60 1,75 | 1,60 0,75 |
|
4.
|
2,00 1,60 | 2,25 1,40 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
2,00 1,50 | 1,60 1,50 | 1,20 1,25 |
|
6.
|
2,00 1,25 | 2,80 2,00 | 1,20 1,25 |
|
7.
|
1,25 2,50 | 1,75 2,00 | 0,75 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Cambridge United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cambridge United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cambridge United - Wigan Athletic 3:2 League One, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Cambridge United - Huddersfield Town 1:2 League One, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Cambridge United - Wigan Athletic 3:2, League One, 15.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Watts, Cambridge United - Wigan Athletic 3:2, League One, 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Bradshaw, Cambridge United - AFC Wimbledon 1:1, League One, 26.09.2026
Jakie statystyki ma Cambridge United w tym sezonie?
Bilans Cambridge United w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-4-1 przy 14 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cambridge United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cambridge United w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Cambridge United 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Cambridge United
-
Shane Mcloughlin Obrońca Uraz łydki pauzuje od 52 dniopuszczone: 10 meczów
-
Shayne Lavery Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 761 dniopuszczone: 58 meczów
Kadra Cambridge United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
24 | Anglia | 250 tys. € | 339 tys. € | 9 | 100% | 3 | 1 | 655' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Maroko | 600 tys. € | 431 tys. € | 7 | 78% | 3 | 0 | 503' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
31 | Sierra Leone | 150 tys. € | 277 tys. € | 8 | 89% | 1 | 1 | 456' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
22 | Sierra Leone | 500 tys. € | 92 tys. € | 6 | 67% | 0 | 1 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Szkocja | 225 tys. € | 308 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 276' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Irlandia Północna | 250 tys. € | 308 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 192' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
31 | Anglia | 250 tys. € | 400 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Anglia | 400 tys. € | 400 tys. € | 7 | 78% | 0 | 1 | 377' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
32 | Kongo | 350 tys. € | 616 tys. € | 9 | 100% | 0 | 2 | 512' | 1 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
21 | Anglia | 100 tys. € | 62 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Anglia | 250 tys. € | 49 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 438' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
21 | Irlandia | 75 tys. € | 154 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 51' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
29 | Irlandia | 175 tys. € | 308 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Anglia | 75 tys. € | 154 tys. € | 9 | 100% | 2 | 1 | 602' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Anglia | 600 tys. € | 308 tys. € | 9 | 100% | 2 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | 7 | 78% | 0 | 1 | 573' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Anglia | 125 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Anglia | 450 tys. € | 185 tys. € | 7 | 78% | 1 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Niemcy | 150 tys. € | 493 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Irlandia | 200 tys. € | 462 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 95' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Anglia | 75 tys. € | 216 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | Anglia | 0 € | 67 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Cambridge United
5,3 mln €
śr. 219 tys. € / zawodnika
Ile Cambridge United wydaje na pensje
5,6 mln € rocznie
śr. 235 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Anglia (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cambridge United w sezonie 2026/2027
Cambridge United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cambridge United
Jak wygląda skład Cambridge United?
W wyjściowym ustawieniu Cambridge United między słupkami staje J. Eastwood, a linię obrony najczęściej tworzą C. Heffernan, K. Watts oraz Z. Bradshaw. W środku pola grają D. Ball, B. Knight, P. Mpanzu, O. Moxon, S. Kaikai oraz I. Heath, a za skuteczność w ataku odpowiadają Gassan Ahadme. Trener Neil Harris ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Cambridge United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cambridge United w sezonie 2026/2027.
Cambridge United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
![]() |
Walia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Paź 2026 |
|
Anglia | 29 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | – |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Anglia | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Gambia | 23 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Sierra Leone | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
wypożyczenie |
Rekordy transferowe w historii Cambridge United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cambridge United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cambridge United trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Cambridge United – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Cambridge United? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cambridge United?
Klub piłkarski Cambridge United zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.