Gassan Ahadme Yahyai jest piłkarzem występującym obecnie w Cambridge United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Gassan Ahadme
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
20 Paź
20:45
|
Cambridge United
2
Wycombe
2
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Barnsley
1
Cambridge United
2
|
77' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| League One, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:10
|
Cambridge United
1
Blackpool
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (5 celnych)
|
Decydujący | |||
| League One, 10. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Gassan Ahadme w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gassan Ahadme wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 20,0%. Gassan Ahadme oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gassan Ahadme w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gassan Ahadme rozegrał w barwach Cambridge United w EFL Trophy 1 mecz, w League One 9 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 746 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Gassan Ahadme
Pierwszy transfer Gassan Ahadme w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Ipswich Town do Charlton Athletic za 1,2 miliona euro.
Na jakiej pozycji gra Gassan Ahadme?
Gassan Ahadme najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Gassan Ahadme?
Wycena 25-letniego Gassan Ahadme według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gassan Ahadme?
Gassan Ahadme urodził się 17 listopada 2000 w Vic w Hiszpanii (narodowość: Maroko). Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Gassan Ahadme - statystyki
Szczegółowe statystyki Gassan Ahadme w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cambridge United. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gassan Ahadme
Gassan Ahadme Yahyai vs. inni
Atak
Obrona
Podania Gassan Ahadme
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gassan Ahadme w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gassan Ahadme wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 20,0%. Gassan Ahadme oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Gassan Ahadme - transfery
W trakcie kariery Gassan Ahadme zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cambridge United 2026 – obecnie
-
Charlton Athletic 2026 – 2026
-
Stevenage 2025 – 2026
-
Charlton Athletic 2024 – 2025
-
Ipswich Town 2024 – 2024
-
Cambridge United 2023 – 2024
-
Ipswich Town 2023 – 2023
-
Burton Albion 2023 – 2023
-
Ipswich Town 2022 – 2023
-
Burton Albion 2022 – 2022
-
Norwich City U23 2022 – 2022

-
Portsmouth 2021 – 2022
-
Norwich City U23 2021 – 2021

-
Real Oviedo Vetusta 2020 – 2021

-
Norwich City U23 2019 – 2020

-
Club Gimnàstic Manresa U19 2017 – 2019

-
Club Gimnastic Manresa Youth do 2017

Historia transferów Gassan Ahadme
Pierwszy transfer Gassan Ahadme w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Ipswich Town do Charlton Athletic za 1,2 miliona euro.
Gassan Ahadme - forma
W ostatnich 5 meczach Gassan Ahadme zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,67. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gassan Ahadme 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.67.
W ostatnich 10 meczach Gassan Ahadme 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77.
W jakiej formie jest Gassan Ahadme?
Gassan Ahadme jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.67 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.73). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Gassan Ahadme w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gassan Ahadme rozegrał w barwach Cambridge United w EFL Trophy 1 mecz, w League One 9 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 746 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Gassan Ahadme - zarobki
Gassan Ahadme gra w Cambridge United na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 436 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gassan Ahadme w Cambridge United (2025/26)
| Rocznie | 436 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 36 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Gassan Ahadme - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gassan Ahadme wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gassan Ahadme na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gassan Ahadme?
Wycena Gassan Ahadme wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Gassan Ahadme wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.