Sulaiman Kaikai jest piłkarzem występującym obecnie w Cambridge United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Sullay Kaikai
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:30
|
Bristol Rovers
2
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia), finał | |||||||
|
31 Paź
13:30
|
Leyton Orient
3
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
Sheffield Wednesday
1
Cambridge United
1
|
30' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One, 9. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Sullay Kaikai w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sullay Kaikai wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.86, a skuteczność strzałów to 13,6%. Sullay Kaikai oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sullay Kaikai w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sullay Kaikai rozegrał w barwach Cambridge United w EFL Trophy 1 mecz, w League One 12 meczów, w FA Cup 1 mecz oraz w EFL Cup 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Sierra Leone. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 1 106 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Sullay Kaikai?
Na podstawie kontraktu z Cambridge United, Sullay Kaikai otrzymuje 280,4 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 23,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kaikai w listopadzie 2026 to 5,4 tysiąca euro, a dziennie około 768 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Sullay Kaikai ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Sullay Kaikai nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sullay Kaikai to stłuczenie z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 34 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Sullay Kaikai?
Sullay Kaikai najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Sullay Kaikai?
Wycena 31-letniego Sullay Kaikai według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sullay Kaikai?
Sullay Kaikai urodził się 26 sierpnia 1995 w London w Anglii, ma narodowość sierraleońską. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Sullay Kaikai - statystyki
Szczegółowe statystyki Sullay Kaikai w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cambridge United oraz reprezentacja Sierra Leone. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Sullay Kaikai
Sulaiman Kaikai vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Sullay Kaikai
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Sullay Kaikai w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sullay Kaikai wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.86, a skuteczność strzałów to 13,6%. Sullay Kaikai oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Sullay Kaikai - transfery
W trakcie kariery Sullay Kaikai zmieniał klub 19 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cambridge United 2023 – obecnie
-
Milton Keynes Dons 2023 – 2023
-
Wycombe 2021 – 2023
-
Blackpool 2019 – 2021
-
NAC Breda 2019 – 2019
-
Crystal Palace 2018 – 2019
-
Charlton Athletic 2018 – 2018
-
Crystal Palace 2017 – 2018
-
Brentford 2016 – 2017
-
Crystal Palace 2016 – 2016
-
Crystal Palace U23 2016 – 2016

-
Shrewsbury Town 2016 – 2016
-
Crystal Palace U23 2016 – 2016

-
Shrewsbury Town 2015 – 2016
-
Crystal Palace U23 2015 – 2015

-
Cambridge United 2014 – 2015
-
Crystal Palace U23 2014 – 2014

-
Crawley Town 2014 – 2014
-
Crystal Palace U23 2013 – 2014

-
Crystal Palace U18 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Sullay Kaikai
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 23.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 25.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 14.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 02.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 20.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.05.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 25.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 01.01.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.08.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 02.05.2016 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 29.02.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 15.01.2016 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 16.09.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.05.2015 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 26.11.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 04.04.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 07.02.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Sullay Kaikai - forma
W ostatnich 5 meczach Sullay Kaikai zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,01. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Sullay Kaikai i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:30
|
Bristol Rovers
2
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia), finał | |||||||
|
31 Paź
13:30
|
Leyton Orient
3
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
Sheffield Wednesday
1
Cambridge United
1
|
30' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One, 9. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Cambridge United
2
Plymouth
3
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Cambridge United
2
Wycombe
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:10
|
Cambridge United
1
Blackpool
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
7 kluczowych podań
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
20:00
|
Cambridge United
2
Northampton Town
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 7. runda | |||||||
|
28 Wrz
18:00
|
Gwinea Równikowa
1
Sierra Leone
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Narodów Afryki, 2. runda | |||||||
|
24 Wrz
21:00
|
Sierra Leone
2
Zimbabwe
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Narodów Afryki, 1. runda | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Oxford United
1
Cambridge United
1
|
76' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Cambridge United
2
Reading
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Burton Albion
2
Cambridge United
2
|
33' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Bradford City
1
Cambridge United
2
|
74' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| League One, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:00
|
Cambridge United
1
Huddersfield Town
2
|
31' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 3. kolejka | |||||||
|
25 Sie
20:45
|
Cambridge United
0
Millwall
1
|
64' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Bromley
1
Cambridge United
1
|
46' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One, 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Cambridge United
3
Wigan Athletic
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One, 1. kolejka | |||||||
|
08 Sie
14:00
|
Cambridge United
2
Barnet
1
|
28' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Crewe Alexandra
0
Cambridge United
0
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Cambridge United
3
Barrow
0
|
21' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
20:45
|
Cambridge United
1
Grimsby Town
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
16 Kwi
21:00
|
Bromley
0
Cambridge United
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Cambridge United
4
Notts County
0
|
83' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Cheltenham Town
1
Cambridge United
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
02 Kwi
21:00
|
Cambridge United
1
Swindon Town
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
21 Mar
13:30
|
Cambridge United
1
Salford City
0
|
68' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Walsall
0
Cambridge United
0
|
74' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Cambridge United
5
Gillingham FC
0
|
66' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:00
|
Accrington Stanley
1
Cambridge United
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
28 Lut
13:30
|
Cambridge United
1
Milton Keynes Dons
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Newport County
0
Cambridge United
2
|
28' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| League Two 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Cambridge United
1
Colchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Cambridge United
3
Bristol Rovers
1
|
84' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
10 Lut
20:45
|
Crawley Town
0
Cambridge United
3
|
22' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | ||
| League Two 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Harrogate Town
2
Cambridge United
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Oldham Athletic
0
Cambridge United
3
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Sty
20:45
|
Cambridge United
1
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Cambridge United
4
Tranmere Rovers
2
|
83' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Fleetwood Town
1
Cambridge United
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
10 Sty
18:45
|
Cambridge United
2
Birmingham City
3
|
27' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Cambridge United
2
Walsall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Chesterfield
0
Cambridge United
1
|
40' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Gillingham FC
1
Cambridge United
1
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
19 Gru
2025
|
Cambridge United
2
Accrington Stanley
0
|
86' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Milton Keynes Dons
1
Cambridge United
1
|
81' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
09 Gru
2025
|
Cambridge United
1
Chesterfield
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Stockport County
(4)
0
Cambridge United
(5)
0
|
103' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/128 finału | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Bristol Rovers
(4)
2
Cambridge United
(2)
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Cambridge United
2
Crewe Alexandra
1
|
28' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Barrow
0
Cambridge United
2
|
35' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Cambridge United
0
Barnet
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Salford City
0
Cambridge United
0
|
86' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
05 Lis
2025
|
Cambridge United
1
Brighton U21
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Cambridge United
3
Chesterfield
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Notts County
2
Cambridge United
0
|
77' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
2025
|
Barnet
3
Cambridge United
2
|
12' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Cambridge United
2
Bromley
1
|
82' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
Shrewsbury Town
2
Cambridge United
0
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Tranmere Rovers
0
Cambridge United
0
|
72' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
2025
|
Fulham
1
Cambridge United
0
|
26' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Cambridge United
2
Fleetwood Town
1
|
89' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Grimsby Town
1
Cambridge United
1
|
74' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Cambridge United
0
Oldham Athletic
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Cambridge United
2
Newport County
0
|
90' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2025
|
Cambridge United
3
Charlton Athletic
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Bristol Rovers
1
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Colchester United
1
Cambridge United
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Cambridge United
1
Harrogate Town
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Bristol Rovers
0
Cambridge United
2
|
67' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Swindon Town
3
Cambridge United
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Cambridge United
1
Cheltenham Town
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Cambridge United
1
Birmingham City
2
|
88' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2024/2025, 46. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Cambridge United
1
Leyton Orient
2
|
75' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 44. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Leyton Orient
2
Cambridge United
0
|
36' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Cambridge United
1
Wigan Athletic
2
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
26 Lis
2024
|
Cambridge United
1
Bolton
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| League One 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Northampton Town
0
Cambridge United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
13 Lis
2024
|
Czad
1
Sierra Leone
1
|
27' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Narodów Afryki 2024/2026 | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Cambridge United
1
Burton Albion
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Cambridge United
2
Wigan Athletic
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Exeter City
1
Cambridge United
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
10 Wrz
2024
|
Zambia
3
Sierra Leone
2
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Narodów Afryki 2024/2026 | |||||||
|
06 Wrz
2024
|
Sierra Leone
0
Czad
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Narodów Afryki 2024/2026 | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Cambridge United
1
Queens Park Rangers
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
23 Kwi
2024
|
Cambridge United
1
Wycombe
1
|
76' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Cambridge United
1
Charlton Athletic
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Cambridge United
3
Wigan Athletic
1
|
80' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Mar
2024
|
Barnsley
0
Cambridge United
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Reading
4
Cambridge United
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Bolton
2
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Lut
2024
|
Stevenage
1
Cambridge United
0
|
64' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Cambridge United
0
Peterborough
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Lut
2024
|
Cambridge United
1
Bolton
2
|
72' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Carlisle United
0
Cambridge United
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Cambridge United
0
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Shrewsbury Town
1
Cambridge United
2
|
89' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Cambridge United
0
Burton Albion
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Exeter City
0
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Cambridge United
2
Fleetwood Town
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Blackburn
5
Cambridge United
2
|
86' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
22 Gru
2023
|
Cambridge United
2
Exeter City
0
|
73' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Charlton Athletic
2
Cambridge United
2
|
68' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Cambridge United
4
Fleetwood Town
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Lis
2023
|
Cambridge United
0
Lincoln City
3
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Northampton Town
2
Cambridge United
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Cambridge United
2
Bracknell Town
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
31 Paź
2023
|
Wycombe
0
Cambridge United
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Cambridge United
1
Carlisle United
0
|
66' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Cambridge United
0
Portsmouth
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Cheltenham Town
1
Cambridge United
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Cambridge United
1
Port Vale
1
|
62' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Wigan Athletic
2
Cambridge United
1
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
12 Wrz
2023
|
Peterborough
2
Cambridge United
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Leyton Orient
2
Cambridge United
0
|
64' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Cambridge United
2
Bristol Rovers
0
|
26' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Cambridge United
2
Oxford United
0
|
19' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Burton Albion
0
Milton Keynes Dons
0
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Fleetwood Town
1
Milton Keynes Dons
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
26 Mar
2023
|
Wyspy Świętego Tomasza i Książęca
0
Sierra Leone
2
|
68' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Narodów Afryki 2022/2024 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
Accrington Stanley
0
Milton Keynes Dons
1
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Milton Keynes Dons
1
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
28 Lut
2023
|
Lincoln City
1
Milton Keynes Dons
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Milton Keynes Dons
0
Ipswich Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
01 Sty
2023
|
Peterborough
0
Wycombe
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Forest Green Rovers
0
Wycombe
2
|
19' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Wycombe
0
Walsall
2
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
01 Lis
2022
|
Wycombe
2
Port Vale
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Wycombe
1
Morecambe FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Paź
2022
|
Wycombe
2
Cambridge United
3
|
6' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Milton Keynes Dons
0
Wycombe
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Wycombe
3
Peterborough
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Oxford United
0
Wycombe
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Derby County
2
Wycombe
1
|
1' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
09 Cze
2022
|
Nigeria
2
Sierra Leone
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Narodów Afryki 2022/2024 | |||||||
|
05 Maj
2022
|
Wycombe
2
Milton Keynes Dons
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Burton Albion
1
Wycombe
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Kwi
2022
|
AFC Wimbledon
1
Wycombe
1
|
14' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Wycombe
2
Plymouth
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
22 Lut
2022
|
Wycombe
1
Wigan Athletic
3
|
84' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Wycombe
0
Shrewsbury Town
0
|
18' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
16 Sty
2022
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Sierra Leone
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Narodów Afryki 2019/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
Wycombe
2
Burton Albion
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Sheffield Wednesday
2
Wycombe
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Hartlepool United
2
Wycombe
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
02 Lis
2021
|
Wycombe
1
Ipswich Town
4
|
14' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Fleetwood Town
3
Wycombe
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Wycombe
2
Crewe Alexandra
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Wycombe
4
Morecambe FC
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
28 Wrz
2021
|
Shrewsbury Town
1
Wycombe
2
|
70' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Milton Keynes Dons
1
Wycombe
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
21 Wrz
2021
|
Manchester City
6
Wycombe
1
|
68' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Wycombe
2
Charlton Athletic
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
31 Sie
2021
|
Wycombe
1
Aston Villa U21
3
|
21' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
24 Sie
2021
|
Stevenage
(3)
2
Wycombe
(5)
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
10 Sie
2021
|
Exeter City
(3)
0
Wycombe
(4)
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Wycombe
2
Accrington Stanley
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Northampton Town
0
Blackpool
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Rochdale
1
Blackpool
0
|
72' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Lincoln City
2
Blackpool
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Blackpool
4
Gillingham FC
1
|
86' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Swindon Town
0
Blackpool
2
|
85' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
27 Mar
2021
|
Blackpool
2
Plymouth
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Mar
2021
|
Blackpool
3
Peterborough
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Oxford United
0
Blackpool
2
|
89' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
16 Mar
2021
|
Blackpool
1
Burton Albion
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Blackpool
0
Fleetwood Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
09 Mar
2021
|
Milton Keynes Dons
0
Blackpool
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Blackpool
1
Crewe Alexandra
1
|
57' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Charlton Athletic
0
Blackpool
3
|
62' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Portsmouth
0
Blackpool
1
|
75' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
16 Lut
2021
|
Blackpool
1
Rochdale
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Ipswich Town
2
Blackpool
0
|
72' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Blackpool
2
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
26 Sty
2021
|
Wigan Athletic
0
Blackpool
5
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Brighton & Hove Albion
2
Blackpool
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Hull City
1
Blackpool
1
|
58' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Shrewsbury Town
1
Blackpool
0
|
65' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
15 Gru
2020
|
Blackpool
3
Hull City
2
|
60' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Fleetwood Town
0
Blackpool
1
|
82' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Blackpool
1
Portsmouth
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
24 Lis
2020
|
Doncaster Rovers
3
Blackpool
2
|
81' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Peterborough
1
Blackpool
2
|
72' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Blackpool
1
Wigan Athletic
0
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Burton Albion
1
Blackpool
2
|
78' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
AFC Wimbledon
1
Blackpool
0
|
56' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Blackpool
1
Milton Keynes Dons
0
|
80' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Plymouth
1
Blackpool
0
|
76' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
29 Sie
2020
|
Stoke City
(5)
0
Blackpool
(4)
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
01 Sty
2020
|
Rotherham United
2
Blackpool
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
26 Gru
2019
|
Blackpool
0
Accrington Stanley
1
|
44' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
21 Gru
2019
|
Blackpool
0
Shrewsbury Town
1
|
27' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
14 Gru
2019
|
Sunderland
1
Blackpool
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
27 Lis
2019
|
Blackpool
1
Scunthorpe United
3
|
38' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
23 Lis
2019
|
Ipswich Town
2
Blackpool
2
|
84' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
16 Lis
2019
|
Blackpool
2
AFC Wimbledon
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
05 Lis
2019
|
Blackpool
1
Wolves U21
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Blackpool
1
Wycombe
1
|
95' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Blackpool
0
Milton Keynes Dons
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
07 Wrz
2019
|
Coventry City
3
Blackpool
2
|
96' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
03 Wrz
2019
|
Blackpool
5
Morecambe FC
1
|
12' |
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
31 Sie
2019
|
Blackpool
1
Portsmouth
1
|
85' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Rochdale
0
Blackpool
0
|
62' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
20 Sie
2019
|
Gillingham FC
2
Blackpool
2
|
93' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Southend United
1
Blackpool
3
|
96' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
24 Kwi
2019
|
NAC Breda
0
Feyenoord Rotterdam
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2018/2019 | |||||||
|
06 Kwi
2019
|
Heracles Almelo
1
NAC Breda
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eredivisie 2018/2019 | |||||||
|
08 Lut
2019
|
NAC Breda
0
AZ Alkmaar
3
|
78' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eredivisie 2018/2019 | |||||||
|
25 Sty
2019
|
NAC Breda
1
ADO Den Haag
1
|
25' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eredivisie 2018/2019 | |||||||
|
26 Gru
2016
|
Brentford
2
Cardiff City
2
|
27' |
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Gru
2016
|
Leeds United
1
Brentford
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
03 Gru
2016
|
Norwich City
5
Brentford
0
|
30' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
26 Lis
2016
|
Brentford
1
Birmingham City
2
|
28' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
04 Lis
2016
|
Brentford
0
Fulham
2
|
27' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
28 Paź
2016
|
Queens Park Rangers
0
Brentford
2
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
18 Paź
2016
|
Derby County
0
Brentford
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
15 Paź
2016
|
Newcastle United
3
Brentford
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
27 Wrz
2016
|
Brentford
4
Reading
1
|
2' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Wrz
2016
|
Brentford
5
Preston North End
0
|
82' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
15 Maj
2016
|
Southampton
4
Crystal Palace
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Sullay Kaikai 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.52, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.01.
W ostatnich 10 meczach Sullay Kaikai 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.52, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.85.
W jakiej formie jest Sullay Kaikai?
Sullay Kaikai jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.01 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.86). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Sullay Kaikai w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sullay Kaikai rozegrał w barwach Cambridge United w EFL Trophy 1 mecz, w League One 12 meczów, w FA Cup 1 mecz oraz w EFL Cup 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Sierra Leone. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 1 106 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Sullay Kaikai - zarobki
Sullay Kaikai gra w Cambridge United na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 280 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Sullay Kaikai w Cambridge United (2025/26)
| Rocznie | 280 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 768 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Sullay Kaikai w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
280 tys. € |
| 2024/25 |
|
280 tys. € |
| 2023/24 |
|
280 tys. € |
| 2022/23 |
|
187 tys. € |
| 2022/23 |
|
187 tys. € |
| 2021/22 |
|
180 tys. € |
| 2018/19 |
|
179 tys. € |
| 2016/17 |
|
156 tys. € |
| 2015/16 |
|
74 tys. € |
Ile zarabia Sullay Kaikai?
Na podstawie kontraktu z Cambridge United, Sullay Kaikai otrzymuje 280,4 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 23,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kaikai w listopadzie 2026 to 5,4 tysiąca euro, a dziennie około 768 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Sullay Kaikai - kontuzje
W trakcie kariery Sullay Kaikai zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Sullay Kaikai
-
Stłuczenie
24.02.19 – 29.03.19 (34 dni)
NAC Breda opuszczone: 3 mecze
Czy Sullay Kaikai ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Sullay Kaikai nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sullay Kaikai to stłuczenie z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 34 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Sullay Kaikai - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sullay Kaikai wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sullay Kaikai na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Sullay Kaikai
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | 30 |
|
150 tys. € |
| 25.11.2025 | 30 |
|
125 tys. € |
| 17.06.2025 | 29 |
|
150 tys. € |
| 26.12.2024 | 29 |
|
200 tys. € |
| 27.06.2024 | 28 |
|
250 tys. € |
| 26.12.2023 | 28 |
|
250 tys. € |
| 08.06.2023 | 27 |
|
250 tys. € |
| 04.04.2023 | 27 |
|
250 tys. € |
| 28.07.2022 | 26 |
|
250 tys. € |
| 30.12.2021 | 26 |
|
250 tys. € |
| 29.06.2021 | 25 |
|
300 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
300 tys. € |
| 11.06.2019 | 23 |
|
350 tys. € |
| 18.12.2018 | 23 |
|
500 tys. € |
| 01.01.2018 | 22 |
|
500 tys. € |
| 31.08.2016 | 21 |
|
250 tys. € |
| 15.10.2015 | 20 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Sullay Kaikai?
Wycena Sullay Kaikai wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Sullay Kaikai wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.