Walsall - Cambridge United wynik meczu 0:0
Walsall - Cambridge United (17.03.2026) wynik meczu 0:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Walsall | 0 min |
|---|---|
| Remis | 95 min |
| Prowadzenie Cambridge United | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Walsall brak | 0 |
| Kartki Cambridge United Kaikai 24', Ball 59', 64' | 3 |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 38. kolejka |
| Data | 17.03.2026, 20:45 |
| Pogoda | słonecznie, 9°C |
| Sędzia | Simon Mather |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Walsall - Cambridge United z 17.03.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Walsall vs Cambridge United
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy
Składy
Walsall
- Śr. wiek
- 25,5
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,20
- 1 Myles Roberts bramkarz 250 tys. € 24 l. 175 cm 43
- 3 Mason Hancock obrońca 225 tys. € 23 l. 177 cm 19
- 5 Harrison Burke obrońca 100 tys. € 24 l. – 28
- 33 Rico Browne obrońca 150 tys. € 22 l. 188 cm 24
- 35 Kacper Łopata obrońca 52' 250 tys. € 25 l. 192 cm 12
- 8 Charlie Lakin pomocnik 75' 200 tys. € 27 l. 183 cm 45
- 22 Jamie Jellis pomocnik 52' 175 tys. € 25 l. 174 cm 36
- 14 Brandon Comley pomocnik 100 tys. € 30 l. 180 cm 41
- 37 Albert Adomah napastnik 25 tys. € 38 l. 185 cm 46
- 11 Aaron Loupalo-Bi napastnik 67' 75 tys. € 21 l. – 19
- 15 D. Kanu napastnik 75' 600 tys. € 21 l. 181 cm 40
- 20 Alfie Chang pomocnik 75' 100 tys. € 24 l. 174 cm 9
- 4 Aden Flint obrońca 52' 25 tys. € 37 l. 197 cm 45
- 18 Vincent Harper obrońca 250 tys. € 26 l. 178 cm 35
- 12 Sam Hornby bramkarz 75 tys. € 31 l. 188 cm 46
- 23 Alexander Pattison pomocnik 52' 250 tys. € 29 l. 173 cm 18
- 19 Aaron Pressley napastnik 67' 300 tys. € 25 l. 189 cm 39
- 31 Rico Richards pomocnik 75' 175 tys. € 23 l. 182 cm 15
Trener Lee Grant
Cambridge United
- Śr. wiek
- 28,4
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,34
- 1 Jake Eastwood bramkarz 75 tys. € 30 l. 193 cm 45
- 2 Liam Bennett obrońca 67' 450 tys. € 24 l. 182 cm 46
- 26 James Gibbons obrońca 300 tys. € 28 l. 174 cm 45
- 23 Mamadou Jobe obrońca 400 tys. € 23 l. 185 cm 46
- 6 Kelland Watts obrońca 600 tys. € 27 l. 196 cm 46
- 4 Dominic Ball pomocnik 250 tys. € 31 l. 184 cm 35
- 11 Sullay Kaikai pomocnik 74' 150 tys. € 31 l. 182 cm 44
- 8 Korey Smith pomocnik 75 tys. € 35 l. 183 cm 24
- 14 Ben Knight pomocnik 74' 250 tys. € 24 l. 176 cm 45
- 17 Pelly Ruddock Mpanzu pomocnik 67' 350 tys. € 32 l. 175 cm 45
- 9 Louis Appere napastnik 225 tys. € 27 l. 185 cm 40
- 19 Shayne Lavery napastnik 67' 250 tys. € 27 l. 180 cm 31
- 15 A. Major napastnik 74' 500 tys. € 21 l. 178 cm 27
- 24 Elliott Nevitt napastnik 125 tys. € 30 l. 183 cm 20
- 3 Ben Purrington obrońca 67' 200 tys. € 30 l. 179 cm 44
- 28 Sean Raggett obrońca 150 tys. € 33 l. 195 cm 10
- 25 Ben Hughes bramkarz 75 tys. € 22 l. – 43
- 7 James Brophy pomocnik 74' 250 tys. € 32 l. 180 cm 46
Trener Neil Harris
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Walsall w meczu z Cambridge United?
W wyjściowym składzie Walsall w ustawieniu 4-3-3: w bramce M. Roberts, w obronie M. Hancock, H. Burke, R. Browne oraz K. Łopata, w pomocy C. Lakin, J. Jellis oraz B. Comley, w ataku A. Adomah, A. Loupalo-Bi oraz D. Kanu. Z ławki weszli: A. Flint (52'), A. Pattison (52'), A. Pressley (67'), A. Chang (75') oraz R. Richards (75').
Jaki był wyjściowy skład Cambridge United w meczu z Walsall?
W wyjściowym składzie Cambridge United w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce J. Eastwood, w obronie L. Bennett, J. Gibbons, M. Jobe oraz K. Watts, w pomocy D. Ball, S. Kaikai, K. Smith, B. Knight oraz P. Mpanzu, w ataku L. Appere. Z ławki weszli: S. Lavery (67'), B. Purrington (67'), A. Mayor (74') oraz J. Brophy (74').
Kogo zabrakło w meczu Walsall – Cambridge United?
Po stronie Walsall nie zagrali: Elicha Ahui. Po stronie Cambridge United nie zagrali: Shayne Lavery.
Forma w 10 ostatnich meczach
Walsall - Cambridge United
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Walsall - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
26 Paź
21:00
|
Walsall
2
Salford City
4
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Walsall
3
Oldham Athletic
0
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Walsall
3
Fulham U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Walsall
0
Rochdale
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Cambridge United - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:30
|
Bristol Rovers
2
Cambridge United
0
|
||
| FA Cup (Anglia), finał | |||
|
03 Lis
20:00
|
Cambridge United
6
Brighton U21
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 7. runda | |||
|
31 Paź
13:30
|
Leyton Orient
3
Cambridge United
0
|
||
| League One, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:45
|
Sheffield Wednesday
1
Cambridge United
1
|
||
| League One, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Cambridge United
2
Plymouth
3
|
||
| League One, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Cambridge United
2
Wycombe
2
|
||
| League One, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Barnsley
1
Cambridge United
2
|
||
| League One, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:10
|
Cambridge United
1
Blackpool
0
|
||
| League One, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Cambridge United
2
Northampton Town
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 7. runda | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Cambridge United
1
AFC Wimbledon
1
|
||
| League One, 8. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Walsall - Cambridge United
Bilans 6 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 67% (4 z 6)
- Powyżej 2,5 gola 17% (1 z 6)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 6)
- Obie strzelą (BTTS) 17% (1 z 6)
- Mecze bez gola 17% (1 z 6)
- Remisy 17% (1 z 6)
- Wygrana 1 golem 33% (2 z 6)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 6)
Walsall - Cambridge United mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
17 Mar
20:45
|
Walsall
0
Cambridge United
0
|
||
| League Two 2025/2026, 38. kolejka | |||
|
01 Sty
16:00
|
Cambridge United
2
Walsall
0
|
||
| League Two 2025/2026, 24. kolejka | |||
|
30 Lis
2021
|
Cambridge United
2
Walsall
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||
|
06 Mar
2021
|
Cambridge United
1
Walsall
0
|
||
| League Two 2020/2021 | |||
|
27 Paź
2020
|
Walsall
0
Cambridge United
2
|
||
| League Two 2020/2021 | |||
|
16 Lis
2019
|
Walsall
2
Cambridge United
1
|
||
| League Two 2019/2020 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Walsall - Cambridge United
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 6 meczach Walsall - Cambridge United.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:2 wygrana Cambridge United | 3 (50%) |
| 2. | 0:0 remis | 1 (17%) |
| 3. | 0:1 wygrana Cambridge United | 1 (17%) |
| 4. | 2:1 wygrana Walsall | 1 (17%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 6 meczów 6 meczów
- Bez porażki Walsall najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Czyste konto Walsall najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol Walsall najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Walsall - Cambridge United według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Walsall | Remis | Cambridge |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 5 | 1 | 1 | 3 |
| EFL Trophy (Anglia) | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 6 | 1 | 1 | 4 |
Atut własnego boiska
Walsall u siebie i Cambridge United na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Walsall - Cambridge United?
W 6 spotkaniach bezpośrednich Walsall ma na koncie 1 zwycięstwo, Cambridge United 4, a 1 mecz zakończył się remisem. Bilans bramek to 2:8 dla Walsall. Ostatni mecz rozegrano 17 marca 2026 (League Two), a Walsall - Cambridge United zakończył się wynikiem 0:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 2:0 Cambridge United (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Cambridge United nad Walsall?
Ostatnie zwycięstwo Cambridge United nad Walsall przypadło na 1 stycznia 2026 (League Two, 2:0). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Cambridge United. Obie drużyny strzelały w 1 spotkaniu (17%), a 3 gole lub więcej padły w 1 spotkaniu (17%).
Miejsca Walsall oraz Cambridge United
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |
