Bromley - Walsall wynik meczu 3:1
Bromley - Walsall (02.05.2026) wynik meczu 3:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Bromley | 59 min |
|---|---|
| Remis | 37 min |
| Prowadzenie Walsall | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Bromley brak | 0 |
| Kartki Walsall Łopata 30', Hancock 33', Flint 35', Jellis 88' | 4 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 37 min (0'–37') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 37' |
| Gol średnio co | 24,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 96 min | 24 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 14 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,9 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 11 min |
| Gole po przerwie 3 z 4 goli | 75% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 25% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 46. kolejka |
| Data | 02.05.2026, 16:00 |
| Stadion | Hayes Lane |
| Pojemność | 5 150 |
| Pogoda | pochmurno, 23°C |
| Sędzia | Scott Jackson |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Bromley - Walsall z 02.05.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Bromley vs Walsall
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Bromley
- Śr. wiek
- 30,1
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 7,18
- 1 Grant Smith bramkarz 100 tys. € 32 l. 185 cm 46
- 5 Omar Sowunmi obrońca 500 tys. € 31 l. 198 cm 42
- 30 Idris Odutayo obrońca 400 tys. € 24 l. 158 cm 46
- 26 Markus Ifill obrońca 85' 75 tys. € 23 l. – 40
- 17 Byron Webster obrońca 25 tys. € 39 l. 194 cm 17
- 20 Jude Arthurs pomocnik 225 tys. € 25 l. 175 cm 46
- 18 Corey Whitely pomocnik 50 tys. € 35 l. 177 cm 41
- 8 Ben Thompson pomocnik 200 tys. € 31 l. 180 cm 38
- 11 Mitchell Pinnock pomocnik 200 tys. € 31 l. 178 cm 46
- 4 Ashley Charles pomocnik 250 tys. € 27 l. 178 cm 45
- 14 Nicke Kabamba napastnik 50 tys. € 33 l. 191 cm 46
- 6 Kyle Cameron obrońca 300 tys. € 29 l. 190 cm 31
- 16 William Hondermarck pomocnik 250 tys. € 25 l. 185 cm 46
- 31 Brooklyn Ilunga obrońca 0 € 22 l. – 38
- 7 Ben Krauhaus pomocnik 85' 200 tys. € 22 l. – 45
- 12 Sam Long bramkarz 75 tys. € 23 l. – 46
- 3 Zech Medley obrońca 325 tys. € 26 l. 195 cm 17
- 40 George Evans napastnik 350 tys. € 21 l. 190 cm 9
Trener Byron Webster
Walsall
- Śr. wiek
- 26,9
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 5,97
- 1 Myles Roberts bramkarz 250 tys. € 24 l. 175 cm 43
- 5 Harrison Burke obrońca 44' 100 tys. € 24 l. – 28
- 4 Aden Flint obrońca 25 tys. € 37 l. 197 cm 45
- 3 Mason Hancock obrońca 90' 225 tys. € 23 l. 177 cm 19
- 35 Kacper Łopata obrońca 250 tys. € 25 l. 192 cm 12
- 37 Albert Adomah pomocnik 62' 25 tys. € 38 l. 185 cm 46
- 17 Courtney Alphonso Clarke pomocnik 150 tys. € 23 l. – 44
- 23 Alexander Pattison pomocnik 250 tys. € 29 l. 173 cm 18
- 8 Charlie Lakin pomocnik 90' 200 tys. € 27 l. 183 cm 45
- 15 D. Kanu napastnik 600 tys. € 21 l. 181 cm 40
- 19 Aaron Pressley napastnik 62' 300 tys. € 25 l. 189 cm 39
- 18 Vincent Harper obrońca 90' 250 tys. € 26 l. 178 cm 35
- 12 Sam Hornby bramkarz 75 tys. € 31 l. 188 cm 46
- 22 Jamie Jellis pomocnik 62' 175 tys. € 25 l. 174 cm 36
- 11 Aaron Loupalo-Bi napastnik 62' 75 tys. € 21 l. – 19
- 25 Jid Okeke obrońca 44' 200 tys. € 21 l. – 27
- 14 Brandon Comley pomocnik 100 tys. € 30 l. 180 cm 41
-
53 Will Etheridge pomocnik – – – – –
Trener Lee Grant
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Bromley w meczu z Walsall?
W wyjściowym składzie Bromley w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce G. Smith, w obronie O. Sowunmi, I. Odutayo, M. Ifill oraz B. Webster, w pomocy J. Arthurs, C. Whitely, B. Thompson, M. Pinnock oraz A. Charles, w ataku N. Kabamba. Z ławki weszli: B. Krauhaus (85').
Jaki był wyjściowy skład Walsall w meczu z Bromley?
W wyjściowym składzie Walsall w ustawieniu 4-4-2: w bramce M. Roberts, w obronie H. Burke, A. Flint, M. Hancock oraz K. Łopata, w pomocy A. Adomah, C. Clarke, A. Pattison oraz C. Lakin, w ataku D. Kanu, A. Pressley. Z ławki weszli: F. Okeke (44'), J. Jellis (62'), A. Loupalo-Bi (62') oraz V. Harper (90').
Kogo zabrakło w meczu Bromley – Walsall?
Po stronie Walsall nie zagrali: Elicha Ahui.
Forma w 10 ostatnich meczach
Bromley - Walsall
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Bromley - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Wigan Athletic
3
Bromley
2
|
||
| League One, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:45
|
Milton Keynes Dons
4
Bromley
1
|
||
| League One, 8. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Bromley
1
Peterborough
1
|
||
| League One, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Bromley
0
Leicester City
4
|
||
| League One, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Stockport County
1
Bromley
0
|
||
| League One, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Mansfield Town
2
Bromley
1
|
||
| League One, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:45
|
Crawley Town
4
Bromley
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 8. runda | |||
|
22 Wrz
20:30
|
Bromley
0
Brentford U21
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 8. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Bromley
2
Huddersfield Town
1
|
||
| League One, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Blackpool
2
Bromley
2
|
||
| League One, 6. kolejka | |||
Walsall - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
26 Paź
21:00
|
Walsall
2
Salford City
4
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Walsall
3
Oldham Athletic
0
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Walsall
3
Fulham U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Walsall
0
Rochdale
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Bromley - Walsall
Bilans 4 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (4 z 4)
- Powyżej 2,5 gola 100% (4 z 4)
- Powyżej 3,5 gola 100% (4 z 4)
- Obie strzelą (BTTS) 100% (4 z 4)
- Mecze bez gola 0% (0 z 4)
- Remisy 50% (2 z 4)
- Wygrana 1 golem 0% (0 z 4)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 4)
Bromley - Walsall mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
02 Maj
16:00
|
Bromley
3
Walsall
1
|
||
| League Two 2025/2026, 46. kolejka | |||
|
29 Lis
2025
|
Walsall
3
Bromley
1
|
||
| League Two 2025/2026, 18. kolejka | |||
|
13 Mar
2025
|
Bromley
2
Walsall
2
|
||
| League Two 2024/2025, 37. kolejka | |||
|
26 Lis
2024
|
Walsall
2
Bromley
2
|
||
| League Two 2024/2025, 11. kolejka | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Bromley - Walsall
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 4 meczach Bromley - Walsall.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 2:2 remis | 2 (50%) |
| 2. | 1:3 wygrana Walsall | 1 (25%) |
| 3. | 3:1 wygrana Bromley | 1 (25%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Bromley najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Bez porażki Bromley najdłuższa: 2 mecze 1 mecz
- Czyste konto Bromley najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Bromley - Walsall według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Bromley | Remis | Walsall |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 4 | 1 | 2 | 1 |
| Razem | 4 | 1 | 2 | 1 |
Atut własnego boiska
Bromley u siebie i Walsall na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Bromley - Walsall?
W 4 spotkaniach bezpośrednich Bromley ma na koncie 1 zwycięstwo, Walsall 1, a 2 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 8:8 dla Bromley. Ostatni mecz rozegrano 2 maja 2026 (League Two), a Bromley - Walsall zakończył się wynikiem 3:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:1 Bromley (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Walsall nad Bromley?
Ostatnie zwycięstwo Walsall nad Bromley przypadło na 29 listopada 2025 (League Two, 3:1). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Walsall. Obie drużyny strzelały w 4 spotkaniach (100%), a 3 gole lub więcej padły w 4 spotkaniach (100%).
Miejsca Bromley oraz Walsall
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |