Crawley Town - Barnet wynik meczu 1:1
Crawley Town - Barnet (17.03.2026) wynik meczu 1:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Crawley Town | 0 min |
|---|---|
| Remis | 66 min |
| Prowadzenie Barnet | 33 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Danilo Orsi 89' (gol) | 1 |
|---|---|
| Kartki Crawley Town Bajrami 45+1', Darcy 90' | 2 |
| Kartki Barnet Glover 21', Tavares 58', Shelton 61', Kanu 69', Browne 88', Crichlow-Noble 90' | 6 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 56 min (0'–56') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 56' |
| Gol średnio co | 49,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 2 gole w 99 min | 50 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 17 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,8 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 33 min |
| Gole po przerwie 2 z 2 goli | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 2 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 38. kolejka |
| Data | 17.03.2026, 20:45 |
| Pogoda | słonecznie, 9°C |
| Sędzia | Wager, Harry |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Crawley Town - Barnet z 17.03.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Crawley Town vs Barnet
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Crawley Town
- Śr. wiek
- 26,7
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,36
- 35 Jacob Chapman bramkarz 400 tys. € 26 l. 185 cm 20
- 2 Scott Malone obrońca 72' 0 € 35 l. 189 cm 19
- 4 Geraldo Bajrami obrońca 125 tys. € 27 l. 187 cm 34
- 5 Charlie Barker obrońca 350 tys. € 23 l. 180 cm 45
- 26 Jay Williams pomocnik 200 tys. € 26 l. 187 cm 36
- 32 Taylor Richards pomocnik 200 tys. € 25 l. 180 cm 19
- 19 Dion Pereira pomocnik 83' 175 tys. € 27 l. 180 cm 36
- 44 K. Lolas pomocnik 62' – 25 l. 188 cm 13
- 16 Jonathan Russell pomocnik 62' 75 tys. € 22 l. 185 cm 19
- 41 Kellan Gordon pomocnik 100 tys. € 28 l. 179 cm 14
- 99 Danilo Orsi napastnik 175 tys. € 30 l. 188 cm 15
- 22 Ade Adeyemo napastnik 150 tys. € 28 l. – 34
- 49 Ronan Darcy pomocnik 62' 300 tys. € 25 l. 189 cm 14
- 20 Justin Ferizaj pomocnik 50 tys. € 21 l. 174 cm 8
- 7 Harry Forster napastnik 62' 150 tys. € 26 l. 185 cm 42
- 31 Akinwale Joseph Odimayo obrońca 72' 150 tys. € 26 l. 183 cm 22
- 38 Tobi Adeyemo napastnik 83' 50 tys. € 21 l. – 15
Trener Kevin Blackwell
Barnet
- Śr. wiek
- 26,6
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,60
- 29 Cieran Slicker bramkarz 350 tys. € 24 l. 187 cm 43
- 25 Nikola Tavares obrońca 250 tys. € 27 l. 173 cm 37
- 4 Daniele Collinge obrońca 25 tys. € 28 l. 188 cm 43
- 24 Romoney Crichlow-Noble obrońca 175 tys. € 27 l. 184 cm 23
- 5 Adam Senior obrońca 400 tys. € 24 l. 183 cm 46
- 15 Ryan Glover pomocnik 81' 350 tys. € 25 l. 176 cm 46
- 11 Idris Kanu pomocnik 81' 250 tys. € 26 l. 182 cm 45
- 28 Nnamdi Ofoborh pomocnik 275 tys. € 27 l. 175 cm 44
- 19 Mark Shelton pomocnik 150 tys. € 30 l. 178 cm 42
- 10 Callum Stead pomocnik 200 tys. € 26 l. – 34
- 20 Kabongo Tshimanga napastnik 76' 175 tys. € 29 l. 180 cm 21
- 17 Jack Howland napastnik – 20 l. – 10
- 12 Oliver Hawkins napastnik 50 tys. € 34 l. 188 cm 44
- 18 Anthony Hartigan pomocnik 76' 0 € 26 l. 178 cm 43
- 13 Owen Evans bramkarz 0 € 29 l. 184 cm 43
- 22 Phil Chinedu obrońca 150 tys. € 20 l. – 21
- 8 Rhys Browne pomocnik 81' 0 € 30 l. 175 cm 16
- 27 Britt Assombalonga napastnik 81' 100 tys. € 33 l. 177 cm 22
Trener Dean Brennan
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Crawley Town w meczu z Barnet?
W wyjściowym składzie Crawley Town w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce J. Chapman, w obronie S. Malone, G. Bajrami oraz C. Barker, w pomocy J. Williams, T. Richards, D. Pereira, K. Lolos, J. Russell oraz K. Gordon, w ataku D. Orsi. Z ławki weszli: R. Darcy (62'), H. Forster (62'), A. Odimayo (72') oraz E. Adeyemo (83').
Jaki był wyjściowy skład Barnet w meczu z Crawley Town?
W wyjściowym składzie Barnet w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce C. Slicker, w obronie N. Tavares, D. Collinge, R. Crichlow-Noble oraz A. Senior, w pomocy R. Glover, I. Kanu, N. Ofoborh, M. Shelton oraz C. Stead, w ataku K. Tshimanga. Z ławki weszli: A. Hartigan (76'), R. Browne (81') oraz B. Assombalonga (81').
Forma w 10 ostatnich meczach
Crawley Town - Barnet
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Crawley Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Oldham Athletic
0
Crawley Town
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Crawley Town
1
Tranmere Rovers
1
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Crawley Town
2
Shrewsbury Town
3
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Salford City
2
Crawley Town
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Crawley Town
2
Chesterfield
2
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:45
|
Crawley Town
4
Bromley
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 8. runda | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Milton Keynes Dons
4
Crawley Town
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 8. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Grimsby Town
2
Crawley Town
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
13:30
|
Crawley Town
1
Cheltenham Town
3
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
|
05 Wrz
16:00
|
Accrington Stanley
3
Crawley Town
2
|
||
| League Two, 5. kolejka | |||
Barnet - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Crewe Alexandra
1
Barnet
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:45
|
Barnet
3
York City
1
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Barnet
1
Oldham Athletic
1
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Barnet
1
Swindon Town
3
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Barnet
2
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Bristol Rovers
1
Barnet
3
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
AFC Wimbledon
(7)
0
Barnet
(8)
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 6. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Barnet
3
Fleetwood Town
1
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Barnet
2
Accrington Stanley
1
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
|
05 Wrz
16:00
|
Chesterfield
3
Barnet
3
|
||
| League Two, 5. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Crawley Town - Barnet
Bilans 12 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 92% (11 z 12)
- Powyżej 2,5 gola 67% (8 z 12)
- Powyżej 3,5 gola 25% (3 z 12)
- Obie strzelą (BTTS) 67% (8 z 12)
- Mecze bez gola 0% (0 z 12)
- Remisy 25% (3 z 12)
- Wygrana 1 golem 33% (4 z 12)
- Wygrana 3+ golami 17% (2 z 12)
Statystyki szczegółowe H2H
Crawley Town - Barnet
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 12 meczach Crawley Town - Barnet.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:3 wygrana Barnet | 2 (17%) |
| 2. | 1:1 remis | 2 (17%) |
| 3. | 2:1 wygrana Crawley Town | 2 (17%) |
| 4. | 1:0 wygrana Crawley Town | 1 (8%) |
| 5. | 1:2 wygrana Barnet | 1 (8%) |
| 6. | 1:3 wygrana Barnet | 1 (8%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Crawley Town najdłuższa: 6 meczów 6 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 3 mecze 2 mecze
- Bez porażki Crawley Town najdłuższa: 4 mecze 1 mecz
- Czyste konto Crawley Town najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Crawley Town - Barnet według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Crawley Town | Remis | Barnet |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 10 | 4 | 3 | 3 |
| National League | 2 | 0 | 0 | 2 |
| Razem | 12 | 4 | 3 | 5 |
Atut własnego boiska
Crawley Town u siebie i Barnet na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Crawley Town - Barnet?
W 12 spotkaniach bezpośrednich Crawley Town ma na koncie 4 zwycięstwa, Barnet 5, a 3 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 15:21 dla Crawley Town. Ostatni mecz rozegrano 17 marca 2026 (League Two), a Crawley Town - Barnet zakończył się wynikiem 1:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 Barnet (2016).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Barnet nad Crawley Town?
Ostatnie zwycięstwo Barnet nad Crawley Town przypadło na 1 stycznia 2026 (League Two, 2:1). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Barnet. Obie drużyny strzelały w 8 spotkaniach (67%), a 3 gole lub więcej padły w 8 spotkaniach (67%).
Miejsca Crawley Town oraz Barnet
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |