Forma w lidze
Notts County w tabeli
22. miejsce / 7 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do bezpiecznego 20. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:5 bramki
1,00 gola/mecz
3 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Notts County
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Walia | 26 | pomocnik | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Cypr | 27 | obrońca | 8 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,79 średnia ocena | Walia | 26 | pomocnik | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Anglia | 24 | obrońca | 8 | 150 tys. € |
Skład i oceny Notts County w ostatnim meczu 3-4-2-1

Zmiany
- 45' M. Palmer → M. Sanders
- 45' J. Gibbons → J. Bedeau
- 45' J. Evans → C. Grant
- 62' D. Kanu → L. Ndlovu
- 62' R. Longelo-Mbule → C. Roberts
Notts County w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | 8 |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | 7 |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | 6 |
Wyniki Notts County
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Notts County
5
Nottingham Forest U21
1
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Notts County
1
Oxford United
2
League One, 10. kolejka
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
Notts County
2
Grimsby Town
1
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
Terminarz Notts County
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Wycombe
Notts County
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Notts County
Sheffield Wednesday
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Notts County
Stockport County
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Notts County
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Irlandia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Malta |
|
za darmo |
Notts County to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest Meadow Lane, który może pomieścić 19 588 widzów. Zespół prowadzi Martin Paterson. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Notts County?
Klub piłkarski Notts County zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 2. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Puchar Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Notts County w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Notts County trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 150 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Luka Smyth z VPS za 150 tys. €.
Które miejsce zajmuje Notts County w tabeli League One?
Notts County zajmuje obecnie 22. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 7 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 12 punktów, a przewaga nad 23. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Notts County?
W wyjściowym ustawieniu Notts County między słupkami staje J. Belshaw, a linię obrony najczęściej tworzą J. Gibbons, L. Ness oraz J. Bedeau. W środku pola grają R. Longelo-Mbule, M. Palmer, O. Cooper, J. Evans, C. Grant oraz D. Lipsiuc, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Nuorela. Trener Martin Paterson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Notts County gra następny mecz?
Najbliższy mecz Notts County to spotkanie z Wycombe, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Adams Park w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Notts County?
Ostatni mecz Notts County to wygrana z Nottingham Forest U21 5:1 w EFL Trophy, 13 października 2026. Bramki zdobyli Nuorela, Bedeau, Ndlovu, Grant, Roberts oraz Sanneh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Notts County w tym sezonie?
Bilans Notts County w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-4-3 przy 8 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Notts County w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Notts County w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Notts County
Notts County terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
League One, 11. kolejka
|
Adams Park Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Paź 20:45
|
League One, 12. kolejka
|
Meadow Lane U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:00
|
League One, 13. kolejka
|
Meadow Lane U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 16:00
|
League One, 14. kolejka
|
One Call Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
10 Lis 20:00
|
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
Pirelli Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Lis 16:00
|
League One, 15. kolejka
|
RELOC8 EM Community Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
21 Lis 16:00
|
League One, 16. kolejka
|
Meadow Lane U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Lis 13:30
|
League One, 17. kolejka
|
Stadium mk Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Gru 20:45
|
League One, 18. kolejka
|
Meadow Lane U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Gru 16:00
|
League One, 19. kolejka
|
Meadow Lane U siebie | Trudny |
Kiedy Notts County gra następny mecz?
Najbliższy mecz Notts County to spotkanie z Wycombe, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Adams Park w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Notts County w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Notts County w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Notts County w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Notts County wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
5:1 | 3-4-2-1 | 10/14 | 0/1 | |
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 5/9 | 6/9 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
2:1 | 3-4-2-1 | 0/3 | 3/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 1/5 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 5/9 | 4/8 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 6/15 | 2/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 6/10 | 3/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 7/8 | 1/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
League One, 2. kolejka
|
2:2 | 5-3-2 | 3/11 | 3/8 | |
|
15 Sie Koniec
|
League One, 1. kolejka
|
1:1 | 5-3-2 | 3/8 | 2/3 |
Notts County ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 0,83 punktu. W pozostałych ustawieniach Notts County zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Notts County?
Ostatni mecz Notts County to wygrana z Nottingham Forest U21 5:1 w EFL Trophy, 13 października 2026. Bramki zdobyli Nuorela, Bedeau, Ndlovu, Grant, Roberts oraz Sanneh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Notts County – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Notts County w sezonie 2026/2027.
Miejsce Notts County w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Notts County w tabeli League One?
Notts County zajmuje obecnie 22. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 7 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 12 punktów, a przewaga nad 23. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Notts County w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Notts County na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Notts County na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,5
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 4,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 18,9
- Przechwyty / mecz 8,0
- Wybicia / mecz 31,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Notts County
Rozkład bramek w czasie
Bramki Notts County i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Notts County to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wycombe - Notts County Po przerwie pada 75% bramek Notts County.Przebieg meczu Notts County i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 1-4-3 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-1-1 |
Jak padają bramki dla Notts County
88% bramek Notts County pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Notts County zdobywa w sezonie średnio 0,88 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,88.
Aktualne serie Notts County
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Notts County, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Notts County wygra mecz Wycombe - Notts County Notts County przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Notts County
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Notts County padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wycombe - Notts County Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Notts County.Notts County – faule i karne
- Faule / mecz 14,3
- Faule rywali / mecz 14,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Notts County fauluje średnio 14,3 razy na mecz, a wymusza 14,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Notts County, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Notts County zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Notts County wygra mecz Wycombe - Notts County Notts County zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Notts County ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Notts County, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Notts County wygra drugą połowę meczu Wycombe - Notts County Drugą połowę Notts County wygrywał w 2 z 8 meczów.Notts County – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,5
Notts County oddaje 8,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wycombe - Notts County Notts County oddaje 8,5 strzałów na mecz.Notts County – posiadanie piłki
- U siebie 47,5%
- Na wyjeździe 42,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Notts County utrzymuje przy piłce 44,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Notts County wygra mecz Wycombe - Notts County Notts County utrzymuje średnio 44,8% posiadania piłki.Notts County – podania
- Kluczowe / mecz 7,6
- Dośrodkowania / mecz 17,1
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 26%
Notts County wymienia średnio 363 podań na mecz przy celności 74%, z czego 7,6 to podania kluczowe.
Notts County – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Notts County to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Wycombe - Notts County Czyste konto Notts County zachowuje w 0% meczów.Notts County – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Notts County wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Wycombe - Notts County Powyżej 8,5 rożnego padło w 63% meczów Notts County.Notts County – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 0%
Notts County ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Notts County – 2,8.
Notts County według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (17–24) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Notts County zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Notts County na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
20.
|
1,00 0,80 | 0,75 0,80 | 1,25 1,80 |
|
21.
|
1,00 1,00 | 0,75 1,50 | 2,25 2,75 |
|
22.
|
1,00 0,75 | 1,00 1,00 | 1,25 1,50 |
|
23.
|
0,75 0,75 | 0,75 1,50 | 1,75 2,00 |
|
24.
|
0,75 0,25 | 0,75 0,50 | 2,00 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Notts County
Skrajne wyniki i osiągnięcia Notts County w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Notts County - Burton Albion 2:1 League One, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Reading - Notts County 2:0 League One, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Luton Town - Notts County 2:2, League One, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 23. minuta Cooper, Huddersfield Town - Notts County 1:1, League One, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Finneran, Notts County - Oxford United 1:2, League One, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Notts County w tym sezonie?
Bilans Notts County w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-4-3 przy 8 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Notts County – zawodnicy
Jak wygląda kadra Notts County w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Notts County w ostatnim meczu 3-4-2-1

Zmiany
- 45' M. Palmer → M. Sanders
- 45' J. Gibbons → J. Bedeau
- 45' J. Evans → C. Grant
- 62' D. Kanu → L. Ndlovu
- 62' R. Longelo-Mbule → C. Roberts
Kontuzje w kadrze Notts County
-
Dean Campbell Pomocnik Rana pauzuje od 60 dniopuszczone: 11 meczów
-
Emile Acquah Napastnik Rana pauzuje od 60 dniopuszczone: 11 meczów
-
Matt Palmer Pomocnik Rana pauzuje od 95 dniopuszczone: 10 meczów
-
Beck-Ray Enoru Napastnik Uraz mięśnia pauzuje od 106 dniopuszczone: 18 meczów
-
Matthew Platt Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 214 dniopuszczone: 31 meczów
Kadra Notts County
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Anglia | 0 € | – | 8 | 100% | 1 | 1 | 435' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
31 | Zimbabwe | 100 tys. € | 92 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Australia | 100 tys. € | 21 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 405' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
26 | Anglia | 200 tys. € | 123 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Sierra Leone | 600 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 274' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Afganistan | 150 tys. € | 92 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 73' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Kamerun | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
22 | Zimbabwe | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
25 | Szkocja | 400 tys. € | 308 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Walia | 1,5 mln € | 123 tys. € | 8 | 100% | 3 | 0 | 641' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Szkocja | 250 tys. € | 185 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 79' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
18 | Irlandia | – | – | 6 | 75% | 1 | 0 | 495' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Irlandia | 225 tys. € | 172 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 259' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Anglia | 400 tys. € | 277 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
20 | Sierra Leone | 100 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 342' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Anglia | 250 tys. € | 216 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 76' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Anglia | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 431' | 2 | 0 | |||||||
| 43 |
![]() |
19 | Anglia | – | 37 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
24 | Anglia | 150 tys. € | 123 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Anglia | 300 tys. € | 130 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 632' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Grenada | 350 tys. € | 216 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
21 | Irlandia | – | 61 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 496' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
|
20 | Anglia | 700 tys. € | 370 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 124' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Anglia | 250 tys. € | 154 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 61' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
23 | Walia | 300 tys. € | 52 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 38' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
34 | Anglia | 50 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Anglia | 325 tys. € | 234 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Anglia | 25 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Anglia | – | 46 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Notts County
6,9 mln €
śr. 231 tys. € / zawodnika
Ile Notts County wydaje na pensje
3,2 mln € rocznie
śr. 107 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Anglia (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Notts County w sezonie 2026/2027
Notts County wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Notts County
Jak wygląda skład Notts County?
W wyjściowym ustawieniu Notts County między słupkami staje J. Belshaw, a linię obrony najczęściej tworzą J. Gibbons, L. Ness oraz J. Bedeau. W środku pola grają R. Longelo-Mbule, M. Palmer, O. Cooper, J. Evans, C. Grant oraz D. Lipsiuc, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Nuorela. Trener Martin Paterson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Notts County – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Notts County w sezonie 2026/2027.
Notts County transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Irlandia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Holandia | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Malta | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Sierra Leone | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Sierra Leone | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Szkocja | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Notts County
Notts County bilans transferowy
- -70 tys. € 2026
- -260 tys. € 2025
- +680 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +69 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Notts County
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Notts County w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Notts County trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 150 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Luka Smyth z VPS za 150 tys. €.
Notts County – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Notts County? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Notts County?
Klub piłkarski Notts County zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 2. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Puchar Anglii.