Lucas Ness jest piłkarzem występującym obecnie w Notts County. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Lucas Ness
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Mansfield Town
0
Notts County
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Notts County
1
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Notts County
2
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | |||
| League One, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Lucas Ness w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Ness wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.32, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Ness oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucas Ness w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas Ness rozegrał w barwach Notts County w EFL Trophy 2 mecze, w League One 12 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 215 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Lucas Ness?
Na podstawie kontraktu z Notts County, Lucas Ness otrzymuje 124,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 10,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ness w listopadzie 2026 to 2,4 tysiąca euro, a dziennie około 341 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Lucas Ness?
Lucas Ness najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Ness?
Wycena 24-letniego Lucas Ness według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lucas Ness?
Lucas Ness urodził się 7 lutego 2002 w Anglii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Lucas Ness - statystyki
Szczegółowe statystyki Lucas Ness w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Notts County. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Lucas Ness
Lucas Ness vs. inni
Atak
Obrona
Podania Lucas Ness
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Lucas Ness w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Ness wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.32, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Ness oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lucas Ness - transfery
W trakcie kariery Lucas Ness zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Notts County 2024 – obecnie
-
Charlton Athletic 2022 – 2024
-
Charlton Athletic U21 2022 – 2022

-
Torquay United 2022 – 2022
-
Charlton Athletic U21 2022 – 2022

-
Hampton & Richmond 2022 – 2022
-
Charlton Athletic U21 2020 – 2022

-
Metropolitan Police do 2020

Lucas Ness - forma
W ostatnich 5 meczach Lucas Ness zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lucas Ness 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45.
W ostatnich 10 meczach Lucas Ness 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.33.
W jakiej formie jest Lucas Ness?
Lucas Ness jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.32). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Lucas Ness w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas Ness rozegrał w barwach Notts County w EFL Trophy 2 mecze, w League One 12 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 215 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Lucas Ness - zarobki
Lucas Ness gra w Notts County na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 125 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lucas Ness w Notts County (2025/26)
| Rocznie | 125 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 341 € |
Ile zarabia Lucas Ness?
Na podstawie kontraktu z Notts County, Lucas Ness otrzymuje 124,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 10,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ness w listopadzie 2026 to 2,4 tysiąca euro, a dziennie około 341 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Lucas Ness - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucas Ness wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucas Ness na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Ness?
Wycena Lucas Ness wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Lucas Ness wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.