Forma w lidze
Stevenage w tabeli
9. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Strata do 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:5 bramki
1,50 gola/mecz
5 pkt
6:3 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Stevenage
Wartość drużyny: 2,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Anglia | 27 | pomocnik | 8 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Irlandia Północna | 36 | napastnik | 8 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,06 średnia ocena | Anglia | 27 | pomocnik | 8 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Anglia | 34 | obrońca | 8 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Stevenage 4-4-1-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Stevenage w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 14 |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 12 |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | 12 |
Wyniki Stevenage
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
0
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Stevenage
2
Leicester City
1
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
Walsall
1
Stevenage
6
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
Terminarz Stevenage
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Bradford City
Stevenage
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Stevenage
Plymouth
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Stevenage
Milton Keynes Dons
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Stevenage
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
![]() |
Portugalia |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Anglia | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie |
Stevenage to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest The Lamex Stadium, który może pomieścić 7 100 widzów. Zespół prowadzi Alex Revell. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stevenage w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stevenage trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Stevenage w tabeli League One?
Stevenage zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 12 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Stevenage?
W wyjściowym ustawieniu Stevenage między słupkami staje T. Setford, a linię obrony najczęściej tworzą L. James-Wildin, T. Vancooten, C. Piergianni oraz S. Earley. W środku pola grają W. Marcal-Madivadua, L. Thompson, D. Kemp, D. Phillips oraz M. Smith, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Magennis. Trener Alex Revell ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Stevenage gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stevenage to spotkanie z Bradford City, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie University of Bradford Stadium w ramach League One (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stevenage?
Ostatni mecz Stevenage to wygrana z Wigan Athletic 1:0 w League One, 10 października 2026. Bramkę zdobył Marcal-Madivadua. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stevenage w tym sezonie?
Bilans Stevenage w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-3-2 przy 12 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stevenage w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Stevenage w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Stevenage
Stevenage terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
League One, 11. kolejka
|
University of Bradford Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
20 Paź 20:45
|
League One, 12. kolejka
|
The Lamex Stadium U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 16:00
|
League One, 13. kolejka
|
The Lamex Stadium U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 16:00
|
League One, 14. kolejka
|
King Power Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
10 Lis 20:00
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
The Lamex Stadium U siebie | – | |
|
14 Lis 16:00
|
League One, 15. kolejka
|
The Lamex Stadium U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 16:00
|
League One, 16. kolejka
|
Meadow Lane Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Lis 20:45
|
League One, 8. kolejka
|
The Lamex Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Lis 16:00
|
League One, 17. kolejka
|
The Lamex Stadium U siebie | Łatwy | |
|
01 Gru 20:45
|
League One, 18. kolejka
|
John Smith's Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Stevenage gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stevenage to spotkanie z Bradford City, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie University of Bradford Stadium w ramach League One (11. kolejka).
Wyniki Stevenage w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Stevenage w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Stevenage w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stevenage wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
1:0 | 4-4-1-1 | 2/9 | 0/4 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
2:1 | 4-1-4-1 | 5/14 | 0/0 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
1:6 | 4-4-2 | 9/12 | 0/0 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
1:0 | 4-4-1-1 | 6/9 | 4/5 | |
|
10 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
2:1 | 4-4-1-1 | 2/6 | 5/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
1:5 | 4-4-1-1 | 3/10 | 2/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
0:0 | 4-4-1-1 | 3/6 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 9/18 | 0/3 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
0:3 | 3-4-1-2 | 5/10 | 2/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
League One, 2. kolejka
|
1:2 | 3-4-1-2 | 7/13 | 1/5 |
Stevenage ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-1-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-1-1 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Stevenage zdobywa 0,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stevenage?
Ostatni mecz Stevenage to wygrana z Wigan Athletic 1:0 w League One, 10 października 2026. Bramkę zdobył Marcal-Madivadua. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stevenage – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Stevenage w sezonie 2026/2027.
Miejsce Stevenage w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Stevenage w tabeli League One?
Stevenage zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 12 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Stevenage w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Stevenage na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Stevenage na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,6
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,88
- Udane dryblingi / mecz 5,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 20,4
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 33,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Stevenage
Rozkład bramek w czasie
Bramki Stevenage i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stevenage to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bradford City - Stevenage Po przerwie pada 83% bramek Stevenage.Przebieg meczu Stevenage i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 2-3-2 |
Gdy Stevenage otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Stevenage
100% bramek Stevenage pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stevenage zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Stevenage
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Stevenage, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Stevenage wygra mecz Bradford City - Stevenage Stevenage nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Stevenage
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 50% meczów Stevenage padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bradford City - Stevenage Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Stevenage.Stevenage – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 13,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Stevenage fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 13,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stevenage, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stevenage zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Stevenage wygra mecz Bradford City - Stevenage Stevenage zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Stevenage ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 83% goli Stevenage, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Stevenage wygra drugą połowę meczu Bradford City - Stevenage Drugą połowę Stevenage wygrywał w 2 z 8 meczów.Stevenage – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
Stevenage oddaje 8,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bradford City - Stevenage Stevenage oddaje 8,6 strzałów na mecz.Stevenage – posiadanie piłki
- U siebie 40,5%
- Na wyjeździe 46,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Stevenage utrzymuje przy piłce 43,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Stevenage wygra mecz Bradford City - Stevenage Stevenage utrzymuje średnio 43,4% posiadania piłki.Stevenage – podania
- Kluczowe / mecz 8,6
- Dośrodkowania / mecz 17,5
- Celność dośrodkowań 31%
- Podania długie / mecz 81
- Celność długich podań 35%
Stevenage wymienia średnio 327 podań na mecz przy celności 67%, z czego 8,6 to podania kluczowe.
Stevenage – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 88%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Stevenage to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Bradford City - Stevenage Czyste konto Stevenage zachowuje w 25% meczów.Stevenage – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 63%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Stevenage wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Bradford City - Stevenage Powyżej 8,5 rożnego padło w 63% meczów Stevenage.Stevenage – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 25%
Stevenage ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Stevenage – 2,0.
Stevenage według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,25 | 1,25 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Stevenage zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Stevenage na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,25 2,50 | 1,75 2,00 | 0,75 1,25 |
|
8.
|
1,67 2,25 | 2,00 2,25 | 1,00 1,25 |
|
9.
|
1,75 1,25 | 1,50 1,50 | 1,25 0,75 |
|
10.
|
1,20 1,20 | 2,00 0,80 | 1,80 1,40 |
|
11.
|
2,00 0,80 | 0,50 1,00 | 0,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Stevenage
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stevenage w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Barnsley - Stevenage 1:5 League One, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Stevenage - Oxford United 1:2 League One, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Barnsley - Stevenage 1:5, League One, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 23. minuta Kemp, Stevenage - Luton Town 2:1, League One, 10.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Roberts, Stevenage - Oxford United 1:2, League One, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Stevenage w tym sezonie?
Bilans Stevenage w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-3-2 przy 12 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stevenage – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stevenage w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Stevenage 4-4-1-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Stevenage
-
Terry Taylor Pomocnik Rana pauzuje od 39 dniopuszczone: 2 mecze
-
Jasper Pattenden Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 53 dniopuszczone: 10 meczów
Kadra Stevenage
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
![]() |
23 | Portugalia | 200 tys. € | 185 tys. € | 1 | 13% | 1 | 0 | 79' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
26 | Szkocja | 275 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 2 | 287' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
22 | Szkocja | 250 tys. € | 62 tys. € | 6 | 75% | 1 | 0 | 115' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
36 | Irlandia Północna | 50 tys. € | 462 tys. € | 8 | 100% | 2 | 2 | 546' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | Anglia | 400 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 157' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
23 | Walia | 1 mln € | 277 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
27 | Anglia | 550 tys. € | 462 tys. € | 8 | 100% | 3 | 1 | 689' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Anglia | 150 tys. € | 308 tys. € | 6 | 75% | 1 | 1 | 323' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Trynidad i Tobago | 250 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 693' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Anglia | 325 tys. € | 185 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 97' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Walia | 150 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 489' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Walia | 300 tys. € | 92 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 148' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Anglia | 750 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 95' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
34 | Anglia | 75 tys. € | 123 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Guyana | 325 tys. € | 400 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 705' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Antigua i Barbuda | 550 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Anglia | 300 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Anglia | 200 tys. € | 154 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Anglia | 225 tys. € | 246 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 197' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
21 | Anglia | 900 tys. € | 92 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
19 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
20 | Anglia | 500 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Walia | 100 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
![]() |
18 | Anglia | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Stevenage
7,8 mln €
śr. 313 tys. € / zawodnika
Ile Stevenage wydaje na pensje
4 mln € rocznie
śr. 161 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Anglia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stevenage w sezonie 2026/2027
Stevenage wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Stevenage
Jak wygląda skład Stevenage?
W wyjściowym ustawieniu Stevenage między słupkami staje T. Setford, a linię obrony najczęściej tworzą L. James-Wildin, T. Vancooten, C. Piergianni oraz S. Earley. W środku pola grają W. Marcal-Madivadua, L. Thompson, D. Kemp, D. Phillips oraz M. Smith, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Magennis. Trener Alex Revell ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Stevenage – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Stevenage w sezonie 2026/2027.
Stevenage transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
![]() |
Portugalia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Anglia | 26 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Turcja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 32 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 32 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie |
Stevenage bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +472 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Stevenage
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stevenage w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stevenage trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.