Daniel Kemp jest piłkarzem występującym obecnie w Stevenage. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Daniel Kemp
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
16:00
|
Stevenage
0
Milton Keynes Dons
1
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Stevenage
3
Plymouth
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Bradford City
2
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One, 11. kolejka | |||||||
Transfery


Profil gry
Jakie statystyki ma Daniel Kemp w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daniel Kemp wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.03, a skuteczność strzałów to 12,0%. Daniel Kemp oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Daniel Kemp w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Daniel Kemp rozegrał w barwach Stevenage w EFL Trophy 1 mecz, w League One 11 meczów oraz w EFL Cup 2 mecze, a w barwach Leicester City w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 146 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Daniel Kemp?
Na podstawie kontraktu z Stevenage, Daniel Kemp otrzymuje 467,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 38,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kemp w listopadzie 2026 to 9 tysięcy euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Na jakiej pozycji gra Daniel Kemp?
Daniel Kemp najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Daniel Kemp?
Wycena 27-letniego Daniel Kemp według stanu na maj 2026 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Daniel Kemp?
Daniel Kemp urodził się 11 stycznia 1999 w Sidcup w Anglii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Daniel Kemp - statystyki
Szczegółowe statystyki Daniel Kemp w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Stevenage. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Daniel Kemp
Daniel Kemp vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Daniel Kemp
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Daniel Kemp w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daniel Kemp wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.03, a skuteczność strzałów to 12,0%. Daniel Kemp oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Daniel Kemp - transfery
W trakcie kariery Daniel Kemp zmieniał klub 1 raz. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
West Ham United U23 2016 – obecnie

-
West Ham U18 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Daniel Kemp
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | 01.07.2016 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
Daniel Kemp - forma
W ostatnich 5 meczach Daniel Kemp zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,88. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Daniel Kemp i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
16:00
|
Stevenage
0
Milton Keynes Dons
1
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Stevenage
3
Plymouth
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Bradford City
2
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
20:00
|
Stevenage
2
Leicester City
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||||||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
19' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Leyton Orient
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
10 Wrz
21:00
|
Stevenage
2
Luton Town
1
|
76' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Barnsley
1
Stevenage
5
|
90' |
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.5 | ||
| League One, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Peterborough
0
Stevenage
0
|
73' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:00
|
Stevenage
2
Doncaster Rovers
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 3. kolejka | |||||||
|
25 Sie
20:45
|
Stevenage
0
Reading
3
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Stevenage
1
Oxford United
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One, 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Burton Albion
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One, 1. kolejka | |||||||
|
07 Sie
20:45
|
Wycombe
1
Stevenage
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
13 Maj
21:00
|
Stockport County
2
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, półfinał | |||||||
|
09 Maj
16:00
|
Stevenage
0
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, półfinał | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
13:30
|
Doncaster Rovers
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
20:45
|
Stevenage
1
Barnsley
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Stevenage
2
Lincoln City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
14 Kwi
20:45
|
Bolton
5
Stevenage
1
|
74' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Bradford City
0
Stevenage
1
|
78' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Stevenage
1
Blackpool
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Rotherham United
0
Stevenage
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Stevenage
1
Reading
0
|
21' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Plymouth
1
Stevenage
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Stevenage
1
AFC Wimbledon
0
|
86' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Stevenage
1
Leyton Orient
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:00
|
Burton Albion
0
Stevenage
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Stevenage
2
Stockport County
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
13:30
|
Wycombe
3
Stevenage
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Stevenage
2
Port Vale
1
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
13:30
|
Stevenage
1
Huddersfield Town
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Northampton Town
3
Stevenage
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Barnsley
3
Stevenage
1
|
59' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Sty
20:45
|
Stevenage
1
Peterborough
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Stevenage
1
Mansfield Town
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
20 Sty
20:45
|
Stevenage
0
Bolton
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Exeter City
3
Stevenage
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
10 Sty
13:30
|
Luton Town
2
Stevenage
1
|
84' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Stevenage
1
Plymouth
1
|
31' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Cardiff City
2
Stevenage
1
|
68' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
AFC Wimbledon
0
Stevenage
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Wigan Athletic
0
Stevenage
0
|
97' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2025
|
Peterborough
0
Stevenage
1
|
84' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Stevenage
0
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
06 Lis
2025
|
Reading
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Stevenage
0
Chesterfield
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Stevenage
1
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Lincoln City
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
07 Paź
2025
|
Stevenage
2
Bromley
1
|
11' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Stevenage
2
Luton Town
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Leyton Orient
2
Stevenage
3
|
88' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Stevenage
2
Exeter City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Mansfield Town
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
2025
|
AFC Wimbledon
1
Stevenage
5
|
8' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Stevenage
1
Wycombe
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Huddersfield Town
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Port Vale
1
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Stevenage
2
Northampton Town
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Charlton Athletic
3
Stevenage
1
|
60' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Stevenage
1
Rotherham United
0
|
89' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Blackpool
2
Stevenage
3
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Wycombe
1
Stevenage
0
|
80' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
01 Kwi
2025
|
Stockport County
3
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 40. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Stevenage
1
Mansfield Town
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Stevenage
1
Huddersfield Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Charlton Athletic
2
Stevenage
0
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
04 Lut
2025
|
Stevenage
0
Birmingham City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
28 Sty
2025
|
Wrexham
2
Stevenage
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
21 Sty
2025
|
Leyton Orient
0
Stevenage
1
|
70' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
04 Sty
2025
|
Lincoln City
0
Stevenage
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
01 Sty
2025
|
Northampton Town
0
Stevenage
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Stevenage
2
Stockport County
1
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2024
|
Burton Albion
0
Stevenage
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
03 Gru
2024
|
Stevenage
2
Northampton Town
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
12 Lis
2024
|
Stevenage
(4)
1
Gillingham FC
(5)
1
|
33' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 9. runda | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Mansfield Town
0
Stevenage
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2024
|
Stevenage
1
Wrexham
0
|
30' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Exeter City
2
Stevenage
0
|
24' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Stevenage
3
Barnsley
0
|
17' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Huddersfield Town
2
Stevenage
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Norwich City
4
Stevenage
3
|
70' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Milton Keynes Dons
4
Sutton
4
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Harrogate Town
3
Milton Keynes Dons
5
|
31' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Milton Keynes Dons
1
Mansfield Town
4
|
11' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Notts County
3
Milton Keynes Dons
3
|
61' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
29 Mar
2024
|
Milton Keynes Dons
5
Walsall
0
|
21' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Milton Keynes Dons
3
Crewe Alexandra
1
|
27' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Bradford City
4
Milton Keynes Dons
0
|
53' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Milton Keynes Dons
2
Gillingham FC
1
|
76' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Milton Keynes Dons
1
Morecambe FC
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Crawley Town
3
Swindon Town
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Swindon Town
2
Forest Green Rovers
1
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Swindon Town
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Tranmere Rovers
2
Swindon Town
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Swindon Town
0
Barrow
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Swindon Town
2
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Swindon Town
2
Stockport County
4
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
07 Lis
2023
|
Colchester United
3
Swindon Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Swindon Town
0
Gillingham FC
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Notts County
3
Swindon Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Swindon Town
2
Grimsby Town
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Morecambe FC
2
Swindon Town
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Doncaster Rovers
0
Swindon Town
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Swindon Town
6
Crawley Town
0
|
81' |
1 gol
· 17% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Wrexham
5
Swindon Town
5
|
90' |
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Forest Green Rovers
1
Swindon Town
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Swindon Town
2
Crewe Alexandra
2
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
08 Sie
2023
|
Peterborough
(4)
1
Swindon Town
(1)
1
|
90' |
0 goli
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Hartlepool United
0
Crawley Town
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Hartlepool United
1
Stevenage
1
|
83' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Grimsby Town
1
Hartlepool United
4
|
88' |
3 gole
· 75% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
14 Lut
2023
|
Crewe Alexandra
2
Hartlepool United
0
|
83' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
20 Gru
2022
|
Milton Keynes Dons
0
Leicester City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
22 Lis
2022
|
Milton Keynes Dons
3
Newport County
1
|
9' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
Walsall
0
Milton Keynes Dons
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
04 Paź
2022
|
Milton Keynes Dons
2
West Ham United U21
0
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Milton Keynes Dons
1
Cheltenham Town
2
|
70' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Watford
0
Milton Keynes Dons
2
|
26' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Milton Keynes Dons
2
Port Vale
1
|
87' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Cambridge United
1
Milton Keynes Dons
0
|
61' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
05 Maj
2022
|
Wycombe
2
Milton Keynes Dons
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
AFC Wimbledon
1
Milton Keynes Dons
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Kwi
2022
|
Milton Keynes Dons
2
Crewe Alexandra
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Fleetwood Town
1
Milton Keynes Dons
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Milton Keynes Dons
2
Lincoln City
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Mansfield Town
2
Leyton Orient
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
25 Sty
2022
|
Leyton Orient
0
Newport County
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Leyton Orient
0
Port Vale
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Gru
2021
|
Tranmere Rovers
1
Leyton Orient
0
|
66' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Leyton Orient
1
Crawley Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
Leyton Orient
4
Swindon Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Northampton Town
1
Leyton Orient
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Lis
2021
|
Scunthorpe United
1
Leyton Orient
1
|
69' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Leyton Orient
4
Sutton
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
13 Lis
2021
|
Rochdale
2
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Lis
2021
|
Leyton Orient
1
Charlton Athletic
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Leyton Orient
1
Ebbsfleet United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Stevenage
0
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Port Vale
3
Leyton Orient
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Leyton Orient
0
Mansfield Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Bristol Rovers
1
Leyton Orient
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
14 Wrz
2021
|
Leyton Orient
1
Southampton U21
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Leyton Orient
2
Bradford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
24 Sie
2021
|
Leyton Orient
0
Harrogate Town
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Carlisle United
1
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Leyton Orient
3
Exeter City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Sie
2021
|
Leyton Orient
(3)
1
Queens Park Rangers
(5)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Salford City
1
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Salford City
3
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Leyton Orient
2
Carlisle United
3
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Southend United
2
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Leyton Orient
2
Cambridge United
4
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
13 Kwi
2021
|
Harrogate Town
2
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Cheltenham Town
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Leyton Orient
0
Walsall
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Mansfield Town
0
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Mar
2021
|
Carlisle United
0
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Leyton Orient
1
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Grimsby Town
0
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Leyton Orient
1
Tranmere Rovers
3
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Bradford City
1
Leyton Orient
0
|
75' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Leyton Orient
1
Port Vale
1
|
80' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Crawley Town
0
Leyton Orient
0
|
81' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
Bolton
2
Leyton Orient
0
|
60' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Leyton Orient
0
Forest Green Rovers
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Leyton Orient
2
Morecambe FC
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Shrewsbury Town
1
Blackpool
0
|
65' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
Accrington Stanley
0
Blackpool
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
15 Gru
2020
|
Blackpool
3
Hull City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Fleetwood Town
0
Blackpool
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Blackpool
1
Portsmouth
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Harrogate Town
0
Blackpool
4
|
11' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Blackpool
1
Wigan Athletic
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Burton Albion
1
Blackpool
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
AFC Wimbledon
1
Blackpool
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Blackpool
1
Milton Keynes Dons
0
|
10' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Crewe Alexandra
1
Blackpool
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Plymouth
1
Blackpool
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
08 Wrz
2020
|
Blackpool
(5)
0
Barrow
(3)
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Crawley Town
2
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
15 Lut
2020
|
Stevenage
0
Salford City
1
|
74' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
08 Lut
2020
|
Exeter City
2
Stevenage
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
01 Lut
2020
|
Stevenage
0
Leyton Orient
3
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
08 Paź
2019
|
Cheltenham Town
4
West Ham United U21
3
|
100' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Daniel Kemp 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.61, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.88.
W ostatnich 10 meczach Daniel Kemp 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.12.
W jakiej formie jest Daniel Kemp?
Daniel Kemp jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.88 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.03). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Daniel Kemp w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Daniel Kemp rozegrał w barwach Stevenage w EFL Trophy 1 mecz, w League One 11 meczów oraz w EFL Cup 2 mecze, a w barwach Leicester City w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 146 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Daniel Kemp - zarobki
Daniel Kemp gra w Stevenage na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 467 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Daniel Kemp w Stevenage (2025/26)
| Rocznie | 467 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 39 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Daniel Kemp w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
467 tys. € |
| 2024/25 |
|
405 tys. € |
| 2023/24 |
|
206 tys. € |
| 2023/24 |
|
206 tys. € |
| 2022/23 |
|
72 tys. € |
| 2022/23 |
|
72 tys. € |
| 2021/22 |
|
72 tys. € |
Ile zarabia Daniel Kemp?
Na podstawie kontraktu z Stevenage, Daniel Kemp otrzymuje 467,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 38,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kemp w listopadzie 2026 to 9 tysięcy euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Daniel Kemp - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Daniel Kemp wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Daniel Kemp na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Daniel Kemp
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 27 |
|
550 tys. € |
| 25.11.2025 | 26 |
|
450 tys. € |
| 17.06.2025 | 26 |
|
350 tys. € |
| 26.12.2024 | 25 |
|
300 tys. € |
| 26.06.2024 | 25 |
|
300 tys. € |
| 28.12.2023 | 24 |
|
250 tys. € |
| 15.06.2023 | 24 |
|
250 tys. € |
| 05.04.2023 | 24 |
|
300 tys. € |
| 28.07.2022 | 23 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Daniel Kemp?
Wycena Daniel Kemp wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Daniel Kemp wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 250 tys. €.