Porównanie kursów Oxford United - Stevenage
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Oxford United - Stevenage dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach finału FA Cup). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 60 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Oxford United po kursie 2,00 w LV BET, remis po kursie 3,45 w Betfan oraz wygrana Stevenage po kursie 3,85 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Stevenage wystawia LV BET - 3,85, w porównaniu do najniższego 3,40 w Betclic. Daje to 45 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7,20 | 1,02 | 3,00 | 1,28 | 1,73 | 1,95 | 1,24 | 3,20 | 1,06 | 5,70 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,25 | 1,05 | 3,10 | 1,32 | 1,75 | 1,98 | 1,28 | 3,40 | 1,09 | 6,10 | 1,02 | 13,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
5,75 | 1,03 | 2,92 | 1,26 | 1,69 | 1,83 | 1,25 | 2,95 | 1,07 | 4,80 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,20 | 1,05 | 3,10 | 1,30 | 1,73 | 1,95 | 1,27 | 3,30 | 1,09 | 5,90 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,25 | 1,06 | 3,30 | 1,33 | 1,80 | 2,02 | 1,30 | 3,55 | 1,10 | 6,75 | 1,03 | 13,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,88. To o 6,2% więcej niż najniższy kurs 1,77 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Oxford United strzeli
Kurs na Stevenage strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Oxford United i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Stevenage i liczbę goli
Kursy na Oxford United - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Stevenage - handicap
Kursy na Oxford United - handicap azjatycki
Kursy na Stevenage - handicap azjatycki
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 9,80. Najniższa oferta na ten sam wynik to 7,75, więc różnica między bukmacherami sięga 26,5%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,50 | 5,40 | 7,75 | 4,85 | 6,60 | 14,50 | 6,50 | 9,50 | 11,50 | 12,50 | 40,00 | 12,25 | 27,00 | 23,00 | 35,00 | 65,00 | 33,00 | 150,00 | 30,00 | 100,00 | 60,00 | 140,00 | 175,00 | 250,00 | 600,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,20 | 6,60 | 9,80 | 6,10 | 8,40 | 19,00 | 8,20 | 12,50 | 15,00 | 16,50 | 55,00 | 16,00 | 35,00 | 31,00 | 46,00 | 85,00 | 42,00 | 100,00 | 41,00 | 100,00 | 80,00 | 100,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Oxford United - Stevenage dostępnych jest 364 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 20,3% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,55 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 2,95 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Oxford United - Stevenage ma Betfan, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.