Saxon Earley jest piłkarzem występującym obecnie w Stevenage. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Saxon Earley
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Leicester City
2
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Stevenage
0
Milton Keynes Dons
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Stevenage
3
Plymouth
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| League One, 12. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Saxon Earley w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Saxon Earley wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.33, a skuteczność strzałów to 0,0%. Saxon Earley oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Saxon Earley w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Saxon Earley rozegrał w barwach Stevenage w EFL Trophy 1 mecz, w League One 12 meczów oraz w EFL Cup 2 mecze, a w barwach Leicester City w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 744 minuty. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Saxon Earley?
Na podstawie kontraktu z Stevenage, Saxon Earley otrzymuje 249,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Earley w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 683 euro.
Jakie trofea zdobył Saxon Earley?
Saxon Earley ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Saxon Earley?
Saxon Earley najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Saxon Earley?
Wycena 24-letniego Saxon Earley według stanu na maj 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 225 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Saxon Earley?
Saxon Earley urodził się 11 października 2002 w Anglii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Saxon Earley - statystyki
Szczegółowe statystyki Saxon Earley w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Stevenage. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Saxon Earley
Saxon Earley vs. inni
Atak
Obrona
Podania Saxon Earley
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Saxon Earley w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Saxon Earley wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.33, a skuteczność strzałów to 0,0%. Saxon Earley oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Saxon Earley - transfery
W trakcie kariery Saxon Earley zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Stevenage 2025 – obecnie
-
Plymouth 2025 – 2025
-
Lincoln City 2024 – 2025
-
Plymouth 2024 – 2024
-
Wycombe 2024 – 2024
-
Plymouth 2023 – 2024
-
Norwich City U23 2022 – 2023

-
Stevenage 2022 – 2022
-
Norwich City U23 2021 – 2022

-
Norwich City U18 2020 – 2021

-
Norwich City Youth do 2020

Saxon Earley - forma
W ostatnich 5 meczach Saxon Earley zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,55. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Saxon Earley ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.55.
W ostatnich 10 meczach Saxon Earley ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Saxon Earley?
Saxon Earley jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.55 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.33). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Saxon Earley w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Saxon Earley rozegrał w barwach Stevenage w EFL Trophy 1 mecz, w League One 12 meczów oraz w EFL Cup 2 mecze, a w barwach Leicester City w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 744 minuty. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Saxon Earley - zarobki
Saxon Earley gra w Stevenage na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 249 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Saxon Earley w Stevenage (2025/26)
| Rocznie | 249 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 683 € |
Ile zarabia Saxon Earley?
Na podstawie kontraktu z Stevenage, Saxon Earley otrzymuje 249,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Earley w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 683 euro.
Saxon Earley - trofea
W trakcie kariery Saxon Earley zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Saxon Earley?
Saxon Earley zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Plymouth — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 1 raz.
Saxon Earley - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Saxon Earley wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Saxon Earley na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Saxon Earley?
Wycena Saxon Earley wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Saxon Earley wyceniano na 225 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.