Luther James-Wildin jest piłkarzem występującym obecnie w Stevenage. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Luther Wildin
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
16:00
|
Stevenage
0
Milton Keynes Dons
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Stevenage
3
Plymouth
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Bradford City
2
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One, 11. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Luther Wildin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luther Wildin wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Luther Wildin oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luther Wildin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luther Wildin rozegrał w barwach Stevenage w EFL Trophy 1 mecz, w League One 10 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Leicester City w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 142 minuty. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Luther Wildin?
Luther Wildin najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Luther Wildin?
Wycena 28-letniego Luther Wildin według stanu na maj 2026 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luther Wildin?
Luther Wildin urodził się 3 grudnia 1997 w Leicester w Anglii, ma narodowość antiguańską. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Luther Wildin - statystyki
Szczegółowe statystyki Luther Wildin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Stevenage oraz reprezentacja Antigui i Barbudy. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Luther Wildin
Luther James-Wildin vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Luther Wildin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Luther Wildin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luther Wildin wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Luther Wildin oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Luther Wildin - transfery
W trakcie kariery Luther Wildin zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Stevenage 2018 – obecnie
-
Nuneaton Borough 2017 – 2018

-
Notts County 2017 – 2017
-
Grantham Town 2016 – 2017

-
Notts County 2016 – 2016
-
Notts County U18 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Luther Wildin
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.05.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 31.08.2016 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Luther Wildin - forma
W ostatnich 5 meczach Luther Wildin zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,20. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Luther Wildin i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
16:00
|
Stevenage
0
Milton Keynes Dons
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Stevenage
3
Plymouth
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Bradford City
2
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
20:00
|
Stevenage
2
Leicester City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||||||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Leyton Orient
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
10 Wrz
21:00
|
Stevenage
2
Luton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Barnsley
1
Stevenage
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Peterborough
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:00
|
Stevenage
2
Doncaster Rovers
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One, 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Burton Albion
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One, 1. kolejka | |||||||
|
07 Sie
20:45
|
Wycombe
1
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
13 Maj
21:00
|
Stockport County
2
Stevenage
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, półfinał | |||||||
|
09 Maj
16:00
|
Stevenage
0
Stockport County
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, półfinał | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Rotherham United
0
Stevenage
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Stevenage
1
Reading
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Plymouth
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Stevenage
1
AFC Wimbledon
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Stevenage
1
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:00
|
Burton Albion
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Stevenage
2
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Stevenage
2
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
13:30
|
Stevenage
1
Huddersfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Northampton Town
3
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Exeter City
3
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
10 Sty
13:30
|
Luton Town
2
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Stevenage
1
Plymouth
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Cardiff City
2
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
AFC Wimbledon
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Stevenage
2
Burton Albion
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Stockport County
1
Stevenage
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
09 Gru
2025
|
Stevenage
0
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Stevenage
1
Walsall
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Wigan Athletic
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2025
|
Peterborough
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Stevenage
0
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
06 Lis
2025
|
Reading
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Stevenage
0
Chesterfield
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Stevenage
2
Luton Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Leyton Orient
2
Stevenage
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Stevenage
2
Exeter City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Mansfield Town
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
2025
|
AFC Wimbledon
1
Stevenage
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Stevenage
1
Wycombe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Huddersfield Town
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Port Vale
1
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Stevenage
2
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Stevenage
1
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Blackpool
2
Stevenage
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
11 Cze
2025
|
Honduras
2
Antigua i Barbuda
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 5. runda | |||||||
|
06 Cze
2025
|
Antigua i Barbuda
0
Kuba
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 4. runda | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Wycombe
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
01 Kwi
2025
|
Stockport County
3
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2024/2025, 40. kolejka | |||||||
|
21 Sty
2025
|
Leyton Orient
0
Stevenage
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
04 Sty
2025
|
Lincoln City
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
01 Sty
2025
|
Northampton Town
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Stevenage
2
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2024
|
Burton Albion
0
Stevenage
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
03 Gru
2024
|
Stevenage
2
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Mansfield Town
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2024
|
Stevenage
1
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Exeter City
2
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Stevenage
3
Barnsley
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Huddersfield Town
2
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Norwich City
4
Stevenage
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Stevenage
2
Cheltenham Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Exeter City
1
Stevenage
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Charlton Athletic
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Mar
2024
|
Peterborough
3
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Stevenage
0
Fleetwood Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Lut
2024
|
Stevenage
1
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Derby County
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Stevenage
2
Bristol Rovers
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Stevenage
1
Blackpool
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Shrewsbury Town
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Portsmouth
2
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Stevenage
3
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Stevenage
1
Exeter City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
12 Gru
2023
|
Port Vale
(3)
3
Stevenage
(4)
3
|
120' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Burton Albion
1
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Stevenage
1
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Fleetwood Town
0
Stevenage
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
18 Lis
2023
|
Stevenage
1
Lincoln City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
14 Lis
2023
|
Stevenage
5
Crystal Palace U21
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Wycombe
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Stevenage
3
Derby County
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Bristol Rovers
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Stevenage
0
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Stevenage
1
Oxford United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Northampton Town
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
25 Kwi
2023
|
Swindon Town
0
Stevenage
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Mansfield Town
1
Stevenage
0
|
87' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Stevenage
1
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Stevenage
2
AFC Wimbledon
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Hartlepool United
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Northampton Town
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
25 Mar
2023
|
Stevenage
1
Salford City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Sutton
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
29 Sty
2023
|
Stoke City
3
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
Stevenage
3
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
14 Sty
2023
|
Harrogate Town
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
08 Sty
2023
|
Aston Villa
1
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
30 Gru
2022
|
Stevenage
3
Crawley Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
13 Gru
2022
|
Portsmouth
3
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
10 Gru
2022
|
Stevenage
0
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
02 Gru
2022
|
Stevenage
5
Barrow
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
26 Lis
2022
|
King's Lynn Town
0
Stevenage
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Stevenage
1
Hartlepool United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Gateshead
2
Stevenage
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
25 Paź
2022
|
Doncaster Rovers
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
Stevenage
1
Tottenham Hotspur U21
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
04 Paź
2022
|
Stevenage
3
Sutton
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Crawley Town
1
Stevenage
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Bradford City
3
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Crewe Alexandra
1
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Peterborough
1
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Stevenage
1
Peterborough
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Stevenage
1
Rochdale
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Stevenage
2
Stockport County
1
|
82' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Stevenage
4
Salford City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Carlisle United
2
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Stevenage
2
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Kwi
2022
|
Scunthorpe United
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Stevenage
1
Rochdale
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Colchester United
0
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Stevenage
1
Northampton Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
12 Mar
2022
|
Stevenage
0
Newport County
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Leyton Orient
2
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Port Vale
2
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Stevenage
0
Bristol Rovers
4
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Barrow
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Stevenage
0
Bradford City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Crawley Town
2
Stevenage
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Lut
2022
|
Tranmere Rovers
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Stevenage
3
Harrogate Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Hartlepool United
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Sty
2022
|
Stevenage
2
Crawley Town
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Stevenage
3
Sutton
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Stevenage
3
Walsall
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Sty
2022
|
Forest Green Rovers
2
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
29 Gru
2021
|
Swindon Town
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
Stevenage
1
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Yeovil Town
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
30 Lis
2021
|
Sutton
(4)
0
Stevenage
(3)
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
23 Lis
2021
|
Rochdale
2
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Stevenage
1
Colchester United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
16 Lis
2021
|
Stevenage
2
Milton Keynes Dons
1
|
120' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
13 Lis
2021
|
Stevenage
1
Mansfield Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Lis
2021
|
Stevenage
1
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Newport County
5
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Stevenage
0
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Paź
2021
|
Northampton Town
3
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Oldham Athletic
3
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Stevenage
2
Hartlepool United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Harrogate Town
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Stevenage
0
Forest Green Rovers
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
04 Wrz
2021
|
Stevenage
1
Swindon Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
31 Sie
2021
|
Stevenage
3
Tottenham Hotspur U21
4
|
39' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
24 Sie
2021
|
Stevenage
(3)
2
Wycombe
(5)
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Stevenage
1
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
17 Sie
2021
|
Bradford City
4
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Stevenage
3
Crawley Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Cambridge United
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Stevenage
0
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Salford City
2
Stevenage
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Mar
2021
|
Stevenage
2
Barrow
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Stevenage
1
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Stevenage
3
Forest Green Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Newport County
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Lut
2021
|
Crawley Town
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Tranmere Rovers
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Stevenage
0
Exeter City
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
26 Sty
2021
|
Stevenage
0
Colchester United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Stevenage
0
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Sty
2021
|
Stevenage
3
Scunthorpe United
1
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Carlisle United
4
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Stevenage
0
Southend United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Gru
2020
|
Walsall
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Stevenage
(5)
2
Concord Rangers
(4)
2
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Colchester United
3
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Stevenage
0
Grimsby Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Stevenage
0
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
06 Paź
2020
|
Stevenage
2
Milton Keynes Dons
3
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Stevenage
0
Salford City
1
|
85' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
22 Wrz
2020
|
Stevenage
2
Southampton U21
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Barrow
1
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Crawley Town
2
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
15 Lut
2020
|
Stevenage
0
Salford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
28 Sty
2020
|
Grimsby Town
3
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
18 Sty
2020
|
Cambridge United
0
Stevenage
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
23 Lis
2019
|
Walsall
0
Stevenage
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
19 Paź
2019
|
Port Vale
1
Stevenage
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
12 Paź
2019
|
Stevenage
2
Grimsby Town
1
|
63' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
28 Wrz
2019
|
Stevenage
1
Cambridge United
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Stevenage
2
Carlisle United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
07 Wrz
2019
|
Cheltenham Town
4
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Mansfield Town
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
20 Sie
2019
|
Stevenage
0
Bradford City
1
|
94' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Leyton Orient
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
13 Sie
2019
|
Stevenage
1
Southend United
2
|
97' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2019/2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Stevenage
0
Exeter City
1
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Luther Wildin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.20.
W ostatnich 10 meczach Luther Wildin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.29.
W jakiej formie jest Luther Wildin?
Luther Wildin jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.20 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.20). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Luther Wildin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luther Wildin rozegrał w barwach Stevenage w EFL Trophy 1 mecz, w League One 10 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Leicester City w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 142 minuty. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Luther Wildin - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luther Wildin wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luther Wildin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Luther Wildin
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 28 |
|
550 tys. € |
| 25.11.2025 | 27 |
|
400 tys. € |
| 17.06.2025 | 27 |
|
300 tys. € |
| 26.12.2024 | 27 |
|
300 tys. € |
| 27.06.2024 | 26 |
|
300 tys. € |
| 26.12.2023 | 26 |
|
300 tys. € |
| 22.06.2023 | 25 |
|
225 tys. € |
| 05.04.2023 | 25 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Luther Wildin?
Wycena Luther Wildin wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Luther Wildin wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.