Joshua Magennis jest piłkarzem występującym obecnie w Stevenage. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Josh Magennis
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Leicester City
2
Stevenage
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Stevenage
0
Milton Keynes Dons
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Stevenage
3
Plymouth
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Josh Magennis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Josh Magennis wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 21,4%. Josh Magennis oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Josh Magennis w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Josh Magennis rozegrał w barwach Stevenage w League One 12 meczów, w EFL Cup 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 7 występów w reprezentacji Irlandii Północnej. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 974 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Josh Magennis
Pierwszy transfer Josh Magennis w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Kilmarnock do Charlton Athletic za 300 tysięcy euro.
Czy Josh Magennis ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Josh Magennis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Josh Magennis to operacja kolana z 2013 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Josh Magennis?
Josh Magennis ma na koncie 4 trofea — 3 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Josh Magennis?
Josh Magennis najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Josh Magennis?
Wycena 36-letniego Josh Magennis według stanu na maj 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Josh Magennis?
Josh Magennis urodził się 15 sierpnia 1990 w Bangor w Irlandii Północnej. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Josh Magennis - statystyki
Szczegółowe statystyki Josh Magennis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Stevenage oraz reprezentacja Irlandii Północnej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Josh Magennis
Joshua Magennis vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Josh Magennis
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Josh Magennis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Josh Magennis wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 21,4%. Josh Magennis oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Josh Magennis - transfery
W trakcie kariery Josh Magennis zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 525 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Stevenage 2026 – obecnie
-
Exeter City 2024 – 2026
-
Wigan Athletic 2022 – 2024
-
Hull City 2019 – 2022
-
Bolton 2018 – 2019
-
Charlton Athletic 2016 – 2018
-
Kilmarnock 2014 – 2016
-
Aberdeen 2014 – 2014
-
St Mirren 2014 – 2014
-
Aberdeen 2010 – 2014
-
Cardiff City U21 2009 – 2010

-
Grimsby Town 2009 – 2009
-
Cardiff City U21 2007 – 2009

-
Glentoran FC U18 do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Josh Magennis
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 12.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 07.08.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.07.2018 |
|
225 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 10.08.2016 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 15.07.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.05.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 29.01.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 31.10.2009 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2009/10 | 30.09.2009 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Josh Magennis
Pierwszy transfer Josh Magennis w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Kilmarnock do Charlton Athletic za 300 tysięcy euro.
Josh Magennis - forma
W ostatnich 5 meczach Josh Magennis zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,02. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Josh Magennis i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Leicester City
2
Stevenage
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Stevenage
0
Milton Keynes Dons
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Stevenage
3
Plymouth
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Bradford City
2
Stevenage
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
0
|
79' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One, 10. kolejka | |||||||
|
05 Paź
20:45
|
Irlandia Północna
0
Gruzja
0
|
16' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B | |||||||
|
02 Paź
20:45
|
Ukraina
0
Irlandia Północna
3
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B | |||||||
|
28 Wrz
20:45
|
Irlandia Północna
0
Węgry
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B | |||||||
|
25 Wrz
18:00
|
Gruzja
0
Irlandia Północna
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Leyton Orient
1
Stevenage
0
|
64' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
10 Wrz
21:00
|
Stevenage
2
Luton Town
1
|
76' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Barnsley
1
Stevenage
5
|
72' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Peterborough
0
Stevenage
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:00
|
Stevenage
2
Doncaster Rovers
2
|
71' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One, 3. kolejka | |||||||
|
25 Sie
20:45
|
Stevenage
0
Reading
3
|
19' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Stevenage
1
Oxford United
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One, 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Burton Albion
1
Stevenage
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| League One, 1. kolejka | |||||||
|
07 Sie
20:45
|
Wycombe
1
Stevenage
2
|
15' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
08 Cze
21:10
|
Francja
3
Irlandia Północna
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Exeter City
1
Bradford City
2
|
22' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Burton Albion
1
Exeter City
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Exeter City
3
Stockport County
3
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
13:30
|
Plymouth
2
Exeter City
2
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Exeter City
3
Doncaster Rovers
0
|
27' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Blackpool
1
Exeter City
0
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
26 Mar
20:45
|
Włochy
2
Irlandia Północna
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Wigan Athletic
2
Exeter City
0
|
76' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Luton Town
3
Exeter City
2
|
55' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Exeter City
0
Cardiff City
4
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Exeter City
0
Lincoln City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:00
|
Barnsley
2
Exeter City
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
03 Mar
20:45
|
Exeter City
1
Burton Albion
1
|
19' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Exeter City
1
Bolton
5
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Peterborough
3
Exeter City
3
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Exeter City
1
Wycombe
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Exeter City
0
Northampton Town
0
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Mansfield Town
0
Exeter City
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Exeter City
0
Rotherham United
4
|
16' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Sty
21:00
|
Reading
2
Exeter City
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Port Vale
1
Exeter City
3
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Exeter City
3
Stevenage
0
|
8' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
10 Sty
16:00
|
Manchester City
10
Exeter City
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Bolton
2
Exeter City
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
09 Gru
2025
|
Exeter City
1
AFC Wimbledon
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Exeter City
4
Wycombe
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/128 finału | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Luton Town
4
Exeter City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Bradford City
1
Exeter City
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
17 Lis
2025
|
Irlandia Północna
1
Luksemburg
0
|
23' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda | |||||||
|
14 Lis
2025
|
Słowacja
1
Irlandia Północna
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Exeter City
1
Wigan Athletic
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
FC Halifax Town
0
Exeter City
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
28 Paź
2025
|
Exeter City
4
Arsenal U21
3
|
90' |
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
23 Paź
2025
|
Exeter City
2
Plymouth
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Stockport County
1
Exeter City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
13 Paź
2025
|
Irlandia Północna
0
Niemcy
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda | |||||||
|
10 Paź
2025
|
Irlandia Północna
2
Słowacja
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Lincoln City
0
Exeter City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Exeter City
0
Huddersfield Town
1
|
81' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Stevenage
2
Exeter City
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.6 | ||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Exeter City
0
Port Vale
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Rotherham United
1
Exeter City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Exeter City
3
Peterborough
0
|
85' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.0 | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Northampton Town
2
Exeter City
0
|
33' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Wycombe
0
Exeter City
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Exeter City
1
Mansfield Town
2
|
30' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
13 Sie
2025
|
Cheltenham Town
2
Exeter City
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Exeter City
4
Blackpool
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Exeter City
0
Stockport County
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2024/2025, 41. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Exeter City
2
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Exeter City
1
Northampton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
11 Lut
2025
|
Exeter City
(2)
2
Nottingham Forest
(4)
2
|
120' |
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Exeter City
1
Blackpool
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
21 Sty
2025
|
Peterborough
1
Exeter City
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
11 Sty
2025
|
Exeter City
3
Oxford United
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Exeter City
4
Crawley Town
4
|
45' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2024
|
Exeter City
3
Bristol Rovers
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Burton Albion
1
Exeter City
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2024
|
Exeter City
1
Birmingham City
2
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
03 Gru
2024
|
Exeter City
2
Wycombe
2
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
18 Lis
2024
|
Luksemburg
2
Irlandia Północna
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Exeter City
5
Barnet
3
|
90' |
3 gole
· 60% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
17 Paź
2024
|
Shrewsbury Town
0
Exeter City
2
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
12 Paź
2024
|
Białoruś
0
Irlandia Północna
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Exeter City
1
Cambridge United
0
|
36' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Wigan Athletic
0
Exeter City
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Exeter City
2
Stevenage
0
|
77' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
2024
|
Irlandia Północna
2
Luksemburg
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Bolton
0
Exeter City
2
|
73' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Northampton Town
2
Exeter City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2024
|
Exeter City
1
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
11 Cze
2024
|
Irlandia Północna
2
Andora
0
|
30' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023/2024 | |||||||
|
08 Cze
2024
|
Hiszpania
5
Irlandia Północna
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Wigan Athletic
2
Bristol Rovers
0
|
70' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Portsmouth
1
Wigan Athletic
2
|
24' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Lincoln City
1
Wigan Athletic
2
|
19' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Cambridge United
3
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Mar
2024
|
Wigan Athletic
1
Burton Albion
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
22 Mar
2024
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Wigan Athletic
1
Blackpool
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Wycombe
1
Wigan Athletic
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Fleetwood Town
4
Wigan Athletic
2
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Lut
2024
|
Wigan Athletic
1
Bolton
0
|
54' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Lut
2024
|
Wigan Athletic
1
Cheltenham Town
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Shrewsbury Town
0
Wigan Athletic
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Sty
2024
|
Wigan Athletic
1
Wycombe
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Northampton Town
1
Wigan Athletic
1
|
73' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
08 Sty
2024
|
Wigan Athletic
0
Manchester United
2
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Barnsley
1
Wigan Athletic
1
|
59' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Wigan Athletic
2
Carlisle United
0
|
67' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Wigan Athletic
0
Derby County
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Reading
2
Wigan Athletic
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Port Vale
3
Wigan Athletic
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Wigan Athletic
0
Lincoln City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
06 Gru
2023
|
Wigan Athletic
2
Stockport County
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Lis
2023
|
Wigan Athletic
3
Fleetwood Town
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Leyton Orient
1
Wigan Athletic
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Cheltenham Town
1
Wigan Athletic
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Lis
2023
|
Wigan Athletic
2
Peterborough
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Exeter City
0
Wigan Athletic
2
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Wigan Athletic
2
Shrewsbury Town
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Wigan Athletic
2
Oxford United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Exeter City
0
Wigan Athletic
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Stevenage
1
Wigan Athletic
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Burton Albion
2
Wigan Athletic
1
|
75' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Bristol Rovers
4
Wigan Athletic
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Wigan Athletic
2
Cambridge United
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Blackpool
2
Wigan Athletic
1
|
16' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Bolton
0
Wigan Athletic
4
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Wigan Athletic
2
Millwall
1
|
66' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Sheffield United
1
Wigan Athletic
0
|
31' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Burnley
3
Wigan Athletic
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Wigan Athletic
1
Birmingham City
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
17 Sty
2023
|
Wigan Athletic
1
Luton Town
2
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Luton Town
1
Wigan Athletic
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
02 Sty
2023
|
Wigan Athletic
1
Hull City
4
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Wigan Athletic
2
Blackpool
1
|
22' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
02 Lis
2022
|
Wigan Athletic
0
Stoke City
1
|
21' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Wigan Athletic
0
Watford
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Queens Park Rangers
2
Wigan Athletic
1
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
19 Paź
2022
|
Wigan Athletic
1
Middlesbrough
4
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Sunderland
2
Wigan Athletic
1
|
22' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
11 Paź
2022
|
Wigan Athletic
1
Blackburn
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Wigan Athletic
1
Cardiff City
3
|
70' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
05 Paź
2022
|
Hull City
2
Wigan Athletic
1
|
88' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
24 Wrz
2022
|
Irlandia Północna
2
Kosowo
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
13 Wrz
2022
|
Huddersfield Town
1
Wigan Athletic
2
|
77' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Luton Town
1
Wigan Athletic
2
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Wigan Athletic
1
Burnley
5
|
18' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
05 Kwi
2022
|
Wigan Athletic
3
Accrington Stanley
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
29 Mar
2022
|
Irlandia Północna
0
Węgry
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
25 Mar
2022
|
Luksemburg
1
Irlandia Północna
3
|
63' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Wigan Athletic
1
AFC Wimbledon
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
01 Mar
2022
|
Wigan Athletic
2
Fleetwood Town
0
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Wigan Athletic
0
Sunderland
3
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
22 Lut
2022
|
Wycombe
1
Wigan Athletic
3
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Lut
2022
|
Wigan Athletic
2
Crewe Alexandra
0
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Sheffield Wednesday
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Stoke City
2
Wigan Athletic
0
|
63' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Cheltenham Town
0
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
01 Sty
2022
|
Blackpool
1
Hull City
0
|
62' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
18 Gru
2021
|
Nottingham Forest
2
Hull City
1
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Hull City
2
Millwall
1
|
80' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
24 Lis
2021
|
Cardiff City
0
Hull City
1
|
80' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Hull City
2
Birmingham City
0
|
71' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
15 Lis
2021
|
Irlandia Północna
0
Włochy
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
12 Lis
2021
|
Irlandia Północna
1
Litwa
0
|
78' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
03 Lis
2021
|
West Bromwich Albion
1
Hull City
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Fulham
2
Hull City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
03 Cze
2021
|
Ukraina
1
Irlandia Północna
0
|
61' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Hull City
3
Wigan Athletic
1
|
67' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Hull City
2
Fleetwood Town
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Plymouth
0
Hull City
3
|
82' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Hull City
3
Northampton Town
0
|
74' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
28 Mar
2021
|
Irlandia Północna
1
Stany Zjednoczone
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
25 Mar
2021
|
Włochy
2
Irlandia Północna
0
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
AFC Wimbledon
0
Hull City
3
|
75' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Hull City
0
Ipswich Town
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Doncaster Rovers
3
Hull City
3
|
69' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Lut
2021
|
Wigan Athletic
0
Hull City
5
|
63' |
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Hull City
0
Lincoln City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Hull City
(3)
1
Lincoln City
(4)
1
|
61' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
Hull City
1
Swindon Town
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Sty
2021
|
Hull City
3
Accrington Stanley
0
|
25' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Hull City
1
Blackpool
1
|
73' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
09 Sty
2021
|
Sunderland
1
Hull City
1
|
49' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
18 Gru
2020
|
Hull City
0
Portsmouth
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Milton Keynes Dons
1
Hull City
3
|
66' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
15 Lis
2020
|
Austria
2
Irlandia Północna
1
|
28' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Hull City
2
Fleetwood Town
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Swindon Town
2
Hull City
1
|
32' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Hull City
1
AFC Wimbledon
0
|
73' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
14 Paź
2020
|
Norwegia
1
Irlandia Północna
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Hull City
1
Plymouth
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Gillingham FC
0
Hull City
2
|
83' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
04 Wrz
2020
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
|
39' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
18 Lip
2020
|
Hull City
0
Luton Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
05 Lip
2020
|
West Bromwich Albion
4
Hull City
2
|
66' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
02 Lip
2020
|
Hull City
2
Middlesbrough
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
20 Cze
2020
|
Hull City
0
Charlton Athletic
1
|
34' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
29 Lut
2020
|
Hull City
0
Leeds United
4
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Preston North End
2
Hull City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
14 Lut
2020
|
Hull City
4
Swansea City
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
11 Lut
2020
|
Blackburn
3
Hull City
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
08 Lut
2020
|
Reading
1
Hull City
1
|
29' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
27 Lis
2019
|
Hull City
4
Preston North End
0
|
79' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
01 Paź
2019
|
Hull City
1
Sheffield Wednesday
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
28 Wrz
2019
|
Hull City
2
Cardiff City
2
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
21 Wrz
2019
|
Luton Town
0
Hull City
3
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
31 Sie
2019
|
Millwall
1
Hull City
1
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Hull City
1
Bristol City
3
|
2' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
20 Sie
2019
|
Hull City
0
Blackburn
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Brentford
1
Hull City
1
|
22' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
05 Maj
2019
|
Nottingham Forest
1
Bolton
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
06 Kwi
2019
|
Bolton
1
Ipswich Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
16 Mar
2019
|
Wigan Athletic
5
Bolton
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
12 Mar
2019
|
Bolton
0
Sheffield Wednesday
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
09 Mar
2019
|
Bolton
2
Millwall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
23 Lut
2019
|
Leeds United
2
Bolton
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
16 Lut
2019
|
Bolton
0
Norwich City
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
09 Lut
2019
|
Bolton
1
Preston North End
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
02 Lut
2019
|
Sheffield United
2
Bolton
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
21 Sty
2019
|
Bolton
0
West Bromwich Albion
2
|
21' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
29 Gru
2018
|
Bolton
0
Stoke City
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
26 Gru
2018
|
Bolton
2
Rotherham United
1
|
12' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
22 Gru
2018
|
Brentford
1
Bolton
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
15 Gru
2018
|
Bolton
0
Leeds United
1
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
08 Gru
2018
|
Norwich City
3
Bolton
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
01 Gru
2018
|
Bolton
1
Wigan Athletic
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
24 Lis
2018
|
Millwall
1
Bolton
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
10 Lis
2018
|
Bolton
0
Swansea City
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
27 Paź
2018
|
Bolton
0
Hull City
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
24 Paź
2018
|
Bolton
0
Nottingham Forest
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
02 Paź
2018
|
Stoke City
2
Bolton
0
|
72' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
19 Wrz
2018
|
Middlesbrough
2
Bolton
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
01 Wrz
2018
|
Preston North End
2
Bolton
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
22 Sie
2018
|
Bolton
1
Birmingham City
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
11 Sie
2018
|
Bolton
2
Bristol City
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
10 Maj
2018
|
Charlton Athletic
0
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2017/2018 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Josh Magennis 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.02 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach Josh Magennis 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest Josh Magennis?
Josh Magennis jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.02 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.85). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Josh Magennis w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Josh Magennis rozegrał w barwach Stevenage w League One 12 meczów, w EFL Cup 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 7 występów w reprezentacji Irlandii Północnej. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 974 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Josh Magennis - zarobki
Josh Magennis gra w Stevenage na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 467 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Josh Magennis w Stevenage (2025/26)
| Rocznie | 467 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 39 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Josh Magennis w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
467 tys. € |
| 2024/25 |
|
467 tys. € |
| 2023/24 |
|
443 tys. € |
| 2022/23 |
|
443 tys. € |
| 2021/22 |
|
443 tys. € |
| 2019/20 |
|
371 tys. € |
| 2018/19 |
|
374 tys. € |
Josh Magennis - kontuzje
W trakcie kariery Josh Magennis zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 19 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Josh Magennis
-
Uraz kostki
12.12.25 – 14.01.26 (34 dni)
Exeter City opuszczone: 5 meczów
-
Problemy z udem
11.05.16 – 20.05.16 (10 dni)
Kilmarnock opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
19.04.16 – 29.04.16 (11 dni)
Kilmarnock opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.03.16 – 25.03.16 (11 dni)
Kilmarnock opuszczone: 2 mecze
-
Operacja kolana
05.10.13 – 19.11.13 (46 dni)
Aberdeen opuszczone: 8 meczów
-
Uraz barku
25.08.13 – 29.08.13 (5 dni)
Aberdeen opuszczone: 1 mecz
Czy Josh Magennis ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Josh Magennis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Josh Magennis to operacja kolana z 2013 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Josh Magennis - trofea
W trakcie kariery Josh Magennis zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Josh Magennis
Jakie trofea zdobył Josh Magennis?
Josh Magennis zdobył w karierze 4 trofea — 3 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Wigan Athletic — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 2 razy.
Josh Magennis - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Josh Magennis wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Josh Magennis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Josh Magennis
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 35 |
|
50 tys. € |
| 25.11.2025 | 35 |
|
75 tys. € |
| 17.06.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 26.12.2024 | 34 |
|
100 tys. € |
| 27.06.2024 | 33 |
|
150 tys. € |
| 26.12.2023 | 33 |
|
150 tys. € |
| 31.05.2023 | 32 |
|
300 tys. € |
| 26.10.2022 | 32 |
|
350 tys. € |
| 29.06.2022 | 31 |
|
500 tys. € |
| 23.11.2021 | 31 |
|
500 tys. € |
| 29.06.2021 | 30 |
|
600 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
600 tys. € |
| 26.02.2020 | 29 |
|
750 tys. € |
| 16.10.2019 | 29 |
|
750 tys. € |
| 27.06.2019 | 28 |
|
500 tys. € |
| 23.09.2018 | 28 |
|
350 tys. € |
| 20.04.2017 | 26 |
|
300 tys. € |
| 31.05.2016 | 25 |
|
300 tys. € |
| 06.12.2015 | 25 |
|
300 tys. € |
| 07.10.2014 | 24 |
|
250 tys. € |
| 12.02.2014 | 23 |
|
300 tys. € |
| 07.10.2013 | 23 |
|
350 tys. € |
| 21.07.2012 | 21 |
|
300 tys. € |
| 03.07.2011 | 20 |
|
250 tys. € |
| 08.12.2009 | 19 | 200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Josh Magennis?
Wycena Josh Magennis wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Josh Magennis wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.