Forma w lidze
Doncaster Rovers w tabeli
16. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 6. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
3 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
4:4 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
5:5 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Doncaster Rovers
Wartość drużyny: 1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Anglia | 33 | napastnik | 8 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Irlandia Północna | 20 | pomocnik | 7 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,92 średnia ocena | Anglia | 33 | napastnik | 8 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Anglia | 21 | bramkarz | 8 | 1 mln € |
Przewidywany skład Doncaster Rovers 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Doncaster Rovers w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | 10 |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 9 |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | 9 |
Wyniki Doncaster Rovers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Doncaster Rovers
1
Burton Albion
0
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Doncaster Rovers
1
Liverpool U21
0
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Peterborough
0
Doncaster Rovers
2
League One, 7. kolejka
|
Terminarz Doncaster Rovers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Leicester City
Doncaster Rovers
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Doncaster Rovers
Stockport County
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Doncaster Rovers
Sheffield Wednesday
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Doncaster Rovers
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 Paź 2026 |
|
Irlandia |
![]() |
za darmo | |
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia |
|
wypożyczenie |
Doncaster Rovers to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest Eco-Power Stadium, który może pomieścić 15 231 widzów. Zespół prowadzi Grant Mccann. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1 milion euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Doncaster Rovers?
Klub piłkarski Doncaster Rovers zdobył w swojej historii 6 trofeów — 6 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Football League Trophy.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Doncaster Rovers trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Doncaster Rovers w tabeli League One?
Doncaster Rovers zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 9 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Doncaster Rovers?
W wyjściowym ustawieniu Doncaster Rovers między słupkami staje T. Simkin, a linię obrony najczęściej tworzą S. Grehan, N. Byrne oraz J. Mcgrath. W środku pola grają L. Ayinde, O. Bailey, R. Gotts, G. Broadbent, A. May oraz J. Thomas, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Hanlan. Trener Grant Mccann ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Doncaster Rovers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Doncaster Rovers to spotkanie z Leicester City, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie King Power Stadium w ramach League One (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Doncaster Rovers?
Ostatni mecz Doncaster Rovers to wygrana z Burton Albion 1:0 w League One, 10 października 2026. Bramkę zdobył Ayinde. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Doncaster Rovers w tym sezonie?
Bilans Doncaster Rovers w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-3-3 przy 9 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Doncaster Rovers
Doncaster Rovers terminarz
Kiedy Doncaster Rovers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Doncaster Rovers to spotkanie z Leicester City, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie King Power Stadium w ramach League One (11. kolejka).
Wyniki Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Doncaster Rovers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Doncaster Rovers wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 3/15 | 3/5 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
1:0 | 3-4-2-1 | 7/13 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
0:2 | 3-4-2-1 | 3/11 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 6/12 | 4/6 | |
|
08 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
1:3 | 4-2-3-1 | 3/9 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 7/10 | 3/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
1:1 | 4-2-2-2 | 4/10 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
2:2 | 4-2-2-2 | 9/18 | 3/3 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
1:3 | 3-4-2-1 | 1/8 | 2/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
League One, 2. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 4/8 | 1/2 |
Doncaster Rovers ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Doncaster Rovers zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Doncaster Rovers?
Ostatni mecz Doncaster Rovers to wygrana z Burton Albion 1:0 w League One, 10 października 2026. Bramkę zdobył Ayinde. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Doncaster Rovers – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027.
Miejsce Doncaster Rovers w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Doncaster Rovers w tabeli League One?
Doncaster Rovers zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 9 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Doncaster Rovers na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Doncaster Rovers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,6
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 4,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 12,8
- Przechwyty / mecz 7,0
- Wybicia / mecz 34,4
- Zablokowane strzały / mecz 5,1
Strzelcy Doncaster Rovers
Rozkład bramek w czasie
Bramki Doncaster Rovers i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Doncaster Rovers to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Po przerwie pada 67% bramek Doncaster Rovers.Przebieg meczu Doncaster Rovers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Doncaster Rovers otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Doncaster Rovers
89% bramek Doncaster Rovers pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Doncaster Rovers zdobywa w sezonie średnio 1,13 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,13.
Aktualne serie Doncaster Rovers
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Doncaster Rovers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Doncaster Rovers wygra mecz Leicester City - Doncaster Rovers Doncaster Rovers nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Doncaster Rovers
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Doncaster Rovers padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Doncaster Rovers.Doncaster Rovers – faule i karne
- Faule / mecz 11,8
- Faule rywali / mecz 11,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Doncaster Rovers fauluje średnio 11,8 razy na mecz, a wymusza 11,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Doncaster Rovers, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Doncaster Rovers zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Doncaster Rovers wygra mecz Leicester City - Doncaster Rovers Doncaster Rovers zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Doncaster Rovers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Doncaster Rovers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 8 meczów.
Doncaster Rovers wygra drugą połowę meczu Leicester City - Doncaster Rovers Drugą połowę Doncaster Rovers wygrywał w 1 z 8 meczów.Doncaster Rovers – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
Doncaster Rovers oddaje 8,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Doncaster Rovers oddaje 8,6 strzałów na mecz.Doncaster Rovers – posiadanie piłki
- U siebie 48,8%
- Na wyjeździe 48,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Doncaster Rovers utrzymuje przy piłce 48,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Doncaster Rovers wygra mecz Leicester City - Doncaster Rovers Doncaster Rovers utrzymuje średnio 48,8% posiadania piłki.Doncaster Rovers – podania
- Kluczowe / mecz 9,9
- Dośrodkowania / mecz 18,1
- Celność dośrodkowań 19%
- Podania długie / mecz 72
- Celność długich podań 31%
Doncaster Rovers wymienia średnio 364 podań na mecz przy celności 73%, z czego 9,9 to podania kluczowe.
Doncaster Rovers – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Doncaster Rovers to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Czyste konto Doncaster Rovers zachowuje w 38% meczów.Doncaster Rovers – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Doncaster Rovers wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 6,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów Doncaster Rovers.Doncaster Rovers – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Doncaster Rovers ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Doncaster Rovers – 1,5.
Doncaster Rovers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 2,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,00 | 1,25 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Doncaster Rovers zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Doncaster Rovers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
2,50 0,25 | 2,25 0,75 | 1,00 2,50 |
|
15.
|
0,60 1,75 | 1,60 1,50 | 2,40 2,00 |
|
16.
|
1,25 1,00 | 1,00 1,25 | 1,00 1,25 |
|
17.
|
0,75 1,50 | 1,00 1,50 | 2,25 1,25 |
|
18.
|
1,25 0,75 | 2,25 1,00 | 1,75 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Doncaster Rovers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Doncaster Rovers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Peterborough - Doncaster Rovers 0:2 League One, 19.09.2026
- Najwyższa porażka Mansfield Town - Doncaster Rovers 2:1 League One, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Doncaster Rovers - Plymouth 2:3, League One, 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 15. minuta May, Peterborough - Doncaster Rovers 0:2, League One, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Grehan, Doncaster Rovers - Plymouth 2:3, League One, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Doncaster Rovers w tym sezonie?
Bilans Doncaster Rovers w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-3-3 przy 9 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Doncaster Rovers – zawodnicy
Jak wygląda kadra Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Doncaster Rovers 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Doncaster Rovers
-
Matthew Pearson Obrońca Rana pauzuje od 31 dniopuszczone: 3 mecze
-
Francis Okoronkwo Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 260 dniopuszczone: 41 meczów
-
James Collins Napastnik Uraz pauzuje od 316 dniopuszczone: 28 meczów
Kadra Doncaster Rovers
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
33 | Anglia | 450 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 1 | 690' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Anglia | 200 tys. € | 246 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 480' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
30 | Anglia | 100 tys. € | 370 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 139' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Irlandia | – | – | 8 | 100% | 1 | 1 | 303' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
35 | Irlandia | 100 tys. € | 370 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Irlandia | 200 tys. € | 185 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
22 | Anglia | 200 tys. € | 31 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
24 | Anglia | 150 tys. € | 185 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
26 | Anglia | 275 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 684' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Anglia | 400 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 347' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Anglia | 650 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 700' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Anglia | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 447' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Anglia | 450 tys. € | 154 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Anglia | 200 tys. € | 31 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 142' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Walia | 275 tys. € | 216 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 49' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
21 | Irlandia Północna | 100 tys. € | 123 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Anglia | 300 tys. € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
23 | Irlandia | 0 € | 211 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
23 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
23 | Anglia | 200 tys. € | 46 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 78' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
33 | Irlandia | 50 tys. € | 370 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 707' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Anglia | 550 tys. € | 400 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Anglia | 150 tys. € | 185 tys. € | 7 | 88% | 2 | 0 | 630' | 4 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Anglia | 125 tys. € | 185 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | Irlandia | 200 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 555' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Irlandia | 300 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 503' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Anglia | 175 tys. € | 308 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
21 | Anglia | 1 mln € | 154 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Anglia | – | 31 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | 200 tys. € | 46 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Doncaster Rovers
7,3 mln €
śr. 235 tys. € / zawodnika
Ile Doncaster Rovers wydaje na pensje
5 mln € rocznie
śr. 162 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Anglia (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027
Doncaster Rovers wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Doncaster Rovers
Jak wygląda skład Doncaster Rovers?
W wyjściowym ustawieniu Doncaster Rovers między słupkami staje T. Simkin, a linię obrony najczęściej tworzą S. Grehan, N. Byrne oraz J. Mcgrath. W środku pola grają L. Ayinde, O. Bailey, R. Gotts, G. Broadbent, A. May oraz J. Thomas, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Hanlan. Trener Grant Mccann ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Doncaster Rovers – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027.
Doncaster Rovers transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 Paź 2026 |
|
Irlandia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia | 35 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szkocja | 26 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Anglia | 28 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Doncaster Rovers
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Doncaster Rovers trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Doncaster Rovers – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Doncaster Rovers? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Doncaster Rovers?
Klub piłkarski Doncaster Rovers zdobył w swojej historii 6 trofeów — 6 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Football League Trophy.