Glenn Middleton

napastnik #45
Szkocja Rochdale
Wiek / data ur.26 lat (01.01.2000)
Wzrost1,75 m
Waga70 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogalewa
Zarobki303 tys. €
Dołączył31.08.2026
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa350 tys. €

Glenn Middleton jest piłkarzem występującym obecnie w Rochdale. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.

Liczby Glenn Middleton w League Two 2026/2027
Mecze
3
Bramki
0
Asysty
1
Minuty
124'
Średnia ocena
6.14
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Glenn Middleton

Ocena
Najbliższy mecz Glenn Middleton
Fleetwood Town Rochdale
26.09.2026·16:00

Statystyki

6,14
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

303 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 25 tys. €
tygodniowo: 6 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer31.08.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

350 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewoskrzydłowy (11)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,75 m
Waga 70 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Glenn Middleton w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Glenn Middleton wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.14. Glenn Middleton oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Glenn Middleton w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Glenn Middleton rozegrał w barwach Rochdale w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 151 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.

Czy Glenn Middleton ma kontuzję?

Według stanu na 23 września 2026 Glenn Middleton nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Glenn Middleton to problemy z udem z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 77 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Jakie trofea zdobył Glenn Middleton?

Glenn Middleton ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.

Na jakiej pozycji gra Glenn Middleton?

Glenn Middleton najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).

Jaka jest wartość rynkowa Glenn Middleton?

Wycena 26-letniego Glenn Middleton według stanu na maj 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Glenn Middleton?

Glenn Middleton urodził się 1 stycznia 2000 w Northampton w Anglii, ma narodowość szkocką. Obecnie piłkarz ma 26 lat.