Forma w lidze
Peterborough w tabeli
20. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:5 bramki
0,75 gola/mecz
4 pkt
4:9 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Peterborough
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Anglia | 23 | napastnik | 9 | 1,5 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Anglia | 18 | pomocnik | 9 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,68 średnia ocena | Anglia | 23 | napastnik | 9 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Anglia | 28 | bramkarz | 9 | 375 tys. € |
Przewidywany skład Peterborough 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Peterborough w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | 8 |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | 8 |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | 8 |
Wyniki Peterborough
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Leicester City
1
Peterborough
3
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Peterborough
4
Ipswich Town U21
1
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Stockport County
1
Peterborough
0
League One, 8. kolejka
|
Terminarz Peterborough
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:30
|
Peterborough
Burton Albion
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Huddersfield Town
Peterborough
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Bromley
Peterborough
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Peterborough
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Walia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Grecja |
|
wypożyczenie |
Peterborough to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest Weston Homes Stadium, który może pomieścić 15 142 widzów. Zespół prowadzi Robbie Savage. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Ligi Angielskiej,w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Peterborough?
Klub piłkarski Peterborough zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Peterborough w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Peterborough trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Peterborough w tabeli League One?
Peterborough zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Peterborough?
W wyjściowym ustawieniu Peterborough między słupkami staje A. Bass, a linię obrony najczęściej tworzą C. Johnston, E. Weir, J. Feeney oraz H. Mills. W środku pola grają B. Woods, L. Kelly, O. Edwards, H. Ashfield oraz E. Williams, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Leonard. Trener Robbie Savage ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Peterborough gra następny mecz?
Najbliższy mecz Peterborough to spotkanie z Burton Albion, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Weston Homes Stadium w ramach League One (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Peterborough?
Ostatni mecz Peterborough to wygrana z Leicester City 1:3 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Edwards, Leonard, O'Hora (samobójcza) oraz Riis Jakobsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Peterborough w tym sezonie?
Bilans Peterborough w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 7 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Peterborough w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Peterborough w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Peterborough
Peterborough terminarz
Kiedy Peterborough gra następny mecz?
Najbliższy mecz Peterborough to spotkanie z Burton Albion, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Weston Homes Stadium w ramach League One (11. kolejka).
Wyniki Peterborough w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Peterborough w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Peterborough w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Peterborough wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 8/16 | 1/1 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
4:1 | 4-2-3-1 | 11/13 | 3/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League One, 8. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/10 | 3/4 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
3:1 | 4-2-3-1 | 3/4 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 8/11 | 2/3 | |
|
15 Wrz Karne
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
3:3 | 4-2-3-1 | 7/8 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 9/15 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/13 | 2/5 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/6 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 5/8 | 0/0 |
Peterborough ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 9 meczów, ze średnią 0,88 punktu. W pozostałych ustawieniach Peterborough zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Peterborough?
Ostatni mecz Peterborough to wygrana z Leicester City 1:3 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Edwards, Leonard, O'Hora (samobójcza) oraz Riis Jakobsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Peterborough – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Peterborough w sezonie 2026/2027.
Miejsce Peterborough w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Peterborough w tabeli League One?
Peterborough zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Peterborough w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Peterborough na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Peterborough na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 3,0
- Asysty / mecz 0,33
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,56
- Czyste konta 11%
- Odbiory / mecz 14,2
- Przechwyty / mecz 7,4
- Wybicia / mecz 29,7
- Zablokowane strzały / mecz 5,2
Strzelcy Peterborough
Rozkład bramek w czasie
Bramki Peterborough i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Peterborough to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Peterborough - Burton Albion Po przerwie pada 57% bramek Peterborough.Przebieg meczu Peterborough i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Peterborough otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Peterborough
86% bramek Peterborough pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Peterborough zdobywa w sezonie średnio 0,89 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,89.
Aktualne serie Peterborough
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Peterborough, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Peterborough wygra mecz Peterborough - Burton Albion Peterborough nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Peterborough
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 44% meczów Peterborough padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Peterborough - Burton Albion Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Peterborough.Peterborough – faule i karne
- Faule / mecz 9,9
- Faule rywali / mecz 11,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Peterborough fauluje średnio 9,9 razy na mecz, a wymusza 11,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Peterborough, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Peterborough zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Peterborough wygra mecz Peterborough - Burton Albion Peterborough zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Peterborough ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Peterborough, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Peterborough wygra drugą połowę meczu Peterborough - Burton Albion Drugą połowę Peterborough wygrywał w 2 z 9 meczów.Peterborough – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,4
Peterborough oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Peterborough - Burton Albion Peterborough oddaje 8,1 strzałów na mecz.Peterborough – posiadanie piłki
- U siebie 59,3%
- Na wyjeździe 49,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 9
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 9 meczów. Średnio Peterborough utrzymuje przy piłce 53,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Peterborough wygra mecz Peterborough - Burton Albion Peterborough utrzymuje średnio 53,9% posiadania piłki.Peterborough – podania
- Kluczowe / mecz 10,4
- Dośrodkowania / mecz 20,4
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 31%
Peterborough wymienia średnio 462 podań na mecz przy celności 79%, z czego 10,4 to podania kluczowe.
Peterborough – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,56
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Peterborough to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Peterborough - Burton Albion Czyste konto Peterborough zachowuje w 11% meczów.Peterborough – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Peterborough wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Peterborough - Burton Albion Powyżej 8,5 rożnego padło w 78% meczów Peterborough.Peterborough – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 11%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 11%
Peterborough ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Peterborough – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Peterborough według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 1,67 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Peterborough zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Peterborough na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
18.
|
1,25 0,75 | 2,25 1,00 | 1,75 1,75 |
|
19.
|
1,00 1,00 | 1,00 1,00 | 2,00 1,75 |
|
20.
|
1,00 0,80 | 0,75 0,80 | 1,25 1,80 |
|
21.
|
1,00 1,00 | 0,75 1,50 | 2,25 2,75 |
|
22.
|
1,00 0,75 | 1,00 1,00 | 1,25 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Peterborough
Skrajne wyniki i osiągnięcia Peterborough w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Leicester City - Peterborough 1:3 League One, 10.10.2026
- Najwyższa porażka Blackpool - Peterborough 4:0 League One, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Blackpool - Peterborough 4:0, League One, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Edwards, Leicester City - Peterborough 1:3, League One, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Leonard, Peterborough - Mansfield Town 2:1, League One, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Peterborough w tym sezonie?
Bilans Peterborough w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 7 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Peterborough – zawodnicy
Jak wygląda kadra Peterborough w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Peterborough 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Peterborough
-
Thomas O'Connor Obrońca Rana pauzuje od 38 dniopuszczone: 7 meczów
-
Matthew Jimmy David Garbett Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 134 dniopuszczone: 18 meczów
-
Sam Hughes Obrońca Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 445 dniopuszczone: 72 mecze
Kadra Peterborough
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
23 | Anglia | 1,5 mln € | 462 tys. € | 9 | 100% | 2 | 0 | 792' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Anglia | 200 tys. € | 216 tys. € | 7 | 78% | 1 | 0 | 470' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
19 | Anglia | – | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
20 | Anglia | 500 tys. € | 62 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 468' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
30 | Irlandia | 300 tys. € | 308 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 655' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
20 | Anglia | 150 tys. € | 55 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Anglia | 350 tys. € | 154 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 377' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Nowa Zelandia | 450 tys. € | 462 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 31' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Anglia | 150 tys. € | 308 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 402' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Anglia | 175 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 419' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
24 | Irlandia Północna | 175 tys. € | 92 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 81' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Grecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
24 | Anglia | 200 tys. € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Anglia | 150 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
![]() |
20 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
21 | Szkocja | 650 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Irlandia | 500 tys. € | 277 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 255' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Irlandia Północna | 250 tys. € | 92 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 520' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Anglia | 150 tys. € | 62 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 669' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
22 | Irlandia | 325 tys. € | 92 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 521' | 2 | 2 | |||||||
| 33 |
|
21 | Anglia | 175 tys. € | 62 tys. € | 7 | 78% | 0 | 1 | 375' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Irlandia | 300 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 170' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Anglia | 200 tys. € | 370 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Anglia | 375 tys. € | 400 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Kamerun | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
20 | Anglia | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Peterborough
7,2 mln €
śr. 278 tys. € / zawodnika
Ile Peterborough wydaje na pensje
3,8 mln € rocznie
śr. 148 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Anglia (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Peterborough w sezonie 2026/2027
Peterborough wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Peterborough
Jak wygląda skład Peterborough?
W wyjściowym ustawieniu Peterborough między słupkami staje A. Bass, a linię obrony najczęściej tworzą C. Johnston, E. Weir, J. Feeney oraz H. Mills. W środku pola grają B. Woods, L. Kelly, O. Edwards, H. Ashfield oraz E. Williams, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Leonard. Trener Robbie Savage ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Peterborough – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Peterborough w sezonie 2026/2027.
Peterborough transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Walia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Grecja | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szkocja | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Walia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Irlandia | 30 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Anglia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Peterborough
Peterborough bilans transferowy
- 0 € 2026
- +6 mln € 2025
- +8,9 mln € 2024
- +1,9 mln € 2023
- +4,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Peterborough
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Peterborough w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Peterborough trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Peterborough – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Peterborough? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Peterborough?
Klub piłkarski Peterborough zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
