Forma w lidze
Mansfield Town w tabeli
14. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
9:4 bramki
2,25 gola/mecz
1 pkt
3:10 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Mansfield Town
Wartość drużyny: 2,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Guyana | 24 | pomocnik | 8 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Guyana | 24 | pomocnik | 8 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,81 średnia ocena | Anglia | 31 | napastnik | 8 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 719 minut | Anglia | 33 | obrońca | 8 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Mansfield Town 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Mansfield Town w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 11 |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | 11 |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | 10 |
Wyniki Mansfield Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Mansfield Town
2
Bromley
1
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Port Vale
2
Mansfield Town
0
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Burton Albion
2
Mansfield Town
2
League One, 7. kolejka
|
Terminarz Mansfield Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 21:00
|
Mansfield Town
Oxford United
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
AFC Wimbledon
Mansfield Town
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Blackpool
Mansfield Town
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Mansfield Town
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Walia |
|
470 tys. € |
Mansfield Town to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest One Call Stadium, który może pomieścić 9 186 widzów. Zespół prowadzi Nigel Clough. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Mansfield Town?
Klub piłkarski Mansfield Town zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mansfield Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Mansfield Town trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 470 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Will Evans do Plymouth za 470 tys. €.
Które miejsce zajmuje Mansfield Town w tabeli League One?
Mansfield Town zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 8 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Mansfield Town?
W wyjściowym ustawieniu Mansfield Town między słupkami staje L. Roberts, a linię obrony najczęściej tworzą E. Hewitt, K. Knoyle oraz R. Sweeney. W środku pola grają N. Moriah-Welsh, R. Hendry, L. Reed, L. Thompson oraz S. Mclaughlin, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Oates, M. Smith. Trener Nigel Clough ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Mansfield Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mansfield Town to spotkanie z Oxford United, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie One Call Stadium w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mansfield Town?
Ostatni mecz Mansfield Town to wygrana z Bromley 2:1 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mclaughlin, Mckiernan oraz Moriah-Welsh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Mansfield Town w tym sezonie?
Bilans Mansfield Town w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 12 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Mansfield Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Mansfield Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Mansfield Town
Mansfield Town terminarz
Kiedy Mansfield Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mansfield Town to spotkanie z Oxford United, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie One Call Stadium w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Mansfield Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Mansfield Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Mansfield Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Mansfield Town wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
2:1 | 3-1-4-2 | 7/8 | 3/7 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
2:0 | 3-5-2 | 3/6 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
2:2 | 3-1-4-2 | 5/9 | 5/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
0:0 | 3-1-4-2 | 2/8 | 2/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
1:0 | 3-1-4-2 | 3/7 | 2/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
5:0 | 3-1-4-2 | 2/7 | 0/1 | |
|
30 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
5:2 | 3-1-4-2 | 4/11 | 4/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
League One, 2. kolejka
|
2:1 | 3-1-4-2 | 3/9 | 2/4 | |
|
19 Sie Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
1:4 | 3-1-4-2 | 9/13 | 1/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
League One, 1. kolejka
|
2:1 | 3-1-4-2 | 7/8 | 2/3 |
Mansfield Town ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-1-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-1-4-2 – w 8 z 8 meczów, ze średnią 1,38 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mansfield Town?
Ostatni mecz Mansfield Town to wygrana z Bromley 2:1 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mclaughlin, Mckiernan oraz Moriah-Welsh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Mansfield Town – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Mansfield Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce Mansfield Town w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Mansfield Town w tabeli League One?
Mansfield Town zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 8 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Mansfield Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Mansfield Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Mansfield Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 1,13
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,75
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 15,8
- Przechwyty / mecz 10,1
- Wybicia / mecz 34,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Mansfield Town
-
Nathan Daniel Moriah-Welsh 3
-
Louis Reed 2
-
Michael Smith 2
-
Jonathan Russell 2
-
Rhys Oates 1
-
Lucas Akins 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Mansfield Town i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Mansfield Town to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mansfield Town - Oxford United Po przerwie pada 50% bramek Mansfield Town.Przebieg meczu Mansfield Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Mansfield Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Mansfield Town
100% bramek Mansfield Town pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Mansfield Town zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie Mansfield Town
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Mansfield Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Mansfield Town wygra mecz Mansfield Town - Oxford United Mansfield Town nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Mansfield Town
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 13%
W 75% meczów Mansfield Town padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mansfield Town - Oxford United Powyżej 2,5 bramki padło w 75% meczów Mansfield Town.Mansfield Town – faule i karne
- Faule / mecz 14,1
- Faule rywali / mecz 11,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Mansfield Town fauluje średnio 14,1 razy na mecz, a wymusza 11,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Mansfield Town, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Mansfield Town - Oxford United Mansfield Town popełnia 14,1 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Mansfield Town zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Mansfield Town wygra mecz Mansfield Town - Oxford United Mansfield Town zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Mansfield Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Mansfield Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Mansfield Town wygra drugą połowę meczu Mansfield Town - Oxford United Drugą połowę Mansfield Town wygrywał w 2 z 8 meczów.Mansfield Town – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Mansfield Town oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mansfield Town - Oxford United Mansfield Town oddaje 9,8 strzałów na mecz.Mansfield Town – posiadanie piłki
- U siebie 49,0%
- Na wyjeździe 47,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Mansfield Town utrzymuje przy piłce 48,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Mansfield Town wygra mecz Mansfield Town - Oxford United Mansfield Town utrzymuje średnio 48,4% posiadania piłki.Mansfield Town – podania
- Kluczowe / mecz 9,9
- Dośrodkowania / mecz 22,4
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 69
- Celność długich podań 38%
Mansfield Town wymienia średnio 362 podań na mecz przy celności 73%, z czego 9,9 to podania kluczowe.
Mansfield Town – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,75
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Mansfield Town to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Mansfield Town - Oxford United Czyste konto Mansfield Town zachowuje w 13% meczów.Mansfield Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 13%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Mansfield Town wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Mansfield Town - Oxford United Powyżej 8,5 rożnego padło w 38% meczów Mansfield Town.Mansfield Town – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 13%
Mansfield Town ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Mansfield Town – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Mansfield Town - Oxford United Mansfield Town ogląda średnio 2,4 żółtych kartek na mecz.Mansfield Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 3,00 | 1,67 |
| Dołu tabeli (17–24) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Mansfield Town zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Mansfield Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,60 2,00 | 1,00 2,00 | 2,00 0,25 |
|
13.
|
1,25 1,50 | 1,25 2,75 | 1,00 2,75 |
|
14.
|
2,50 0,25 | 2,25 0,75 | 1,00 2,50 |
|
15.
|
0,60 1,75 | 1,60 1,50 | 2,40 2,00 |
|
16.
|
1,25 1,00 | 1,00 1,25 | 1,00 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Mansfield Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia Mansfield Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Mansfield Town - Luton Town 5:2 League One, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Reading - Mansfield Town 5:0 League One, 2.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Mansfield Town - Luton Town 5:2, League One, 30.08.2026
- Najszybsza bramka 17. minuta Moriah-Welsh, Mansfield Town - Luton Town 5:2, League One, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 74. minuta Reed, Mansfield Town - Doncaster Rovers 2:1, League One, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Mansfield Town w tym sezonie?
Bilans Mansfield Town w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 12 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Mansfield Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra Mansfield Town w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Mansfield Town 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Mansfield Town
-
Baily Cargill Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 74 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Mansfield Town
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
31 | Anglia | 100 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Walia | 800 tys. € | 462 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
38 | Irlandia | 25 tys. € | 462 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
34 | Anglia | 150 tys. € | 924 tys. € | 8 | 100% | 2 | 1 | 548' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
37 | Grenada | 50 tys. € | 216 tys. € | 7 | 88% | 1 | 1 | 334' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Saint Kitts i Nevis | 50 tys. € | 154 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
26 | Jamajka | 750 tys. € | 246 tys. € | 4 | 50% | 2 | 2 | 290' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Guyana | 300 tys. € | 216 tys. € | 8 | 100% | 3 | 2 | 400' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
29 | Anglia | 375 tys. € | 216 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 621' | 4 | 0 | |||||||
| 33 |
|
21 | Anglia | 750 tys. € | 31 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Anglia | 1,5 mln € | 370 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 601' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
28 | Szkocja | 250 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 0 | 2 | 350' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Anglia | 175 tys. € | 246 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 207' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
36 | Irlandia | 50 tys. € | 216 tys. € | 6 | 75% | 1 | 0 | 405' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Irlandia | 400 tys. € | 462 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 683' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Walia | 100 tys. € | 216 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 384' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Anglia | 200 tys. € | 246 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 357' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Anglia | 300 tys. € | 462 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
23 | Anglia | 350 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 140' | 0 | 1 | |||||||
| 2 |
|
30 | Anglia | 200 tys. € | 462 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 219' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Anglia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Anglia | 200 tys. € | 462 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Anglia | 75 tys. € | 246 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Mansfield Town
7,3 mln €
śr. 305 tys. € / zawodnika
Ile Mansfield Town wydaje na pensje
6,6 mln € rocznie
śr. 275 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Anglia (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Mansfield Town w sezonie 2026/2027
Mansfield Town wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Mansfield Town
Jak wygląda skład Mansfield Town?
W wyjściowym ustawieniu Mansfield Town między słupkami staje L. Roberts, a linię obrony najczęściej tworzą E. Hewitt, K. Knoyle oraz R. Sweeney. W środku pola grają N. Moriah-Welsh, R. Hendry, L. Reed, L. Thompson oraz S. Mclaughlin, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Oates, M. Smith. Trener Nigel Clough ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Mansfield Town – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Mansfield Town w sezonie 2026/2027.
Mansfield Town transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Walia | 29 |
|
470 tys. € | |
| 04 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Anglia | 34 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Nigeria | 28 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia | 38 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Jamajka | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Mansfield Town
Mansfield Town bilans transferowy
- +420 tys. € 2026
- 0 € 2025
- -230 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Mansfield Town
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mansfield Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Mansfield Town trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 470 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Will Evans do Plymouth za 470 tys. €.
Mansfield Town – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Mansfield Town? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Mansfield Town?
Klub piłkarski Mansfield Town zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
