Harry Lewis jest piłkarzem występującym obecnie w Mansfield Town. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Harry Lewis
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Paź
20:00
|
Port Vale
2
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||||||
|
19 Wrz
13:30
|
Burton Albion
2
Mansfield Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Mansfield Town
0
Huddersfield Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League One, 6. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Harry Lewis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Harry Lewis wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.14. Harry Lewis oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Harry Lewis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Harry Lewis rozegrał w barwach Mansfield Town w EFL Trophy 1 mecz, w League One 6 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Port Vale w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Harry Lewis?
Na podstawie kontraktu z Mansfield Town, Harry Lewis otrzymuje 249,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lewis w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 683 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Harry Lewis?
Harry Lewis najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Harry Lewis?
Wycena 28-letniego Harry Lewis według stanu na maj 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Harry Lewis?
Harry Lewis urodził się 20 grudnia 1997 w Shrewsbury w Anglii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Harry Lewis - statystyki
Szczegółowe statystyki Harry Lewis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Mansfield Town. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Harry Lewis
Atak
Obrona
Podania Harry Lewis
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Harry Lewis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Harry Lewis wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.14. Harry Lewis oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Harry Lewis - transfery
W trakcie kariery Harry Lewis zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Mansfield Town 2026 – obecnie
-
Carlisle United 2024 – 2026
-
Bradford City 2022 – 2024
-
Southampton 2020 – 2022
-
Southampton U21 2018 – 2020

-
Dundee United 2017 – 2018
-
Southampton U21 2016 – 2017

-
Southampton U18 2015 – 2016

-
Shrewsbury Town U18 do 2015

Harry Lewis - forma
W ostatnich 5 meczach Harry Lewis zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Harry Lewis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30.
W ostatnich 10 meczach Harry Lewis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.34.
W jakiej formie jest Harry Lewis?
Harry Lewis jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.14). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Harry Lewis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Harry Lewis rozegrał w barwach Mansfield Town w EFL Trophy 1 mecz, w League One 6 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Port Vale w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Harry Lewis - zarobki
Harry Lewis gra w Mansfield Town na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 249 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Harry Lewis w Mansfield Town (2025/26)
| Rocznie | 249 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 683 € |
Ile zarabia Harry Lewis?
Na podstawie kontraktu z Mansfield Town, Harry Lewis otrzymuje 249,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lewis w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 683 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Harry Lewis - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Harry Lewis wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Harry Lewis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Harry Lewis?
Wycena Harry Lewis wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Harry Lewis wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 0 €.