George Maris jest piłkarzem występującym obecnie w Mansfield Town. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach George Maris
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:45
|
Wigan Athletic
0
Mansfield Town
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One, 9. kolejka | |||||||
|
31 Paź
16:00
|
Mansfield Town
0
Notts County
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
AFC Wimbledon
0
Mansfield Town
3
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma George Maris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki George Maris wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.71, a skuteczność strzałów to 0,0%. George Maris oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał George Maris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie George Maris rozegrał w barwach Mansfield Town w EFL Trophy 1 mecz, w League One 10 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Port Vale w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 423 minuty. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia George Maris?
Na podstawie kontraktu z Mansfield Town, George Maris otrzymuje 249,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Maris w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 683 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra George Maris?
George Maris najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa George Maris?
Wycena 30-letniego George Maris według stanu na maj 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się George Maris?
George Maris urodził się 6 marca 1996 w Sheffield w Anglii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
George Maris - statystyki
Szczegółowe statystyki George Maris w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Mansfield Town. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki George Maris
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania George Maris
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma George Maris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki George Maris wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.71, a skuteczność strzałów to 0,0%. George Maris oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
George Maris - transfery
W trakcie kariery George Maris zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Mansfield Town 2020 – obecnie
-
Cambridge United 2016 – 2020
-
Barnsley 2016 – 2016
-
Lincoln City 2016 – 2016
-
Barnsley 2015 – 2016
-
Guiseley AFC 2015 – 2015

-
Barnsley 2015 – 2015
-
Nuneaton Borough (2008 - 2024) 2015 – 2015

-
Barnsley 2014 – 2015
-
Barnsley FC U18 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery George Maris
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | 27.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.05.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.01.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 21.10.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 21.09.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 27.02.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 29.01.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
George Maris - forma
W ostatnich 5 meczach George Maris zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy George Maris i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:45
|
Wigan Athletic
0
Mansfield Town
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One, 9. kolejka | |||||||
|
31 Paź
16:00
|
Mansfield Town
0
Notts County
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
AFC Wimbledon
0
Mansfield Town
3
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
15 Paź
21:00
|
Mansfield Town
1
Oxford United
1
|
11' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Mansfield Town
2
Bromley
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
20:00
|
Port Vale
2
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Mansfield Town
0
Huddersfield Town
0
|
66' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Bradford City
1
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One, 5. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
21:00
|
Reading
5
Mansfield Town
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One, 4. kolejka | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Peterborough
2
Mansfield Town
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One, 2. kolejka | |||||||
|
19 Sie
20:00
|
Mansfield Town
1
Manchester City U21
4
|
45' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Mansfield Town
2
Doncaster Rovers
1
|
1' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One, 1. kolejka | |||||||
|
09 Sie
17:00
|
Mansfield Town
0
Sheffield United
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Northampton Town
2
Mansfield Town
1
|
51' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
04 Lis
2025
|
Huddersfield Town
3
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Mansfield Town
3
Harrogate Town
2
|
45' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
15 Paź
2025
|
Mansfield Town
(3)
2
Newcastle United U21
(5)
2
|
64' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Reading
1
Mansfield Town
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Mansfield Town
2
Rotherham United
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Mansfield Town
1
Stevenage
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
09 Wrz
2025
|
Mansfield Town
0
Harrogate Town
1
|
33' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Wycombe
2
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Lincoln City
1
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
27 Sie
2025
|
Everton
2
Mansfield Town
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Mansfield Town
4
Leyton Orient
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Exeter City
1
Mansfield Town
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Chesterfield
0
Mansfield Town
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Mansfield Town
1
Doncaster Rovers
2
|
23' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Burton Albion
2
Mansfield Town
1
|
34' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
30 Kwi
2025
|
Mansfield Town
4
Peterborough
2
|
69' |
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
2025
|
Mansfield Town
2
Leyton Orient
3
|
29' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Burton Albion
1
Mansfield Town
1
|
40' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
18 Lut
2025
|
Mansfield Town
0
Lincoln City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Shrewsbury Town
2
Mansfield Town
1
|
57' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Cambridge United
3
Mansfield Town
2
|
35' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| League One 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Mansfield Town
1
Wycombe
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
14 Sty
2025
|
Mansfield Town
0
Wigan Athletic
2
|
22' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Mansfield Town
1
Rotherham United
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Charlton Athletic
0
Mansfield Town
0
|
34' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
26 Lis
2024
|
Wycombe
1
Mansfield Town
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Mansfield Town
0
Bristol Rovers
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
Curzon Ashton
0
Mansfield Town
4
|
45' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
29 Paź
2024
|
Mansfield Town
3
Newcastle United U21
0
|
77' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 7. runda | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Mansfield Town
1
Birmingham City
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2024
|
Wigan Athletic
1
Mansfield Town
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Northampton Town
0
Mansfield Town
2
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Barrow
1
Mansfield Town
1
|
67' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Mansfield Town
2
Gillingham FC
1
|
56' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Kwi
2024
|
Mansfield Town
2
Accrington Stanley
1
|
74' |
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Milton Keynes Dons
1
Mansfield Town
4
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
09 Kwi
2024
|
Mansfield Town
1
Forest Green Rovers
0
|
72' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Mansfield Town
1
Crawley Town
4
|
28' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Tranmere Rovers
2
Mansfield Town
1
|
55' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Mansfield Town
3
Swindon Town
2
|
24' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Walsall
2
Mansfield Town
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Mansfield Town
9
Harrogate Town
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Forest Green Rovers
0
Mansfield Town
4
|
81' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Mansfield Town
1
Notts County
0
|
61' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
AFC Wimbledon
2
Mansfield Town
1
|
84' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Stockport County
0
Mansfield Town
2
|
78' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Sutton
0
Mansfield Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Swindon Town
2
Mansfield Town
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
21 Lis
2023
|
Burton Albion
2
Mansfield Town
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Lis
2023
|
Mansfield Town
0
Everton U21
1
|
39' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Mansfield Town
1
Wrexham
2
|
50' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
31 Paź
2023
|
Mansfield Town
0
Port Vale
1
|
59' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
14 Paź
2023
|
Notts County
1
Mansfield Town
4
|
78' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
10 Paź
2023
|
Mansfield Town
3
Doncaster Rovers
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Mansfield Town
0
AFC Wimbledon
0
|
45' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Mansfield Town
0
Wrexham
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Gillingham FC
1
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Wrz
2023
|
Mansfield Town
(3)
2
Peterborough
(1)
2
|
60' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
09 Wrz
2023
|
Accrington Stanley
0
Mansfield Town
3
|
57' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Mansfield Town
0
Bradford City
0
|
89' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
29 Sie
2023
|
Sheffield Wednesday
(4)
1
Mansfield Town
(5)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Grimsby Town
1
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Doncaster Rovers
2
Mansfield Town
2
|
32' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
08 Sie
2023
|
Mansfield Town
2
Grimsby Town
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Crewe Alexandra
2
Mansfield Town
2
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
08 Maj
2023
|
Colchester United
0
Mansfield Town
2
|
24' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Mansfield Town
1
Harrogate Town
2
|
45' |
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Mansfield Town
1
Stevenage
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Tranmere Rovers
0
Mansfield Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Mansfield Town
2
Gillingham FC
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Bradford City
1
Mansfield Town
1
|
80' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
14 Sty
2023
|
Mansfield Town
1
Crewe Alexandra
1
|
81' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Mansfield Town
2
Barrow
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
01 Sty
2023
|
Walsall
2
Mansfield Town
1
|
57' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
29 Gru
2022
|
Hartlepool United
1
Mansfield Town
2
|
80' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
10 Gru
2022
|
Stevenage
0
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
03 Gru
2022
|
Mansfield Town
2
Colchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
30 Lis
2022
|
Everton U21
2
Mansfield Town
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
26 Lis
2022
|
Sheffield Wednesday
2
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
19 Lis
2022
|
Harrogate Town
3
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Rochdale
0
Mansfield Town
1
|
28' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Barrow
0
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Mansfield Town
2
Swindon Town
5
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
25 Paź
2022
|
Mansfield Town
0
Newport County
0
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Crawley Town
3
Mansfield Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
04 Paź
2022
|
Mansfield Town
(6)
1
Derby County
(5)
1
|
63' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
30 Wrz
2022
|
Mansfield Town
2
Hartlepool United
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
20 Wrz
2022
|
Grimsby Town
2
Mansfield Town
0
|
60' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
13 Wrz
2022
|
Mansfield Town
0
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Doncaster Rovers
1
Mansfield Town
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Mansfield Town
3
Manchester City U21
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
8 kluczowych podań
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Sutton
2
Mansfield Town
1
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Mansfield Town
2
Stockport County
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Mansfield Town
5
AFC Wimbledon
2
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
09 Sie
2022
|
Mansfield Town
1
Derby County
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Mansfield Town
1
Tranmere Rovers
0
|
89' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Salford City
2
Mansfield Town
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
28 Maj
2022
|
Mansfield Town
0
Port Vale
3
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
14 Maj
2022
|
Mansfield Town
2
Northampton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Mansfield Town
2
Forest Green Rovers
2
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Maj
2022
|
Salford City
2
Mansfield Town
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Mansfield Town
2
Crawley Town
0
|
80' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Kwi
2022
|
Carlisle United
1
Mansfield Town
0
|
10' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Mansfield Town
2
Sutton
3
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Scunthorpe United
0
Mansfield Town
4
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Mansfield Town
1
Northampton Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Port Vale
3
Mansfield Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
04 Mar
2022
|
Mansfield Town
2
Exeter City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Bradford City
0
Mansfield Town
2
|
69' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Newport County
1
Mansfield Town
1
|
76' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Lut
2022
|
Harrogate Town
0
Mansfield Town
0
|
67' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Mansfield Town
2
Leyton Orient
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Barrow
1
Mansfield Town
3
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Mansfield Town
2
Walsall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Sty
2022
|
Mansfield Town
3
Swindon Town
2
|
80' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Gru
2021
|
Mansfield Town
3
Hartlepool United
2
|
81' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Mansfield Town
2
Salford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
07 Gru
2021
|
Mansfield Town
1
Carlisle United
0
|
86' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Crawley Town
1
Mansfield Town
2
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Mansfield Town
3
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
13 Lis
2021
|
Stevenage
1
Mansfield Town
2
|
79' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Lis
2021
|
Mansfield Town
6
Newcastle United U21
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Sunderland
0
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Mansfield Town
2
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Exeter City
2
Mansfield Town
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Paź
2021
|
Mansfield Town
0
Oldham Athletic
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Mansfield Town
0
Barrow
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Leyton Orient
0
Mansfield Town
0
|
54' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
Walsall
3
Mansfield Town
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
04 Wrz
2021
|
Mansfield Town
1
Harrogate Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Swindon Town
1
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Mansfield Town
2
Bradford City
3
|
50' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
17 Sie
2021
|
Colchester United
1
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Mansfield Town
2
Newport County
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Mansfield Town
2
Bristol Rovers
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Port Vale
0
Mansfield Town
3
|
82' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Mansfield Town
4
Oldham Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Salford City
2
Mansfield Town
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Mansfield Town
3
Scunthorpe United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Stevenage
0
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
09 Kwi
2021
|
Mansfield Town
1
Newport County
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Exeter City
0
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Mansfield Town
0
Leyton Orient
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Mar
2021
|
Tranmere Rovers
1
Mansfield Town
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Harrogate Town
1
Mansfield Town
0
|
84' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Mansfield Town
0
Cambridge United
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
17 Lut
2021
|
Mansfield Town
2
Bolton
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Southend United
0
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
13 Sty
2021
|
Oldham Athletic
2
Mansfield Town
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
05 Sty
2021
|
Mansfield Town
2
Salford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
02 Sty
2021
|
Mansfield Town
4
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Scunthorpe United
2
Mansfield Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
Mansfield Town
1
Southend United
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
15 Gru
2020
|
Carlisle United
1
Mansfield Town
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Mansfield Town
3
Crawley Town
3
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
29 Lis
2020
|
Mansfield Town
2
Dagenham & Redbridge
1
|
63' |
0 goli
1 strzał
|
Decydujący | 8.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Forest Green Rovers
1
Mansfield Town
2
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Sunderland
0
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Bolton
1
Mansfield Town
1
|
86' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Mansfield Town
1
Walsall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Mansfield Town
2
Barrow
4
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Morecambe FC
1
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
06 Paź
2020
|
Mansfield Town
1
Lincoln City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Newport County
2
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Mansfield Town
1
Exeter City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
19 Wrz
2020
|
Leyton Orient
2
Mansfield Town
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2020/2021 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
Leyton Orient
2
Cambridge United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Plymouth
0
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
15 Lut
2020
|
Cambridge United
2
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
08 Lut
2020
|
Newport County
0
Cambridge United
1
|
52' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
28 Sty
2020
|
Cambridge United
0
Salford City
4
|
78' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
25 Sty
2020
|
Morecambe FC
1
Cambridge United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
18 Sty
2020
|
Cambridge United
0
Stevenage
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
11 Sty
2020
|
Exeter City
2
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
04 Sty
2020
|
Macclesfield
1
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
01 Sty
2020
|
Cambridge United
2
Mansfield Town
3
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
29 Gru
2019
|
Cambridge United
1
Morecambe FC
0
|
93' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
26 Gru
2019
|
Swindon Town
4
Cambridge United
0
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
16 Lis
2019
|
Walsall
2
Cambridge United
1
|
95' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
05 Lis
2019
|
Cambridge United
(3)
1
Arsenal U21
(4)
1
|
97' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
02 Lis
2019
|
Cambridge United
2
Crawley Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
12 Paź
2019
|
Salford City
1
Cambridge United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
28 Wrz
2019
|
Stevenage
1
Cambridge United
1
|
95' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
17 Wrz
2019
|
Mansfield Town
0
Cambridge United
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
20 Sie
2019
|
Cambridge United
3
Scunthorpe United
2
|
24' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Cambridge United
0
Newport County
0
|
94' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
03 Sie
2019
|
Bradford City
0
Cambridge United
0
|
22' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2019/2020 | |||||||
|
11 Lis
2018
|
Guiseley AFC
4
Cambridge United
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach George Maris ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.15, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45.
W ostatnich 10 meczach George Maris 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.37.
W jakiej formie jest George Maris?
George Maris jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.71). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał George Maris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie George Maris rozegrał w barwach Mansfield Town w EFL Trophy 1 mecz, w League One 10 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Port Vale w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 423 minuty. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
George Maris - zarobki
George Maris gra w Mansfield Town na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 249 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki George Maris w Mansfield Town (2025/26)
| Rocznie | 249 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 683 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki George Maris w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
249 tys. € |
| 2024/25 |
|
249 tys. € |
| 2023/24 |
|
249 tys. € |
| 2022/23 |
|
156 tys. € |
| 2021/22 |
|
108 tys. € |
Ile zarabia George Maris?
Na podstawie kontraktu z Mansfield Town, George Maris otrzymuje 249,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Maris w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 683 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
George Maris - wartość rynkowa
Wartość rynkowa George Maris wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa George Maris na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej George Maris
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 30 |
|
175 tys. € |
| 25.11.2025 | 29 |
|
225 tys. € |
| 17.06.2025 | 29 |
|
250 tys. € |
| 26.12.2024 | 28 |
|
275 tys. € |
| 26.06.2024 | 28 |
|
300 tys. € |
| 28.12.2023 | 27 |
|
225 tys. € |
| 22.06.2023 | 27 |
|
175 tys. € |
| 05.04.2023 | 27 |
|
175 tys. € |
| 04.08.2016 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa George Maris?
Wycena George Maris wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery George Maris wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.