Barrow - Newport County wynik meczu 1:2
Barrow - Newport County (02.05.2026) wynik meczu 1:2. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Barrow | 67 min |
|---|---|
| Remis | 16 min |
| Prowadzenie Newport County | 16 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Josh Gordon 47' (niewykorzystany) | 1 |
|---|---|
| Kartki Barrow Mccann 61', Anderson 80' | 2 |
| Kartki Newport County Kamwa 84' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 67 min (9'–76') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 9' |
| Gol średnio co | 33,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 99 min | 33 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 14 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 7,1 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 67 min |
| Gole po przerwie 2 z 3 goli | 67% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 33% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 46. kolejka |
| Data | 02.05.2026, 16:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 16°C |
| Sędzia | Jacob Miles |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Barrow - Newport County z 02.05.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Barrow vs Newport County
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy
Składy
Barrow
- Śr. wiek
- 28,9
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,18
- 32 Killian Barrett bramkarz – 22 l. 190 cm 6
- 5 Charlie Raglan obrońca 85' 75 tys. € 33 l. 183 cm 34
- 2 Angus Macdonald obrońca 0 € 34 l. 184 cm 13
- 7 Ben Jackson obrońca 77' 300 tys. € 25 l. 182 cm 44
- 8 Scott Smith obrońca 0 € 25 l. 173 cm 33
- 4 Jordan Williams pomocnik 0 € 31 l. 188 cm 25
- 14 Charlie Mccann pomocnik 150 tys. € 24 l. 173 cm 35
- 45 Rekeem Harper pomocnik 0 € 26 l. 188 cm 34
- 25 Josh Gordon napastnik 77' 75 tys. € 31 l. 178 cm 31
- 33 Danny Rose napastnik 85' 100 tys. € 32 l. 173 cm 21
- 15 Kane Hemmings napastnik 66' 50 tys. € 35 l. 185 cm 14
- 22 Joseph Anderson obrońca 77' 125 tys. € 25 l. 188 cm 16
- 20 Isaac Fletcher pomocnik 77' 150 tys. € 24 l. 194 cm 33
- 16 Sam Foley pomocnik 0 € 40 l. 183 cm 10
- 19 Jovan Malcolm napastnik 85' 100 tys. € 23 l. – 15
- 11 Elliot Newby pomocnik 66' 0 € 30 l. 177 cm 42
- 34 Ben Whitfield pomocnik 85' 0 € 30 l. 165 cm 28
Trener Adam Murray
Newport County
- Śr. wiek
- 25,5
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,76
- 28 Jordan Wright bramkarz – 27 l. 190 cm 46
- 4 Matthew Baker obrońca 300 tys. € 23 l. 186 cm 38
- 6 Ciaran Brennan obrońca 75 tys. € 26 l. 189 cm 30
- 12 Joe Thomas obrońca 150 tys. € 24 l. 193 cm 34
- 10 Harrison Biggins pomocnik 125 tys. € 30 l. 175 cm 21
- 2 Cameron Evans pomocnik 150 tys. € 25 l. 172 cm 44
- 5 Sven Sprangler pomocnik 100 tys. € 31 l. 182 cm 18
- 7 Bobby Kamwa pomocnik 90+5' 175 tys. € 26 l. 183 cm 42
- 20 Ben Lloyd pomocnik 87' 100 tys. € 21 l. 175 cm 39
- 16 James Crole napastnik 100 tys. € 22 l. – 21
-
40 Cole Lewis Jarvis napastnik – – – – –
- 18 Liam Shephard obrońca 75 tys. € 31 l. 178 cm 17
- 8 Matthew Smith pomocnik 90+5' 150 tys. € 26 l. 178 cm 26
- 21 M. Spellman napastnik 87' 75 tys. € 24 l. 185 cm 37
- 13 Shaun Macdonald bramkarz 100 tys. € 30 l. 186 cm 21
- 23 Ryan Delaney obrońca 100 tys. € 30 l. 182 cm 18
- 17 Thomas Davies obrońca 45' – 22 l. 180 cm 35
- 36 Harrison Pugh pomocnik – – – 1 –
Trener Hayden Mullins
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Barrow w meczu z Newport County?
W wyjściowym składzie Barrow w ustawieniu 4-3-3: w bramce K. Barrett, w obronie C. Raglan, A. Macdonald, B. Jackson oraz S. Smith, w pomocy J. Williams, C. Mccann oraz R. Harper, w ataku J. Gordon, D. Rose oraz K. Hemmings. Z ławki weszli: E. Newby (66'), J. Anderson (77'), I. Fletcher (77'), J. Malcolm (85') oraz B. Whitfield (85').
Jaki był wyjściowy skład Newport County w meczu z Barrow?
W wyjściowym składzie Newport County w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce J. Wright, w obronie M. Baker, C. Brennan oraz J. Thomas, w pomocy H. Biggins, C. Evans, S. Sprangler, B. Kamwa oraz B. Lloyd, w ataku J. Crole, Cole Lewis Jarvis. Z ławki weszli: T. Davies (45'), M. Spellman (87') oraz M. Smith (90+5').
Forma w 10 ostatnich meczach
Barrow - Newport County
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Barrow - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Barrow
1
Eastleigh
1
|
||
| National League, 16. kolejka | |||
|
27 Paź
20:45
|
FC Halifax Town
2
Barrow
3
|
||
| National League, 15. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Barrow
1
Forest Green Rovers
0
|
||
| National League, 14. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Gloucester City
0
Barrow
2
|
||
| FA Cup (Anglia), 4. runda kwalifikacyjna | |||
|
17 Paź
16:00
|
Barrow
0
Gloucester City
0
|
||
| FA Cup (Anglia), 4. runda kwalifikacyjna | |||
|
10 Paź
16:00
|
Tamworth
1
Barrow
2
|
||
| National League, 13. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Barrow
2
Wealdstone
1
|
||
| National League, 12. kolejka | |||
|
29 Wrz
20:45
|
Barrow
3
Scunthorpe United
0
|
||
| National League, 11. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Southend United
2
Barrow
4
|
||
| National League, 10. kolejka | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Barrow
1
Aldershot
0
|
||
| National League, 9. kolejka | |||
Newport County - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:00
|
Newport County
1
Crystal Palace U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
30 Paź
20:45
|
Newport County
4
Chesterfield
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Cheltenham Town
1
Newport County
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Rotherham United
2
Newport County
2
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Newport County
1
York City
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Newport County
1
Colchester United
0
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Newport County
(4)
2
Plymouth
(5)
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
03 Paź
16:00
|
Gillingham FC
0
Newport County
0
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Newport County
2
Grimsby Town
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Swindon Town
0
Newport County
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Barrow - Newport County
Bilans 18 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 83% (15 z 18)
- Powyżej 2,5 gola 61% (11 z 18)
- Powyżej 3,5 gola 22% (4 z 18)
- Obie strzelą (BTTS) 56% (10 z 18)
- Mecze bez gola 0% (0 z 18)
- Remisy 17% (3 z 18)
- Wygrana 1 golem 50% (9 z 18)
- Wygrana 3+ golami 11% (2 z 18)
Statystyki szczegółowe H2H
Barrow - Newport County
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 18 meczach Barrow - Newport County.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:2 wygrana Newport County | 3 (17%) |
| 2. | 2:0 wygrana Barrow | 3 (17%) |
| 3. | 2:1 wygrana Barrow | 3 (17%) |
| 4. | 0:1 wygrana Newport County | 2 (11%) |
| 5. | 2:2 remis | 2 (11%) |
| 6. | 0:3 wygrana Newport County | 1 (6%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Barrow najdłuższa: 6 meczów 2 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 2 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 12 meczów 1 mecz
- Bez porażki Barrow najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Czyste konto Barrow najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Barrow - Newport County według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Barrow | Remis | Newport |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 12 | 5 | 2 | 5 |
| National League | 6 | 3 | 1 | 2 |
| Razem | 18 | 8 | 3 | 7 |
Atut własnego boiska
Barrow u siebie i Newport County na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Barrow - Newport County?
W 18 spotkaniach bezpośrednich Barrow ma na koncie 8 zwycięstw, Newport County 7, a 3 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 24:25 dla Barrow. Ostatni mecz rozegrano 2 maja 2026 (League Two), a Barrow - Newport County zakończył się wynikiem 1:2. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 5:0 Newport County (2011).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Newport County nad Barrow?
Ostatnie zwycięstwo Newport County nad Barrow przypadło na 2 maja 2026 (League Two, 2:1). Obie drużyny strzelały w 10 spotkaniach (56%), a 3 gole lub więcej padły w 11 spotkaniach (61%).
Miejsca Barrow oraz Newport County
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |
