Cameron Evans jest piłkarzem występującym obecnie w Newport County. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Cameron Evans
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:00
|
Newport County
1
Crystal Palace U21
2
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||||||
|
30 Paź
20:45
|
Newport County
4
Chesterfield
1
|
3' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
13:30
|
Cheltenham Town
1
Newport County
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Cameron Evans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Cameron Evans wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Cameron Evans oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Cameron Evans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Cameron Evans rozegrał w barwach Newport County w EFL Trophy 3 mecze, w League Two 8 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 651 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Cameron Evans?
Na podstawie kontraktu z Newport County, Cameron Evans otrzymuje 93,5 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 7,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Evans w listopadzie 2026 to 1,8 tysiąca euro, a dziennie około 256 euro.
Na jakiej pozycji gra Cameron Evans?
Cameron Evans najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Cameron Evans?
Wycena 25-letniego Cameron Evans według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Cameron Evans?
Cameron Evans urodził się 23 lutego 2001 w Swansea w Walii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Cameron Evans - statystyki
Szczegółowe statystyki Cameron Evans w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Newport County. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Cameron Evans
Atak
Obrona
Podania Cameron Evans
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Cameron Evans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Cameron Evans wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Cameron Evans oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Cameron Evans - transfery
W trakcie kariery Cameron Evans zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Newport County 2024 – obecnie
-
Taunton Town 2023 – 2024

-
Sligo Rovers 2022 – 2023
-
Swansea City U23 2021 – 2022

-
Waterford 2021 – 2021
-
Swansea City U23 2019 – 2021

-
Swansea City U18 2017 – 2019

-
Swansea City Youth do 2017

Cameron Evans - forma
W ostatnich 5 meczach Cameron Evans zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Cameron Evans ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.64, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.45 — wynik poniżej średniej ligowej (6.57).
W ostatnich 10 meczach Cameron Evans ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.64, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.96 — wynik poniżej średniej ligowej (6.57).
W jakiej formie jest Cameron Evans?
Cameron Evans jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.45 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.62). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Cameron Evans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Cameron Evans rozegrał w barwach Newport County w EFL Trophy 3 mecze, w League Two 8 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 651 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Cameron Evans - zarobki
Cameron Evans gra w Newport County na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 93 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Cameron Evans w Newport County (2025/26)
| Rocznie | 93 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 256 € |
Ile zarabia Cameron Evans?
Na podstawie kontraktu z Newport County, Cameron Evans otrzymuje 93,5 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 7,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Evans w listopadzie 2026 to 1,8 tysiąca euro, a dziennie około 256 euro.
Cameron Evans - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Cameron Evans wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Cameron Evans na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Cameron Evans?
Wycena Cameron Evans wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Cameron Evans wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 0 €.