Colchester United - Newport County wynik meczu 4:1
Colchester United - Newport County (20.12.2025) wynik meczu 4:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Colchester United | 76 min |
|---|---|
| Remis | 22 min |
| Prowadzenie Newport County | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Colchester United Iandolo 78' | 1 |
| Kartki Newport County Smith 2', Evans 31' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 30 min (66'–90+6') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 22' |
| Gol średnio co | 19,6 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 5 goli w 98 min | 20 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 18 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,4 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 25 min |
| Gole po przerwie 3 z 5 goli | 60% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 5 goli z golem lub asystą rezerwowego | 20% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 21. kolejka |
| Data | 20.12.2025, 16:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 8°C |
| Sędzia | Wager, Harry |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Colchester United - Newport County z 20.12.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Colchester United vs Newport County
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Colchester United
- Śr. wiek
- 26,2
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 7,14
- 1 Matt Macey bramkarz 200 tys. € 32 l. 198 cm 45
- 30 Kane Vincent-Young obrońca 125 tys. € 30 l. 180 cm 41
- 5 Jack Tucker obrońca 175 tys. € 26 l. 192 cm 46
- 24 H. Araujo obrońca 250 tys. € 22 l. 182 cm 28
- 3 Ellis Iandolo obrońca 81' 200 tys. € 29 l. 178 cm 21
- 14 Kyreece Joshua Lisbie pomocnik 72' – 22 l. – 46
- 8 Teddy Bishop pomocnik 72' 200 tys. € 30 l. 180 cm 35
- 16 Arthur Read pomocnik 350 tys. € 27 l. 178 cm 45
- 7 Harry Anderson pomocnik 275 tys. € 29 l. 168 cm 33
- 33 Micah Mbick pomocnik 80' 300 tys. € 19 l. 185 cm 22
- 9 Samson Tovide napastnik 57' 275 tys. € 22 l. 188 cm 42
- 12 Tom Smith bramkarz 75 tys. € 24 l. 185 cm 20
- 2 Robert Donald Hunt obrońca 72' 150 tys. € 31 l. 171 cm 46
- 21 Owura Edwards pomocnik 72' 200 tys. € 25 l. 173 cm 39
- 10 Jack Payne pomocnik 57' 275 tys. € 32 l. 165 cm 40
- 19 W. Goodwin napastnik 80' 250 tys. € 24 l. 185 cm 33
- 40 Frankie Terry obrońca 81' – 22 l. 183 cm 26
- 11 John Kymani Gordon napastnik 150 tys. € 23 l. 178 cm 20
Trener Danny Cowley
Newport County
- Śr. wiek
- 26,3
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 6,00
- 28 Jordan Wright bramkarz – 27 l. 190 cm 46
- 2 Cameron Evans obrońca 150 tys. € 25 l. 172 cm 44
- 15 Lee Thomas Jenkins obrońca – 25 l. – 36
- 5 James Clarke obrońca 45' 75 tys. € 36 l. 183 cm 19
- 3 Anthony Driscoll-Glennon obrońca 100 tys. € 26 l. 181 cm 34
- 11 Cameron Antwi pomocnik 84' 150 tys. € 25 l. 177 cm 25
- 44 Samuel Charles Braybrooke pomocnik 400 tys. € 22 l. 173 cm 17
- 20 Ben Lloyd pomocnik 67' 100 tys. € 21 l. 175 cm 39
- 8 Matthew Smith pomocnik 68' 150 tys. € 26 l. 178 cm 26
- 7 Bobby Kamwa pomocnik 175 tys. € 26 l. 183 cm 42
- 9 Courtney Baker-Richardson napastnik 67' 125 tys. € 30 l. 188 cm 31
- 6 Ciaran Brennan pomocnik 68' 75 tys. € 26 l. 189 cm 30
- 17 Thomas Davies obrońca 84' – 22 l. 180 cm 35
- 4 Matthew Baker obrońca 45' 300 tys. € 23 l. 186 cm 38
- 12 Joe Thomas obrońca 150 tys. € 24 l. 193 cm 34
- 27 Moses Alexander-Walker napastnik 67' – 19 l. – 7
- 24 Nathaniel Opoku napastnik 67' – 25 l. 183 cm 30
- 1 Nik Tzanev bramkarz 100 tys. € 29 l. 195 cm 25
Trener Hayden Mullins
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Colchester United w meczu z Newport County?
W wyjściowym składzie Colchester United w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce M. Macey, w obronie K. Vincent-Young, J. Tucker, H. Araujo oraz E. Iandolo, w pomocy K. Lisbie, E. Bishop, A. Read, H. Anderson oraz M. Mbick, w ataku S. Tovide. Z ławki weszli: J. Payne (57'), R. Hunt (72'), O. Edwards (72'), W. Goodwin (80') oraz F. Terry (81').
Jaki był wyjściowy skład Newport County w meczu z Colchester United?
W wyjściowym składzie Newport County w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce J. Wright, w obronie C. Evans, L. Jenkins, J. Clarke oraz A. Driscoll-Glennon, w pomocy C. Antwi, S. Braybrooke, B. Lloyd, M. Smith oraz B. Kamwa, w ataku C. Baker-Richardson. Z ławki weszli: M. Baker (45'), M. Alexander-Walker (67'), N. Opoku (67'), C. Brennan (68') oraz T. Davies (84').
Kogo zabrakło w meczu Colchester United – Newport County?
Po stronie Colchester United nie zagrali: Leon Chiwome.
Forma w 10 ostatnich meczach
Colchester United - Newport County
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Colchester United - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Northampton Town
2
Colchester United
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Chesterfield
1
Colchester United
1
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Colchester United
0
Exeter City
0
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Newport County
1
Colchester United
0
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Colchester United
(3)
1
Luton Town
(4)
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Shrewsbury Town
2
Colchester United
2
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Peterborough
3
Colchester United
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Colchester United
1
Cheltenham Town
1
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Colchester United
1
Crewe Alexandra
1
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Newport County - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:00
|
Newport County
1
Crystal Palace U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
30 Paź
20:45
|
Newport County
4
Chesterfield
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Cheltenham Town
1
Newport County
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Rotherham United
2
Newport County
2
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Newport County
1
York City
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Newport County
1
Colchester United
0
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Newport County
(4)
2
Plymouth
(5)
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
03 Paź
16:00
|
Gillingham FC
0
Newport County
0
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Newport County
2
Grimsby Town
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Swindon Town
0
Newport County
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Colchester United - Newport County
Bilans 21 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 76% (16 z 21)
- Powyżej 2,5 gola 43% (9 z 21)
- Powyżej 3,5 gola 10% (2 z 21)
- Obie strzelą (BTTS) 48% (10 z 21)
- Mecze bez gola 14% (3 z 21)
- Remisy 24% (5 z 21)
- Wygrana 1 golem 38% (8 z 21)
- Wygrana 3+ golami 10% (2 z 21)
Statystyki szczegółowe H2H
Colchester United - Newport County
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 21 meczach Colchester United - Newport County.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 2:1 wygrana Colchester United | 4 (19%) |
| 2. | 0:0 remis | 3 (14%) |
| 3. | 0:2 wygrana Newport County | 3 (14%) |
| 4. | 0:1 wygrana Newport County | 2 (10%) |
| 5. | 1:1 remis | 2 (10%) |
| 6. | 1:2 wygrana Newport County | 2 (10%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 11 meczów 2 mecze
- Bez porażki Colchester United najdłuższa: 5 meczów 0 meczów
- Gol Colchester United najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Czyste konto Colchester United najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
H2H Colchester United - Newport County według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Colchester | Remis | Newport |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 20 | 9 | 5 | 6 |
| FA Cup (Anglia) | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 21 | 9 | 5 | 7 |
Atut własnego boiska
Colchester United u siebie i Newport County na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Colchester United - Newport County?
W 21 spotkaniach bezpośrednich Colchester United ma na koncie 9 zwycięstw, Newport County 7, a 5 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 26:20 dla Colchester United. Ostatni mecz rozegrano 10 października 2026 (League Two), a Newport County - Colchester United zakończył się wynikiem 1:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:1 Colchester United (2025).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Newport County nad Colchester United?
Ostatnie zwycięstwo Newport County nad Colchester United przypadło na 10 października 2026 (League Two, 1:0). Obie drużyny strzelały w 10 spotkaniach (48%), a 3 gole lub więcej padły w 9 spotkaniach (43%).
Miejsca Colchester United oraz Newport County
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |