Rekeem Harper jest piłkarzem występującym obecnie w Barrow. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Rekeem Harper
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Barrow
1
Eastleigh
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 16. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
FC Halifax Town
2
Barrow
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Barrow
1
Forest Green Rovers
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 14. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Rekeem Harper w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rekeem Harper wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Rekeem Harper oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rekeem Harper w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rekeem Harper rozegrał w barwach Barrow w National League 16 meczów, w FA Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 879 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Rekeem Harper
Pierwszy transfer Rekeem Harper w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z West Bromwich Albion do Ipswich Town za 580 tysięcy euro.
Ile zarabia Rekeem Harper?
Na podstawie kontraktu z Barrow, Rekeem Harper otrzymuje 186,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 15,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Harper w listopadzie 2026 to 3,6 tysiąca euro, a dziennie około 512 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Rekeem Harper?
Rekeem Harper najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Rekeem Harper?
Wycena 26-letniego Rekeem Harper według stanu na październik 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Rekeem Harper?
Rekeem Harper urodził się 8 marca 2000 w Birmingham w Anglii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Rekeem Harper - statystyki
Szczegółowe statystyki Rekeem Harper w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Barrow. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Rekeem Harper
Rekeem Harper vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Rekeem Harper
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Rekeem Harper w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rekeem Harper wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Rekeem Harper oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Rekeem Harper - transfery
W trakcie kariery Rekeem Harper zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 580 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Barrow 2025 – obecnie
-
Port Vale 2024 – 2025
-
Burton Albion 2023 – 2024
-
Ipswich Town 2023 – 2023
-
Exeter City 2022 – 2023
-
Ipswich Town 2022 – 2022
-
Crewe Alexandra 2022 – 2022
-
Ipswich Town 2021 – 2022
-
West Bromwich Albion 2021 – 2021
-
Birmingham City 2021 – 2021
-
West Bromwich Albion 2018 – 2021
-
West Bromwich U23 2018 – 2018

-
Blackburn 2017 – 2018
-
West Bromwich U23 2016 – 2017

-
West Bromwich U18 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Rekeem Harper
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 31.10.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 29.08.2024 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.05.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 23.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.05.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
580 tys. € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 30.05.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 20.01.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 01.01.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Rekeem Harper
Pierwszy transfer Rekeem Harper w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z West Bromwich Albion do Ipswich Town za 580 tysięcy euro.
Rekeem Harper - forma
W ostatnich 5 meczach Rekeem Harper zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Rekeem Harper i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Barrow
1
Eastleigh
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 16. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
FC Halifax Town
2
Barrow
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Barrow
1
Forest Green Rovers
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 14. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Tamworth
1
Barrow
2
|
80' |
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League, 13. kolejka | |||||||
|
03 Paź
16:00
|
Barrow
2
Wealdstone
1
|
79' |
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League, 12. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
20:45
|
Barrow
3
Scunthorpe United
0
|
76' |
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League, 11. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
16:00
|
Southend United
2
Barrow
4
|
77' |
1 gol
· 25% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League, 10. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Barrow
1
Aldershot
0
|
81' |
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League, 9. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
20:45
|
Solihull Moors
1
Barrow
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 8. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
13:30
|
Worthing
2
Barrow
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 7. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Barrow
3
Sutton
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 6. kolejka | |||||||
|
31 Sie
16:00
|
Kidderminster Harriers
1
Barrow
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 5. kolejka | |||||||
|
28 Sie
20:45
|
Barrow
1
Yeovil Town
2
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 4. kolejka | |||||||
|
22 Sie
13:45
|
Harrogate Town
2
Barrow
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Barrow
1
AFC Hornchurch
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 2. kolejka | |||||||
|
08 Sie
16:00
|
Hartlepool United
2
Barrow
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League, 1. kolejka | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Barrow
1
Newport County
2
|
90' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Cambridge United
3
Barrow
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
13:30
|
Barrow
1
Walsall
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
14 Kwi
20:45
|
Barrow
3
Oldham Athletic
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Barnet
3
Barrow
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | ||
| League Two 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Barrow
0
Chesterfield
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Milton Keynes Dons
0
Barrow
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
28 Mar
16:00
|
Barrow
2
Bromley
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Grimsby Town
5
Barrow
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Salford City
3
Barrow
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Barrow
0
Accrington Stanley
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Barrow
0
Bristol Rovers
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
06 Mar
20:45
|
Cheltenham Town
2
Barrow
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Barrow
0
Gillingham FC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
13:30
|
Fleetwood Town
3
Barrow
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League Two 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Barrow
0
Harrogate Town
1
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Barrow
1
Colchester United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
10 Lut
20:45
|
Shrewsbury Town
2
Barrow
1
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Swindon Town
3
Barrow
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Barrow
0
Crawley Town
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Crewe Alexandra
3
Barrow
1
|
85' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Barrow
1
Salford City
2
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Tranmere Rovers
1
Barrow
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Newport County
2
Barrow
2
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Barrow
0
Cambridge United
2
|
64' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Bromley
2
Barrow
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Barrow
2
Grimsby Town
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Spennymoor Town
0
Barrow
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Barrow
2
Barnet
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Walsall
1
Barrow
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
Oldham Athletic
0
Barrow
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
07 Paź
2025
|
Barrow
1
Tranmere Rovers
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Barrow
0
Shrewsbury Town
0
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Crawley Town
1
Barrow
2
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Barrow
0
Milton Keynes Dons
2
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Chesterfield
1
Barrow
0
|
86' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Port Vale
2
Grimsby Town
2
|
56' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2024/2025, 44. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Crewe Alexandra
0
Port Vale
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 39. kolejka | |||||||
|
22 Mar
2025
|
Port Vale
1
Morecambe FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Fleetwood Town
1
Port Vale
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
04 Mar
2025
|
Port Vale
0
Harrogate Town
0
|
74' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Tranmere Rovers
1
Port Vale
1
|
75' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Port Vale
2
Salford City
1
|
80' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| League Two 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
04 Lut
2025
|
Port Vale
1
Wrexham
4
|
35' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Port Vale
3
Newport County
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Port Vale
0
Carlisle United
0
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2024
|
Doncaster Rovers
0
Port Vale
1
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
25 Lis
2024
|
Port Vale
1
Crewe Alexandra
1
|
49' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| League Two 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
12 Lis
2024
|
Port Vale
(3)
1
Wrexham
(1)
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 10. runda | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Fleetwood Town
3
Burton Albion
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Burton Albion
3
Reading
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Kwi
2024
|
Burton Albion
1
Cheltenham Town
2
|
57' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Stevenage
1
Burton Albion
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Burton Albion
0
Oxford United
4
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Burton Albion
1
Barnsley
3
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Mar
2024
|
Burton Albion
0
Port Vale
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Burton Albion
1
Peterborough
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Cheltenham Town
0
Burton Albion
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Lut
2024
|
Burton Albion
0
Carlisle United
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Leyton Orient
1
Burton Albion
2
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Bristol Rovers
1
Burton Albion
2
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Burton Albion
0
Lincoln City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Cambridge United
0
Burton Albion
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Burton Albion
2
Charlton Athletic
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
15 Sty
2024
|
Derby County
3
Burton Albion
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Sty
2024
|
Blackpool
2
Burton Albion
1
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Burton Albion
1
Wycombe
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Bolton
1
Burton Albion
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Burton Albion
1
Shrewsbury Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Burton Albion
1
Blackpool
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Charlton Athletic
1
Burton Albion
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Oxford United
3
Burton Albion
0
|
77' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Burton Albion
1
Stevenage
2
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Lis
2023
|
Burton Albion
0
Portsmouth
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Peterborough
4
Burton Albion
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Lis
2023
|
Burton Albion
2
Mansfield Town
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
14 Lis
2023
|
Burton Albion
0
Port Vale
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Northampton Town
2
Burton Albion
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Lis
2023
|
Doncaster Rovers
2
Burton Albion
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Burton Albion
0
Leyton Orient
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Carlisle United
2
Burton Albion
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Burton Albion
4
Bristol Rovers
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
14 Paź
2023
|
Lincoln City
0
Burton Albion
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Burton Albion
2
Wigan Athletic
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Reading
0
Burton Albion
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Wrz
2023
|
Burton Albion
2
Everton U21
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Barnsley
2
Burton Albion
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Burton Albion
0
Exeter City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Burton Albion
1
Bolton
1
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Wycombe
0
Burton Albion
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Shrewsbury Town
2
Burton Albion
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Burton Albion
0
Derby County
3
|
73' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Sie
2023
|
Burton Albion
0
Leicester City
2
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Blackpool
2
Burton Albion
0
|
76' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Sheffield Wednesday
2
Exeter City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Exeter City
1
Derby County
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Peterborough
3
Exeter City
1
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Mar
2023
|
Exeter City
5
Accrington Stanley
0
|
6' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Wycombe
1
Exeter City
1
|
62' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Burton Albion
1
Exeter City
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Exeter City
1
Charlton Athletic
2
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
Portsmouth
2
Exeter City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
14 Sty
2023
|
Exeter City
1
Forest Green Rovers
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
29 Gru
2022
|
Bristol Rovers
3
Exeter City
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
10 Gru
2022
|
Exeter City
1
Sheffield Wednesday
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Exeter City
3
Peterborough
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Paź
2022
|
Derby County
0
Exeter City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Exeter City
2
Fleetwood Town
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Exeter City
2
Oxford United
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Paź
2022
|
Charlton Athletic
4
Exeter City
2
|
60' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Barnsley
0
Exeter City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Exeter City
0
Burton Albion
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Exeter City
1
Newport County
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
09 Sie
2022
|
Ipswich Town
0
Colchester United
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Ipswich Town
1
Bolton
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Crewe Alexandra
3
AFC Wimbledon
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Kwi
2022
|
Milton Keynes Dons
2
Crewe Alexandra
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Crewe Alexandra
1
Fleetwood Town
3
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
12 Mar
2022
|
Sunderland
2
Crewe Alexandra
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Lut
2022
|
Wigan Athletic
2
Crewe Alexandra
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Accrington Stanley
4
Crewe Alexandra
1
|
61' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Crewe Alexandra
1
Plymouth
4
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Ipswich Town
0
Barrow
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
28 Lis
2021
|
Ipswich Town
2
Crewe Alexandra
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Ipswich Town
1
Oldham Athletic
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
02 Lis
2021
|
Wycombe
1
Ipswich Town
4
|
14' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Plymouth
2
Ipswich Town
1
|
10' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Ipswich Town
2
Fleetwood Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Accrington Stanley
2
Ipswich Town
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Ipswich Town
1
Sheffield Wednesday
1
|
15' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Lincoln City
0
Ipswich Town
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Ipswich Town
2
Milton Keynes Dons
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
17 Sie
2021
|
Cheltenham Town
2
Ipswich Town
1
|
89' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Burton Albion
2
Ipswich Town
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Blackburn
5
Birmingham City
2
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
21 Kwi
2021
|
Birmingham City
1
Nottingham Forest
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Birmingham City
0
Bristol City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Barnsley
1
Birmingham City
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
17 Lut
2021
|
Millwall
2
Birmingham City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
13 Lut
2021
|
Birmingham City
0
Luton Town
1
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Wycombe
0
Birmingham City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Manchester United
1
West Bromwich Albion
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
04 Paź
2020
|
Southampton
2
West Bromwich Albion
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
West Bromwich Albion
3
Chelsea
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
22 Wrz
2020
|
West Bromwich Albion
(4)
2
Brentford
(5)
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
19 Wrz
2020
|
Everton
5
West Bromwich Albion
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
13 Wrz
2020
|
West Bromwich Albion
0
Leicester City
3
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2020/2021 | |||||||
|
22 Lip
2020
|
West Bromwich Albion
2
Queens Park Rangers
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
17 Lip
2020
|
Huddersfield Town
2
West Bromwich Albion
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
05 Lip
2020
|
West Bromwich Albion
4
Hull City
2
|
72' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
26 Cze
2020
|
Brentford
1
West Bromwich Albion
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
29 Lut
2020
|
West Bromwich Albion
0
Wigan Athletic
1
|
55' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Bristol City
0
West Bromwich Albion
3
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
13 Sie
2019
|
West Bromwich Albion
1
Millwall
2
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2019/2020 | |||||||
|
03 Sie
2019
|
Nottingham Forest
1
West Bromwich Albion
2
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
14 Maj
2019
|
West Bromwich Albion
(3)
1
Aston Villa
(4)
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
05 Maj
2019
|
Derby County
3
West Bromwich Albion
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
13 Mar
2019
|
West Bromwich Albion
3
Swansea City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
02 Lut
2019
|
West Bromwich Albion
2
Middlesbrough
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
26 Sty
2019
|
Brighton & Hove Albion
0
West Bromwich Albion
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
|
21 Sty
2019
|
Bolton
0
West Bromwich Albion
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
12 Sty
2019
|
West Bromwich Albion
1
Norwich City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
10 Lis
2018
|
West Bromwich Albion
4
Leeds United
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
W jakiej formie jest Rekeem Harper?
W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki. Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań.
Ile meczów rozegrał Rekeem Harper w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rekeem Harper rozegrał w barwach Barrow w National League 16 meczów, w FA Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 879 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Rekeem Harper - zarobki
Rekeem Harper gra w Barrow na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 187 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Rekeem Harper w Barrow (2025/26)
| Rocznie | 187 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 16 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 512 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Rekeem Harper w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
187 tys. € |
| 2024/25 |
|
312 tys. € |
| 2023/24 |
|
218 tys. € |
| 2022/23 |
|
347 tys. € |
| 2021/22 |
|
240 tys. € |
| 2020/21 |
|
623 tys. € |
| 2020/21 |
|
623 tys. € |
| 2019/20 |
|
623 tys. € |
| 2018/19 |
|
62 tys. € |
| 2017/18 |
|
62 tys. € |
| 2016/17 |
|
25 tys. € |
Ile zarabia Rekeem Harper?
Na podstawie kontraktu z Barrow, Rekeem Harper otrzymuje 186,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 15,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Harper w listopadzie 2026 to 3,6 tysiąca euro, a dziennie około 512 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Rekeem Harper - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rekeem Harper wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rekeem Harper na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Rekeem Harper
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | 26 |
|
0 € |
| 14.05.2026 | 26 |
|
175 tys. € |
| 25.11.2025 | 25 |
|
200 tys. € |
| 29.06.2025 | 25 |
|
200 tys. € |
| 29.12.2024 | 24 |
|
200 tys. € |
| 15.10.2024 | 24 | 250 tys. € | |
| 27.06.2024 | 24 |
|
275 tys. € |
| 26.12.2023 | 23 |
|
350 tys. € |
| 08.06.2023 | 23 |
|
400 tys. € |
| 04.04.2023 | 23 |
|
450 tys. € |
| 28.07.2022 | 22 |
|
800 tys. € |
| 07.06.2021 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 09.03.2021 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 12.10.2020 | 20 |
|
2,3 mln € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
2,3 mln € |
| 26.02.2020 | 19 |
|
2,5 mln € |
| 27.06.2019 | 19 |
|
2,5 mln € |
| 26.02.2019 | 18 |
|
1 mln € |
| 23.09.2018 | 18 |
|
250 tys. € |
| 23.10.2017 | 17 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Rekeem Harper?
Wycena Rekeem Harper wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Rekeem Harper wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 0 €.