Forma w lidze
Southend United w tabeli
3. miejsce / 27 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
13:11 bramki
2,17 gola/mecz
15 pkt
18:8 bramki
2,57 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Southend United
Wartość drużyny: 1,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Anglia | 24 | pomocnik | 13 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 21 | pomocnik | 12 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1033 minut | Anglia | 21 | pomocnik | 12 | 125 tys. € |
Przewidywany skład Southend United 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Southend United w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 27 |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 25 |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 24 |
Wyniki Southend United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Boston United
1
Southend United
2
National League, 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Southend United
3
AFC Fylde
1
National League, 12. kolejka
|
|
|
30 Wrz Koniec
|
Eastleigh
1
Southend United
1
National League, 11. kolejka
|
Terminarz Southend United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Southend United
FC Halifax Town
National League, 14. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Worthing
Southend United
National League, 15. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Wealdstone
Southend United
National League, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Southend United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 Paź 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 25 Wrz 2026 |
|
Włochy |
![]() |
wypożyczenie | |
| 23 Wrz 2026 |
|
Irlandia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie |
Southend United to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest Roots Hall, który może pomieścić 12 392 widzów. Zespół prowadzi Kieron Dyer. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Southend United?
Klub piłkarski Southend United zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Southend United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Southend United trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 290 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Harry Boyes do York City za 290 tys. €.
Które miejsce zajmuje Southend United w tabeli National League?
Southend United zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 27 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 8 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Southend United?
W wyjściowym ustawieniu Southend United między słupkami staje J. Sims, a linię obrony najczęściej tworzą V. Daley-Campbell, B. Goodliffe, D. Cox oraz K. Mcadam. W środku pola grają S. Austin, A. Hartigan, O. Coker, D. Oldaker oraz L. Chambers-Parillon, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Omochere. Trener Kieron Dyer ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kiedy Southend United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Southend United to spotkanie z FC Halifax Town, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Roots Hall w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Southend United?
Ostatni mecz Southend United to wygrana z Bostonem United 1:2 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Bostock, Omochere. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Southend United w tym sezonie?
Bilans Southend United w tym sezonie to 13 meczów i wynik 8-3-2 przy 31 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 13,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Southend United w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Southend United w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Southend United
Southend United terminarz
Kiedy Southend United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Southend United to spotkanie z FC Halifax Town, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Roots Hall w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki Southend United w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Southend United w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Southend United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Southend United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League, 13. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/9 | 2/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
National League, 12. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 8/12 | 1/2 | |
|
30 Wrz Koniec
|
National League, 11. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/11 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League, 10. kolejka
|
2:4 | 4-2-3-1 | 5/11 | 3/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
National League, 9. kolejka
|
1:6 | 4-2-3-1 | 3/7 | 1/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
National League, 8. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 9/11 | 1/1 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League, 7. kolejka
|
2:2 | 4-1-3-2 | 4/11 | 4/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League, 6. kolejka
|
3:2 | 4-1-3-2 | 9/11 | 3/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League, 5. kolejka
|
1:1 | 4-1-3-2 | 8/14 | 3/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League, 4. kolejka
|
1:3 | 4-1-3-2 | 7/10 | 1/4 |
Southend United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 13 meczów, ze średnią 2,17 punktu. W pozostałych ustawieniach Southend United zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Southend United?
Ostatni mecz Southend United to wygrana z Bostonem United 1:2 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Bostock, Omochere. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Southend United – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje Southend United w sezonie 2026/2027.
Miejsce Southend United w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Southend United w tabeli National League?
Southend United zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 27 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 8 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Southend United w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Southend United na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Southend United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,5
- Strzały celne / mecz 6,0
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,46
- Czyste konta 8%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Southend United
-
Leon Chambers-Parillon 6

-
Harry Cardwell 4
-
S. Austin 4
-
Promise Omochere 4
-
Darren Oldaker 2
-
Kyle Mcadam 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Southend United i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Southend United to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Southend United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 4-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 4-2-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-1-0 |
Gdy Southend United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Southend United
94% bramek Southend United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Southend United zdobywa w sezonie średnio 2,08 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Southend United
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 10 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Southend United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Southend United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 77%
- Powyżej 3,5 69%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 15%
W 77% meczów Southend United padają co najmniej trzy bramki, a w 92% spotkań trafiają obie drużyny.
Southend United – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Southend United fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Southend United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Southend United zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 2,14 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Southend United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Southend United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 13 meczów.
Southend United – strzały
- Celne / mecz 6,0
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
Southend United oddaje 13,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
Southend United – posiadanie piłki
- U siebie 61,0%
- Na wyjeździe 54,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 13
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 13 meczów. Średnio Southend United utrzymuje przy piłce 57,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Southend United – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Southend United wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Southend United – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 0 z 7
- Stracone / mecz 1,46
- Bez straty do przerwy 54%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Southend United to 8% meczów sezonu (1 z 13), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Southend United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 85%
- Pow. 10,5 w meczu 62%
- Rożne u siebie / mecz 8,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Southend United wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 85% spotkań.
Southend United – kartki
- Żółte kartki 25
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 31%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 0%
Southend United ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Southend United – 1,6.
Southend United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,75 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,33 | 2,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 6 | 5-1-0 | 2,67 | 2,67 | 0,83 |
Najwięcej punktów na mecz Southend United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Southend United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,67 2,71 | 2,83 2,43 | 1,33 0,71 |
|
2.
|
2,29 2,00 | 2,86 1,50 | 1,29 1,33 |
|
3.
|
2,00 2,14 | 2,17 2,57 | 1,83 1,14 |
|
4.
|
2,00 1,83 | 2,71 2,17 | 1,29 1,00 |
|
5.
|
1,86 1,83 | 2,00 2,17 | 1,14 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Southend United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Southend United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gateshead - Southend United 1:6 National League, 19.09.2026
- Najwyższa porażka Southend United - Kidderminster Harriers 1:3 National League, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Gateshead - Southend United 1:6, National League, 19.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Oldaker, Southend United - AFC Fylde 3:1, National League, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Boston United - Southend United 1:2, National League, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Southend United w tym sezonie?
Bilans Southend United w tym sezonie to 13 meczów i wynik 8-3-2 przy 31 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 13,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Southend United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Southend United w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Southend United 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Southend United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
28 | Anglia | 0 € | 119 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
29 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
25 | Anglia | 0 € | 12 tys. € | 5 | 38% | 1 | 0 | 136' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
20 | Włochy | 150 tys. € | 62 tys. € | 1 | 8% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
31 | Anglia | 0 € | 153 tys. € | 11 | 85% | 2 | 2 | 492' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
21 | Anglia | 125 tys. € | 37 tys. € | 12 | 92% | 2 | 3 | 1 033' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Anglia | 175 tys. € | 154 tys. € | 13 | 100% | 0 | 0 | 655' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
22 | Anglia | – | – | 9 | 69% | 0 | 0 | 390' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Anglia | 200 tys. € | 308 tys. € | 13 | 100% | 2 | 2 | 1 021' | 5 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Anglia | 0 € | 46 tys. € | 12 | 92% | 4 | 0 | 350' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Walia | 75 tys. € | 52 tys. € | 9 | 69% | 0 | 0 | 316' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
25 | Irlandia | 275 tys. € | 308 tys. € | 8 | 62% | 4 | 2 | 317' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | 13 | 100% | 6 | 1 | 1 010' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
23 | Anglia | 0 € | – | 2 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
23 | Anglia | – | – | 11 | 85% | 2 | 1 | 770' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
25 | Anglia | 200 tys. € | 154 tys. € | 13 | 100% | 0 | 1 | 1 011' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
29 | Walia | 0 € | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 312' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
20 | Irlandia | – | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Anglia | 0 € | 98 tys. € | 12 | 92% | 1 | 0 | 946' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Walia | – | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 646' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Anglia | – | 30 tys. € | 11 | 85% | 2 | 1 | 522' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
27 | Anglia | – | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Southend United
1,4 mln €
śr. 53 tys. € / zawodnika
Ile Southend United wydaje na pensje
1,5 mln € rocznie
śr. 59 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Anglia (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Southend United w sezonie 2026/2027
Southend United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Southend United
Jak wygląda skład Southend United?
W wyjściowym ustawieniu Southend United między słupkami staje J. Sims, a linię obrony najczęściej tworzą V. Daley-Campbell, B. Goodliffe, D. Cox oraz K. Mcadam. W środku pola grają S. Austin, A. Hartigan, O. Coker, D. Oldaker oraz L. Chambers-Parillon, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Omochere. Trener Kieron Dyer ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Southend United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Southend United w sezonie 2026/2027.
Southend United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 Paź 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 25 Wrz 2026 |
|
Włochy | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 23 Wrz 2026 |
|
Irlandia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Irlandia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
290 tys. € | |
| 31 Lip 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Southend United
Southend United bilans transferowy
- +290 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +145 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Southend United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Southend United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Southend United trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 290 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Harry Boyes do York City za 290 tys. €.
Southend United – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Southend United? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Southend United?
Klub piłkarski Southend United zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii.