Forma w lidze
FC Halifax Town w tabeli
10. miejsce / 20 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
7 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
15:7 bramki
2,14 gola/mecz
6 pkt
7:8 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FC Halifax Town
Wartość drużyny: 325 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Anglia | 31 | pomocnik | 13 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 31 | pomocnik | 13 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Anglia | 20 | bramkarz | 13 | 0 € |
Przewidywany skład FC Halifax Town 4-4-1-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
FC Halifax Town w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
| ··· | |||||||
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | 21 |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 20 |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 20 |
Wyniki FC Halifax Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
FC Halifax Town
4
Gateshead
1
National League, 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Solihull Moors
0
FC Halifax Town
2
National League, 12. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
FC Halifax Town
1
Boston United
1
National League, 11. kolejka
|
Terminarz FC Halifax Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Southend United
FC Halifax Town
National League, 14. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
FC Halifax Town
Barrow
National League, 15. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:30
|
FC Halifax Town
Yeovil Town
National League, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Halifax Town
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 25 Wrz 2026 |
![]() |
Walia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Belize |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Walia |
![]() |
wypożyczenie |
FC Halifax Town to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest The Shay Stadium, który może pomieścić 10 061 widzów. Zespół prowadzi John Mcgrath. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 325 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Halifax Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Halifax Town trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje FC Halifax Town w tabeli National League?
FC Halifax Town zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 20 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład FC Halifax Town?
W wyjściowym ustawieniu FC Halifax Town między słupkami staje T. Grant, a linię obrony najczęściej tworzą M. Bardell, D. Crowe oraz T. Gill. W środku pola grają T. Mcdermott, W. Flint, Z. Gilsenan, O. Bray oraz B. Tollitt, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Carty. Trener John Mcgrath ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kiedy FC Halifax Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Halifax Town to spotkanie z Southend United, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Roots Hall w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Halifax Town?
Ostatni mecz FC Halifax Town to wygrana z Gateshead 4:1 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Habib Yambapou Issaka, Carty oraz Tollitt. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Halifax Town w tym sezonie?
Bilans FC Halifax Town w tym sezonie to 13 meczów i wynik 6-2-5 przy 22 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Halifax Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FC Halifax Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Halifax Town
FC Halifax Town terminarz
Kiedy FC Halifax Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Halifax Town to spotkanie z Southend United, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Roots Hall w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki FC Halifax Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FC Halifax Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FC Halifax Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Halifax Town wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League, 13. kolejka
|
4:1 | 4-4-1-1 | 4/5 | 1/1 | |
|
03 Paź Koniec
|
National League, 12. kolejka
|
0:2 | 4-4-1-1 | 6/10 | 1/2 | |
|
29 Wrz Koniec
|
National League, 11. kolejka
|
1:1 | 4-4-1-1 | 7/12 | 1/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League, 10. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 2/8 | 3/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
National League, 9. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/9 | 4/5 | |
|
15 Wrz Koniec
|
National League, 8. kolejka
|
0:1 | 4-3-2-1 | 0/0 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League, 7. kolejka
|
3:0 | 4-3-2-1 | 8/12 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League, 6. kolejka
|
1:0 | 4-5-1 | 3/9 | 2/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
National League, 5. kolejka
|
1:0 | 4-2-2-2 | 8/15 | 3/6 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League, 4. kolejka
|
2:1 | 4-5-1 | 4/8 | 1/4 |
FC Halifax Town ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-1-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-1-1 – w 3 z 13 meczów, ze średnią 2,33 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Halifax Town zdobywa 1,30 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Halifax Town?
Ostatni mecz FC Halifax Town to wygrana z Gateshead 4:1 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Habib Yambapou Issaka, Carty oraz Tollitt. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Halifax Town – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje FC Halifax Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce FC Halifax Town w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje FC Halifax Town w tabeli National League?
FC Halifax Town zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 20 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki FC Halifax Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FC Halifax Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FC Halifax Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,6
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 0,54
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,15
- Czyste konta 31%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy FC Halifax Town
-
Ben Tollitt 4
-
Conor Carty 3
-
Zak Gilsenan 3
-
Will Hugill 2
-
Max James Bardell 1
-
Amari Morgan-Smith 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Halifax Town i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Halifax Town to 46–60 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu FC Halifax Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 3-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-1-3 |
Gdy FC Halifax Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla FC Halifax Town
100% bramek FC Halifax Town pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Halifax Town zdobywa w sezonie średnio 1,54 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie FC Halifax Town
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FC Halifax Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach FC Halifax Town
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 31%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 0%
W 54% meczów FC Halifax Town padają co najmniej trzy bramki, a w 62% spotkań trafiają obie drużyny.
FC Halifax Town – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Halifax Town fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Halifax Town, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Halifax Town zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach FC Halifax Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli FC Halifax Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 13 meczów.
FC Halifax Town – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
FC Halifax Town oddaje 10,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
FC Halifax Town – posiadanie piłki
- U siebie 54,6%
- Na wyjeździe 48,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 13
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 13 meczów. Średnio FC Halifax Town utrzymuje przy piłce 51,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
FC Halifax Town – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
FC Halifax Town wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
FC Halifax Town – czyste konta
- U siebie 2 z 7
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,15
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto FC Halifax Town to 31% meczów sezonu (4 z 13), z czego 2 w 7 meczach u siebie.
FC Halifax Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 69%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 5,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
FC Halifax Town wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 69% spotkań.
FC Halifax Town – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 15%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
FC Halifax Town ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Halifax Town – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
FC Halifax Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,50 | 1,25 |
| Dołu tabeli (17–24) | 6 | 5-1-0 | 2,67 | 2,17 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz FC Halifax Town zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
FC Halifax Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
2,00 1,29 | 1,83 1,57 | 0,83 1,57 |
|
9.
|
2,50 0,86 | 1,50 0,86 | 0,33 2,43 |
|
10.
|
2,00 1,00 | 2,14 1,17 | 1,00 1,33 |
|
11.
|
1,71 1,33 | 1,00 1,33 | 0,57 1,33 |
|
12.
|
1,67 1,14 | 1,83 1,00 | 1,17 1,29 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Halifax Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Halifax Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Halifax Town - Tamworth 4:1 National League, 22.08.2026
- Najwyższa porażka FC Halifax Town - Boreham Wood 1:3 National League, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Forest Green Rovers - FC Halifax Town 3:2, National League, 8.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Flint, Forest Green Rovers - FC Halifax Town 3:2, National League, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Gilsenan, Forest Green Rovers - FC Halifax Town 3:2, National League, 8.08.2026
Jakie statystyki ma FC Halifax Town w tym sezonie?
Bilans FC Halifax Town w tym sezonie to 13 meczów i wynik 6-2-5 przy 22 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Halifax Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Halifax Town w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład FC Halifax Town 4-4-1-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra FC Halifax Town
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Anglia | – | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
24 | Irlandia | 0 € | 45 tys. € | 12 | 92% | 3 | 2 | 918' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
23 | Anglia | 0 € | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Anglia | 0 € | 56 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
20 | Anglia | – | – | 11 | 85% | 1 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
23 | Irlandia | 75 tys. € | 92 tys. € | 10 | 77% | 3 | 2 | 615' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Anglia | 0 € | – | 13 | 100% | 4 | 3 | 865' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Walia | – | 11 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Anglia | 150 tys. € | 62 tys. € | 4 | 31% | 1 | 0 | 246' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Anglia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
23 | Anglia | 0 € | – | 13 | 100% | 1 | 2 | 1 170' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
25 | Anglia | – | – | 8 | 62% | 0 | 0 | 90' | 1 | 1 | |||||||
| 24 |
|
33 | Anglia | 0 € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
20 | Anglia | – | – | 2 | 15% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
33 | Anglia | 0 € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
20 | Anglia | 0 € | 123 tys. € | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 170' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FC Halifax Town
325 tys. €
śr. 15 tys. € / zawodnika
Ile FC Halifax Town wydaje na pensje
505 tys. € rocznie
śr. 24 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Anglia (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Halifax Town w sezonie 2026/2027
FC Halifax Town wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Halifax Town
Jak wygląda skład FC Halifax Town?
W wyjściowym ustawieniu FC Halifax Town między słupkami staje T. Grant, a linię obrony najczęściej tworzą M. Bardell, D. Crowe oraz T. Gill. W środku pola grają T. Mcdermott, W. Flint, Z. Gilsenan, O. Bray oraz B. Tollitt, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Carty. Trener John Mcgrath ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
FC Halifax Town – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Halifax Town w sezonie 2026/2027.
FC Halifax Town transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Wrz 2026 |
![]() |
Walia | – |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Belize | 24 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Walia | – |
![]() |
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Lip 2026 |
|
Irlandia | 24 |
|
za darmo |
FC Halifax Town bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +220 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii FC Halifax Town
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Halifax Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Halifax Town trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
