Forma w lidze
Hartlepool United w tabeli
20. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 23 punkty
Serie w ostatnich meczach
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:6 bramki
0,67 gola/mecz
6 pkt
8:13 bramki
1,14 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hartlepool United
Wartość drużyny: 625 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Anglia | 26 | napastnik | 13 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 22 | pomocnik | 13 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1158 minut | Anglia | 26 | obrońca | 13 | – |
Przewidywany skład Hartlepool United 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Hartlepool United w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
| ··· | |||||||
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | 12 |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | 12 |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | 12 |
Wyniki Hartlepool United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Forest Green Rovers
2
Hartlepool United
4
National League, 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Hartlepool United
0
Tamworth
1
National League, 12. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
Hartlepool United
0
Harrogate Town
1
National League, 11. kolejka
|
Terminarz Hartlepool United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Hartlepool United
AFC Hornchurch
National League, 14. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
AFC Fylde
Hartlepool United
National League, 15. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Boreham Wood
Hartlepool United
National League, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Hartlepool United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo |
Hartlepool United to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest The Suit Direct Stadium, który może pomieścić 7 856 widzów. Zespół prowadzi Pete Wild. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 625 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hartlepool United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hartlepool United trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hartlepool United w tabeli National League?
Hartlepool United zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 12 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Hartlepool United?
W wyjściowym ustawieniu Hartlepool United między słupkami staje M. Thompson, a linię obrony najczęściej tworzą N. Eccleston, J. Benn, C. John oraz L. Gibson. W środku pola grają C. Deeming, N. Sheron, J. Hunter oraz J. Miley, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Nolan, W. Harris. Trener Pete Wild ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kiedy Hartlepool United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hartlepool United to spotkanie z AFC Hornchurch, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Suit Direct Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hartlepool United?
Ostatni mecz Hartlepool United to wygrana z Forest Green Rovers 2:4 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Hugill, Sheron, Hugill, Patrick, Mcallister oraz Sheron. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hartlepool United w tym sezonie?
Bilans Hartlepool United w tym sezonie to 13 meczów i wynik 4-0-9 przy 12 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hartlepool United w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hartlepool United w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hartlepool United
Hartlepool United terminarz
Kiedy Hartlepool United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hartlepool United to spotkanie z AFC Hornchurch, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Suit Direct Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki Hartlepool United w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hartlepool United w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hartlepool United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hartlepool United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League, 13. kolejka
|
2:4 | 4-4-2 | 5/14 | 3/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
National League, 12. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 9/12 | 0/0 | |
|
29 Wrz Koniec
|
National League, 11. kolejka
|
0:1 | 4-3-1-2 | 4/8 | 2/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League, 10. kolejka
|
4:1 | 3-4-3 | 5/8 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
National League, 9. kolejka
|
1:3 | 3-4-3 | 5/8 | 1/4 | |
|
16 Wrz Koniec
|
National League, 8. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 1/9 | 4/5 | |
|
11 Wrz Koniec
|
National League, 7. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 3/9 | 4/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League, 6. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 7/12 | 2/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
National League, 5. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 7/15 | 3/6 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League, 4. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 5/11 | 5/7 |
Hartlepool United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 9 z 13 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Hartlepool United zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hartlepool United?
Ostatni mecz Hartlepool United to wygrana z Forest Green Rovers 2:4 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Hugill, Sheron, Hugill, Patrick, Mcallister oraz Sheron. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hartlepool United – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje Hartlepool United w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hartlepool United w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Hartlepool United w tabeli National League?
Hartlepool United zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 12 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Hartlepool United w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hartlepool United na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hartlepool United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,38
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,46
- Czyste konta 23%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Hartlepool United
-
Will Harris 3
-
Nathan Sheron 2
-
Jordan Hugill 2
-
Corey Mckeown 2

-
Chris Popov 1

-
Jack Nolan 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hartlepool United i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hartlepool United to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Hartlepool United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-0-8 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-0-4 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Hartlepool United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Hartlepool United
92% bramek Hartlepool United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hartlepool United zdobywa w sezonie średnio 0,92 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Hartlepool United
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Hartlepool United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hartlepool United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 54%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 8%
W 38% meczów Hartlepool United padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Hartlepool United – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Hartlepool United fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hartlepool United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hartlepool United zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,86 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Hartlepool United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Hartlepool United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 13 meczów.
Hartlepool United – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,4
Hartlepool United oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,4 strzału.
Hartlepool United – posiadanie piłki
- U siebie 50,2%
- Na wyjeździe 44,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 13
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 13 meczów. Średnio Hartlepool United utrzymuje przy piłce 47,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Hartlepool United – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Hartlepool United wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Hartlepool United – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 1 z 7
- Stracone / mecz 1,46
- Bez straty do przerwy 54%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Hartlepool United to 23% meczów sezonu (3 z 13), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Hartlepool United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 62%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Hartlepool United wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 62% spotkań.
Hartlepool United – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 54%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 31%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 8%
Hartlepool United ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Hartlepool United – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Hartlepool United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 6 | 3-0-3 | 1,50 | 1,17 | 1,17 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Hartlepool United zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z dołu tabeli (17–24).
Hartlepool United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
18.
|
1,67 0,57 | 1,83 1,43 | 1,50 3,00 |
|
19.
|
0,67 1,14 | 1,17 1,43 | 2,50 1,29 |
|
20.
|
1,00 0,86 | 0,67 1,14 | 1,00 1,86 |
|
21.
|
0,57 1,33 | 0,86 1,50 | 1,57 2,00 |
|
22.
|
1,40 0,43 | 1,80 0,86 | 1,40 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Hartlepool United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hartlepool United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hartlepool United - Barrow 2:0 National League, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Scunthorpe United - Hartlepool United 4:1 National League, 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Forest Green Rovers - Hartlepool United 2:4, National League, 10.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 27. minuta Harris, Scunthorpe United - Hartlepool United 4:1, National League, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Sheron, Forest Green Rovers - Hartlepool United 2:4, National League, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Hartlepool United w tym sezonie?
Bilans Hartlepool United w tym sezonie to 13 meczów i wynik 4-0-9 przy 12 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hartlepool United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hartlepool United w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Hartlepool United 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Hartlepool United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
34 | Anglia | 125 tys. € | 369 tys. € | 13 | 100% | 2 | 0 | 405' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Anglia | – | 22 tys. € | 13 | 100% | 3 | 1 | 1 023' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Anglia | – | 22 tys. € | 4 | 31% | 0 | 0 | 143' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Anglia | 0 € | 153 tys. € | 12 | 92% | 1 | 1 | 753' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Walia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | 3 | 23% | 2 | 0 | 150' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Anglia | 150 tys. € | 123 tys. € | 13 | 100% | 0 | 3 | 917' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Anglia | 0 € | 52 tys. € | 12 | 92% | 1 | 0 | 1 080' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Guyana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
29 | Anglia | 0 € | 44 tys. € | 13 | 100% | 2 | 0 | 868' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Anglia | – | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 905' | 3 | 1 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Walia | 75 tys. € | 46 tys. € | 13 | 100% | 1 | 0 | 553' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
19 | Anglia | 75 tys. € | – | 8 | 62% | 0 | 1 | 494' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Anglia | 75 tys. € | 62 tys. € | 9 | 69% | 0 | 0 | 627' | 3 | 1 | |||||||
| 2 |
|
25 | Anglia | 0 € | 92 tys. € | 11 | 85% | 0 | 0 | 594' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Anglia | 0 € | 122 tys. € | 10 | 77% | 0 | 1 | 687' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
30 | Anglia | 0 € | 185 tys. € | 1 | 8% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
29 | Kamerun | 0 € | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 299' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Anglia | – | – | 8 | 62% | 0 | 0 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Anglia | 75 tys. € | 123 tys. € | 8 | 62% | 0 | 0 | 391' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Anglia | 150 tys. € | 31 tys. € | 3 | 23% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
20 | Anglia | 100 tys. € | – | 5 | 38% | 0 | 0 | 392' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
21 | Anglia | – | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 508' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
33 | Anglia | 0 € | 59 tys. € | 5 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hartlepool United
875 tys. €
śr. 34 tys. € / zawodnika
Ile Hartlepool United wydaje na pensje
1,5 mln € rocznie
śr. 58 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Anglia (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hartlepool United w sezonie 2026/2027
Hartlepool United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hartlepool United
Jak wygląda skład Hartlepool United?
W wyjściowym ustawieniu Hartlepool United między słupkami staje M. Thompson, a linię obrony najczęściej tworzą N. Eccleston, J. Benn, C. John oraz L. Gibson. W środku pola grają C. Deeming, N. Sheron, J. Hunter oraz J. Miley, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Nolan, W. Harris. Trener Pete Wild ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Hartlepool United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hartlepool United w sezonie 2026/2027.
Hartlepool United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Anglia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | – |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | – |
|
wypożyczenie | |
| 25 Lip 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Anglia | 29 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Anglia | 33 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Hartlepool United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hartlepool United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hartlepool United trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.