Forma w lidze
Yeovil Town w tabeli
4. miejsce / 25 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
6 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
19:9 bramki
2,71 gola/mecz
11 pkt
13:6 bramki
2,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Yeovil Town
Wartość drużyny: 325 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Anglia | 27 | pomocnik | 8 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 5 asyst | Anglia | 24 | obrońca | 13 | 0 € | ||
|
|
Najwyższa ocena 0,94 średnia ocena | Anglia | 27 | obrońca | 7 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1075 minut | Anglia | 28 | obrońca | 13 | 0 € |
Przewidywany skład Yeovil Town 4-5-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Yeovil Town w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 27 |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 25 |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 24 |
Wyniki Yeovil Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Wealdstone
0
Yeovil Town
6
National League, 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Yeovil Town
6
Boston United
0
National League, 12. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
Yeovil Town
1
Worthing
1
National League, 11. kolejka
|
Terminarz Yeovil Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Yeovil Town
Altrincham
National League, 14. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
AFC Hornchurch
Yeovil Town
National League, 15. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:30
|
FC Halifax Town
Yeovil Town
National League, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Yeovil Town
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo |
Yeovil Town to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest Huish Park Stadium, który może pomieścić 9 665 widzów. Zespół prowadzi Billy Rowley. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 325 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Yeovil Town?
Klub piłkarski Yeovil Town zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Yeovil Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Yeovil Town trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Yeovil Town w tabeli National League?
Yeovil Town zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 25 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 10 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Yeovil Town?
W wyjściowym ustawieniu Yeovil Town między słupkami staje M. Gould, a linię obrony najczęściej tworzą B. Radcliffe, H. Muller, J. Kingdon oraz J. Gubbins. W środku pola grają R. Jones, A. Davies, B. Mcgavin, J. Powell oraz Z. Westbrooke, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Spasov. Trener Billy Rowley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kiedy Yeovil Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Yeovil Town to spotkanie z Altrincham, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Huish Park Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Yeovil Town?
Ostatni mecz Yeovil Town to wygrana z Wealdstone 0:6 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Daly, Powell, Mcgavin, Mcgavin oraz Mcgavin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Yeovil Town w tym sezonie?
Bilans Yeovil Town w tym sezonie to 13 meczów i wynik 7-4-2 przy 32 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Yeovil Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Yeovil Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Yeovil Town
Yeovil Town terminarz
Kiedy Yeovil Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Yeovil Town to spotkanie z Altrincham, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Huish Park Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki Yeovil Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Yeovil Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Yeovil Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Yeovil Town wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League, 13. kolejka
|
0:6 | 3-5-2 | 3/8 | 1/4 | |
|
03 Paź Koniec
|
National League, 12. kolejka
|
6:0 | 4-2-2-2 | 6/13 | 2/5 | |
|
29 Wrz Koniec
|
National League, 11. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 9/15 | 1/1 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League, 10. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 5/7 | 1/3 | |
|
18 Wrz Koniec
|
National League, 9. kolejka
|
4:1 | 4-3-3 | 7/8 | 1/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
National League, 8. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 4/7 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League, 7. kolejka
|
1:4 | 4-5-1 | 3/6 | 3/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League, 6. kolejka
|
3:2 | 4-5-1 | 2/11 | 1/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League, 5. kolejka
|
3:2 | 4-5-1 | 4/7 | 0/1 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League, 4. kolejka
|
1:2 | 4-5-1 | 3/12 | 3/4 |
Yeovil Town ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-5-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-5-1 – w 7 z 13 meczów, ze średnią 1,57 punktu. W pozostałych ustawieniach Yeovil Town zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Yeovil Town?
Ostatni mecz Yeovil Town to wygrana z Wealdstone 0:6 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Daly, Powell, Mcgavin, Mcgavin oraz Mcgavin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Yeovil Town – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje Yeovil Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce Yeovil Town w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Yeovil Town w tabeli National League?
Yeovil Town zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 25 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 10 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Yeovil Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Yeovil Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Yeovil Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 1,77
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,15
- Czyste konta 31%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Yeovil Town
Rozkład bramek w czasie
Bramki Yeovil Town i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Yeovil Town to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Yeovil Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 6-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 4-2-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Yeovil Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Yeovil Town
91% bramek Yeovil Town pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Yeovil Town zdobywa w sezonie średnio 1,92 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Yeovil Town
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Yeovil Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Yeovil Town
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 46%
- Powyżej 4,5 46%
- Powyżej 5,5 15%
W 62% meczów Yeovil Town padają co najmniej trzy bramki, a w 69% spotkań trafiają obie drużyny.
Yeovil Town – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Yeovil Town fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Yeovil Town, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Yeovil Town zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,83 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Yeovil Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 66% goli Yeovil Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 13 meczów.
Yeovil Town – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 55%
- Skuteczność (gole / strzały) 26%
- Strzałów na gola 3,8
Yeovil Town oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 55% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 3,8 strzału.
Yeovil Town – posiadanie piłki
- U siebie 52,9%
- Na wyjeździe 46,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 13
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 13 meczów. Średnio Yeovil Town utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Yeovil Town – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Yeovil Town wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Yeovil Town – czyste konta
- U siebie 2 z 7
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,15
- Bez straty do przerwy 77%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 23%
Czyste konto Yeovil Town to 31% meczów sezonu (4 z 13), z czego 2 w 7 meczach u siebie.
Yeovil Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 46%
- Pow. 10,5 w meczu 31%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Yeovil Town wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 46% spotkań.
Yeovil Town – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 54%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 23%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 8%
Yeovil Town ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Yeovil Town – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Yeovil Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,50 | 2,25 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (17–24) | 6 | 5-1-0 | 2,67 | 3,83 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Yeovil Town zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Yeovil Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,29 2,00 | 2,86 1,50 | 1,29 1,33 |
|
3.
|
2,00 2,14 | 2,17 2,57 | 1,83 1,14 |
|
4.
|
2,00 1,83 | 2,71 2,17 | 1,29 1,00 |
|
5.
|
1,86 1,83 | 2,00 2,17 | 1,14 1,67 |
|
6.
|
2,50 1,29 | 2,17 1,00 | 1,17 1,71 |
Ciekawe rekordy w meczach Yeovil Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia Yeovil Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Yeovil Town - Boston United 6:0 National League, 3.10.2026
- Najwyższa porażka Yeovil Town - AFC Fylde 1:4 National League, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Yeovil Town - Boston United 6:0, National League, 3.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Walker, Yeovil Town - Gateshead 3:0, National League, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Yeovil Town - Solihull Moors 4:1, National League, 18.09.2026
Jakie statystyki ma Yeovil Town w tym sezonie?
Bilans Yeovil Town w tym sezonie to 13 meczów i wynik 7-4-2 przy 32 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Yeovil Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra Yeovil Town w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Yeovil Town 4-5-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Yeovil Town
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Anglia | 200 tys. € | 78 tys. € | 11 | 85% | 2 | 1 | 330' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Bułgaria | – | – | 13 | 100% | 2 | 3 | 776' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Anglia | 0 € | 89 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | Walia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
28 | Anglia | – | 66 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
26 | Anglia | 0 € | 92 tys. € | 12 | 92% | 2 | 0 | 618' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Anglia | 0 € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Anglia | 75 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 195' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
23 | Anglia | 150 tys. € | 62 tys. € | 12 | 92% | 0 | 2 | 707' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Anglia | – | – | 13 | 100% | 4 | 2 | 1 040' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | Anglia | – | – | 13 | 100% | 5 | 1 | 477' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
29 | Anglia | 100 tys. € | 153 tys. € | 12 | 92% | 0 | 3 | 789' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
26 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
27 | Anglia | 0 € | 154 tys. € | 8 | 62% | 6 | 0 | 606' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
27 | Anglia | 0 € | 89 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
24 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
27 | Anglia | 0 € | 61 tys. € | 7 | 54% | 0 | 0 | 409' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | DR Konga | 0 € | 154 tys. € | 9 | 69% | 0 | 0 | 138' | 0 | 1 | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Anglia | 0 € | 12 tys. € | 13 | 100% | 3 | 5 | 913' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
25 | Anglia | 0 € | 59 tys. € | 12 | 92% | 1 | 0 | 684' | 4 | 2 | |||||||
| 0 |
|
24 | Irlandia Północna | 0 € | 33 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Anglia | 0 € | 25 tys. € | 13 | 100% | 0 | 2 | 734' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | 9 | 69% | 0 | 0 | 470' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
28 | Anglia | 0 € | 123 tys. € | 13 | 100% | 1 | 1 | 1 075' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
32 | Nowa Zelandia | 0 € | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Yeovil Town
525 tys. €
śr. 17 tys. € / zawodnika
Ile Yeovil Town wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 42 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Anglia (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Yeovil Town w sezonie 2026/2027
Yeovil Town wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Yeovil Town
Jak wygląda skład Yeovil Town?
W wyjściowym ustawieniu Yeovil Town między słupkami staje M. Gould, a linię obrony najczęściej tworzą B. Radcliffe, H. Muller, J. Kingdon oraz J. Gubbins. W środku pola grają R. Jones, A. Davies, B. Mcgavin, J. Powell oraz Z. Westbrooke, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Spasov. Trener Billy Rowley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Yeovil Town – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Yeovil Town w sezonie 2026/2027.
Yeovil Town transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Szkocja | 27 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 26 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Yeovil Town
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Yeovil Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Yeovil Town trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Yeovil Town – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Yeovil Town? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Yeovil Town?
Klub piłkarski Yeovil Town zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.