Forma w lidze
Carlisle United w tabeli
14. miejsce / 17 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 18 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
15:14 bramki
2,14 gola/mecz
8 pkt
8:6 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Carlisle United
Wartość drużyny: 425 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Irlandia | 29 | napastnik | 11 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 28 | napastnik | 13 | 0 € | ||
|
|
Najwyższa ocena 3,37 średnia ocena | Kongo | 23 | napastnik | 6 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1141 minut | Anglia | 23 | pomocnik | 13 | 0 € |
Przewidywany skład Carlisle United 4-3-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Carlisle United w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
| ··· | |||||||
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | 18 |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 17 |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 15 |
Wyniki Carlisle United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Carlisle United
0
Kidderminster Harriers
0
National League, 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Aldershot
1
Carlisle United
3
National League, 12. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
AFC Fylde
0
Carlisle United
2
National League, 11. kolejka
|
Terminarz Carlisle United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Solihull Moors
Carlisle United
National League, 14. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:45
|
Carlisle United
Harrogate Town
National League, 15. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Altrincham
Carlisle United
National League, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Carlisle United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Kenia |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo |
Carlisle United to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest Brunton Park, który może pomieścić 18 202 widzów. Zespół prowadzi Rob Elliot. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 425 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Carlisle United?
Klub piłkarski Carlisle United zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Carlisle United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Carlisle United trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Carlisle United w tabeli National League?
Carlisle United zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 17 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 18 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 23:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Carlisle United?
W wyjściowym ustawieniu Carlisle United między słupkami staje A. Desbois, a linię obrony najczęściej tworzą L. Duru, J. Ellis, M. Feeney oraz R. Galvin. W środku pola grają M. Azeez, S. Wearne, H. Bunker, T. Jenks oraz T. Mullarkey, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Ajiboye. Trener Rob Elliot ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kiedy Carlisle United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Carlisle United to spotkanie z Solihull Moors, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie ARMCO Arena w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Carlisle United?
Ostatni mecz Carlisle United to remis z Kidderminster Harriers 0:0 w National League, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Carlisle United w tym sezonie?
Bilans Carlisle United w tym sezonie to 13 meczów i wynik 4-5-4 przy 23 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 15,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Carlisle United w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Carlisle United w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Carlisle United
Carlisle United terminarz
Kiedy Carlisle United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Carlisle United to spotkanie z Solihull Moors, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie ARMCO Arena w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki Carlisle United w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Carlisle United w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Carlisle United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Carlisle United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League, 13. kolejka
|
0:0 | 5-3-2 | 9/10 | 1/4 | |
|
03 Paź Koniec
|
National League, 12. kolejka
|
1:3 | 5-3-2 | 9/13 | 2/4 | |
|
29 Wrz Koniec
|
National League, 11. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 7/10 | 3/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League, 10. kolejka
|
2:5 | 4-1-4-1 | 7/12 | 4/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
National League, 9. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 6/11 | 2/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
National League, 8. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 6/15 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League, 7. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 7/11 | 1/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League, 6. kolejka
|
2:1 | 4-3-2-1 | 5/9 | 0/3 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League, 5. kolejka
|
4:2 | 4-3-2-1 | 6/11 | 1/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League, 4. kolejka
|
1:1 | 4-3-2-1 | 1/7 | 4/5 |
Carlisle United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-2-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-2-1 – w 3 z 13 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Carlisle United zdobywa 1,30 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Carlisle United?
Ostatni mecz Carlisle United to remis z Kidderminster Harriers 0:0 w National League, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Carlisle United – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje Carlisle United w sezonie 2026/2027.
Miejsce Carlisle United w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Carlisle United w tabeli National League?
Carlisle United zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 17 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 18 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 23:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Carlisle United w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Carlisle United na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Carlisle United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,2
- Strzały celne / mecz 6,7
- Asysty / mecz 1,15
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,54
- Czyste konta 15%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Carlisle United
Rozkład bramek w czasie
Bramki Carlisle United i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Carlisle United to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Carlisle United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 4-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 4-2-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Carlisle United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Carlisle United
96% bramek Carlisle United pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Carlisle United zdobywa w sezonie średnio 1,31 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Carlisle United
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Carlisle United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Carlisle United
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 46%
- Powyżej 4,5 31%
- Powyżej 5,5 15%
W 54% meczów Carlisle United padają co najmniej trzy bramki, a w 77% spotkań trafiają obie drużyny.
Carlisle United – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Carlisle United fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Carlisle United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Carlisle United zdobywa 1,29 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Carlisle United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Carlisle United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 13 meczów.
Carlisle United – strzały
- Celne / mecz 6,7
- Niecelne / mecz 8,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,6
Carlisle United oddaje 15,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,6 strzału.
Carlisle United – posiadanie piłki
- U siebie 57,6%
- Na wyjeździe 54,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 13
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 13 meczów. Średnio Carlisle United utrzymuje przy piłce 56,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Carlisle United – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Carlisle United wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Carlisle United – czyste konta
- U siebie 1 z 7
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,54
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Carlisle United to 15% meczów sezonu (2 z 13), z czego 1 w 7 meczach u siebie.
Carlisle United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 85%
- Pow. 10,5 w meczu 54%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Carlisle United wykonuje średnio 6,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 85% spotkań.
Carlisle United – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 62%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 31%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 23%
Carlisle United ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Carlisle United – 2,1.
Carlisle United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 5 | 1-2-2 | 1,00 | 1,60 | 1,60 |
| Środka tabeli (9–16) | 5 | 2-2-1 | 1,60 | 2,00 | 1,60 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Carlisle United zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Carlisle United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,67 1,14 | 1,83 1,00 | 1,17 1,29 |
|
13.
|
1,43 1,33 | 1,14 1,00 | 1,57 1,17 |
|
14.
|
1,29 1,33 | 2,14 1,33 | 2,00 1,00 |
|
15.
|
1,14 1,17 | 1,57 1,50 | 1,71 1,33 |
|
16.
|
1,00 1,60 | 1,71 1,40 | 2,14 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Carlisle United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Carlisle United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Carlisle United - AFC Hornchurch 4:1 National League, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Carlisle United - Woking 2:5 National League, 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Carlisle United - Woking 2:5, National League, 26.09.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Kelly, Carlisle United - Southend United 2:2, National League, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Kelly, Carlisle United - Southend United 2:2, National League, 12.09.2026
Jakie statystyki ma Carlisle United w tym sezonie?
Bilans Carlisle United w tym sezonie to 13 meczów i wynik 4-5-4 przy 23 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 15,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Carlisle United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Carlisle United w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Carlisle United 4-3-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Carlisle United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
23 | Kongo | 0 € | 92 tys. € | 6 | 46% | 1 | 0 | 194' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Irlandia | 0 € | 245 tys. € | 11 | 85% | 4 | 1 | 959' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Anglia | 0 € | 246 tys. € | 13 | 100% | 3 | 2 | 771' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | 12 | 92% | 3 | 0 | 730' | 4 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Kenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
30 | Anglia | 0 € | 215 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
23 | Anglia | 0 € | 45 tys. € | 13 | 100% | 1 | 2 | 1 141' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Anglia | 0 € | 231 tys. € | 13 | 100% | 1 | 2 | 1 136' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Anglia | 0 € | 250 tys. € | 8 | 62% | 0 | 0 | 523' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Anglia | 0 € | 74 tys. € | 6 | 46% | 0 | 0 | 150' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Anglia | 0 € | 613 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
25 | Anglia | 0 € | 185 tys. € | 12 | 92% | 1 | 0 | 402' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
25 | Anglia | 0 € | 153 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
27 | Anglia | 0 € | 123 tys. € | 10 | 77% | 0 | 0 | 737' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
|
22 | Anglia | 0 € | 52 tys. € | 13 | 100% | 1 | 0 | 861' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Anglia | 0 € | – | 13 | 100% | 0 | 1 | 829' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Anglia | 0 € | 153 tys. € | 12 | 92% | 1 | 1 | 460' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | USA | 125 tys. € | 72 tys. € | 13 | 100% | 0 | 1 | 920' | 1 | 0 | |||||||
| 40 |
|
30 | Anglia | 225 tys. € | 308 tys. € | 4 | 31% | 0 | 0 | 275' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Anglia | – | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | USA | 0 € | 49 tys. € | 11 | 85% | 0 | 1 | 248' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Anglia | 0 € | 276 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
31 | Uganda | 0 € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
33 | Anglia | 75 tys. € | 215 tys. € | 3 | 23% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Anglia | – | – | 12 | 92% | 0 | 1 | 1 080' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Szkocja | 0 € | 369 tys. € | 13 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Carlisle United
425 tys. €
śr. 16 tys. € / zawodnika
Ile Carlisle United wydaje na pensje
4 mln € rocznie
śr. 154 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Anglia (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Carlisle United w sezonie 2026/2027
Carlisle United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Carlisle United
Jak wygląda skład Carlisle United?
W wyjściowym ustawieniu Carlisle United między słupkami staje A. Desbois, a linię obrony najczęściej tworzą L. Duru, J. Ellis, M. Feeney oraz R. Galvin. W środku pola grają M. Azeez, S. Wearne, H. Bunker, T. Jenks oraz T. Mullarkey, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Ajiboye. Trener Rob Elliot ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Carlisle United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Carlisle United w sezonie 2026/2027.
Carlisle United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 Wrz 2026 |
|
Anglia | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Kenia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Anglia | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
|
Anglia | 33 |
![]() |
koniec kariery | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
USA | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Anglia | 29 |
![]() |
za darmo |
Carlisle United bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- -75 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Carlisle United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Carlisle United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Carlisle United trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Carlisle United – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Carlisle United? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Carlisle United?
Klub piłkarski Carlisle United zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. ligi Anglii.