Forma w lidze
Solihull Moors w tabeli
23. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 28 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:15 bramki
0,57 gola/mecz
4 pkt
9:20 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Solihull Moors
Wartość drużyny: 375 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Anglia | 25 | napastnik | 13 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 19 | – | 8 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 1,20 średnia ocena | Anglia | 21 | pomocnik | 10 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1166 minut | Anglia | 25 | napastnik | 13 | 0 € |
Przewidywany skład Solihull Moors 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Solihull Moors w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
| ··· | |||||||
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | 10 |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | 7 |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | 4 |
Wyniki Solihull Moors
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Worthing
5
Solihull Moors
0
National League, 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Solihull Moors
0
FC Halifax Town
2
National League, 12. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
Woking
2
Solihull Moors
4
National League, 11. kolejka
|
Terminarz Solihull Moors
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Solihull Moors
Carlisle United
National League, 14. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Wealdstone
Solihull Moors
National League, 15. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Solihull Moors
Kidderminster Harriers
National League, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Solihull Moors
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05 Paź 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 05 Paź 2026 |
|
Kongo |
![]() |
za darmo | |
| 02 Paź 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 01 Paź 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Solihull Moors to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest ARMCO Arena, który może pomieścić 5 500 widzów. Zespół prowadzi Chris Millington. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 375 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Solihull Moors w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Solihull Moors trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Solihull Moors w tabeli National League?
Solihull Moors zajmuje obecnie 23. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 7 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 28 punktów, a przewaga nad 24. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Solihull Moors?
W wyjściowym ustawieniu Solihull Moors między słupkami staje M. Metcalfe, a linię obrony najczęściej tworzą T. Warren, J. Mills, A. Whitmore oraz M. Carson. W środku pola grają F. Hoti, R. Woods, S. High, J. Andrews oraz J. Sbarra, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Wakeling. Trener Chris Millington ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kiedy Solihull Moors gra następny mecz?
Najbliższy mecz Solihull Moors to spotkanie z Carlisle United, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie ARMCO Arena w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Solihull Moors?
Ostatni mecz Solihull Moors to porażka z Worthing 5:0 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Aguiar, Hutchinson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Solihull Moors w tym sezonie?
Bilans Solihull Moors w tym sezonie to 13 meczów i wynik 2-1-10 przy 13 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Solihull Moors w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Solihull Moors w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Solihull Moors
Solihull Moors terminarz
Kiedy Solihull Moors gra następny mecz?
Najbliższy mecz Solihull Moors to spotkanie z Carlisle United, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie ARMCO Arena w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki Solihull Moors w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Solihull Moors w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Solihull Moors w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Solihull Moors wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League, 13. kolejka
|
5:0 | 4-1-4-1 | 7/11 | 1/1 | |
|
03 Paź Koniec
|
National League, 12. kolejka
|
0:2 | 5-4-1 | 4/10 | 1/2 | |
|
29 Wrz Koniec
|
National League, 11. kolejka
|
2:4 | 4-2-3-1 | 1/5 | 3/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League, 10. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 0/9 | 1/2 | |
|
18 Wrz Koniec
|
National League, 9. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 1/8 | 3/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
National League, 8. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/10 | 1/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League, 7. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 10/12 | 2/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League, 6. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/6 | 1/2 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League, 5. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 6/11 | 3/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League, 4. kolejka
|
3:1 | 5-4-1 | 8/17 | 2/3 |
Solihull Moors ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 13 meczów, ze średnią 0,88 punktu. W pozostałych ustawieniach Solihull Moors zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Solihull Moors?
Ostatni mecz Solihull Moors to porażka z Worthing 5:0 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Aguiar, Hutchinson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Solihull Moors – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje Solihull Moors w sezonie 2026/2027.
Miejsce Solihull Moors w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Solihull Moors w tabeli National League?
Solihull Moors zajmuje obecnie 23. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 7 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 28 punktów, a przewaga nad 24. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Solihull Moors w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Solihull Moors na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Solihull Moors na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,31
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,69
- Czyste konta 8%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Solihull Moors
Rozkład bramek w czasie
Bramki Solihull Moors i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Solihull Moors to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Solihull Moors i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 2-1-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-0-7 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-0-7 |
Gdy Solihull Moors otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Solihull Moors
85% bramek Solihull Moors pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Solihull Moors zdobywa w sezonie średnio 0,54 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,70.
Aktualne serie Solihull Moors
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Solihull Moors, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Solihull Moors
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 54%
- Powyżej 4,5 31%
- Powyżej 5,5 15%
W 69% meczów Solihull Moors padają co najmniej trzy bramki, a w 62% spotkań trafiają obie drużyny.
Solihull Moors – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Solihull Moors fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Solihull Moors, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Solihull Moors zdobywa 0,43 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Solihull Moors ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Solihull Moors, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 13 meczów.
Solihull Moors – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,5
Solihull Moors oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,5 strzału.
Solihull Moors – posiadanie piłki
- U siebie 49,9%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 13
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 13 meczów. Średnio Solihull Moors utrzymuje przy piłce 48,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Solihull Moors – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Solihull Moors wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Solihull Moors – czyste konta
- U siebie 1 z 7
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 2,69
- Bez straty do przerwy 31%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 85%
Czyste konto Solihull Moors to 8% meczów sezonu (1 z 13), z czego 1 w 7 meczach u siebie.
Solihull Moors – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 77%
- Pow. 10,5 w meczu 46%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Solihull Moors wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 77% spotkań.
Solihull Moors – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 23%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 8%
Solihull Moors ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Solihull Moors – 1,5.
Solihull Moors według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 7 | 1-0-6 | 0,43 | 0,86 | 3,29 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,67 | 2,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Solihull Moors zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z dołu tabeli (17–24).
Solihull Moors na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
20.
|
1,00 0,86 | 0,67 1,14 | 1,00 1,86 |
|
21.
|
0,57 1,33 | 0,86 1,50 | 1,57 2,00 |
|
22.
|
1,40 0,43 | 1,80 0,86 | 1,40 2,00 |
|
23.
|
0,43 0,67 | 0,57 1,50 | 2,14 3,33 |
|
24.
|
0,67 0,00 | 0,83 0,43 | 1,83 2,86 |
Ciekawe rekordy w meczach Solihull Moors
Skrajne wyniki i osiągnięcia Solihull Moors w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Woking - Solihull Moors 2:4 National League, 29.09.2026
- Najwyższa porażka Worthing - Solihull Moors 5:0 National League, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Harrogate Town - Solihull Moors 5:2, National League, 8.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Wakeling, Woking - Solihull Moors 2:4, National League, 29.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Yeovil Town - Solihull Moors 4:1, National League, 18.09.2026
Jakie statystyki ma Solihull Moors w tym sezonie?
Bilans Solihull Moors w tym sezonie to 13 meczów i wynik 2-1-10 przy 13 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Solihull Moors – zawodnicy
Jak wygląda kadra Solihull Moors w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Solihull Moors 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Solihull Moors
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
25 | Anglia | 0 € | 138 tys. € | 13 | 100% | 5 | 1 | 1 166' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Anglia | – | – | 9 | 69% | 1 | 0 | 431' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
34 | Kongo | 25 tys. € | 462 tys. € | 1 | 8% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
21 | Anglia | 0 € | 92 tys. € | 10 | 77% | 0 | 0 | 132' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Anglia | 0 € | 48 tys. € | 12 | 92% | 2 | 1 | 1 018' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Szkocja | 0 € | 154 tys. € | 13 | 100% | 2 | 1 | 1 155' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Anglia | 75 tys. € | 153 tys. € | 13 | 100% | 0 | 1 | 1 123' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
|
32 | Anglia | 0 € | 308 tys. € | 7 | 54% | 0 | 0 | 468' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Anglia | 0 € | 22 tys. € | 8 | 62% | 0 | 0 | 190' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
36 | Anglia | 0 € | 89 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | 5 | 38% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
25 | Kosowo | 0 € | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 138' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
35 | Anglia | 0 € | 613 tys. € | 1 | 8% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
34 | Jamajka | 75 tys. € | 308 tys. € | 2 | 15% | 0 | 0 | 111' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
19 | Anglia | – | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 114' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Irlandia | 0 € | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 739' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Anglia | 0 € | 123 tys. € | 6 | 46% | 1 | 0 | 419' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
28 | Anglia | 225 tys. € | 185 tys. € | 12 | 92% | 0 | 0 | 1 074' | 5 | 0 | |||||||
| 29 |
|
25 | Anglia | 0 € | 55 tys. € | 7 | 54% | 0 | 0 | 373' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Anglia | 0 € | – | 13 | 100% | 0 | 1 | 916' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Anglia | – | – | 2 | 15% | 0 | 0 | 88' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
22 | Walia | – | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Anglia | – | – | 9 | 69% | 0 | 0 | 560' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
23 | Anglia | 0 € | 110 tys. € | 13 | 100% | 0 | 1 | 789' | 4 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
37 | Anglia | 0 € | 22 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
23 | Szkocja | – | 62 tys. € | 13 | 100% | 0 | 0 | 946' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
22 | Anglia | 0 € | 59 tys. € | 13 | 100% | 0 | 0 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Solihull Moors
400 tys. €
śr. 10 tys. € / zawodnika
Ile Solihull Moors wydaje na pensje
3 mln € rocznie
śr. 77 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Anglia (31 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Solihull Moors w sezonie 2026/2027
Solihull Moors wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Solihull Moors
Jak wygląda skład Solihull Moors?
W wyjściowym ustawieniu Solihull Moors między słupkami staje M. Metcalfe, a linię obrony najczęściej tworzą T. Warren, J. Mills, A. Whitmore oraz M. Carson. W środku pola grają F. Hoti, R. Woods, S. High, J. Andrews oraz J. Sbarra, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Wakeling. Trener Chris Millington ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Solihull Moors – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Solihull Moors w sezonie 2026/2027.
Solihull Moors transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05 Paź 2026 |
|
Anglia | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Paź 2026 |
|
Kongo | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Paź 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 01 Paź 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 28 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 28 Wrz 2026 |
|
Jamajka | 34 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Wrz 2026 |
|
Kosowo | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Irlandia Północna | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Irlandia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Anglia | 32 |
|
wypożyczenie |
Rekordy transferowe w historii Solihull Moors

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Solihull Moors w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Solihull Moors trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.