Cheyenne Dunkley jest piłkarzem występującym obecnie w Solihull Moors. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Cheyenne Dunkley
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź
16:00
|
Solihull Moors
0
FC Halifax Town
2
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| National League, 12. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
20:45
|
Woking
2
Solihull Moors
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| National League, 11. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
20:00
|
Chesterfield
(4)
1
Port Vale
(3)
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | |||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Cheyenne Dunkley w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Cheyenne Dunkley wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.85. Cheyenne Dunkley oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Cheyenne Dunkley w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Cheyenne Dunkley rozegrał w barwach Chesterfield w EFL Trophy 2 mecze, a w barwach Solihull Moors w National League 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 291 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Cheyenne Dunkley
Pierwszy transfer Cheyenne Dunkley w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Hednesford Town do Kidderminster Harriers za 7,5 tysiąca euro.
Czy Cheyenne Dunkley ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Cheyenne Dunkley nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cheyenne Dunkley to złamanie nogi z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 305 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Cheyenne Dunkley?
Cheyenne Dunkley ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Cheyenne Dunkley?
Cheyenne Dunkley najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Cheyenne Dunkley?
Wycena 34-letniego Cheyenne Dunkley według stanu na maj 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Cheyenne Dunkley?
Cheyenne Dunkley urodził się 13 lutego 1992 w Wolverhampton w Anglii, ma narodowość jamajską. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Cheyenne Dunkley - statystyki
Szczegółowe statystyki Cheyenne Dunkley w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Solihull Moors. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Cheyenne Dunkley
Cheyenne Dunkley vs. inni
Atak
Obrona
Podania Cheyenne Dunkley
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Cheyenne Dunkley w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Cheyenne Dunkley wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.85. Cheyenne Dunkley oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Cheyenne Dunkley - transfery
W trakcie kariery Cheyenne Dunkley zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Solihull Moors 2026 – obecnie
-
Chesterfield 2024 – 2026
-
Shrewsbury Town 2022 – 2024
-
Sheffield Wednesday 2020 – 2022
-
Wigan Athletic 2017 – 2020
-
Oxford United 2015 – 2017
-
Kidderminster Harriers 2014 – 2015
-
Oxford United 2014 – 2014
-
Kidderminster Harriers 2012 – 2014
-
Hednesford Town 2010 – 2012

-
Crewe Alexandra do 2010
Historia transferów Cheyenne Dunkley
Pierwszy transfer Cheyenne Dunkley w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Hednesford Town do Kidderminster Harriers za 7,5 tysiąca euro.
Cheyenne Dunkley - forma
W ostatnich 5 meczach Cheyenne Dunkley zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Cheyenne Dunkley 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49.
W ostatnich 10 meczach Cheyenne Dunkley 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54.
W jakiej formie jest Cheyenne Dunkley?
Cheyenne Dunkley jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.85). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Cheyenne Dunkley w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Cheyenne Dunkley rozegrał w barwach Chesterfield w EFL Trophy 2 mecze, a w barwach Solihull Moors w National League 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 291 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Cheyenne Dunkley - zarobki
Cheyenne Dunkley gra w Solihull Moors na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 312 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Cheyenne Dunkley w Solihull Moors (2025/26)
| Rocznie | 312 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 853 € |
Cheyenne Dunkley - kontuzje
W trakcie kariery Cheyenne Dunkley zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Cheyenne Dunkley
-
Złamanie nogi
26.02.20 – 26.12.20 (305 dni)
Wigan Athletic opuszczone: 25 meczów
Czy Cheyenne Dunkley ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Cheyenne Dunkley nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cheyenne Dunkley to złamanie nogi z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 305 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Cheyenne Dunkley - trofea
W trakcie kariery Cheyenne Dunkley zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Cheyenne Dunkley?
Cheyenne Dunkley zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Wigan Athletic — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 1 raz.
Cheyenne Dunkley - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Cheyenne Dunkley wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Cheyenne Dunkley na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Cheyenne Dunkley?
Wycena Cheyenne Dunkley wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Cheyenne Dunkley wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 75 tys. €.