Forma w lidze
AFC Hornchurch w tabeli
9. miejsce / 21 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
9:2 bramki
1,50 gola/mecz
6 pkt
6:17 bramki
0,86 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy AFC Hornchurch
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Anglia | 26 | pomocnik | 9 | 75 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Anglia | 22 | pomocnik | 13 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 1,00 średnia ocena | Anglia | 19 | pomocnik | 6 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 1170 minut | Anglia | – | bramkarz | 13 | – |
Przewidywany skład AFC Hornchurch 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
AFC Hornchurch w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
| ··· | |||||||
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 21 |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | 21 |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 20 |
Wyniki AFC Hornchurch
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
AFC Hornchurch
2
Eastleigh
0
National League, 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Harrogate Town
3
AFC Hornchurch
0
National League, 12. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
AFC Hornchurch
2
Aldershot
1
National League, 11. kolejka
|
Terminarz AFC Hornchurch
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Hartlepool United
AFC Hornchurch
National League, 14. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
AFC Hornchurch
Yeovil Town
National League, 15. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
AFC Fylde
AFC Hornchurch
National League, 16. kolejka
|
AFC Hornchurch to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest Hornchurch Stadium, który może pomieścić 3 800 widzów. Zespół prowadzi Mark Stimson.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje AFC Hornchurch w tabeli National League?
AFC Hornchurch zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 21 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 14 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy AFC Hornchurch gra następny mecz?
Najbliższy mecz AFC Hornchurch to spotkanie z Hartlepool United, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Suit Direct Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AFC Hornchurch?
Ostatni mecz AFC Hornchurch to wygrana z Eastleigh 2:0 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Poleon, Baldwin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma AFC Hornchurch w tym sezonie?
Bilans AFC Hornchurch w tym sezonie to 13 meczów i wynik 7-0-6 przy 15 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz AFC Hornchurch w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra AFC Hornchurch w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań AFC Hornchurch
AFC Hornchurch terminarz
Kiedy AFC Hornchurch gra następny mecz?
Najbliższy mecz AFC Hornchurch to spotkanie z Hartlepool United, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Suit Direct Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki AFC Hornchurch w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub AFC Hornchurch w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki AFC Hornchurch w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
AFC Hornchurch wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League, 13. kolejka
|
2:0 | 5-3-2 | 11/13 | 4/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
National League, 12. kolejka
|
3:0 | 5-3-2 | 5/14 | 1/1 | |
|
29 Wrz Koniec
|
National League, 11. kolejka
|
2:1 | 5-3-2 | 5/6 | 1/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League, 10. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 2/14 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
National League, 9. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 6/13 | 0/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
National League, 8. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/6 | 3/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League, 7. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 4/12 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League, 6. kolejka
|
0:1 | 4-1-2-1-2 | 6/9 | 3/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League, 5. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 5/15 | 2/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League, 4. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/10 | 2/4 |
AFC Hornchurch ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 9 z 13 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach AFC Hornchurch zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AFC Hornchurch?
Ostatni mecz AFC Hornchurch to wygrana z Eastleigh 2:0 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Poleon, Baldwin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
AFC Hornchurch – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje AFC Hornchurch w sezonie 2026/2027.
Miejsce AFC Hornchurch w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje AFC Hornchurch w tabeli National League?
AFC Hornchurch zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 21 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 14 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki AFC Hornchurch w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki AFC Hornchurch na tle ligi w sezonie 2026/2027.
AFC Hornchurch na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,54
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,46
- Czyste konta 31%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy AFC Hornchurch
-
Aaron Rowe 2
-
Dominic Poleon 2
-
Jack Baldwin 2
-
Henry Roy Hearn 1

-
Ryan Inniss 1
-
Joseph Kizzi 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki AFC Hornchurch i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres AFC Hornchurch to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu AFC Hornchurch i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 6-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-0-6 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-0-6 |
Gdy AFC Hornchurch otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla AFC Hornchurch
87% bramek AFC Hornchurch pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
AFC Hornchurch zdobywa w sezonie średnio 1,62 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie AFC Hornchurch
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów AFC Hornchurch, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach AFC Hornchurch
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 15%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 0%
W 62% meczów AFC Hornchurch padają co najmniej trzy bramki, a w 31% spotkań trafiają obie drużyny.
AFC Hornchurch – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
AFC Hornchurch fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla AFC Hornchurch, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie AFC Hornchurch zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 0,86 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach AFC Hornchurch ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli AFC Hornchurch, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 13 meczów.
AFC Hornchurch – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
AFC Hornchurch oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
AFC Hornchurch – posiadanie piłki
- U siebie 43,2%
- Na wyjeździe 40,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 13
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 13 meczów. Średnio AFC Hornchurch utrzymuje przy piłce 41,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
AFC Hornchurch – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
AFC Hornchurch wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
AFC Hornchurch – czyste konta
- U siebie 4 z 6
- Na wyjeździe 0 z 7
- Stracone / mecz 1,46
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto AFC Hornchurch to 31% meczów sezonu (4 z 13), z czego 4 w 6 meczach u siebie.
AFC Hornchurch – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 77%
- Pow. 10,5 w meczu 62%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
AFC Hornchurch wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 77% spotkań.
AFC Hornchurch – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 8%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 8%
AFC Hornchurch ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale AFC Hornchurch – 1,1.
AFC Hornchurch według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 6 | 3-0-3 | 1,50 | 1,17 | 1,50 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz AFC Hornchurch zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
AFC Hornchurch na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,33 2,14 | 1,50 2,14 | 1,33 1,43 |
|
8.
|
2,00 1,29 | 1,83 1,57 | 0,83 1,57 |
|
9.
|
2,50 0,86 | 1,50 0,86 | 0,33 2,43 |
|
10.
|
2,00 1,00 | 2,14 1,17 | 1,00 1,33 |
|
11.
|
1,71 1,33 | 1,00 1,33 | 0,57 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach AFC Hornchurch
Skrajne wyniki i osiągnięcia AFC Hornchurch w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AFC Hornchurch - Kidderminster Harriers 3:0 National League, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Carlisle United - AFC Hornchurch 4:1 National League, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Carlisle United - AFC Hornchurch 4:1, National League, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 19. minuta Baldwin, AFC Hornchurch - Kidderminster Harriers 3:0, National League, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Boston United - AFC Hornchurch 2:3, National League, 31.08.2026
Jakie statystyki ma AFC Hornchurch w tym sezonie?
Bilans AFC Hornchurch w tym sezonie to 13 meczów i wynik 7-0-6 przy 15 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
AFC Hornchurch – zawodnicy
Jak wygląda kadra AFC Hornchurch w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład AFC Hornchurch 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra AFC Hornchurch
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
36 | Kolumbia | 0 € | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 58' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
30 | Anglia | 0 € | 131 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| – |
![]() |
32 | Anglia | – | – | 11 | 85% | 0 | 0 | 908' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
|
22 | Anglia | 75 tys. € | 51 tys. € | 13 | 100% | 0 | 1 | 355' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
31 | Anglia | – | 36 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
38 | Antigua i Barbuda | 0 € | 92 tys. € | 7 | 54% | 0 | 0 | 361' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
31 | Anglia | 0 € | 41 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
36 | Irlandia | 75 tys. € | 33 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
22 | Anglia | – | – | 13 | 100% | 1 | 1 | 538' | 4 | 0 | |||||||
| – |
|
32 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
33 | Wyspy Świętego Tomasza i Książęca | 50 tys. € | – | 2 | 15% | 1 | 0 | 149' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
24 | Anglia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
29 | USA | 0 € | 61 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
29 | Anglia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
![]() |
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry AFC Hornchurch
450 tys. €
śr. 20 tys. € / zawodnika
Ile AFC Hornchurch wydaje na pensje
445 tys. € rocznie
śr. 20 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Anglia (17 zawodników)