Forma w lidze
Worthing w tabeli
5. miejsce / 24 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
8 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
14:8 bramki
2,00 gola/mecz
11 pkt
13:10 bramki
2,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Worthing
Wartość drużyny: 100 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Anglia | 25 | pomocnik | 13 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Szkocja | 27 | napastnik | 7 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Anglia | 19 | obrońca | 13 | – |
Przewidywany skład Worthing 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Worthing w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 27 |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 25 |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 24 |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 24 |
Wyniki Worthing
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Worthing
5
Solihull Moors
0
National League, 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Gateshead
1
Worthing
2
National League, 12. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
Yeovil Town
1
Worthing
1
National League, 11. kolejka
|
Terminarz Worthing
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 18:30
|
Kidderminster Harriers
Worthing
National League, 14. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Worthing
Southend United
National League, 15. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Worthing
Sutton
National League, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Worthing
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 Paź 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 09 Paź 2026 |
![]() |
Irlandia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Paź 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie |
Worthing to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest Sussex Transport Community Stadium, który może pomieścić 4 000 widzów. Zespół prowadzi Adam Hinshelwood. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 100 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Worthing w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Worthing trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Worthing w tabeli National League?
Worthing zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 24 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Worthing?
W wyjściowym ustawieniu Worthing między słupkami staje R. Egan, a linię obrony najczęściej tworzą J. Colbran, J. Moore oraz S. Packham. W środku pola grają J. Wadham, D. Hutchinson, R. Aguiar, E. Sutton oraz C. Waller, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Young, H. Ransom. Trener Adam Hinshelwood ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kiedy Worthing gra następny mecz?
Najbliższy mecz Worthing to spotkanie z Kidderminster Harriers, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Aggborough Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Worthing?
Ostatni mecz Worthing to wygrana z Solihull Moors 5:0 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Aguiar, Hutchinson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Worthing w tym sezonie?
Bilans Worthing w tym sezonie to 13 meczów i wynik 7-3-3 przy 27 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Worthing w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Worthing w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Worthing
Worthing terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
24 Paź 18:30
|
National League, 14. kolejka
|
Aggborough Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Paź 20:45
|
National League, 15. kolejka
|
Sussex Transport Community Stadium U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 16:00
|
National League, 16. kolejka
|
Sussex Transport Community Stadium U siebie | Łatwy | |
|
14 Lis 16:00
|
National League, 17. kolejka
|
Attis Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
21 Lis 16:00
|
National League, 18. kolejka
|
Sussex Transport Community Stadium U siebie | Trudny | |
|
24 Lis 20:45
|
National League, 19. kolejka
|
The Laithwaite Community Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Lis 16:00
|
National League, 20. kolejka
|
The J. Davidson Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
05 Gru 16:00
|
National League, 21. kolejka
|
Sussex Transport Community Stadium U siebie | Łatwy | |
|
08 Gru 20:45
|
National League, 22. kolejka
|
ARMCO Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
19 Gru 18:30
|
National League, 23. kolejka
|
Sussex Transport Community Stadium U siebie | Łatwy |
Kiedy Worthing gra następny mecz?
Najbliższy mecz Worthing to spotkanie z Kidderminster Harriers, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Aggborough Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki Worthing w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Worthing w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Worthing w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Worthing wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League, 13. kolejka
|
5:0 | 4-4-2 | 4/11 | 0/1 | |
|
03 Paź Koniec
|
National League, 12. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 4/9 | 0/4 | |
|
29 Wrz Koniec
|
National League, 11. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 6/15 | 0/1 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League, 10. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 6/8 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
National League, 9. kolejka
|
1:3 | 3-5-2 | 3/8 | 3/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
National League, 8. kolejka
|
1:0 | 3-5-2 | 2/6 | 1/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League, 7. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 10/18 | 1/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League, 6. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 2/11 | 3/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League, 5. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 6/12 | 2/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League, 4. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 3/11 | 5/9 |
Worthing ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 5 z 13 meczów, ze średnią 2,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Worthing zdobywa 1,38 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Worthing?
Ostatni mecz Worthing to wygrana z Solihull Moors 5:0 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Aguiar, Hutchinson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Worthing – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje Worthing w sezonie 2026/2027.
Miejsce Worthing w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Worthing w tabeli National League?
Worthing zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 24 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Worthing w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Worthing na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Worthing na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,9
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 0,77
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 23%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Worthing
-
Ricky Aguiar 4
-
Dominic Hutchinson 4

-
Jose Marquez 3

-
Jack Wadham 2
-
Joe Cook 1

-
Jordan Young 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Worthing i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Worthing to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Worthing i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 6-2-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 5-2-3 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-1-0 |
Gdy Worthing otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Worthing
93% bramek Worthing pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Worthing zdobywa w sezonie średnio 1,85 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Worthing
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Worthing, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Worthing
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 77%
- Powyżej 3,5 54%
- Powyżej 4,5 31%
- Powyżej 5,5 0%
W 77% meczów Worthing padają co najmniej trzy bramki, a w 77% spotkań trafiają obie drużyny.
Worthing – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Worthing fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Worthing, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Worthing zdobywa 1,86 punktu na mecz wobec 1,83 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Worthing ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Worthing, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 13 meczów.
Worthing – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,7
Worthing oddaje 11,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
Worthing – posiadanie piłki
- U siebie 50,9%
- Na wyjeździe 46,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 13
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 13 meczów. Średnio Worthing utrzymuje przy piłce 48,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Worthing – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Worthing wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Worthing – czyste konta
- U siebie 3 z 7
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 69%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Worthing to 23% meczów sezonu (3 z 13), z czego 3 w 7 meczach u siebie.
Worthing – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 69%
- Pow. 10,5 w meczu 62%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Worthing wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 6,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 69% spotkań.
Worthing – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 69%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 15%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 38%
Worthing ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Worthing – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Worthing według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 1,75 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,75 | 1,25 |
| Dołu tabeli (17–24) | 5 | 4-0-1 | 2,40 | 2,60 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Worthing zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Worthing na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,00 2,14 | 2,17 2,57 | 1,83 1,14 |
|
4.
|
2,00 1,83 | 2,71 2,17 | 1,29 1,00 |
|
5.
|
1,86 1,83 | 2,00 2,17 | 1,14 1,67 |
|
6.
|
2,50 1,29 | 2,17 1,00 | 1,17 1,71 |
|
7.
|
1,33 2,14 | 1,50 2,14 | 1,33 1,43 |
Ciekawe rekordy w meczach Worthing
Skrajne wyniki i osiągnięcia Worthing w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Worthing - Solihull Moors 5:0 National League, 10.10.2026
- Najwyższa porażka Worthing - Forest Green Rovers 1:2 National League, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Carlisle United - Worthing 2:3, National League, 8.08.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Jenks, Worthing - Forest Green Rovers 1:2, National League, 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Hutchinson, Worthing - Solihull Moors 5:0, National League, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Worthing w tym sezonie?
Bilans Worthing w tym sezonie to 13 meczów i wynik 7-3-3 przy 27 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Worthing – zawodnicy
Jak wygląda kadra Worthing w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Worthing 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Worthing
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | 9 | 69% | 4 | 1 | 560' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Anglia | 50 tys. € | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Anglia | – | – | 5 | 38% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Szkocja | 0 € | 36 tys. € | 7 | 54% | 1 | 5 | 426' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
25 | Anglia | 75 tys. € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Anglia | – | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 207' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Saint Vincent i Grenadyny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Afganistan | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | 0 € | 55 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
23 | Anglia | 0 € | – | 12 | 92% | 2 | 0 | 1 011' | 3 | 2 | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
25 | Anglia | 0 € | 91 tys. € | 13 | 100% | 4 | 1 | 1 093' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Gwinea | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
27 | Anglia | – | – | 13 | 100% | 0 | 1 | 1 136' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
19 | Anglia | – | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 170' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Anglia | 0 € | 59 tys. € | 12 | 92% | 0 | 0 | 337' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Anglia | 0 € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 204' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
29 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
21 | Anglia | 50 tys. € | 46 tys. € | 7 | 54% | 0 | 0 | 574' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | Irlandia | – | 62 tys. € | 1 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Worthing
175 tys. €
śr. 6 tys. € / zawodnika
Ile Worthing wydaje na pensje
472 tys. € rocznie
śr. 15 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Anglia (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Worthing w sezonie 2026/2027
Worthing wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Worthing
Jak wygląda skład Worthing?
W wyjściowym ustawieniu Worthing między słupkami staje R. Egan, a linię obrony najczęściej tworzą J. Colbran, J. Moore oraz S. Packham. W środku pola grają J. Wadham, D. Hutchinson, R. Aguiar, E. Sutton oraz C. Waller, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Young, H. Ransom. Trener Adam Hinshelwood ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Worthing – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Worthing w sezonie 2026/2027.
Worthing transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 Paź 2026 |
|
Anglia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Paź 2026 |
![]() |
Irlandia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Paź 2026 |
|
Anglia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 27 |
|
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Worthing w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Worthing trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.