Forma w lidze
Eastleigh w tabeli
17. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 20 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
10:9 bramki
1,43 gola/mecz
3 pkt
4:11 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Eastleigh
Wartość drużyny: 775 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Anglia | 26 | napastnik | 13 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 24 | obrońca | 13 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Anglia | 26 | napastnik | 13 | – |
Przewidywany skład Eastleigh 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Eastleigh w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
| ··· | |||||||
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | 15 |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | 15 |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | 14 |
Wyniki Eastleigh
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
AFC Hornchurch
2
Eastleigh
0
National League, 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Eastleigh
1
Woking
3
National League, 12. kolejka
|
|
|
30 Wrz Koniec
|
Eastleigh
1
Southend United
1
National League, 11. kolejka
|
Terminarz Eastleigh
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 13:30
|
Eastleigh
Boston United
National League, 14. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:45
|
Forest Green Rovers
Eastleigh
National League, 15. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Barrow
Eastleigh
National League, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Eastleigh
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 23 Wrz 2026 |
|
Walia |
![]() |
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Nowa Zelandia |
![]() |
za darmo |
Eastleigh to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest Silverlake Stadium, który może pomieścić 5 250 widzów. Zespół prowadzi Matt Gray. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 775 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Eastleigh w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Eastleigh trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Eastleigh w tabeli National League?
Eastleigh zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 15 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 20 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Eastleigh?
W wyjściowym ustawieniu Eastleigh między słupkami staje N. Townsend, a linię obrony najczęściej tworzą J. Caprice, I. Bakare, M. Dickov oraz R. Johnson. W środku pola grają H. Sidwell, T. Eweka, J. Lundstram, W. Randall-Hurren oraz J. Cousins, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Blair. Trener Matt Gray ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kiedy Eastleigh gra następny mecz?
Najbliższy mecz Eastleigh to spotkanie z Bostonem United, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Silverlake Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Eastleigh?
Ostatni mecz Eastleigh to porażka z AFC Hornchurch 2:0 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Poleon, Baldwin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Eastleigh w tym sezonie?
Bilans Eastleigh w tym sezonie to 13 meczów i wynik 4-3-6 przy 14 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Eastleigh w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Eastleigh w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Eastleigh
Eastleigh terminarz
Kiedy Eastleigh gra następny mecz?
Najbliższy mecz Eastleigh to spotkanie z Bostonem United, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Silverlake Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki Eastleigh w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Eastleigh w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Eastleigh w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Eastleigh wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League, 13. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 2/13 | 2/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
National League, 12. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 3/7 | 2/5 | |
|
30 Wrz Koniec
|
National League, 11. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/11 | 2/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League, 10. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
National League, 9. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/11 | 0/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
National League, 8. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 1/8 | 4/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/6 | 2/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
National League, 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 4/5 | 2/3 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League, 5. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/10 | 1/1 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League, 4. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 6/11 | 2/7 |
Eastleigh ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 13 meczów, ze średnią 1,20 punktu. W pozostałych ustawieniach Eastleigh zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Eastleigh?
Ostatni mecz Eastleigh to porażka z AFC Hornchurch 2:0 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Poleon, Baldwin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Eastleigh – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje Eastleigh w sezonie 2026/2027.
Miejsce Eastleigh w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Eastleigh w tabeli National League?
Eastleigh zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 15 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 20 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Eastleigh w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Eastleigh na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Eastleigh na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,6
- Strzały celne / mecz 2,4
- Asysty / mecz 0,69
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,54
- Czyste konta 15%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Eastleigh
-
Aaron Blair 4
-
Josh Lundstram 3
-
Harry Sidwell 2

-
Temi Eweka 2

-
Jordan Cousins 1
-
Nelson Khumbeni 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Eastleigh i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Eastleigh to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Eastleigh i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-3-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Eastleigh otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Eastleigh
100% bramek Eastleigh pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Eastleigh zdobywa w sezonie średnio 1,15 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Eastleigh
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Eastleigh, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Eastleigh
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 0%
W 46% meczów Eastleigh padają co najmniej trzy bramki, a w 69% spotkań trafiają obie drużyny.
Eastleigh – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Eastleigh fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Eastleigh, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Eastleigh zdobywa 1,71 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Eastleigh ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Eastleigh, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 13 meczów.
Eastleigh – strzały
- Celne / mecz 2,4
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Eastleigh oddaje 6,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Eastleigh – posiadanie piłki
- U siebie 47,4%
- Na wyjeździe 46,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 13
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 13 meczów. Średnio Eastleigh utrzymuje przy piłce 46,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Eastleigh – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Eastleigh wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Eastleigh – czyste konta
- U siebie 1 z 7
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,54
- Bez straty do przerwy 54%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Eastleigh to 15% meczów sezonu (2 z 13), z czego 1 w 7 meczach u siebie.
Eastleigh – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 62%
- Pow. 10,5 w meczu 46%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Eastleigh wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 62% spotkań.
Eastleigh – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 23%
Eastleigh ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Eastleigh – 1,8.
Eastleigh według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 6 | 1-1-4 | 0,67 | 0,67 | 1,50 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Eastleigh zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Eastleigh na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
1,14 1,17 | 1,57 1,50 | 1,71 1,33 |
|
16.
|
1,00 1,60 | 1,71 1,40 | 2,14 1,40 |
|
17.
|
1,71 0,50 | 1,43 0,67 | 1,29 1,83 |
|
18.
|
1,67 0,57 | 1,83 1,43 | 1,50 3,00 |
|
19.
|
0,67 1,14 | 1,17 1,43 | 2,50 1,29 |
Ciekawe rekordy w meczach Eastleigh
Skrajne wyniki i osiągnięcia Eastleigh w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Eastleigh - Gateshead 2:1 National League, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Harrogate Town - Eastleigh 4:1 National League, 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Eastleigh - Scunthorpe United 3:2, National League, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Blair, Eastleigh - Woking 1:3, National League, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Khumbeni, Hartlepool United - Eastleigh 0:1, National League, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Eastleigh w tym sezonie?
Bilans Eastleigh w tym sezonie to 13 meczów i wynik 4-3-6 przy 14 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Eastleigh – zawodnicy
Jak wygląda kadra Eastleigh w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Eastleigh 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Eastleigh
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Holandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
26 | Anglia | – | – | 13 | 100% | 4 | 1 | 1 170' | 4 | 0 | |||||||
| 12 |
|
34 | Anglia | 50 tys. € | 154 tys. € | 10 | 77% | 0 | 0 | 620' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Anglia | 200 tys. € | 308 tys. € | 13 | 100% | 0 | 0 | 370' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Walia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
26 | Liban | 0 € | – | 6 | 46% | 1 | 0 | 375' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Anglia | – | 31 tys. € | 13 | 100% | 2 | 1 | 1 073' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Anglia | – | 33 tys. € | 13 | 100% | 3 | 0 | 1 164' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Anglia | 0 € | 111 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
29 | Anglia | 0 € | 45 tys. € | 13 | 100% | 0 | 0 | 311' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Jamajka | 0 € | 282 tys. € | 12 | 92% | 1 | 2 | 935' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 32 |
|
33 | Walia | 0 € | 246 tys. € | 3 | 23% | 0 | 0 | 103' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
27 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
33 | Anglia | 0 € | 154 tys. € | 4 | 31% | 0 | 0 | 225' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Anglia | 125 tys. € | 46 tys. € | 12 | 92% | 0 | 0 | 302' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
27 | Anglia | – | – | 12 | 92% | 2 | 0 | 1 016' | 4 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | Anglia | 100 tys. € | 92 tys. € | 13 | 100% | 0 | 2 | 927' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Irlandia Północna | 0 € | 49 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
33 | Grenada | 75 tys. € | 123 tys. € | 6 | 46% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
20 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
24 | Anglia | 100 tys. € | 92 tys. € | 6 | 46% | 1 | 0 | 299' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Anglia | 200 tys. € | 62 tys. € | 12 | 92% | 0 | 1 | 939' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
|
31 | Anglia | 175 tys. € | 91 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
31 | Antigua i Barbuda | 0 € | 110 tys. € | 10 | 77% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Nowa Zelandia | 0 € | 45 tys. € | 2 | 15% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Eastleigh
1 mln €
śr. 38 tys. € / zawodnika
Ile Eastleigh wydaje na pensje
2,1 mln € rocznie
śr. 77 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Anglia (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Eastleigh w sezonie 2026/2027
Eastleigh wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Eastleigh
Jak wygląda skład Eastleigh?
W wyjściowym ustawieniu Eastleigh między słupkami staje N. Townsend, a linię obrony najczęściej tworzą J. Caprice, I. Bakare, M. Dickov oraz R. Johnson. W środku pola grają H. Sidwell, T. Eweka, J. Lundstram, W. Randall-Hurren oraz J. Cousins, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Blair. Trener Matt Gray ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Eastleigh – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Eastleigh w sezonie 2026/2027.
Eastleigh transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Holandia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Anglia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Wrz 2026 |
|
Walia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Nowa Zelandia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Holandia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
|
Walia | 29 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Eastleigh
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Eastleigh w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Eastleigh trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.