Forma w lidze
Kidderminster Harriers w tabeli
11. miejsce / 20 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
5 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
7:4 bramki
1,00 gola/mecz
8 pkt
8:8 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kidderminster Harriers
Wartość drużyny: 250 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Anglia | 28 | napastnik | 10 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 24 | obrońca | 13 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1095 minut | Anglia | 24 | obrońca | 13 | 0 € |
Przewidywany skład Kidderminster Harriers 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kidderminster Harriers w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
| ··· | |||||||
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 20 |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 20 |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 18 |
Wyniki Kidderminster Harriers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Carlisle United
0
Kidderminster Harriers
0
National League, 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Kidderminster Harriers
1
Sutton
1
National League, 12. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
Boreham Wood
3
Kidderminster Harriers
1
National League, 11. kolejka
|
Terminarz Kidderminster Harriers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 18:30
|
Kidderminster Harriers
Worthing
National League, 14. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Altrincham
Kidderminster Harriers
National League, 15. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Solihull Moors
Kidderminster Harriers
National League, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Kidderminster Harriers
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Paź 2026 |
|
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Wrz 2026 |
|
Walia |
|
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Walia |
|
za darmo |
Kidderminster Harriers to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest Aggborough Stadium, który może pomieścić 6 453 widzów. Zespół prowadzi Paul Wotton. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 250 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kidderminster Harriers trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Kidderminster Harriers w tabeli National League?
Kidderminster Harriers zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 20 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 15 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Kidderminster Harriers?
W wyjściowym ustawieniu Kidderminster Harriers między słupkami staje J. Wint, a linię obrony najczęściej tworzą B. Crompton, C. Harries, R. Devine oraz R. Faakye. W środku pola grają Z. Brown, C. Dolan, M. Brogan oraz D. Davis, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Stewart, L. Walker. Trener Paul Wotton ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kiedy Kidderminster Harriers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kidderminster Harriers to spotkanie z Worthing, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Aggborough Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kidderminster Harriers?
Ostatni mecz Kidderminster Harriers to remis z Carlisle United 0:0 w National League, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kidderminster Harriers w tym sezonie?
Bilans Kidderminster Harriers w tym sezonie to 13 meczów i wynik 5-5-3 przy 15 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 6,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kidderminster Harriers
Kidderminster Harriers terminarz
Kiedy Kidderminster Harriers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kidderminster Harriers to spotkanie z Worthing, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Aggborough Stadium w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kidderminster Harriers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kidderminster Harriers wyniki
Kidderminster Harriers ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 5 z 13 meczów, ze średnią 1,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Kidderminster Harriers zdobywa 1,63 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kidderminster Harriers?
Ostatni mecz Kidderminster Harriers to remis z Carlisle United 0:0 w National League, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kidderminster Harriers – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kidderminster Harriers w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kidderminster Harriers w tabeli National League?
Kidderminster Harriers zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 20 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 15 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kidderminster Harriers na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kidderminster Harriers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,8
- Strzały celne / mecz 2,5
- Asysty / mecz 0,46
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,92
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Kidderminster Harriers
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kidderminster Harriers i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kidderminster Harriers to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Kidderminster Harriers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-2-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Kidderminster Harriers otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Kidderminster Harriers
80% bramek Kidderminster Harriers pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kidderminster Harriers zdobywa w sezonie średnio 1,54 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Kidderminster Harriers
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Kidderminster Harriers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kidderminster Harriers
- Powyżej 0,5 85%
- Powyżej 1,5 62%
- Powyżej 2,5 31%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 0%
W 31% meczów Kidderminster Harriers padają co najmniej trzy bramki, a w 46% spotkań trafiają obie drużyny.
Kidderminster Harriers – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Kidderminster Harriers fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kidderminster Harriers, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kidderminster Harriers zdobywa 1,71 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Kidderminster Harriers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Kidderminster Harriers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 13 meczów.
Kidderminster Harriers – strzały
- Celne / mecz 2,5
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Kidderminster Harriers oddaje 6,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Kidderminster Harriers – posiadanie piłki
- U siebie 54,1%
- Na wyjeździe 39,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 13
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 13 meczów. Średnio Kidderminster Harriers utrzymuje przy piłce 47,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Kidderminster Harriers – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Kidderminster Harriers wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Kidderminster Harriers – czyste konta
- U siebie 3 z 7
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 0,92
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 15%
Czyste konto Kidderminster Harriers to 38% meczów sezonu (5 z 13), z czego 3 w 7 meczach u siebie.
Kidderminster Harriers – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 69%
- Pow. 10,5 w meczu 23%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,2
Kidderminster Harriers wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 69% spotkań.
Kidderminster Harriers – kartki
- Żółte kartki 37
- Pow. 3,5 kartki w meczu 69%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 46%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
Kidderminster Harriers ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Kidderminster Harriers – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Kidderminster Harriers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,25 | 1,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 5 | 0-4-1 | 0,80 | 0,40 | 1,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,25 |
Najwięcej punktów na mecz Kidderminster Harriers zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Kidderminster Harriers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
2,50 0,86 | 1,50 0,86 | 0,33 2,43 |
|
10.
|
2,00 1,00 | 2,14 1,17 | 1,00 1,33 |
|
11.
|
1,71 1,33 | 1,00 1,33 | 0,57 1,33 |
|
12.
|
1,67 1,14 | 1,83 1,00 | 1,17 1,29 |
|
13.
|
1,43 1,33 | 1,14 1,00 | 1,57 1,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Kidderminster Harriers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kidderminster Harriers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Wealdstone - Kidderminster Harriers 1:4 National League, 5.09.2026
- Najwyższa porażka AFC Hornchurch - Kidderminster Harriers 3:0 National League, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Wealdstone - Kidderminster Harriers 1:4, National League, 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Walker, Wealdstone - Kidderminster Harriers 1:4, National League, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Stewart, Southend United - Kidderminster Harriers 1:3, National League, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Kidderminster Harriers w tym sezonie?
Bilans Kidderminster Harriers w tym sezonie to 13 meczów i wynik 5-5-3 przy 15 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 6,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kidderminster Harriers – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Kidderminster Harriers 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Kidderminster Harriers
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
28 | Anglia | – | – | 10 | 77% | 6 | 2 | 832' | 5 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Anglia | 0 € | 74 tys. € | 11 | 85% | 1 | 0 | 326' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
36 | Anglia | 0 € | 31 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
24 | Anglia | 75 tys. € | 62 tys. € | 13 | 100% | 3 | 1 | 795' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 731' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Anglia | 0 € | 184 tys. € | 13 | 100% | 2 | 0 | 1 053' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
28 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
26 | Anglia | – | – | 11 | 85% | 0 | 0 | 561' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
27 | Anglia | – | 33 tys. € | 10 | 77% | 0 | 0 | 294' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
35 | Anglia | 0 € | – | 12 | 92% | 0 | 1 | 1 056' | 5 | 0 | |||||||
| 26 |
|
24 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 934' | 4 | 1 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Walia | – | – | 8 | 62% | 0 | 0 | 535' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | 11 | 85% | 0 | 0 | 299' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
29 | Walia | 0 € | 122 tys. € | 12 | 92% | 1 | 0 | 780' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Anglia | 100 tys. € | 245 tys. € | 10 | 77% | 0 | 0 | 668' | 0 | 1 | |||||||
| 6 |
|
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Anglia | 75 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 877' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Anglia | 0 € | 46 tys. € | 3 | 23% | 0 | 0 | 72' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
24 | Anglia | 0 € | 80 tys. € | 13 | 100% | 0 | 2 | 1 095' | 5 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
20 | Anglia | – | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 1 080' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
32 | Walia | – | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Kidderminster Harriers
250 tys. €
śr. 9 tys. € / zawodnika
Ile Kidderminster Harriers wydaje na pensje
922 tys. € rocznie
śr. 33 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Anglia (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027
Kidderminster Harriers wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kidderminster Harriers
Jak wygląda skład Kidderminster Harriers?
W wyjściowym ustawieniu Kidderminster Harriers między słupkami staje J. Wint, a linię obrony najczęściej tworzą B. Crompton, C. Harries, R. Devine oraz R. Faakye. W środku pola grają Z. Brown, C. Dolan, M. Brogan oraz D. Davis, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Stewart, L. Walker. Trener Paul Wotton ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kidderminster Harriers – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027.
Kidderminster Harriers transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Paź 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Wrz 2026 |
|
Walia | 32 |
|
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Walia | 27 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 27 Sie 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
wypożyczenie |
Rekordy transferowe w historii Kidderminster Harriers
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kidderminster Harriers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kidderminster Harriers trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.