Callum Dolan

pomocnik #10
Narodowość Anglia Aktualny klub Torquay United
Wiek / data ur.25 lat (29.09.2000)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki177 tys. €
Dołączył30.06.2025
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa0 €

Callum Dolan jest piłkarzem występującym obecnie w Torquay United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Liczby Callum Dolan w National League 2026/2027
Mecze
4
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
305'
Średnia ocena
b.d.
Kartki
2 / 0
Najbliższy mecz Callum Dolan
Farnham Town Torquay United
31.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

177 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 15 tys. €
tygodniowo: 3 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.06.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

0 €
-75 tys. € (-100,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Ofensywny pomocnik (10)
Dodatkowe pozycje Prawoskrzydłowy (7), Lewoskrzydłowy (11)
Preferowana noga Prawa
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Callum Dolan w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Callum Dolan wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Callum Dolan oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Callum Dolan w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Callum Dolan rozegrał w barwach Kidderminster Harriers w National League 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 305 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.

Ile zarabia Callum Dolan?

Na podstawie kontraktu z Torquay United, Callum Dolan otrzymuje 176,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 14,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Dolan w sierpniu 2026 to 3,4 tysiąca euro, a dziennie około 484 euro.

Na jakiej pozycji gra Callum Dolan?

Callum Dolan najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy lub Lewoskrzydłowy.

Jaka jest wartość rynkowa Callum Dolan?

Wycena 25-letniego Callum Dolan według stanu na wrzesień 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.

Kiedy urodził się Callum Dolan?

Callum Dolan urodził się 29 września 2000 w Offerton w Anglii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.