Forma w lidze
Scunthorpe United w tabeli
22. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
9:7 bramki
1,80 gola/mecz
3 pkt
6:14 bramki
0,86 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Scunthorpe United
Wartość drużyny: 225 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Anglia | 24 | napastnik | 12 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 36 | pomocnik | 12 | 0 € | ||
|
|
Najwyższa ocena 2,13 średnia ocena | Anglia | 29 | pomocnik | 6 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 866 minut | Anglia | 35 | obrońca | 12 | 0 € |
Przewidywany skład Scunthorpe United 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Scunthorpe United w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 35 |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 28 |
| ··· | |||||||
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | 12 |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | 10 |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | 7 |
Wyniki Scunthorpe United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
AFC Fylde
2
Scunthorpe United
0
National League, 13. kolejka
|
|
|
29 Wrz Koniec
|
Barrow
3
Scunthorpe United
0
National League, 11. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Scunthorpe United
4
Hartlepool United
1
National League, 10. kolejka
|
Terminarz Scunthorpe United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Scunthorpe United
Woking
National League, 14. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Tamworth
Scunthorpe United
National League, 15. kolejka
|
|
|
31 Paź 18:30
|
Boston United
Scunthorpe United
National League, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Scunthorpe United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
|
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 25 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 25 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo |
Scunthorpe United to klub piłkarski z Anglii występujący w National League. Swoim domowym obiektem jest Attis Arena, który może pomieścić 9 088 widzów. Zespół prowadzi Andy Butler. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 225 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Scunthorpe United?
Klub piłkarski Scunthorpe United zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Scunthorpe United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Scunthorpe United trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Scunthorpe United w tabeli National League?
Scunthorpe United zajmuje obecnie 22. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 10 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 25 punktów, a przewaga nad 23. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Scunthorpe United?
W wyjściowym ustawieniu Scunthorpe United między słupkami staje M. Campbell, a linię obrony najczęściej tworzą W. Evans, R. Barrows, S. Ashbee oraz T. Denton. W środku pola grają J. Rowley, D. Batty, J. Butterfield, K. Hurst oraz L. Brennan, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Jones. Trener Andy Butler ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Kiedy Scunthorpe United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Scunthorpe United to spotkanie z Woking, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Attis Arena w ramach National League (14. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Scunthorpe United?
Ostatni mecz Scunthorpe United to porażka z AFC Fylde 2:0 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mayor, Drewe. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Scunthorpe United w tym sezonie?
Bilans Scunthorpe United w tym sezonie to 12 meczów i wynik 3-1-8 przy 15 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Scunthorpe United w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Scunthorpe United w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Scunthorpe United
Scunthorpe United terminarz
Kiedy Scunthorpe United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Scunthorpe United to spotkanie z Woking, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Attis Arena w ramach National League (14. kolejka).
Wyniki Scunthorpe United w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Scunthorpe United w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Scunthorpe United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Scunthorpe United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League, 13. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 6/8 | 1/3 | |
|
29 Wrz Koniec
|
National League, 11. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 5/8 | 4/7 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League, 10. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 3/8 | 3/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
National League, 9. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 7/13 | 2/2 | |
|
16 Wrz Koniec
|
National League, 8. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/14 | 2/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League, 7. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 5/11 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League, 6. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 6/7 | 3/5 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League, 5. kolejka
|
4:2 | 4-3-1-2 | 5/11 | 3/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
National League, 4. kolejka
|
3:1 | 4-3-1-2 | 9/17 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
National League, 3. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 4/10 | 1/1 |
Scunthorpe United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 12 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Scunthorpe United zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Scunthorpe United?
Ostatni mecz Scunthorpe United to porażka z AFC Fylde 2:0 w National League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mayor, Drewe. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Scunthorpe United – tabela National League
Jakie miejsce w tabeli National League zajmuje Scunthorpe United w sezonie 2026/2027.
Miejsce Scunthorpe United w tabeli National League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boreham Wood
|
13 | 11 | 2 | 0 | 34:13 | 21 | 35 | |
2
|
Harrogate Town
|
13 | 9 | 1 | 3 | 29:17 | 12 | 28 | |
3
|
Southend United
|
13 | 8 | 3 | 2 | 31:19 | 12 | 27 | |
4
|
Yeovil Town
|
13 | 7 | 4 | 2 | 32:15 | 17 | 25 | |
5
|
Worthing
|
13 | 7 | 3 | 3 | 27:18 | 9 | 24 | |
6
|
Altrincham
|
13 | 8 | 0 | 5 | 20:19 | 1 | 24 | |
7
|
AFC Fylde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24:18 | 6 | 23 | |
8
|
Barrow
|
13 | 6 | 3 | 4 | 22:16 | 6 | 21 | |
9
|
AFC Hornchurch
|
13 | 7 | 0 | 6 | 15:19 | -4 | 21 | |
10
|
FC Halifax Town
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:15 | 7 | 20 | |
11
|
Kidderminster Harriers
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:12 | 3 | 20 | |
12
|
Aldershot
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
13
|
Sutton
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:18 | -4 | 18 | |
14
|
Carlisle United
|
13 | 4 | 5 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
15
|
Woking
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 0 | 15 | |
16
|
Forest Green Rovers
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | 15 | |
17
|
Eastleigh
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 15 | |
18
|
Tamworth
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:30 | -9 | 14 | |
19
|
Wealdstone
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
20
|
Hartlepool United
|
13 | 4 | 0 | 9 | 12:19 | -7 | 12 | |
21
|
Boston United
|
13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | 12 | |
22
|
Scunthorpe United
|
12 | 3 | 1 | 8 | 15:21 | -6 | 10 | |
23
|
Solihull Moors
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:35 | -22 | 7 | |
24
|
Gateshead
|
13 | 1 | 1 | 11 | 8:31 | -23 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:8 | 9 | 16 | |
| 2 |
Harrogate Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 20:9 | 11 | 16 | |
| 3 |
Altrincham
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 15 | |
| 4 |
AFC Hornchurch
|
6 | 5 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 15 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 19:9 | 10 | 14 | |
| 6 |
FC Halifax Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Worthing
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 13 | |
| 8 |
Southend United
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Barrow
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 10 |
Kidderminster Harriers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 11 |
Eastleigh
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 12 |
Aldershot
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 13 |
Sutton
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 10 | |
| 14 |
Tamworth
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 15 |
Carlisle United
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 16 |
AFC Fylde
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 17 |
Woking
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
| 18 |
Forest Green Rovers
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 19 |
Scunthorpe United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 20 |
Hartlepool United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 21 |
Wealdstone
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 22 |
Boston United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 23 |
Gateshead
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 24 |
Solihull Moors
|
7 | 1 | 0 | 6 | 4:15 | -11 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
7 | 6 | 1 | 0 | 17:5 | 12 | 19 | |
| 2 |
Southend United
|
7 | 4 | 3 | 0 | 18:8 | 10 | 15 | |
| 3 |
AFC Fylde
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:10 | 5 | 15 | |
| 4 |
Harrogate Town
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 12 | |
| 5 |
Yeovil Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 11 | |
| 6 |
Worthing
|
6 | 3 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 11 | |
| 7 |
Altrincham
|
7 | 3 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 8 |
Barrow
|
7 | 2 | 3 | 2 | 11:11 | 0 | 9 | |
| 9 |
Kidderminster Harriers
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 8 | |
| 10 |
Aldershot
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
| 11 |
Sutton
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
| 12 |
Carlisle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 13 |
Forest Green Rovers
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 14 |
Wealdstone
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 15 |
Boston United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Woking
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
AFC Hornchurch
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 18 |
FC Halifax Town
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 19 |
Hartlepool United
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 20 |
Tamworth
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | 4 | |
| 21 |
Solihull Moors
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:20 | -11 | 4 | |
| 22 |
Eastleigh
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:11 | -7 | 3 | |
| 23 |
Scunthorpe United
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 24 |
Gateshead
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:20 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Scunthorpe United w tabeli National League?
Scunthorpe United zajmuje obecnie 22. miejsce w tabeli National League z dorobkiem 10 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Boreham Wood wynosi 25 punktów, a przewaga nad 23. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Scunthorpe United w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Scunthorpe United na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Scunthorpe United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,75
- Czyste konta 8%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Scunthorpe United
Rozkład bramek w czasie
Bramki Scunthorpe United i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Scunthorpe United to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Scunthorpe United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 2-1-8 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Scunthorpe United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Scunthorpe United
100% bramek Scunthorpe United pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Scunthorpe United zdobywa w sezonie średnio 0,83 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Scunthorpe United
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Scunthorpe United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Scunthorpe United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 8%
W 50% meczów Scunthorpe United padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Scunthorpe United – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Scunthorpe United fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Scunthorpe United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Scunthorpe United zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 0,43 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Scunthorpe United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Scunthorpe United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 12 meczów.
Scunthorpe United – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,3
Scunthorpe United oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,3 strzału.
Scunthorpe United – posiadanie piłki
- U siebie 51,4%
- Na wyjeździe 47,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 12
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 12 meczów. Średnio Scunthorpe United utrzymuje przy piłce 49,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Scunthorpe United – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Scunthorpe United wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Scunthorpe United – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 1 z 7
- Stracone / mecz 1,75
- Bez straty do przerwy 42%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Scunthorpe United to 8% meczów sezonu (1 z 12), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Scunthorpe United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 58%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Scunthorpe United wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 58% spotkań.
Scunthorpe United – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 0%
Scunthorpe United ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Scunthorpe United – 1,4.
Scunthorpe United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 6 | 0-1-5 | 0,17 | 0,33 | 1,83 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 1,67 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 3,00 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Scunthorpe United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Scunthorpe United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
20.
|
1,00 0,86 | 0,67 1,14 | 1,00 1,86 |
|
21.
|
0,57 1,33 | 0,86 1,50 | 1,57 2,00 |
|
22.
|
1,40 0,43 | 1,80 0,86 | 1,40 2,00 |
|
23.
|
0,43 0,67 | 0,57 1,50 | 2,14 3,33 |
|
24.
|
0,67 0,00 | 0,83 0,43 | 1,83 2,86 |
Ciekawe rekordy w meczach Scunthorpe United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Scunthorpe United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Scunthorpe United - Hartlepool United 4:1 National League, 26.09.2026
- Najwyższa porażka Barrow - Scunthorpe United 3:0 National League, 29.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Carlisle United - Scunthorpe United 4:2, National League, 31.08.2026
- Najszybsza bramka 28. minuta Richards, Carlisle United - Scunthorpe United 4:2, National League, 31.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Scunthorpe United - Yeovil Town 1:1, National League, 8.08.2026
Jakie statystyki ma Scunthorpe United w tym sezonie?
Bilans Scunthorpe United w tym sezonie to 12 meczów i wynik 3-1-8 przy 15 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Scunthorpe United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Scunthorpe United w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Scunthorpe United 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Scunthorpe United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
23 | Walia | 0 € | 98 tys. € | 9 | 75% | 1 | 0 | 663' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Irlandia | – | 62 tys. € | 11 | 92% | 1 | 0 | 305' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
31 | Anglia | 0 € | 49 tys. € | 7 | 58% | 0 | 2 | 456' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Anglia | 0 € | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 410' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Walia | – | – | 7 | 58% | 0 | 0 | 348' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
36 | Anglia | 0 € | 154 tys. € | 3 | 25% | 1 | 1 | 244' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
21 | Anglia | 75 tys. € | – | 7 | 58% | 2 | 0 | 420' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Anglia | 150 tys. € | 185 tys. € | 12 | 100% | 2 | 0 | 470' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
24 | Anglia | 0 € | 74 tys. € | 11 | 92% | 2 | 0 | 394' | 2 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
29 | Anglia | 50 tys. € | – | 6 | 50% | 1 | 0 | 315' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Anglia | – | 66 tys. € | 9 | 75% | 2 | 0 | 517' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Anglia | – | – | 10 | 83% | 0 | 1 | 740' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
36 | Anglia | 0 € | 44 tys. € | 12 | 100% | 1 | 2 | 838' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Anglia | – | 33 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
28 | Anglia | 0 € | 156 tys. € | 3 | 25% | 0 | 1 | 254' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
26 | Anglia | 0 € | 74 tys. € | 7 | 58% | 0 | 2 | 527' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
31 | Anglia | 0 € | 161 tys. € | 8 | 67% | 0 | 0 | 520' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
– | – | – | 10 | 83% | 1 | 0 | 603' | 0 | 0 | ||||||||
| 5 |
|
35 | Anglia | 0 € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 866' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
26 | Francja | 0 € | 59 tys. € | 6 | 50% | 0 | 0 | 138' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
36 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
32 | Anglia | – | – | 3 | 25% | 0 | 0 | 198' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
19 | Irlandia | – | – | 7 | 58% | 0 | 0 | 567' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Australia | 150 tys. € | – | 6 | 50% | 0 | 0 | 270' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
21 | Anglia | 150 tys. € | – | 1 | 8% | 0 | 0 | 68' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Anglia | 0 € | 65 tys. € | 12 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Anglia | – | – | 11 | 92% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Scunthorpe United
575 tys. €
śr. 15 tys. € / zawodnika
Ile Scunthorpe United wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 34 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Anglia (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Scunthorpe United w sezonie 2026/2027
Scunthorpe United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Scunthorpe United
Jak wygląda skład Scunthorpe United?
W wyjściowym ustawieniu Scunthorpe United między słupkami staje M. Campbell, a linię obrony najczęściej tworzą W. Evans, R. Barrows, S. Ashbee oraz T. Denton. W środku pola grają J. Rowley, D. Batty, J. Butterfield, K. Hurst oraz L. Brennan, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Jones. Trener Andy Butler ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w National League i pucharach.
Scunthorpe United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Scunthorpe United w sezonie 2026/2027.
Scunthorpe United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 25 Wrz 2026 |
|
Anglia | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Wrz 2026 |
|
Anglia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Anglia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Irlandia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 24 | – | za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 36 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 32 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Scunthorpe United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Scunthorpe United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Scunthorpe United trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Scunthorpe United – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Scunthorpe United? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Scunthorpe United?
Klub piłkarski Scunthorpe United zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii.