Shayne Lavery jest piłkarzem występującym obecnie w Cambridge United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Shayne Lavery
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:30
|
Bristol Rovers
2
Cambridge United
0
|
25' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | |||
| FA Cup (Anglia), finał | |||||||
|
31 Paź
13:30
|
Leyton Orient
3
Cambridge United
0
|
45' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | |||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
Sheffield Wednesday
1
Cambridge United
1
|
30' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| League One, 9. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Shayne Lavery w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Shayne Lavery wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.12, a skuteczność strzałów to 15,8%. Shayne Lavery oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Shayne Lavery w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Shayne Lavery rozegrał w barwach Cambridge United w EFL Trophy 2 mecze, w League One 14 meczów, w FA Cup 1 mecz oraz w EFL Cup 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 466 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Shayne Lavery?
Na podstawie kontraktu z Cambridge United, Shayne Lavery otrzymuje 311,5 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 26 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lavery w listopadzie 2026 to 6 tysięcy euro, a dziennie około 853 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Shayne Lavery ma kontuzję?
Obecnie Shayne Lavery ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda — i pauzuje w Cambridge United.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shayne Lavery to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 682 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Shayne Lavery?
Shayne Lavery ma na koncie 6 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Irlandii Północnej — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Linfield — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Shayne Lavery?
Shayne Lavery najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Shayne Lavery?
Wycena 27-letniego Shayne Lavery według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Shayne Lavery?
Shayne Lavery urodził się 8 grudnia 1998 w Aghagallon w Irlandii Północnej. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Shayne Lavery - statystyki
Szczegółowe statystyki Shayne Lavery w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cambridge United oraz reprezentacja Irlandii Północnej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Shayne Lavery
Shayne Lavery vs. inni
Atak
Obrona
Podania Shayne Lavery
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Shayne Lavery w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Shayne Lavery wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.12, a skuteczność strzałów to 15,8%. Shayne Lavery oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Shayne Lavery - transfery
W trakcie kariery Shayne Lavery zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cambridge United 2024 – obecnie
-
Blackpool 2021 – 2024
-
Linfield 2019 – 2021
-
Everton U23 2019 – 2019

-
Falkirk 2019 – 2019
-
Everton U23 2017 – 2019

-
Everton U18 2015 – 2017

-
Glenavon FC U18 do 2015

Shayne Lavery - forma
W ostatnich 5 meczach Shayne Lavery zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,98. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Shayne Lavery 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.98.
W ostatnich 10 meczach Shayne Lavery 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80.
W jakiej formie jest Shayne Lavery?
Shayne Lavery jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.98 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.12). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Shayne Lavery w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Shayne Lavery rozegrał w barwach Cambridge United w EFL Trophy 2 mecze, w League One 14 meczów, w FA Cup 1 mecz oraz w EFL Cup 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 466 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Shayne Lavery - zarobki
Shayne Lavery gra w Cambridge United na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 312 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Shayne Lavery w Cambridge United (2025/26)
| Rocznie | 312 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 853 € |
Ile zarabia Shayne Lavery?
Na podstawie kontraktu z Cambridge United, Shayne Lavery otrzymuje 311,5 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 26 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lavery w listopadzie 2026 to 6 tysięcy euro, a dziennie około 853 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Shayne Lavery - kontuzje
W trakcie kariery Shayne Lavery zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 84 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Shayne Lavery
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
pauzuje od 784 dni
13.09.24 (682 dni)
Cambridge United opuszczone: 58 meczów
-
Uraz kolana
03.03.23 – 27.04.23 (56 dni)
Blackpool opuszczone: 12 meczów
-
Uraz
10.02.23 – 14.02.23 (5 dni)
Blackpool opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
03.11.22 – 05.11.22 (3 dni)
Blackpool opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
18.10.22 – 28.10.22 (11 dni)
Blackpool opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
03.10.21 – 17.11.21 (46 dni)
Blackpool opuszczone: 10 meczów
Czy Shayne Lavery ma kontuzję?
Obecnie Shayne Lavery ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda — i pauzuje w Cambridge United.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shayne Lavery to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 682 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Shayne Lavery - trofea
W trakcie kariery Shayne Lavery zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Shayne Lavery?
Shayne Lavery zdobył w karierze 6 trofeów — 4 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Linfield — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Irlandii Północnej — 2 razy.
Shayne Lavery - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Shayne Lavery wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Shayne Lavery na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Shayne Lavery?
Wycena Shayne Lavery wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Shayne Lavery wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.