Dion Charles jest piłkarzem występującym obecnie w Blackpool. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Dion Charles
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
Sheffield Wednesday
1
Blackpool
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Blackpool
3
Aston Villa U21
2
|
45' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Blackpool
1
Mansfield Town
4
|
66' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Dion Charles w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dion Charles wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.68, a skuteczność strzałów to 16,7%. Dion Charles oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dion Charles w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Dion Charles rozegrał w barwach Blackpool w EFL Trophy 1 mecz, w League One 12 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Irlandii Północnej. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 595 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Dion Charles
Pierwszy transfer Dion Charles w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Accrington Stanley do Boltonu za 380 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Dion Charles było przejście z Boltonu do Huddersfield Town w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 890 tysięcy euro.
Czy Dion Charles ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Dion Charles nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dion Charles to uraz kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Dion Charles?
Dion Charles ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Dion Charles?
Dion Charles najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Dion Charles?
Wycena 31-letniego Dion Charles według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 850 tysięcy euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dion Charles?
Dion Charles urodził się 7 października 1995 w Preston w Anglii (narodowość: Irlandia Północna). Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Dion Charles - statystyki
Szczegółowe statystyki Dion Charles w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Blackpool oraz reprezentacja Irlandii Północnej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Dion Charles
Dion Charles vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Dion Charles
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Dion Charles w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dion Charles wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.68, a skuteczność strzałów to 16,7%. Dion Charles oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Dion Charles - transfery
W trakcie kariery Dion Charles zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Blackpool 2026 – obecnie
-
Huddersfield Town 2025 – 2026
-
Bolton 2021 – 2025
-
Accrington Stanley 2019 – 2021
-
Southport 2018 – 2019
-
Fleetwood Town 2018 – 2018
-
FC Halifax Town 2017 – 2018
-
Fleetwood Town 2017 – 2017
-
FC Halifax Town 2017 – 2017
-
Fleetwood Town 2016 – 2017
-
AFC Fylde 2014 – 2016
-
Skelmersdale United 2014 – 2014

-
AFC Fylde 2014 – 2014
-
Blackpool 2013 – 2014
-
Blackpool FC U21 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Dion Charles
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 14.01.2025 |
|
890 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 31.12.2021 |
|
380 tys. € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 11.08.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 11.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 03.01.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 21.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.05.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 17.03.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 10.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 18.12.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 18.11.2014 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Dion Charles
Pierwszy transfer Dion Charles w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Accrington Stanley do Boltonu za 380 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Dion Charles było przejście z Boltonu do Huddersfield Town w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 890 tysięcy euro.
Dion Charles - forma
W ostatnich 5 meczach Dion Charles zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,66. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Dion Charles i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
Sheffield Wednesday
1
Blackpool
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Blackpool
3
Aston Villa U21
2
|
45' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Blackpool
1
Mansfield Town
4
|
66' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Blackpool
2
Milton Keynes Dons
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Leyton Orient
2
Blackpool
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:10
|
Cambridge United
1
Blackpool
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 10. kolejka | |||||||
|
02 Paź
20:45
|
Ukraina
0
Irlandia Północna
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B | |||||||
|
28 Wrz
20:45
|
Irlandia Północna
0
Węgry
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Blackpool
2
Plymouth
4
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Blackpool
2
Bromley
2
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Reading
3
Blackpool
1
|
59' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One, 5. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
20:45
|
Barnsley
2
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
13:30
|
Blackpool
4
Peterborough
0
|
64' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One, 3. kolejka | |||||||
|
25 Sie
20:45
|
Blackpool
1
Lincoln City
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Stockport County
1
Blackpool
2
|
59' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Blackpool
1
Wycombe
1
|
31' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One, 1. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Huddersfield Town
1
Mansfield Town
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
13:30
|
Bolton
3
Huddersfield Town
3
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Huddersfield Town
3
Wycombe
3
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Leyton Orient
1
Huddersfield Town
2
|
17' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Plymouth
3
Huddersfield Town
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Wigan Athletic
1
Huddersfield Town
0
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Huddersfield Town
2
Barnsley
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Doncaster Rovers
1
Huddersfield Town
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
13:30
|
Stevenage
1
Huddersfield Town
0
|
79' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
10 Lut
20:00
|
Huddersfield Town
(0)
1
Doncaster Rovers
(2)
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Huddersfield Town
2
Blackpool
2
|
57' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Peterborough
2
Huddersfield Town
3
|
77' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Sty
20:45
|
Huddersfield Town
1
Luton Town
0
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
24 Sty
13:30
|
Huddersfield Town
1
Bradford City
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Burton Albion
3
Huddersfield Town
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
13 Sty
20:00
|
Huddersfield Town
3
Rotherham United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
10 Sty
13:30
|
Stockport County
1
Huddersfield Town
0
|
87' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
04 Sty
16:00
|
Huddersfield Town
2
Exeter City
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Lincoln City
1
Huddersfield Town
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Huddersfield Town
2
Northampton Town
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Huddersfield Town
5
Port Vale
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Rotherham United
1
Huddersfield Town
3
|
16' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Huddersfield Town
1
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
09 Gru
2025
|
Northampton Town
1
Huddersfield Town
1
|
77' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Cardiff City
3
Huddersfield Town
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Lincoln City
0
Huddersfield Town
2
|
8' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Huddersfield Town
3
AFC Wimbledon
3
|
66' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2025
|
Luton Town
2
Huddersfield Town
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Mansfield Town
1
Huddersfield Town
3
|
76' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
17 Lis
2025
|
Irlandia Północna
1
Luksemburg
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda | |||||||
|
14 Lis
2025
|
Słowacja
1
Irlandia Północna
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Huddersfield Town
3
Plymouth
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
04 Lis
2025
|
Huddersfield Town
3
Mansfield Town
1
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Bolton
2
Huddersfield Town
1
|
24' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
16 Paź
2025
|
Huddersfield Town
1
Bolton
2
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
13 Paź
2025
|
Irlandia Północna
0
Niemcy
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda | |||||||
|
10 Paź
2025
|
Irlandia Północna
2
Słowacja
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda | |||||||
|
30 Wrz
2025
|
Harrogate Town
1
Huddersfield Town
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
24 Wrz
2025
|
Huddersfield Town
0
Manchester City
2
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
07 Wrz
2025
|
Niemcy
3
Irlandia Północna
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda | |||||||
|
04 Wrz
2025
|
Luksemburg
1
Irlandia Północna
3
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda | |||||||
|
26 Sie
2025
|
Sunderland
(5)
1
Huddersfield Town
(6)
1
|
100' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Huddersfield Town
2
Doncaster Rovers
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
13 Sie
2025
|
Huddersfield Town
(3)
2
Leicester City
(2)
2
|
70' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Reading
0
Huddersfield Town
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Huddersfield Town
3
Leyton Orient
0
|
11' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
2025
|
Huddersfield Town
0
Wycombe
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Stevenage
1
Huddersfield Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Huddersfield Town
0
Peterborough
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Northampton Town
3
Huddersfield Town
2
|
61' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Huddersfield Town
0
Bolton
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
11 Sty
2025
|
Rotherham United
3
Bolton
1
|
30' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| League One 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
01 Sty
2025
|
Mansfield Town
2
Bolton
1
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Bolton
3
Lincoln City
0
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2024
|
Wycombe
0
Bolton
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
26 Lis
2024
|
Cambridge United
1
Bolton
1
|
79' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| League One 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Bolton
2
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
18 Lis
2024
|
Luksemburg
2
Irlandia Północna
2
|
76' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Stockport County
5
Bolton
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2024
|
Birmingham City
2
Bolton
0
|
57' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
12 Paź
2024
|
Białoruś
0
Irlandia Północna
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Bolton
2
Shrewsbury Town
2
|
77' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
2024
|
Arsenal
5
Bolton
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
05 Wrz
2024
|
Irlandia Północna
2
Luksemburg
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Bolton
0
Exeter City
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Charlton Athletic
2
Bolton
0
|
45' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Bolton
(5)
1
Mansfield Town
(4)
1
|
28' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
10 Sie
2024
|
Leyton Orient
1
Bolton
2
|
75' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League One 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2024
|
Barnsley
1
Bolton
3
|
87' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Peterborough
3
Bolton
3
|
75' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Kwi
2024
|
Bolton
2
Shrewsbury Town
2
|
24' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Northampton Town
1
Bolton
1
|
77' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Bolton
1
Barnsley
1
|
63' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
30 Sty
2024
|
Blackpool
(5)
0
Bolton
(4)
0
|
15' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
23 Sty
2024
|
Bolton
1
Cheltenham Town
0
|
75' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Leyton Orient
1
Bolton
0
|
58' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Sty
2024
|
Bolton
1
Luton Town
2
|
75' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Sty
2024
|
Luton Town
0
Bolton
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Bolton
1
Burton Albion
0
|
87' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Bolton
3
Leyton Orient
2
|
82' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Bolton
1
Bristol Rovers
2
|
40' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
11 Gru
2023
|
Portsmouth
2
Bolton
0
|
81' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Gru
2023
|
Bolton
2
Port Vale
0
|
72' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Bolton
5
Harrogate Town
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Bolton
7
Exeter City
0
|
76' |
2 gole
· 29% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Bolton
1
Blackpool
0
|
87' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Lis
2023
|
Shrewsbury Town
0
Bolton
2
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Charlton Athletic
0
Bolton
2
|
78' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Bolton
2
Northampton Town
1
|
79' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Bolton
1
Carlisle United
3
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Port Vale
0
Bolton
1
|
80' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Bolton
1
Peterborough
1
|
73' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Reading
2
Bolton
1
|
82' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Bolton
2
Derby County
1
|
87' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Burton Albion
1
Bolton
1
|
82' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
08 Sie
2023
|
Bolton
1
Barrow
0
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Bolton
3
Lincoln City
0
|
83' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Bolton
1
Barnsley
1
|
78' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Bristol Rovers
2
Bolton
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Bolton
2
Fleetwood Town
0
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Kwi
2023
|
Bolton
0
Accrington Stanley
1
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Bolton
1
Shrewsbury Town
0
|
82' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Burton Albion
1
Bolton
1
|
74' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Bolton
1
Cambridge United
1
|
31' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Bolton
0
Ipswich Town
2
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Peterborough
0
Bolton
5
|
63' |
3 gole
· 60% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
28 Sty
2023
|
Charlton Athletic
1
Bolton
2
|
80' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
Derby County
2
Bolton
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
10 Sty
2023
|
Bolton
1
Portsmouth
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Bolton
0
Plymouth
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
02 Sty
2023
|
Barnsley
0
Bolton
3
|
72' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 5.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
13 Gru
2022
|
Bolton
4
Manchester United U21
0
|
63' |
0 goli
6 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Bolton
1
Barnsley
2
|
63' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Bolton
1
Oxford United
3
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Paź
2022
|
Bolton
2
Burton Albion
1
|
66' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Accrington Stanley
2
Bolton
3
|
88' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Forest Green Rovers
1
Bolton
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
24 Wrz
2022
|
Irlandia Północna
2
Kosowo
1
|
76' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Bolton
1
Peterborough
0
|
83' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Bolton
4
Crewe Alexandra
1
|
29' |
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Bolton
1
Aston Villa
4
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Ipswich Town
1
Bolton
1
|
77' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
12 Cze
2022
|
Irlandia Północna
2
Cypr
2
|
21' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
09 Cze
2022
|
Kosowo
3
Irlandia Północna
2
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Bolton
4
Fleetwood Town
2
|
90' |
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Kwi
2022
|
Bolton
3
Accrington Stanley
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Bolton
1
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Kwi
2022
|
Bolton
1
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
29 Mar
2022
|
Irlandia Północna
0
Węgry
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
25 Mar
2022
|
Luksemburg
1
Irlandia Północna
3
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
08 Mar
2022
|
Bolton
1
Morecambe FC
1
|
90' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Gillingham FC
0
Bolton
3
|
78' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Lut
2022
|
Burton Albion
3
Bolton
1
|
24' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Morecambe FC
1
Bolton
1
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Bolton
6
Sunderland
0
|
72' |
2 gole
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Bolton
2
Ipswich Town
0
|
70' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
04 Sty
2022
|
Hartlepool United
1
Bolton
0
|
61' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
Sunderland
2
Accrington Stanley
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Wrz
2021
|
Irlandia Północna
0
Szwajcaria
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
05 Wrz
2021
|
Estonia
0
Irlandia Północna
1
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Crewe Alexandra
0
Accrington Stanley
1
|
72' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
17 Sie
2021
|
Accrington Stanley
1
Doncaster Rovers
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Wycombe
2
Accrington Stanley
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
03 Cze
2021
|
Ukraina
1
Irlandia Północna
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Oxford United
1
Accrington Stanley
2
|
90' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Accrington Stanley
0
Burton Albion
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
28 Mar
2021
|
Irlandia Północna
1
Stany Zjednoczone
2
|
30' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Accrington Stanley
3
Wigan Athletic
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Mar
2021
|
Accrington Stanley
0
Sunderland
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Milton Keynes Dons
3
Accrington Stanley
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
09 Mar
2021
|
Bristol Rovers
4
Accrington Stanley
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Accrington Stanley
2
Swindon Town
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Accrington Stanley
1
Ipswich Town
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Crewe Alexandra
2
Accrington Stanley
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Accrington Stanley
1
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Lut
2021
|
Doncaster Rovers
0
Accrington Stanley
1
|
90' |
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Accrington Stanley
6
Bristol Rovers
1
|
90' |
3 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
Plymouth
2
Accrington Stanley
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Sty
2021
|
Hull City
3
Accrington Stanley
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
12 Sty
2021
|
Lincoln City
4
Accrington Stanley
0
|
30' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
08 Sty
2021
|
Charlton Athletic
0
Accrington Stanley
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
Accrington Stanley
0
Blackpool
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Wigan Athletic
4
Accrington Stanley
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Accrington Stanley
2
Milton Keynes Dons
1
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Gru
2020
|
Shrewsbury Town
2
Accrington Stanley
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Lis
2020
|
Swindon Town
0
Accrington Stanley
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
10 Lis
2020
|
Barrow
0
Accrington Stanley
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Accrington Stanley
1
Fleetwood Town
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Wrz
2020
|
Burton Albion
2
Accrington Stanley
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
29 Lut
2020
|
Bolton
0
Accrington Stanley
0
|
34' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
15 Lut
2020
|
Accrington Stanley
4
Lincoln City
3
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
01 Lut
2020
|
Accrington Stanley
2
AFC Wimbledon
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
28 Sty
2020
|
Accrington Stanley
0
Peterborough
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
21 Sty
2020
|
Salford City
2
Accrington Stanley
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
18 Sty
2020
|
Accrington Stanley
1
Southend United
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
11 Sty
2020
|
Ipswich Town
4
Accrington Stanley
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
07 Sty
2020
|
Fleetwood Town
(3)
2
Accrington Stanley
(5)
2
|
96' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
26 Gru
2019
|
Blackpool
0
Accrington Stanley
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
07 Gru
2019
|
Tranmere Rovers
1
Accrington Stanley
1
|
95' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
23 Lis
2019
|
Accrington Stanley
7
Bolton
1
|
81' |
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
23 Paź
2019
|
Peterborough
4
Accrington Stanley
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
20 Paź
2019
|
Accrington Stanley
2
Ipswich Town
0
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
12 Paź
2019
|
Rochdale
2
Accrington Stanley
1
|
28' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
08 Paź
2019
|
Oldham Athletic
0
Accrington Stanley
3
|
17' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
05 Paź
2019
|
Accrington Stanley
2
Oxford United
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
28 Wrz
2019
|
Southend United
0
Accrington Stanley
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
17 Wrz
2019
|
Wycombe
1
Accrington Stanley
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Accrington Stanley
1
Sunderland
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Fleetwood Town
2
Accrington Stanley
0
|
58' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
AFC Wimbledon
1
Accrington Stanley
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
17 Gru
2018
|
Southport
0
Tranmere Rovers
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Dion Charles 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.66.
W ostatnich 10 meczach Dion Charles 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.51.
W jakiej formie jest Dion Charles?
Dion Charles jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.66 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.68). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Dion Charles w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Dion Charles rozegrał w barwach Blackpool w EFL Trophy 1 mecz, w League One 12 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Irlandii Północnej. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 595 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Dion Charles - zarobki
Dion Charles gra w Blackpool na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 779 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Dion Charles w Blackpool (2025/26)
| Rocznie | 779 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 65 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Dion Charles w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
779 tys. € |
| 2024/25 |
|
779 tys. € |
| 2023/24 |
|
249 tys. € |
| 2022/23 |
|
108 tys. € |
| 2021/22 |
|
108 tys. € |
Dion Charles - kontuzje
W trakcie kariery Dion Charles zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Dion Charles
-
Uraz kolana
12.02.24 – 06.04.24 (55 dni)
Bolton opuszczone: 14 meczów
Czy Dion Charles ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Dion Charles nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dion Charles to uraz kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Dion Charles - trofea
W trakcie kariery Dion Charles zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Dion Charles
Jakie trofea zdobył Dion Charles?
Dion Charles zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Boltonie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Football League Trophy — 1 raz.
Dion Charles - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dion Charles wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dion Charles na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dion Charles
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 30 |
|
500 tys. € |
| 25.11.2025 | 30 |
|
650 tys. € |
| 17.06.2025 | 29 |
|
850 tys. € |
| 26.12.2024 | 29 |
|
750 tys. € |
| 27.06.2024 | 28 |
|
750 tys. € |
| 26.12.2023 | 28 |
|
800 tys. € |
| 08.06.2023 | 27 |
|
800 tys. € |
| 04.04.2023 | 27 |
|
700 tys. € |
| 28.07.2022 | 26 |
|
700 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dion Charles?
Wycena Dion Charles wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Dion Charles wyceniano na 850 tys. €, a najniżej na 500 tys. €.