George Saville jest piłkarzem występującym obecnie w Bromley. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach George Saville
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Wigan Athletic
3
Bromley
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
Milton Keynes Dons
4
Bromley
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| League One, 8. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Bromley
1
Peterborough
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma George Saville w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki George Saville wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.18, a skuteczność strzałów to 9,1%. George Saville oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał George Saville w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie George Saville rozegrał w barwach Bromley w League One 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Irlandii Północnej. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 945 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Historia transferów George Saville
Pierwszy transfer George Saville w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Chelsea U21 do Wolverhamptonu za 1,3 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze George Saville było przejście z Millwall do Middlesbroughu w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,8 miliona euro.
Jakie trofea zdobył George Saville?
George Saville ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Football League Trophy — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Bristol City — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra George Saville?
George Saville najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa George Saville?
Wycena 33-letniego George Saville według stanu na maj 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 700 tysięcy euro.
Kiedy urodził się George Saville?
George Saville urodził się 1 czerwca 1993 w Camberley w Anglii (narodowość: Irlandia Północna). Obecnie piłkarz ma 33 lata.
George Saville - statystyki
Szczegółowe statystyki George Saville w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bromley oraz reprezentacja Irlandii Północnej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki George Saville
George Saville vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania George Saville
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma George Saville w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki George Saville wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.18, a skuteczność strzałów to 9,1%. George Saville oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
George Saville - transfery
W trakcie kariery George Saville zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 11,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bromley 2026 – obecnie
-
Luton Town 2025 – 2026
-
Millwall 2021 – 2025
-
Middlesbrough 2018 – 2021
-
Millwall 2018 – 2018
-
Middlesbrough 2018 – 2018
-
Millwall 2017 – 2018
-
Wolverhampton 2016 – 2017
-
Millwall 2015 – 2016
-
Wolverhampton 2015 – 2015
-
Bristol City 2015 – 2015
-
Wolverhampton 2014 – 2015
-
Chelsea U21 2014 – 2014
-
Brentford 2013 – 2014
-
Chelsea U21 2013 – 2013
-
Millwall 2013 – 2013
-
Chelsea U21 2011 – 2013
-
Chelsea U18 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery George Saville
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 26.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 01.07.2021 |
|
1,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
|
7,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.12.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
570 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 05.01.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 05.10.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 17.04.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 14.01.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 25.08.2014 |
|
1,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.05.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.05.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 27.02.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów George Saville
Pierwszy transfer George Saville w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Chelsea U21 do Wolverhamptonu za 1,3 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze George Saville było przejście z Millwall do Middlesbroughu w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,8 miliona euro.
George Saville - forma
W ostatnich 5 meczach George Saville zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy George Saville i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Wigan Athletic
3
Bromley
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:45
|
Milton Keynes Dons
4
Bromley
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| League One, 8. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Bromley
1
Peterborough
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Bromley
0
Leicester City
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Stockport County
1
Bromley
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Mansfield Town
2
Bromley
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One, 10. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Bromley
2
Huddersfield Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Blackpool
2
Bromley
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| League One, 6. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
21:00
|
Bromley
0
AFC Wimbledon
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Bromley
0
Leyton Orient
5
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One, 4. kolejka | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Bolton
2
Luton Town
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Luton Town
2
Barnsley
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
20:45
|
Rotherham United
0
Luton Town
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Mansfield Town
2
Luton Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
15 Kwi
20:45
|
Luton Town
2
Northampton Town
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
16:00
|
Stockport County
1
Luton Town
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
AFC Wimbledon
0
Luton Town
3
|
9' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Luton Town
2
Peterborough
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
26 Mar
20:45
|
Włochy
2
Irlandia Północna
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał | |||||||
|
21 Mar
13:30
|
Luton Town
1
Stockport County
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Luton Town
3
Exeter City
2
|
95' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| League One 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Wycombe
1
Luton Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Doncaster Rovers
1
Luton Town
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:00
|
Luton Town
2
Reading
3
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| League One 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
04 Mar
20:30
|
Luton Town
2
Northampton Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Port Vale
1
Luton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
24 Lut
20:00
|
Luton Town
2
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Luton Town
1
Burton Albion
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
18 Lut
20:45
|
Wigan Athletic
1
Luton Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Cardiff City
3
Luton Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
13:30
|
Luton Town
2
Bradford City
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Luton Town
1
Blackpool
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
24 Sty
13:30
|
Plymouth
1
Luton Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Luton Town
2
Lincoln City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
13 Sty
20:00
|
Luton Town
3
Swindon Town
0
|
87' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
10 Sty
13:30
|
Luton Town
2
Stevenage
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Exeter City
1
Luton Town
0
|
76' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Luton Town
3
Leyton Orient
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Luton Town
4
Wycombe
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
18 Gru
2025
|
Reading
3
Luton Town
2
|
4' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Luton Town
2
Port Vale
2
|
62' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Fleetwood Town
(4)
2
Luton Town
(2)
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/128 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Luton Town
1
Bolton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2025
|
Luton Town
2
Huddersfield Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Barnsley
5
Luton Town
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
14 Lis
2025
|
Słowacja
1
Irlandia Północna
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Stockport County
0
Luton Town
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2025
|
Luton Town
4
Forest Green Rovers
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Northampton Town
0
Luton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Luton Town
0
Mansfield Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
13 Paź
2025
|
Irlandia Północna
0
Niemcy
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Stevenage
2
Luton Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Luton Town
1
Doncaster Rovers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Lincoln City
3
Luton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Luton Town
2
Plymouth
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
2025
|
Niemcy
3
Irlandia Północna
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda | |||||||
|
04 Wrz
2025
|
Luksemburg
1
Irlandia Północna
3
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Burton Albion
0
Luton Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Luton Town
0
Cardiff City
1
|
73' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Luton Town
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Bradford City
2
Luton Town
1
|
67' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Coventry City
1
Luton Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Peterborough
0
Luton Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
01 Sie
2025
|
Luton Town
1
AFC Wimbledon
0
|
67' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Burnley
3
Millwall
1
|
84' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2024/2025, 46. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Millwall
1
Swansea City
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Championship 2024/2025, 45. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Blackburn
4
Millwall
1
|
33' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2024/2025, 43. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Millwall
1
Middlesbrough
0
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
12 Mar
2025
|
Leeds United
2
Millwall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Crystal Palace
3
Millwall
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 5. runda | |||||||
|
18 Lut
2025
|
Preston North End
1
Millwall
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Millwall
1
West Bromwich Albion
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Millwall
2
Queens Park Rangers
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Luton Town
0
Millwall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
21 Sty
2025
|
Millwall
2
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Millwall
0
Hull City
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Championship 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
01 Sty
2025
|
Millwall
0
Oxford United
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Coventry City
0
Millwall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Middlesbrough
1
Millwall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Millwall
0
Coventry City
1
|
80' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Millwall
1
Sunderland
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
18 Lis
2024
|
Luksemburg
2
Irlandia Północna
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Stoke City
1
Millwall
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
06 Lis
2024
|
Millwall
1
Leeds United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Millwall
1
Derby County
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
12 Paź
2024
|
Białoruś
0
Irlandia Północna
0
|
83' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
05 Paź
2024
|
West Bromwich Albion
0
Millwall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2024
|
Cardiff City
1
Millwall
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Millwall
3
Preston North End
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Queens Park Rangers
1
Millwall
1
|
90' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Millwall
0
Luton Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
2024
|
Irlandia Północna
2
Luksemburg
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
27 Sie
2024
|
Millwall
0
Leyton Orient
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Hull City
0
Millwall
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Championship 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2024
|
Swansea City
0
Millwall
1
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Millwall
1
Plymouth
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Millwall
3
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Huddersfield Town
1
Millwall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Rotherham United
2
Millwall
1
|
87' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
29 Mar
2024
|
Millwall
1
West Bromwich Albion
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
17 Mar
2024
|
Leeds United
2
Millwall
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Millwall
1
Birmingham City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Millwall
1
Watford
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Southampton
1
Millwall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Millwall
0
Sheffield Wednesday
2
|
30' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Hull City
1
Millwall
0
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Millwall
1
Preston North End
1
|
31' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Millwall
1
Norwich City
0
|
88' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Millwall
2
Queens Park Rangers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Stoke City
0
Millwall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Millwall
1
Sunderland
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
29 Lis
2023
|
Ipswich Town
3
Millwall
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Sheffield Wednesday
0
Millwall
4
|
76' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Millwall
0
Southampton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Watford
2
Millwall
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Preston North End
1
Millwall
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Millwall
2
Hull City
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Millwall
0
Swansea City
3
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
West Bromwich Albion
0
Millwall
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
17 Wrz
2023
|
Millwall
0
Leeds United
3
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Birmingham City
1
Millwall
1
|
82' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Millwall
0
Bristol City
1
|
10' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Middlesbrough
0
Millwall
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
08 Maj
2023
|
Millwall
3
Blackburn
4
|
82' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Wigan Athletic
2
Millwall
1
|
82' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Millwall
0
Birmingham City
1
|
75' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Millwall
2
Preston North End
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Hull City
1
Millwall
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Millwall
0
Luton Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Queens Park Rangers
1
Millwall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Millwall
1
Sunderland
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
14 Sty
2023
|
Middlesbrough
1
Millwall
0
|
35' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Millwall
0
Sheffield United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
26 Gru
2022
|
Watford
0
Millwall
2
|
89' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
03 Gru
2022
|
Sunderland
3
Millwall
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Millwall
0
Hull City
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
02 Lis
2022
|
Birmingham City
0
Millwall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Blackburn
2
Millwall
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
24 Wrz
2022
|
Irlandia Północna
2
Kosowo
1
|
67' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Burnley
2
Millwall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
19 Sie
2022
|
Norwich City
2
Millwall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Swansea City
2
Millwall
2
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
13 Sie
2022
|
Millwall
3
Coventry City
2
|
9' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Sheffield United
2
Millwall
0
|
81' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
02 Sie
2022
|
Cambridge United
1
Millwall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Millwall
2
Stoke City
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
09 Cze
2022
|
Kosowo
3
Irlandia Północna
2
|
73' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
AFC Bournemouth
1
Millwall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Millwall
3
Peterborough
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Millwall
4
Barnsley
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Luton Town
2
Millwall
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
29 Mar
2022
|
Irlandia Północna
0
Węgry
1
|
29' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
25 Mar
2022
|
Luksemburg
1
Irlandia Północna
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Reading
0
Millwall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
23 Lut
2022
|
Derby County
1
Millwall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
02 Sty
2022
|
Bristol City
3
Millwall
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Millwall
3
Birmingham City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Hull City
2
Millwall
1
|
82' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
24 Lis
2021
|
Millwall
1
AFC Bournemouth
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Middlesbrough
1
Millwall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
15 Lis
2021
|
Irlandia Północna
0
Włochy
0
|
72' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
12 Lis
2021
|
Irlandia Północna
1
Litwa
0
|
70' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Millwall
1
Derby County
1
|
80' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
02 Lis
2021
|
Millwall
1
Reading
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Huddersfield Town
1
Millwall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
19 Paź
2021
|
Sheffield United
1
Millwall
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Nottingham Forest
1
Millwall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
08 Wrz
2021
|
Irlandia Północna
0
Szwajcaria
0
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
17 Sie
2021
|
Millwall
1
Fulham
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
03 Cze
2021
|
Ukraina
1
Irlandia Północna
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Middlesbrough
0
Wycombe
3
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Luton Town
1
Middlesbrough
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Middlesbrough
3
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
21 Kwi
2021
|
Rotherham United
1
Middlesbrough
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Barnsley
2
Middlesbrough
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
28 Mar
2021
|
Irlandia Północna
1
Stany Zjednoczone
2
|
60' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
25 Mar
2021
|
Włochy
2
Irlandia Północna
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Swansea City
2
Middlesbrough
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Middlesbrough
1
Bristol City
3
|
23' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Lut
2021
|
Middlesbrough
2
Huddersfield Town
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
13 Lut
2021
|
Derby County
2
Middlesbrough
1
|
59' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Middlesbrough
1
Brentford
4
|
90' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
27 Sty
2021
|
Middlesbrough
0
Rotherham United
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Sty
2021
|
Nottingham Forest
1
Middlesbrough
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Sty
2021
|
Wycombe
1
Middlesbrough
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Sheffield Wednesday
2
Middlesbrough
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
09 Gru
2020
|
Preston North End
3
Middlesbrough
0
|
81' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Stoke City
1
Middlesbrough
0
|
89' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Huddersfield Town
3
Middlesbrough
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Middlesbrough
0
Norwich City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Middlesbrough
2
Coventry City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Bristol City
0
Middlesbrough
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Middlesbrough
0
Reading
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
14 Paź
2020
|
Norwegia
1
Irlandia Północna
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Middlesbrough
2
Barnsley
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
07 Wrz
2020
|
Irlandia Północna
1
Norwegia
5
|
71' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
04 Wrz
2020
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
22 Lip
2020
|
Sheffield Wednesday
1
Middlesbrough
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
11 Lip
2020
|
Middlesbrough
1
Bristol City
3
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
08 Lip
2020
|
Millwall
0
Middlesbrough
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
02 Lip
2020
|
Hull City
2
Middlesbrough
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
26 Lut
2020
|
Middlesbrough
0
Leeds United
1
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
11 Lut
2020
|
Wigan Athletic
2
Middlesbrough
2
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
10 Gru
2019
|
Nottingham Forest
1
Middlesbrough
1
|
95' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
26 Paź
2019
|
Middlesbrough
0
Fulham
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
19 Paź
2019
|
Middlesbrough
0
West Bromwich Albion
1
|
88' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Middlesbrough
1
Reading
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
31 Sie
2019
|
Bristol City
2
Middlesbrough
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
05 Maj
2019
|
Rotherham United
1
Middlesbrough
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
19 Kwi
2019
|
Middlesbrough
1
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
09 Mar
2019
|
Middlesbrough
1
Brentford
2
|
88' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
23 Lut
2019
|
Middlesbrough
2
Queens Park Rangers
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
02 Lut
2019
|
West Bromwich Albion
2
Middlesbrough
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
26 Sty
2019
|
Middlesbrough
1
Newport County
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
|
29 Gru
2018
|
Middlesbrough
2
Ipswich Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
22 Gru
2018
|
Reading
0
Middlesbrough
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
10 Lis
2018
|
Middlesbrough
2
Wigan Athletic
0
|
6' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
19 Paź
2018
|
Sheffield Wednesday
1
Middlesbrough
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
06 Paź
2018
|
Middlesbrough
0
Nottingham Forest
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
19 Wrz
2018
|
Middlesbrough
2
Bolton
0
|
78' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
15 Wrz
2018
|
Norwich City
1
Middlesbrough
0
|
37' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
04 Sie
2018
|
Millwall
2
Middlesbrough
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
20 Kwi
2018
|
Millwall
0
Fulham
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
14 Kwi
2018
|
Sheffield United
1
Millwall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
10 Kwi
2018
|
Bolton
0
Millwall
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
07 Kwi
2018
|
Millwall
2
Bristol City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
30 Mar
2018
|
Millwall
2
Nottingham Forest
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
06 Mar
2018
|
Hull City
1
Millwall
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
24 Lut
2018
|
Burton Albion
0
Millwall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
17 Lut
2018
|
Birmingham City
0
Millwall
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
09 Lut
2018
|
Millwall
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
30 Sty
2018
|
Millwall
0
Derby County
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
13 Sty
2018
|
Millwall
1
Preston North End
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
01 Sty
2018
|
Norwich City
2
Millwall
1
|
83' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
23 Gru
2017
|
Derby County
3
Millwall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
09 Gru
2017
|
Aston Villa
0
Millwall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
21 Lis
2017
|
Millwall
0
Hull City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
04 Lis
2017
|
Millwall
0
Burton Albion
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
31 Paź
2017
|
Sheffield Wednesday
2
Millwall
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
21 Paź
2017
|
Millwall
2
Birmingham City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
14 Paź
2017
|
Brentford
1
Millwall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
26 Wrz
2017
|
Millwall
2
Reading
1
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
23 Wrz
2017
|
Preston North End
0
Millwall
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
16 Wrz
2017
|
Millwall
1
Leeds United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
26 Sie
2017
|
Millwall
4
Norwich City
0
|
84' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
19 Sie
2017
|
Bristol City
0
Millwall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
15 Sie
2017
|
Millwall
3
Ipswich Town
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
04 Sie
2017
|
Nottingham Forest
1
Millwall
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
22 Kwi
2017
|
Wolverhampton
0
Blackburn
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Kwi
2017
|
Leeds United
0
Wolverhampton
1
|
68' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
01 Kwi
2017
|
Wolverhampton
3
Cardiff City
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
11 Mar
2017
|
Wolverhampton
1
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
04 Mar
2017
|
Reading
2
Wolverhampton
1
|
84' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
24 Lut
2017
|
Wolverhampton
1
Birmingham City
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
31 Sty
2017
|
Barnsley
1
Wolverhampton
3
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Sty
2017
|
Wolverhampton
1
Aston Villa
0
|
16' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
13 Gru
2016
|
Cardiff City
2
Wolverhampton
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
01 Gru
2016
|
Queens Park Rangers
1
Wolverhampton
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
19 Lis
2016
|
Preston North End
0
Wolverhampton
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
27 Wrz
2016
|
Wigan Athletic
2
Wolverhampton
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
27 Sie
2016
|
Huddersfield Town
1
Wolverhampton
0
|
61' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
16 Sie
2016
|
Wolverhampton
0
Ipswich Town
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
13 Sie
2016
|
Wolverhampton
2
Reading
0
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
06 Sie
2016
|
Rotherham United
2
Wolverhampton
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
07 Maj
2016
|
Wolverhampton
2
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
30 Kwi
2016
|
Nottingham Forest
1
Wolverhampton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
15 Kwi
2016
|
Hull City
2
Wolverhampton
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
09 Kwi
2016
|
Wolverhampton
0
Blackburn
0
|
58' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
02 Kwi
2016
|
Wolverhampton
0
Ipswich Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
19 Mar
2016
|
Burnley
1
Wolverhampton
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
13 Mar
2016
|
Wolverhampton
0
Birmingham City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
08 Mar
2016
|
Wolverhampton
2
Bristol City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
04 Mar
2016
|
Middlesbrough
2
Wolverhampton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
23 Lut
2016
|
Brentford
3
Wolverhampton
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
20 Lut
2016
|
Huddersfield Town
1
Wolverhampton
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
02 Lut
2016
|
Wolverhampton
2
Bolton
2
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach George Saville 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.62, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.32 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach George Saville 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.58, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.18 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest George Saville?
George Saville jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.32 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.18). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał George Saville w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie George Saville rozegrał w barwach Bromley w League One 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Irlandii Północnej. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 945 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
George Saville - zarobki
George Saville gra w Bromley na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 743 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki George Saville w Bromley (2025/26)
| Rocznie | 743 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 62 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki George Saville w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
743 tys. € |
| 2024/25 |
|
743 tys. € |
| 2023/24 |
|
743 tys. € |
| 2022/23 |
|
743 tys. € |
| 2021/22 |
|
743 tys. € |
| 2020/21 |
|
1,1 mln € |
| 2019/20 |
|
935 tys. € |
| 2018/19 |
|
935 tys. € |
| 2018/19 |
|
935 tys. € |
| 2017/18 |
|
374 tys. € |
| 2016/17 |
|
374 tys. € |
| 2015/16 |
|
374 tys. € |
| 2014/15 |
|
374 tys. € |
George Saville - trofea
W trakcie kariery George Saville zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea George Saville
Jakie trofea zdobył George Saville?
George Saville zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Bristol City — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Football League Trophy — 2 razy.
George Saville - wartość rynkowa
Wartość rynkowa George Saville wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa George Saville na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej George Saville
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 32 |
|
700 tys. € |
| 25.11.2025 | 32 |
|
750 tys. € |
| 26.05.2025 | 31 |
|
800 tys. € |
| 29.12.2024 | 31 |
|
1 mln € |
| 23.05.2024 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 06.03.2024 | 30 |
|
1,6 mln € |
| 20.12.2023 | 30 |
|
2 mln € |
| 31.05.2023 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 26.10.2022 | 29 |
|
3 mln € |
| 12.05.2022 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 23.11.2021 | 28 |
|
4 mln € |
| 29.06.2021 | 28 |
|
4 mln € |
| 09.03.2021 | 27 |
|
4 mln € |
| 14.10.2020 | 27 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
4 mln € |
| 26.02.2020 | 26 |
|
5 mln € |
| 27.06.2019 | 26 |
|
7 mln € |
| 26.02.2019 | 25 |
|
7 mln € |
| 23.09.2018 | 25 |
|
5 mln € |
| 26.02.2018 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 17.09.2017 | 24 |
|
750 tys. € |
| 26.02.2017 | 23 |
|
750 tys. € |
| 31.08.2016 | 23 |
|
750 tys. € |
| 19.04.2016 | 22 |
|
750 tys. € |
| 23.09.2015 | 22 |
|
750 tys. € |
| 26.02.2015 | 21 |
|
850 tys. € |
| 25.08.2014 | 21 |
|
1 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa George Saville?
Wycena George Saville wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery George Saville wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 700 tys. €.