Luton Town - Forest Green Rovers wynik meczu 4:3
Luton Town - Forest Green Rovers (31.10.2025) wynik meczu 4:3. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Luton Town | 62 min |
|---|---|
| Remis | 36 min |
| Prowadzenie Forest Green Rovers | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Kyle Mcallister 68' (gol) | 1 |
|---|---|
| Kartki Luton Town Fanne 65', Naismith 84' | 2 |
| Kartki Forest Green Rovers Savage 78', Knowles 89' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 23 min (0'–23') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 23' |
| Gol średnio co | 14,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 7 goli w 98 min | 14 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 21 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,7 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 24 min |
| Gole po przerwie 5 z 7 goli | 71% |
| Udział rezerwowych w golach 4 z 7 goli z golem lub asystą rezerwowego | 57% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | FA Cup 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | finał |
| Data | 31.10.2025, 20:30 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 13°C |
| Sędzia | Stephen Parkinson |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Luton Town - Forest Green Rovers z 31.10.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Luton Town vs Forest Green Rovers
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy
Składy
Luton Town
- Śr. wiek
- 27,4
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,61
- 24 Josh Keeley bramkarz 800 tys. € 23 l. 191 cm 2
- 33 Cohen Bramall obrońca 350 tys. € 30 l. 175 cm 1
- 3 Kal Naismith obrońca 200 tys. € 34 l. 185 cm 2
- 15 Teden Mengi obrońca 3 mln € 24 l. 183 cm 2
- 17 Nigel Lonwijk obrońca 1,2 mln € 24 l. 198 cm 2
- 8 Liam Walsh pomocnik 62' 700 tys. € 29 l. 171 cm 2
- 23 George Saville pomocnik 700 tys. € 33 l. 176 cm 2
- 25 Isaiah Jones pomocnik 62' 3 mln € 27 l. 181 cm 1
- 22 Lamine Fanne pomocnik 90+5' 1,6 mln € 22 l. 185 cm 2
- 27 Jake Richards pomocnik 71' 300 tys. € 19 l. 171 cm 2
- 21 Nahki Wells napastnik 71' 200 tys. € 36 l. 170 cm 1
- 12 Ali Al-Hamadi napastnik 62' 1,5 mln € 24 l. 185 cm 1
- 7 Millenic Alli napastnik 1,5 mln € 26 l. 176 cm 2
- 5 Mads Juel Andersen obrońca 2 mln € 28 l. 194 cm 2
- 30 Gideon Kadua napastnik 71' 400 tys. € 22 l. – 2
- 28 Christ Makosso obrońca 2 mln € 22 l. 192 cm 2
- 37 Zack Nelson pomocnik 62' 500 tys. € 22 l. 177 cm 2
- 16 Hakeem Odofin obrońca 90+5' 550 tys. € 28 l. 191 cm 1
- 1 James Shea bramkarz 100 tys. € 35 l. 180 cm 2
- 9 Jerry Yates napastnik 71' 1,3 mln € 29 l. 175 cm 2
Trener Jack Wilshere
Forest Green Rovers
- Śr. wiek
- 23,6
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 5,89
- 12 Fiachra Pagel bramkarz 0 € 22 l. – 2
- 32 Abraham Kanu obrońca 59' 0 € 21 l. – 1
- 3 Neil Kemgni-Kuemo obrońca – 26 l. – 2
- 6 L. Mendy obrońca – 29 l. – 2
- 21 Tre Pemberton obrońca – 27 l. 181 cm 2
- 16 Harvey Bunker pomocnik 0 € 23 l. 190 cm 2
- 24 Jili Buyabu pomocnik 0 € 23 l. 182 cm 2
- 18 Isaac Moore pomocnik 73' – 20 l. – 2
- 25 Harry Whitwell pomocnik 2 mln € 20 l. 180 cm 2
-
28 S. Etoluku pomocnik – – – – –
- 27 Temi Babalola napastnik 59' – 25 l. – 1
- 14 Jayden Clarke pomocnik 0 € 25 l. 175 cm 2
- 5 Ryan Inniss obrońca 59' 0 € 31 l. 194 cm 2
- 11 Tom Knowles napastnik 45' 0 € 28 l. 183 cm 2
- 7 Kyle Mcallister pomocnik 45' 0 € 27 l. 175 cm 1
- 1 Luke Mcnicholas bramkarz 0 € 26 l. 192 cm 2
- 15 Jordan Moore-Taylor obrońca 0 € 32 l. 178 cm 1
- 26 James Balagizi pomocnik 73' 0 € 23 l. 189 cm 2
- 8 Nicolas Haughton pomocnik 0 € 32 l. 178 cm 2
- 17 Aidan Dausch napastnik 59' – 20 l. – 1
Trener Jonathan Gould
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Luton Town w meczu z Forest Green Rovers?
W wyjściowym składzie Luton Town w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce J. Keeley, w obronie C. Bramall, K. Naismith, T. Mengi oraz N. Lonwijk, w pomocy L. Walsh, G. Saville, I. Jones, L. Fanne oraz J. Richards, w ataku N. Wells. Z ławki weszli: Ali Al-Hamadi (62'), Z. Nelson (62'), G. Kodua (71'), J. Yates (71') oraz H. Odoffin (90+5').
Jaki był wyjściowy skład Forest Green Rovers w meczu z Luton Town?
W wyjściowym składzie Forest Green Rovers w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce F. Pagel, w obronie A. Kanu, N. Kengni, L. Mendy oraz T. Pemberton, w pomocy H. Bunker, J. Buyabu, I. Moore, H. Whitwell oraz S. Etoluku, w ataku T. Babalola. Z ławki weszli: T. Knowles (45'), K. Mcallister (45'), R. Inniss (59'), A. Dausch (59') oraz J. Balagizi (73').
Kogo zabrakło w meczu Luton Town – Forest Green Rovers?
Po stronie Luton Town nie zagrali: Shandon Baptiste. Po stronie Forest Green Rovers nie zagrali: Ryan Rydel.
Forma w 10 ostatnich meczach
Luton Town - Forest Green Rovers
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Luton Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:45
|
Huddersfield Town
1
Luton Town
1
|
||
| League One, 8. kolejka | |||
|
31 Paź
16:00
|
Peterborough
0
Luton Town
2
|
||
| League One, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:45
|
Luton Town
3
Doncaster Rovers
1
|
||
| League One, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Luton Town
2
Leicester City
1
|
||
| League One, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Luton Town
2
Barnsley
1
|
||
| League One, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
13:30
|
Milton Keynes Dons
2
Luton Town
1
|
||
| League One, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Wycombe
1
Luton Town
4
|
||
| League One, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Colchester United
(3)
1
Luton Town
(4)
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Luton Town
6
Ipswich Town U21
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Luton Town
0
Bradford City
1
|
||
| League One, 7. kolejka | |||
Forest Green Rovers - ostatnie mecze
Mecze bezpośrednie porównanie
Luton Town - Forest Green Rovers
Bilans 13 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 77% (10 z 13)
- Powyżej 2,5 gola 54% (7 z 13)
- Powyżej 3,5 gola 31% (4 z 13)
- Obie strzelą (BTTS) 62% (8 z 13)
- Mecze bez gola 8% (1 z 13)
- Remisy 23% (3 z 13)
- Wygrana 1 golem 38% (5 z 13)
- Wygrana 3+ golami 23% (3 z 13)
Statystyki szczegółowe H2H
Luton Town - Forest Green Rovers
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 13 meczach Luton Town - Forest Green Rovers.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:0 wygrana Luton Town | 2 (15%) |
| 2. | 1:1 remis | 2 (15%) |
| 3. | 2:1 wygrana Luton Town | 2 (15%) |
| 4. | 0:0 remis | 1 (8%) |
| 5. | 0:3 wygrana Forest Green Rovers | 1 (8%) |
| 6. | 2:0 wygrana Luton Town | 1 (8%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Luton Town najdłuższa: 7 meczów 7 meczów
- Gol Luton Town najdłuższa: 5 meczów 4 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Czyste konto Luton Town najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 6 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Luton Town - Forest Green Rovers według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Luton | Remis | Forest Green |
|---|---|---|---|---|
| National League | 10 | 6 | 3 | 1 |
| League Two | 2 | 2 | 0 | 0 |
| FA Cup (Anglia) | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 13 | 9 | 3 | 1 |
Atut własnego boiska
Luton Town u siebie i Forest Green Rovers na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Luton Town - Forest Green Rovers?
W 13 spotkaniach bezpośrednich Luton Town ma na koncie 9 zwycięstw, Forest Green Rovers 1, a 3 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 27:13 dla Luton Town. Ostatni mecz rozegrano 31 października 2025 (FA Cup (Anglia)), a Luton Town - Forest Green Rovers zakończył się wynikiem 4:3. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 6:1 Luton Town (2010).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Forest Green Rovers nad Luton Town?
Ostatnie zwycięstwo Forest Green Rovers nad Luton Town przypadło na 20 marca 2012 (National League, 3:0). Od tego czasu rozegrano 7 spotkań bez wygranej Forest Green Rovers. Obie drużyny strzelały w 8 spotkaniach (62%), a 3 gole lub więcej padły w 7 spotkaniach (54%).
