Porównanie kursów Bromley - Rotherham United
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Bromley - Rotherham United dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB), liczbę goli oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach finału FA Cup). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 70 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Bromley po kursie 2,25 w LV BET, remis po kursie 3,70 w LV BET oraz wygrana Rotherham United po kursie 3,05 w Betfan.
Najwyższy kurs na wygraną Rotherham United wystawia Betfan - 3,05, w porównaniu do najniższego 2,83 w Betclic. Daje to 22 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,60 | 1,00 | 4,20 | 1,13 | 2,22 | 1,55 | 1,50 | 2,32 | 1,16 | 3,85 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,50 | 1,03 | 4,40 | 1,17 | 2,25 | 1,57 | 1,52 | 2,35 | 1,20 | 4,10 | 1,07 | 7,60 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,95 | 1,13 | 2,13 | 1,49 | 1,48 | 2,17 | 1,17 | 3,47 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,35 | 1,17 | 2,20 | 1,57 | 1,52 | 2,35 | 1,20 | 3,95 | 1,07 | 6,60 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 1,03 | 4,65 | 1,18 | 2,30 | 1,62 | 1,52 | 2,55 | 1,20 | 4,50 | 1,07 | 8,25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,45. To o 8,9% więcej niż najniższy kurs 2,25 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Bromley strzeli
Kurs na Rotherham United strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Bromley i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Rotherham United i liczbę goli
Kursy na Bromley - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Rotherham United - handicap
Kursy na Bromley - handicap azjatycki
Kursy na Rotherham United - handicap azjatycki
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 14,75. Najniższa oferta na ten sam wynik to 14,00, więc różnica między bukmacherami sięga 5,4%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14,75 | 8,25 | 10,00 | 5,10 | 9,50 | 14,00 | 6,90 | 8,25 | 8,00 | 16,25 | 29,00 | 11,75 | 17,00 | 16,25 | 19,75 | 29,00 | 38,00 | 80,00 | 26,00 | 48,00 | 38,00 | 55,00 | 80,00 | 95,00 | 175,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,00 | 10,50 | 12,50 | 6,30 | 12,00 | 17,50 | 8,60 | 10,50 | 10,00 | 20,50 | 37,00 | 14,50 | 21,50 | 20,50 | 25,00 | 37,00 | 48,00 | 100,00 | 34,00 | 60,00 | 47,00 | 70,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 95,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Bromley - Rotherham United dostępnych jest 352 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 17,7% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,65 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,95 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Bromley - Rotherham United ma Betfan, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.