Lewis Paul Jimmy Richards

pomocnik #12
Irlandia
Wiek / data ur.24 lat (15.10.2001)
Wzrost1,82 m
Waga78 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana noganieznana
Zarobki182 tys. €
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa150 tys. €

Lewis Richards jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Liczby Lewis Paul Jimmy Richards w League Two 2026/2027
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
38'
Średnia ocena
6.25
Kartki
0 / 0
Najbliższy hitowy mecz
A. Italiano Colo Colo
23.09.2026·01:30

Statystyki

6,25
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

182 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 15 tys. €
tygodniowo: 3 tys. €
Zobacz zarobki

Wartość rynkowa

150 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,82 m
Waga 78 kg

Jakie statystyki ma Lewis Paul Jimmy Richards w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lewis Paul Jimmy Richards wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.25. Lewis Paul Jimmy Richards oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Lewis Paul Jimmy Richards w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Lewis Paul Jimmy Richards rozegrał w barwach Crawley Town w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 128 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.

Jaka jest wartość rynkowa Lewis Paul Jimmy Richards?

Wycena 24-letniego Lewis Paul Jimmy Richards według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Lewis Paul Jimmy Richards?

Lewis Paul Jimmy Richards urodził się 15 października 2001 w Liverpool w Irlandii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.