Joe Rafferty jest piłkarzem występującym obecnie w Rotherham United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Joe Rafferty
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Swindon Town
2
Rotherham United
1
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Rotherham United
3
Shrewsbury Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Rotherham United
2
Newport County
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Joe Rafferty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joe Rafferty wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Joe Rafferty oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joe Rafferty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joe Rafferty rozegrał w barwach Rotherham United w EFL Trophy 2 mecze, w League Two 12 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Bradford City w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 675 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Joe Rafferty?
Na podstawie kontraktu z Rotherham United, Joe Rafferty otrzymuje 498,4 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 41,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Rafferty w listopadzie 2026 to 9,6 tysiąca euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jakie trofea zdobył Joe Rafferty?
Joe Rafferty ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Joe Rafferty?
Joe Rafferty najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Joe Rafferty?
Wycena 33-letniego Joe Rafferty według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joe Rafferty?
Joe Rafferty urodził się 6 października 1993 w Liverpool w Anglii, ma narodowość irlandzką. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Joe Rafferty - statystyki
Szczegółowe statystyki Joe Rafferty w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rotherham United. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Joe Rafferty
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Joe Rafferty
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Joe Rafferty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joe Rafferty wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Joe Rafferty oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Joe Rafferty - transfery
W trakcie kariery Joe Rafferty zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rotherham United 2024 – obecnie
-
Portsmouth 2022 – 2024
-
Preston North End 2019 – 2022
-
Rochdale 2012 – 2019
-
Liverpool U21 2011 – 2012
-
Liverpool U18 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Joe Rafferty
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 22.01.2019 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 05.07.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Joe Rafferty - forma
W ostatnich 5 meczach Joe Rafferty zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,03. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Joe Rafferty i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Swindon Town
2
Rotherham United
1
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Rotherham United
3
Shrewsbury Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Rotherham United
2
Newport County
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
13:30
|
Fleetwood Town
2
Rotherham United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Rotherham United
1
Gillingham FC
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
20:00
|
Rotherham United
0
Bradford City
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||||||
|
03 Paź
16:00
|
Exeter City
1
Rotherham United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
16:00
|
Rotherham United
1
Crewe Alexandra
1
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two, 8. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
20:00
|
York City
(4)
1
Rotherham United
(5)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Bristol Rovers
1
Rotherham United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Tranmere Rovers
2
Rotherham United
2
|
68' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
14:00
|
Rotherham United
2
Chesterfield
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two, 3. kolejka | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Rotherham United
1
York City
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two, 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Cheltenham Town
2
Rotherham United
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 1. kolejka | |||||||
|
08 Sie
18:30
|
Rotherham United
1
West Bromwich Albion
4
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Wycombe
3
Rotherham United
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Rotherham United
1
Reading
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
20:45
|
Rotherham United
0
Luton Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Leyton Orient
0
Rotherham United
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
14 Kwi
20:45
|
Wigan Athletic
3
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Rotherham United
1
Barnsley
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
07 Kwi
20:45
|
Port Vale
1
Rotherham United
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Rotherham United
0
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Lincoln City
3
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Peterborough
5
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
13:30
|
Rotherham United
2
Bolton
2
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
07 Mar
13:30
|
Huddersfield Town
1
Rotherham United
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
03 Mar
20:45
|
Rotherham United
0
Mansfield Town
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Rotherham United
1
Plymouth
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
24 Lut
20:45
|
Bradford City
1
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
21 Lut
13:30
|
Rotherham United
1
Doncaster Rovers
2
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Burton Albion
1
Rotherham United
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Rotherham United
0
Cardiff City
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Exeter City
0
Rotherham United
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Sty
20:45
|
Rotherham United
2
Northampton Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Rotherham United
1
AFC Wimbledon
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Stockport County
3
Rotherham United
2
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
13 Sty
20:00
|
Huddersfield Town
3
Rotherham United
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Rotherham United
0
Peterborough
2
|
66' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Blackpool
4
Rotherham United
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Bolton
2
Rotherham United
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Rotherham United
1
Huddersfield Town
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Plymouth
1
Rotherham United
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2025
|
Rotherham United
0
Blackpool
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Salford City
2
Rotherham United
7
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Rotherham United
1
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Reading
1
Rotherham United
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Luton Town
0
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Rotherham United
3
Lincoln City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
04 Lis
2025
|
Rotherham United
2
Burton Albion
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Barnsley
0
Rotherham United
1
|
53' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Rotherham United
1
Leyton Orient
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
Northampton Town
1
Rotherham United
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
07 Paź
2025
|
Rotherham United
3
Oldham Athletic
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
02 Paź
2025
|
Rotherham United
2
Bradford City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Mansfield Town
2
Rotherham United
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Rotherham United
0
Stockport County
1
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
AFC Wimbledon
2
Rotherham United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Rotherham United
1
Exeter City
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
2025
|
Bolton
1
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Doncaster Rovers
1
Rotherham United
0
|
71' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2025
|
Barnsley
2
Rotherham United
1
|
28' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Rotherham United
2
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Cardiff City
3
Rotherham United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Salford City
(2)
0
Rotherham United
(3)
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Stevenage
1
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Rotherham United
2
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Wigan Athletic
1
Rotherham United
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 44. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Stockport County
3
Rotherham United
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
2025
|
Bolton
0
Rotherham United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
18 Mar
2025
|
Rotherham United
2
Wycombe
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Reading
2
Rotherham United
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
04 Lut
2025
|
Rotherham United
0
Bradford City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
11 Sty
2025
|
Rotherham United
3
Bolton
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
04 Sty
2025
|
Huddersfield Town
0
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Rotherham United
1
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2024
|
Rotherham United
0
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Mansfield Town
1
Rotherham United
0
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2024
|
Rotherham United
3
Tranmere Rovers
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Rotherham United
1
Cheltenham Town
3
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Rotherham United
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
08 Paź
2024
|
Rotherham United
3
Newcastle United U21
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 5. runda | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Rotherham United
0
Birmingham City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2024
|
Exeter City
1
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Lincoln City
0
Portsmouth
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Portsmouth
1
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Kwi
2024
|
Portsmouth
3
Barnsley
2
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Portsmouth
3
Shrewsbury Town
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Mar
2024
|
Wycombe
1
Portsmouth
3
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Peterborough
0
Portsmouth
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Blackpool
0
Portsmouth
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Portsmouth
2
Oxford United
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Portsmouth
4
Reading
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Portsmouth
4
Northampton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Portsmouth
0
Leyton Orient
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Cheltenham Town
2
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Portsmouth
2
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Exeter City
0
Portsmouth
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Bristol Rovers
2
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Portsmouth
1
Fleetwood Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Gru
2023
|
Portsmouth
2
AFC Wimbledon
5
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Shrewsbury Town
0
Portsmouth
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
11 Gru
2023
|
Portsmouth
2
Bolton
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Lis
2023
|
Burton Albion
0
Portsmouth
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Portsmouth
0
Blackpool
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Portsmouth
2
Charlton Athletic
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Lis
2023
|
Leyton Orient
1
Portsmouth
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Chesterfield
1
Portsmouth
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Reading
2
Portsmouth
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Cambridge United
0
Portsmouth
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Paź
2023
|
Portsmouth
5
Gillingham FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Portsmouth
2
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Portsmouth
2
Wycombe
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Portsmouth
2
Lincoln City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Wrz
2023
|
Barnsley
2
Portsmouth
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Stevenage
0
Portsmouth
0
|
56' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Portsmouth
0
Cheltenham Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Portsmouth
1
Exeter City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Leyton Orient
0
Portsmouth
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Portsmouth
1
Bristol Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Portsmouth
2
Wycombe
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Derby County
1
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Oxford United
1
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Shrewsbury Town
1
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Portsmouth
0
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Milton Keynes Dons
1
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Mar
2023
|
Portsmouth
2
Port Vale
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
14 Mar
2023
|
Accrington Stanley
1
Portsmouth
3
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Lincoln City
0
Portsmouth
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
14 Lut
2023
|
Portsmouth
1
Burton Albion
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Port Vale
0
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Newport County
3
Portsmouth
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Portsmouth
4
Cambridge United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
09 Sie
2022
|
Cardiff City
0
Portsmouth
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Portsmouth
0
Lincoln City
0
|
81' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
25 Kwi
2022
|
Preston North End
1
Blackburn
4
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
19 Kwi
2022
|
Fulham
3
Preston North End
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
16 Mar
2022
|
Luton Town
4
Preston North End
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Preston North End
2
AFC Bournemouth
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Preston North End
2
Reading
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Peterborough
0
Preston North End
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
26 Sty
2022
|
West Bromwich Albion
0
Preston North End
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Swansea City
1
Preston North End
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
18 Sty
2022
|
Preston North End
2
Sheffield United
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Preston North End
1
Birmingham City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
09 Sty
2022
|
Cardiff City
2
Preston North End
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Blackburn
1
Preston North End
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
21 Wrz
2021
|
Preston North End
4
Cheltenham Town
1
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Preston North End
3
Swansea City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Preston North End
1
Peterborough
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Reading
2
Preston North End
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Preston North End
0
Luton Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Preston North End
1
AFC Bournemouth
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Millwall
2
Preston North End
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Lut
2021
|
Preston North End
0
Watford
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
12 Lut
2021
|
Blackburn
1
Preston North End
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Preston North End
1
Rotherham United
2
|
81' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Sty
2021
|
Birmingham City
0
Preston North End
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Bristol City
2
Preston North End
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Sty
2021
|
Preston North End
0
Nottingham Forest
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Preston North End
2
Coventry City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Derby County
0
Preston North End
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Luton Town
3
Preston North End
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
09 Gru
2020
|
Preston North End
3
Middlesbrough
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Preston North End
2
Wycombe
2
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
AFC Bournemouth
2
Preston North End
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
04 Lis
2020
|
Reading
0
Preston North End
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
Preston North End
0
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
04 Paź
2020
|
Brentford
2
Preston North End
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Preston North End
0
Stoke City
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
23 Wrz
2020
|
Preston North End
0
Brighton & Hove Albion
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
15 Wrz
2020
|
Derby County
1
Preston North End
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Preston North End
0
Swansea City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
18 Lip
2020
|
Preston North End
2
Birmingham City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
15 Lip
2020
|
Brentford
1
Preston North End
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
08 Lip
2020
|
Sheffield Wednesday
1
Preston North End
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
04 Lip
2020
|
Huddersfield Town
0
Preston North End
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
01 Lip
2020
|
Preston North End
0
Derby County
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Preston North End
2
Hull City
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
21 Sty
2020
|
Barnsley
0
Preston North End
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
10 Gru
2019
|
Preston North End
2
Fulham
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
27 Lis
2019
|
Hull City
4
Preston North End
0
|
94' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
26 Paź
2019
|
Preston North End
3
Blackburn
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Preston North End
1
Leeds United
1
|
94' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
28 Wrz
2019
|
Preston North End
3
Bristol City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Preston North End
2
Brentford
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Swansea City
3
Preston North End
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
13 Sie
2019
|
Bradford City
0
Preston North End
4
|
93' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2019/2020 | |||||||
|
05 Maj
2019
|
Brentford
3
Preston North End
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
19 Kwi
2019
|
Preston North End
4
Ipswich Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
09 Mar
2019
|
Blackburn
0
Preston North End
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
02 Gru
2018
|
Rochdale
0
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Joe Rafferty ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.03 — wynik poniżej średniej ligowej (6.57).
W ostatnich 10 meczach Joe Rafferty 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.57).
W jakiej formie jest Joe Rafferty?
Joe Rafferty jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.03 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.66). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Joe Rafferty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joe Rafferty rozegrał w barwach Rotherham United w EFL Trophy 2 mecze, w League Two 12 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Bradford City w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 675 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Joe Rafferty - zarobki
Joe Rafferty gra w Rotherham United na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 498 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joe Rafferty w Rotherham United (2025/26)
| Rocznie | 498 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 42 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Joe Rafferty w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
498 tys. € |
| 2024/25 |
|
498 tys. € |
| 2023/24 |
|
264 tys. € |
| 2022/23 |
|
264 tys. € |
| 2021/22 |
|
252 tys. € |
| 2020/21 |
|
252 tys. € |
| 2019/20 |
|
216 tys. € |
| 2018/19 |
|
259 tys. € |
Ile zarabia Joe Rafferty?
Na podstawie kontraktu z Rotherham United, Joe Rafferty otrzymuje 498,4 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 41,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Rafferty w listopadzie 2026 to 9,6 tysiąca euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Joe Rafferty - trofea
W trakcie kariery Joe Rafferty zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Joe Rafferty
Jakie trofea zdobył Joe Rafferty?
Joe Rafferty zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Portsmouth — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 1 raz.
Joe Rafferty - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joe Rafferty wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joe Rafferty na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Joe Rafferty
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 32 |
|
200 tys. € |
| 25.11.2025 | 32 |
|
250 tys. € |
| 17.06.2025 | 31 |
|
275 tys. € |
| 26.12.2024 | 31 |
|
275 tys. € |
| 27.06.2024 | 30 |
|
350 tys. € |
| 26.12.2023 | 30 |
|
350 tys. € |
| 08.06.2023 | 29 |
|
300 tys. € |
| 04.04.2023 | 29 |
|
400 tys. € |
| 12.05.2022 | 28 |
|
300 tys. € |
| 23.11.2021 | 28 |
|
500 tys. € |
| 29.06.2021 | 27 |
|
700 tys. € |
| 09.03.2021 | 27 |
|
700 tys. € |
| 14.10.2020 | 27 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
475 tys. € |
| 26.02.2020 | 26 |
|
600 tys. € |
| 16.10.2019 | 26 |
|
500 tys. € |
| 27.06.2019 | 25 |
|
250 tys. € |
| 26.02.2019 | 25 |
|
200 tys. € |
| 29.05.2016 | 22 |
|
125 tys. € |
| 26.02.2015 | 21 |
|
125 tys. € |
| 07.10.2014 | 21 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Joe Rafferty?
Wycena Joe Rafferty wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Joe Rafferty wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.