Rotherham United - Stockport County wynik meczu 0:1
Rotherham United - Stockport County (20.09.2025) wynik meczu 0:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Rotherham United | 0 min |
|---|---|
| Remis | 60 min |
| Prowadzenie Stockport County | 34 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Rotherham United Jules 12', Hugill 14', Kelly 88' | 3 |
| Kartki Stockport County O'Keeffe 23', Wootton 53' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 60 min (0'–60') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 60' |
| Gol średnio co | 94,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 94 min | 94 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,9 min |
| Gole po przerwie 1 z 1 gola | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League One 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 9. kolejka |
| Data | 20.09.2025, 16:00 |
| Pogoda | pochmurno z deszczem, 13°C |
| Sędzia | David Rock |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Rotherham United - Stockport County z 20.09.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Rotherham United vs Stockport County
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy
Składy
Rotherham United
- Śr. wiek
- 28,1
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,17
- 1 Cameron Dawson bramkarz 300 tys. € 31 l. 193 cm 38
- 2 Joe Rafferty obrońca 64' 200 tys. € 33 l. 180 cm 46
- 15 Jamal Baptiste obrońca 250 tys. € 22 l. 176 cm 37
- 3 Zak Jules obrońca 300 tys. € 29 l. 190 cm 35
- 44 Dan Gore pomocnik 1 mln € 22 l. 170 cm 34
- 11 Ar'Jany Martha pomocnik 700 tys. € 23 l. 180 cm 41
- 17 Shaun Mcwilliams pomocnik 81' 250 tys. € 28 l. 180 cm 28
- 7 Joe Powell pomocnik 65' 800 tys. € 28 l. 175 cm 30
- 6 Reece James pomocnik 200 tys. € 33 l. 182 cm 38
- 21 Joshua Kayode napastnik 56' 75 tys. € 26 l. 191 cm 3
- 9 Jordan Hugill napastnik 80' 0 € 34 l. 183 cm 32
- 22 Denzel Hall obrońca 65' 500 tys. € 25 l. 180 cm 27
- 19 Josh Benson pomocnik 81' 175 tys. € 26 l. 175 cm 25
- 4 Liam Kelly pomocnik 80' 50 tys. € 36 l. 185 cm 29
- 8 Kian Spence pomocnik 64' 300 tys. € 25 l. 178 cm 22
- 13 Ted Cann bramkarz 150 tys. € 25 l. 188 cm 44
- 14 Marvin Kaleta obrońca 56' – 22 l. – 16
- 18 Lenny Agbaire obrońca 125 tys. € 21 l. – 24
Trener Alex Bruce
Stockport County
- Śr. wiek
- 27,9
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 7,05
- 1 Ben Hinchliffe bramkarz 50 tys. € 38 l. 178 cm 49
- 5 Joseph Olowu obrońca 225 tys. € 26 l. 184 cm 40
- 33 Brad Hills obrońca 650 tys. € 22 l. 178 cm 30
- 15 Ethan Pye obrońca 900 tys. € 23 l. 183 cm 49
- 2 Corey O'Keeffe pomocnik 45' 550 tys. € 28 l. 184 cm 19
- 26 Oliver Norwood pomocnik 200 tys. € 35 l. 180 cm 44
- 27 Odin Bailey pomocnik 86' 500 tys. € 26 l. 178 cm 47
- 23 Ben Osborn pomocnik 700 tys. € 32 l. 176 cm 41
- 22 Benoný Breki Andresson pomocnik 74' 375 tys. € 21 l. – 22
- 7 Jack Diamond pomocnik 45' 700 tys. € 26 l. 175 cm 48
- 19 Kyle Wootton napastnik 700 tys. € 30 l. 188 cm 49
- 34 Corey Addai bramkarz 400 tys. € 29 l. 193 cm 48
- 8 Callum Camps pomocnik 85' 250 tys. € 30 l. 180 cm 10
- 16 Callumm Connolly pomocnik 550 tys. € 29 l. 183 cm 18
- 10 J. Fevrier napastnik 45' 800 tys. € 23 l. 173 cm 24
- 9 Nathan Lowe napastnik 74' 350 tys. € 21 l. 190 cm 21
- 11 Malik Mothersille napastnik 45' 85' 450 tys. € 23 l. – 44
- 21 Owen Moxon pomocnik 86' 400 tys. € 28 l. 186 cm 22
Trener Jim Mcnulty
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Rotherham United w meczu ze Stockport County?
W wyjściowym składzie Rotherham United w ustawieniu 3-1-4-2: w bramce C. Dawson, w obronie J. Rafferty, J. Baptiste oraz Z. Jules, w pomocy D. Gore, A. Martha, S. Mcwilliams, J. Powell oraz R. James, w ataku J. Ogunfaolu-Kayode, J. Hugill. Z ławki weszli: M. Kaleta (56'), K. Spence (64'), D. Hall (65'), L. Kelly (80') oraz J. Benson (81').
Jaki był wyjściowy skład Stockport County w meczu z Rotherham United?
W wyjściowym składzie Stockport County w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce B. Hinchiffe, w obronie J. Olowu, B. Hills oraz E. Pye, w pomocy C. O'Keeffe, O. Norwood, O. Bailey, B. Osborn, Benoný Breki Andresson oraz J. Diamond, w ataku K. Wootton. Z ławki weszli: J. Fevrier (45'), M. Mothersille (45'), N. Lowe (74'), C. Camps (85') oraz O. Moxon (86').
Kogo zabrakło w meczu Rotherham United – Stockport County?
Po stronie Rotherham United nie zagrali: Josh Austerfield.
Forma w 10 ostatnich meczach
Rotherham United - Stockport County
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Rotherham United - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:00
|
Rotherham United
0
Newcastle United U21
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||
|
31 Paź
16:00
|
Swindon Town
2
Rotherham United
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Rotherham United
3
Shrewsbury Town
3
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Rotherham United
2
Newport County
2
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
13:30
|
Fleetwood Town
2
Rotherham United
0
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Rotherham United
1
Gillingham FC
4
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Rotherham United
0
Bradford City
4
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||
|
03 Paź
16:00
|
Exeter City
1
Rotherham United
0
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Rotherham United
1
Crewe Alexandra
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
York City
(4)
1
Rotherham United
(5)
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||
Stockport County - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Stockport County
2
AFC Wimbledon
1
|
||
| League One, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:45
|
Oxford United
1
Stockport County
0
|
||
| League One, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Notts County
1
Stockport County
1
|
||
| League One, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Doncaster Rovers
0
Stockport County
2
|
||
| League One, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Stockport County
1
Bromley
0
|
||
| League One, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Stockport County
3
Barnsley
1
|
||
| League One, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Shrewsbury Town
0
Stockport County
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Stockport County
1
Peterborough
0
|
||
| League One, 8. kolejka | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Sheffield Wednesday
0
Stockport County
0
|
||
| League One, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Stockport County
3
Leicester City
4
|
||
| League One, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Rotherham United - Stockport County
Bilans 9 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 78% (7 z 9)
- Powyżej 2,5 gola 67% (6 z 9)
- Powyżej 3,5 gola 67% (6 z 9)
- Obie strzelą (BTTS) 67% (6 z 9)
- Mecze bez gola 0% (0 z 9)
- Remisy 33% (3 z 9)
- Wygrana 1 golem 33% (3 z 9)
- Wygrana 3+ golami 22% (2 z 9)
Rotherham United - Stockport County mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
17 Sty
16:00
|
Stockport County
3
Rotherham United
2
|
||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||
|
20 Wrz
2025
|
Rotherham United
0
Stockport County
1
|
||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||
|
12 Kwi
2025
|
Stockport County
3
Rotherham United
1
|
||
| League One 2024/2025, 42. kolejka | |||
|
29 Gru
2024
|
Rotherham United
1
Stockport County
1
|
||
| League One 2024/2025, 23. kolejka | |||
|
03 Gru
2021
|
Rotherham United
1
Stockport County
0
|
||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||
|
29 Sty
2011
|
Rotherham United
4
Stockport County
0
|
||
| League Two 2010/2011 | |||
|
11 Sty
2011
|
Stockport County
3
Rotherham United
3
|
||
| League Two 2010/2011 | |||
|
12 Lut
2008
|
Rotherham United
1
Stockport County
4
|
||
| League Two 2007/2008 | |||
|
25 Sie
2007
|
Stockport County
2
Rotherham United
2
|
||
| League Two 2007/2008 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Rotherham United - Stockport County
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 9 meczach Rotherham United - Stockport County.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:1 wygrana Stockport County | 1 (11%) |
| 2. | 1:0 wygrana Rotherham United | 1 (11%) |
| 3. | 1:1 remis | 1 (11%) |
| 4. | 1:3 wygrana Stockport County | 1 (11%) |
| 5. | 1:4 wygrana Stockport County | 1 (11%) |
| 6. | 2:2 remis | 1 (11%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Rotherham United najdłuższa: 7 meczów 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 3 mecze 1 mecz
- Bez porażki Rotherham United najdłuższa: 4 mecze 0 meczów
- Czyste konto Rotherham United najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Rotherham United - Stockport County według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Rotherham | Remis | Stockport |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 4 | 1 | 2 | 1 |
| League One | 4 | 0 | 1 | 3 |
| FA Cup (Anglia) | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 9 | 2 | 3 | 4 |
Atut własnego boiska
Rotherham United u siebie i Stockport County na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Rotherham United - Stockport County?
W 9 spotkaniach bezpośrednich Rotherham United ma na koncie 2 zwycięstwa, Stockport County 4, a 3 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 15:17 dla Rotherham United. Ostatni mecz rozegrano 17 stycznia 2026 (League One), a Stockport County - Rotherham United zakończył się wynikiem 3:2. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:0 Rotherham United (2011).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Stockport County nad Rotherham United?
Ostatnie zwycięstwo Stockport County nad Rotherham United przypadło na 17 stycznia 2026 (League One, 3:2). Obie drużyny strzelały w 6 spotkaniach (67%), a 3 gole lub więcej padły w 6 spotkaniach (67%).
Miejsca Rotherham United oraz Stockport County
w tabeli League One
Tabela
League One 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lincoln City
|
46 | 31 | 10 | 5 | 89:41 | 48 | 103 | |
2
|
Cardiff City
|
46 | 27 | 10 | 9 | 90:50 | 40 | 91 | |
3
|
Stockport County
|
46 | 22 | 11 | 13 | 71:58 | 13 | 77 | |
4
|
Bradford City
|
46 | 22 | 11 | 13 | 58:51 | 7 | 77 | |
5
|
Bolton
|
46 | 19 | 18 | 9 | 70:52 | 18 | 75 | |
6
|
Stevenage
|
46 | 21 | 12 | 13 | 49:46 | 3 | 75 | |
7
|
Luton Town
|
46 | 21 | 11 | 14 | 68:56 | 12 | 74 | |
8
|
Plymouth
|
46 | 22 | 7 | 17 | 75:63 | 12 | 73 | |
9
|
Huddersfield Town
|
46 | 18 | 13 | 15 | 74:64 | 10 | 67 | |
10
|
Mansfield Town
|
46 | 16 | 17 | 13 | 62:50 | 12 | 65 | |
11
|
Wycombe
|
46 | 17 | 12 | 17 | 69:58 | 11 | 63 | |
12
|
Reading
|
46 | 16 | 15 | 15 | 64:60 | 4 | 63 | |
13
|
Blackpool
|
46 | 17 | 9 | 20 | 54:65 | -11 | 60 | |
14
|
Doncaster Rovers
|
46 | 17 | 9 | 20 | 50:69 | -19 | 60 | |
15
|
Barnsley
|
46 | 15 | 14 | 17 | 68:73 | -5 | 59 | |
16
|
Wigan Athletic
|
46 | 14 | 14 | 18 | 49:58 | -9 | 56 | |
17
|
Burton Albion
|
46 | 13 | 15 | 18 | 50:60 | -10 | 54 | |
18
|
Peterborough
|
46 | 15 | 8 | 23 | 64:68 | -4 | 53 | |
19
|
AFC Wimbledon
|
46 | 15 | 8 | 23 | 51:72 | -21 | 53 | |
20
|
Leyton Orient
|
46 | 14 | 10 | 22 | 59:71 | -12 | 52 | |
21
|
Exeter City
|
46 | 12 | 13 | 21 | 52:61 | -9 | 49 | |
22
|
Port Vale
|
46 | 10 | 12 | 24 | 36:61 | -25 | 42 | |
23
|
Rotherham United
|
46 | 10 | 11 | 25 | 41:71 | -30 | 41 | |
24
|
Northampton Town
|
46 | 9 | 8 | 29 | 39:74 | -35 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lincoln City
|
46 | 31 | 10 | 5 | 89:41 | 48 | 103 | |
2
|
Cardiff City
|
46 | 27 | 10 | 9 | 90:50 | 40 | 91 | |
3
|
Stockport County
|
46 | 22 | 11 | 13 | 71:58 | 13 | 77 | |
4
|
Bradford City
|
46 | 22 | 11 | 13 | 58:51 | 7 | 77 | |
5
|
Bolton
|
46 | 19 | 18 | 9 | 70:52 | 18 | 75 | |
6
|
Stevenage
|
46 | 21 | 12 | 13 | 49:46 | 3 | 75 | |
7
|
Luton Town
|
46 | 21 | 11 | 14 | 68:56 | 12 | 74 | |
8
|
Plymouth
|
46 | 22 | 7 | 17 | 75:63 | 12 | 73 | |
9
|
Huddersfield Town
|
46 | 18 | 13 | 15 | 74:64 | 10 | 67 | |
10
|
Mansfield Town
|
46 | 16 | 17 | 13 | 62:50 | 12 | 65 | |
11
|
Wycombe
|
46 | 17 | 12 | 17 | 69:58 | 11 | 63 | |
12
|
Reading
|
46 | 16 | 15 | 15 | 64:60 | 4 | 63 | |
13
|
Blackpool
|
46 | 17 | 9 | 20 | 54:65 | -11 | 60 | |
14
|
Doncaster Rovers
|
46 | 17 | 9 | 20 | 50:69 | -19 | 60 | |
15
|
Barnsley
|
46 | 15 | 14 | 17 | 68:73 | -5 | 59 | |
16
|
Wigan Athletic
|
46 | 14 | 14 | 18 | 49:58 | -9 | 56 | |
17
|
Burton Albion
|
46 | 13 | 15 | 18 | 50:60 | -10 | 54 | |
18
|
Peterborough
|
46 | 15 | 8 | 23 | 64:68 | -4 | 53 | |
19
|
AFC Wimbledon
|
46 | 15 | 8 | 23 | 51:72 | -21 | 53 | |
20
|
Leyton Orient
|
46 | 14 | 10 | 22 | 59:71 | -12 | 52 | |
21
|
Exeter City
|
46 | 12 | 13 | 21 | 52:61 | -9 | 49 | |
22
|
Port Vale
|
46 | 10 | 12 | 24 | 36:61 | -25 | 42 | |
23
|
Rotherham United
|
46 | 10 | 11 | 25 | 41:71 | -30 | 41 | |
24
|
Northampton Town
|
46 | 9 | 8 | 29 | 39:74 | -35 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lincoln City
|
23 | 18 | 4 | 1 | 53:20 | 33 | 58 | |
| 2 |
Cardiff City
|
23 | 17 | 2 | 4 | 50:23 | 27 | 53 | |
| 3 |
Bradford City
|
23 | 15 | 5 | 3 | 32:17 | 15 | 50 | |
| 4 |
Stevenage
|
23 | 14 | 7 | 2 | 27:13 | 14 | 49 | |
| 5 |
Bolton
|
23 | 13 | 8 | 2 | 46:24 | 22 | 47 | |
| 6 |
Luton Town
|
23 | 13 | 6 | 4 | 37:24 | 13 | 45 | |
| 7 |
Stockport County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 38:26 | 12 | 43 | |
| 8 |
Huddersfield Town
|
23 | 11 | 9 | 3 | 42:27 | 15 | 42 | |
| 9 |
Wycombe
|
23 | 13 | 3 | 7 | 45:23 | 22 | 42 | |
| 10 |
Blackpool
|
23 | 12 | 5 | 6 | 35:29 | 6 | 41 | |
| 11 |
Reading
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 12 |
Wigan Athletic
|
23 | 11 | 4 | 8 | 24:17 | 7 | 37 | |
| 13 |
Mansfield Town
|
23 | 9 | 8 | 6 | 38:27 | 11 | 35 | |
| 14 |
Plymouth
|
23 | 10 | 4 | 9 | 33:33 | 0 | 34 | |
| 15 |
Doncaster Rovers
|
23 | 9 | 6 | 8 | 27:32 | -5 | 33 | |
| 16 |
Barnsley
|
23 | 9 | 6 | 8 | 39:37 | 2 | 33 | |
| 17 |
Burton Albion
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:28 | -1 | 32 | |
| 18 |
Leyton Orient
|
23 | 8 | 7 | 8 | 32:30 | 2 | 31 | |
| 19 |
Exeter City
|
23 | 8 | 7 | 8 | 30:29 | 1 | 31 | |
| 20 |
Peterborough
|
23 | 8 | 6 | 9 | 39:30 | 9 | 30 | |
| 21 |
AFC Wimbledon
|
23 | 8 | 4 | 11 | 25:31 | -6 | 28 | |
| 22 |
Rotherham United
|
23 | 6 | 9 | 8 | 24:32 | -8 | 27 | |
| 23 |
Northampton Town
|
23 | 6 | 4 | 13 | 23:31 | -8 | 22 | |
| 24 |
Port Vale
|
23 | 4 | 9 | 10 | 17:25 | -8 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lincoln City
|
23 | 13 | 6 | 4 | 36:21 | 15 | 45 | |
| 2 |
Plymouth
|
23 | 12 | 3 | 8 | 42:30 | 12 | 39 | |
| 3 |
Cardiff City
|
23 | 10 | 8 | 5 | 40:27 | 13 | 38 | |
| 4 |
Stockport County
|
23 | 9 | 7 | 7 | 33:32 | 1 | 34 | |
| 5 |
Mansfield Town
|
23 | 7 | 9 | 7 | 24:23 | 1 | 30 | |
| 6 |
Luton Town
|
23 | 8 | 5 | 10 | 31:32 | -1 | 29 | |
| 7 |
Bolton
|
23 | 6 | 10 | 7 | 24:28 | -4 | 28 | |
| 8 |
Bradford City
|
23 | 7 | 6 | 10 | 26:34 | -8 | 27 | |
| 9 |
Doncaster Rovers
|
23 | 8 | 3 | 12 | 23:37 | -14 | 27 | |
| 10 |
Stevenage
|
23 | 7 | 5 | 11 | 22:33 | -11 | 26 | |
| 11 |
Reading
|
23 | 6 | 8 | 9 | 31:32 | -1 | 26 | |
| 12 |
Barnsley
|
23 | 6 | 8 | 9 | 29:36 | -7 | 26 | |
| 13 |
Huddersfield Town
|
23 | 7 | 4 | 12 | 32:37 | -5 | 25 | |
| 14 |
AFC Wimbledon
|
23 | 7 | 4 | 12 | 26:41 | -15 | 25 | |
| 15 |
Peterborough
|
23 | 7 | 2 | 14 | 25:38 | -13 | 23 | |
| 16 |
Burton Albion
|
23 | 4 | 10 | 9 | 23:32 | -9 | 22 | |
| 17 |
Wycombe
|
23 | 4 | 9 | 10 | 24:35 | -11 | 21 | |
| 18 |
Leyton Orient
|
23 | 6 | 3 | 14 | 27:41 | -14 | 21 | |
| 19 |
Port Vale
|
23 | 6 | 3 | 14 | 19:36 | -17 | 21 | |
| 20 |
Blackpool
|
23 | 5 | 4 | 14 | 19:36 | -17 | 19 | |
| 21 |
Wigan Athletic
|
23 | 3 | 10 | 10 | 25:41 | -16 | 19 | |
| 22 |
Exeter City
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:32 | -10 | 18 | |
| 23 |
Rotherham United
|
23 | 4 | 2 | 17 | 17:39 | -22 | 14 | |
| 24 |
Northampton Town
|
23 | 3 | 4 | 16 | 16:43 | -27 | 13 |