Stockport County - Port Vale wynik meczu 1:2
Stockport County - Port Vale (28.04.2026) wynik meczu 1:2. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Stockport County | 0 min |
|---|---|
| Remis | 4 min |
| Prowadzenie Port Vale | 91 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Stockport County Gardner 36', Osborn 90+1' | 2 |
| Kartki Port Vale 84' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 63 min (23'–86') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 4' |
| Gol średnio co | 31,7 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 95 min | 32 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,9 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 73 min |
| Gole po przerwie 1 z 3 goli | 33% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League One 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 43. kolejka |
| Data | 28.04.2026, 20:45 |
| Pogoda | słonecznie, 10°C |
| Sędzia | Alex Chilowicz |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Stockport County - Port Vale z 28.04.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Stockport County vs Port Vale
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy



Składy
Stockport County
- Śr. wiek
- 26,6
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 6,55
- 34 Corey Addai bramkarz 400 tys. € 29 l. 193 cm 48
- 48 Che Gardner obrońca 45' – 19 l. 169 cm 21
- 19 Kyle Wootton obrońca 700 tys. € 30 l. 188 cm 49
- 15 Ethan Pye obrońca 900 tys. € 23 l. 183 cm 49
- 23 Ben Osborn obrońca 700 tys. € 32 l. 176 cm 41
- 27 Odin Bailey pomocnik 500 tys. € 26 l. 178 cm 47
- 7 Jack Diamond pomocnik 65' 700 tys. € 26 l. 175 cm 48
- 11 Malik Mothersille pomocnik 45' 450 tys. € 23 l. – 44
- 26 Oliver Norwood pomocnik 200 tys. € 35 l. 180 cm 44
- 28 Josh Stokes pomocnik 45' 400 tys. € 22 l. 180 cm 23
- 29 Adama Sidibeh napastnik 65' 400 tys. € 28 l. 173 cm 22
- 22 Benoný Breki Andresson napastnik 65' 375 tys. € 21 l. – 22
- 20 Louie Barry napastnik 45' 2,5 mln € 23 l. 174 cm 9
- 4 Lewis Bate pomocnik 65' 550 tys. € 24 l. 173 cm 17
- 1 Ben Hinchliffe bramkarz 50 tys. € 38 l. 178 cm 49
- 9 Isaac Olaofe napastnik 550 tys. € 26 l. 181 cm 20
- 45 Christy Grogan obrońca 45' – 21 l. – 6
- 14 Adetayo Edun obrońca 45' 250 tys. € 28 l. 171 cm 28
Trener Jim Mcnulty
Port Vale
- Śr. wiek
- 25,7
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,79
- 46 Joe Gauci bramkarz 1,2 mln € 26 l. 194 cm 42
- 6 Jordan Gabriel obrońca 600 tys. € 28 l. 178 cm 28
- 35 Tyler Magloire obrońca 100 tys. € 27 l. 183 cm 16
- 25 Cameron Humphreys obrońca 600 tys. € 28 l. 187 cm 37
- 12 Rhys Walters pomocnik 89' 125 tys. € 20 l. – 34
- 8 Ben Garrity pomocnik 300 tys. € 29 l. 183 cm 25
- 15 Liam Gordon pomocnik 250 tys. € 27 l. 183 cm 29
- 28 Grant Ward pomocnik 76' 100 tys. € 31 l. 178 cm 9
- 33 George Cardinal Joseph Hall napastnik 45' 750 tys. € 22 l. 176 cm 37
- 19 Ben Waine napastnik 45' 400 tys. € 25 l. 179 cm 29
- 21 Martin Sherif napastnik 89' 150 tys. € 20 l. 183 cm 17
- 4 Ben Heneghan obrońca 76' 75 tys. € 33 l. 178 cm 28
- 50 Onel Hernandez napastnik 45' 250 tys. € 33 l. 172 cm 12
- 23 Jack Shorrock pomocnik 125 tys. € 19 l. 178 cm 2
- 7 George Byers pomocnik 89' 225 tys. € 30 l. 180 cm 21
- 18 Ryan Croasdale pomocnik 89' 175 tys. € 32 l. 170 cm 34
- 13 Ben Amos bramkarz 50 tys. € 36 l. 194 cm 36
- 11 Ethon Archer pomocnik 45' 200 tys. € 24 l. 188 cm 21
Trener Jon Brady
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Stockport County w meczu z Port Vale?
W wyjściowym składzie Stockport County w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce C. Addai, w obronie C. Gardner, K. Wootton, E. Pye oraz B. Osborn, w pomocy O. Bailey, J. Diamond, M. Mothersille, O. Norwood oraz J. Stokes, w ataku A. Sidibeh. Z ławki weszli: L. Barry (45'), C. Grogan (45'), A. Edun (45'), Benoný Breki Andresson (65') oraz L. Bate (65').
Jaki był wyjściowy skład Port Vale w meczu ze Stockport County?
W wyjściowym składzie Port Vale w ustawieniu 3-4-3: w bramce J. Gauci, w obronie J. Lawrence-Gabriel, T. Magloire oraz C. Humphreys-Grant, w pomocy R. Walters, B. Garrity, L. Gordon oraz G. Ward, w ataku G. Hall, B. Waine oraz M. Sherif. Z ławki weszli: O. Hernandez (45'), E. Archer (45'), B. Heneghan (76'), G. Byers (89') oraz R. Croasdale (89').
Kogo zabrakło w meczu Stockport County – Port Vale?
Po stronie Stockport County nie zagrali: Brad Hills.
Forma w 10 ostatnich meczach
Stockport County - Port Vale
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Stockport County - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Stockport County
2
AFC Wimbledon
1
|
||
| League One, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:45
|
Oxford United
1
Stockport County
0
|
||
| League One, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Notts County
1
Stockport County
1
|
||
| League One, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Doncaster Rovers
0
Stockport County
2
|
||
| League One, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Stockport County
1
Bromley
0
|
||
| League One, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Stockport County
3
Barnsley
1
|
||
| League One, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Shrewsbury Town
0
Stockport County
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Stockport County
1
Peterborough
0
|
||
| League One, 8. kolejka | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Sheffield Wednesday
0
Stockport County
0
|
||
| League One, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Stockport County
3
Leicester City
4
|
||
| League One, 6. kolejka | |||
Port Vale - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
13:30
|
Port Vale
4
Rochdale
2
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Port Vale
5
Manchester City U21
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
|
24 Paź
16:00
|
York City
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
21:00
|
Gillingham FC
1
Port Vale
1
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Port Vale
1
Chesterfield
0
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Port Vale
1
Grimsby Town
0
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Port Vale
2
Mansfield Town
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Chesterfield
(4)
1
Port Vale
(3)
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Port Vale
1
Exeter City
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Stockport County - Port Vale
Bilans 10 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 70% (7 z 10)
- Powyżej 2,5 gola 70% (7 z 10)
- Powyżej 3,5 gola 30% (3 z 10)
- Obie strzelą (BTTS) 40% (4 z 10)
- Mecze bez gola 10% (1 z 10)
- Remisy 10% (1 z 10)
- Wygrana 1 golem 50% (5 z 10)
- Wygrana 3+ golami 30% (3 z 10)
Stockport County - Port Vale mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
28 Kwi
20:45
|
Stockport County
1
Port Vale
2
|
||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||
|
10 Lut
20:00
|
Port Vale
0
Stockport County
4
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/4 finału | |||
|
27 Paź
2025
|
Port Vale
0
Stockport County
3
|
||
| League One 2025/2026, 14. kolejka | |||
|
30 Sie
2022
|
Port Vale
1
Stockport County
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||
|
23 Kwi
2011
|
Port Vale
1
Stockport County
2
|
||
| League Two 2010/2011 | |||
|
23 Lis
2010
|
Stockport County
0
Port Vale
5
|
||
| League Two 2010/2011 | |||
|
06 Paź
2009
|
Port Vale
3
Stockport County
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2009/2010 | |||
|
02 Wrz
2008
|
Stockport County
1
Port Vale
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia) 2008/2009 | |||
|
12 Lut
2005
|
Stockport County
1
Port Vale
2
|
||
| League One 2004/2005 | |||
|
23 Paź
2004
|
Port Vale
0
Stockport County
0
|
||
| League One 2004/2005 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Stockport County - Port Vale
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 10 meczach Stockport County - Port Vale.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:2 wygrana Port Vale | 2 (20%) |
| 2. | 0:0 remis | 1 (10%) |
| 3. | 0:1 wygrana Port Vale | 1 (10%) |
| 4. | 0:5 wygrana Port Vale | 1 (10%) |
| 5. | 1:0 wygrana Stockport County | 1 (10%) |
| 6. | 1:3 wygrana Port Vale | 1 (10%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Stockport County najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Bez porażki Stockport County najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Czyste konto Stockport County najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Stockport County - Port Vale według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Stockport | Remis | P. Vale |
|---|---|---|---|---|
| League One | 4 | 1 | 1 | 2 |
| EFL Trophy (Anglia) | 4 | 2 | 0 | 2 |
| League Two | 2 | 1 | 0 | 1 |
| Razem | 10 | 4 | 1 | 5 |
Atut własnego boiska
Stockport County u siebie i Port Vale na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Stockport County - Port Vale?
W 10 spotkaniach bezpośrednich Stockport County ma na koncie 4 zwycięstwa, Port Vale 5, a 1 mecz zakończył się remisem. Bilans bramek to 13:14 dla Stockport County. Ostatni mecz rozegrano 28 kwietnia 2026 (League One), a Stockport County - Port Vale zakończył się wynikiem 1:2. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 5:0 Port Vale (2010).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Port Vale nad Stockport County?
Ostatnie zwycięstwo Port Vale nad Stockport County przypadło na 28 kwietnia 2026 (League One, 2:1). Obie drużyny strzelały w 4 spotkaniach (40%), a 3 gole lub więcej padły w 7 spotkaniach (70%).
Miejsca Stockport County oraz Port Vale
w tabeli League One
Tabela
League One 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lincoln City
|
46 | 31 | 10 | 5 | 89:41 | 48 | 103 | |
2
|
Cardiff City
|
46 | 27 | 10 | 9 | 90:50 | 40 | 91 | |
3
|
Stockport County
|
46 | 22 | 11 | 13 | 71:58 | 13 | 77 | |
4
|
Bradford City
|
46 | 22 | 11 | 13 | 58:51 | 7 | 77 | |
5
|
Bolton
|
46 | 19 | 18 | 9 | 70:52 | 18 | 75 | |
6
|
Stevenage
|
46 | 21 | 12 | 13 | 49:46 | 3 | 75 | |
7
|
Luton Town
|
46 | 21 | 11 | 14 | 68:56 | 12 | 74 | |
8
|
Plymouth
|
46 | 22 | 7 | 17 | 75:63 | 12 | 73 | |
9
|
Huddersfield Town
|
46 | 18 | 13 | 15 | 74:64 | 10 | 67 | |
10
|
Mansfield Town
|
46 | 16 | 17 | 13 | 62:50 | 12 | 65 | |
11
|
Wycombe
|
46 | 17 | 12 | 17 | 69:58 | 11 | 63 | |
12
|
Reading
|
46 | 16 | 15 | 15 | 64:60 | 4 | 63 | |
13
|
Blackpool
|
46 | 17 | 9 | 20 | 54:65 | -11 | 60 | |
14
|
Doncaster Rovers
|
46 | 17 | 9 | 20 | 50:69 | -19 | 60 | |
15
|
Barnsley
|
46 | 15 | 14 | 17 | 68:73 | -5 | 59 | |
16
|
Wigan Athletic
|
46 | 14 | 14 | 18 | 49:58 | -9 | 56 | |
17
|
Burton Albion
|
46 | 13 | 15 | 18 | 50:60 | -10 | 54 | |
18
|
Peterborough
|
46 | 15 | 8 | 23 | 64:68 | -4 | 53 | |
19
|
AFC Wimbledon
|
46 | 15 | 8 | 23 | 51:72 | -21 | 53 | |
20
|
Leyton Orient
|
46 | 14 | 10 | 22 | 59:71 | -12 | 52 | |
21
|
Exeter City
|
46 | 12 | 13 | 21 | 52:61 | -9 | 49 | |
22
|
Port Vale
|
46 | 10 | 12 | 24 | 36:61 | -25 | 42 | |
23
|
Rotherham United
|
46 | 10 | 11 | 25 | 41:71 | -30 | 41 | |
24
|
Northampton Town
|
46 | 9 | 8 | 29 | 39:74 | -35 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lincoln City
|
46 | 31 | 10 | 5 | 89:41 | 48 | 103 | |
2
|
Cardiff City
|
46 | 27 | 10 | 9 | 90:50 | 40 | 91 | |
3
|
Stockport County
|
46 | 22 | 11 | 13 | 71:58 | 13 | 77 | |
4
|
Bradford City
|
46 | 22 | 11 | 13 | 58:51 | 7 | 77 | |
5
|
Bolton
|
46 | 19 | 18 | 9 | 70:52 | 18 | 75 | |
6
|
Stevenage
|
46 | 21 | 12 | 13 | 49:46 | 3 | 75 | |
7
|
Luton Town
|
46 | 21 | 11 | 14 | 68:56 | 12 | 74 | |
8
|
Plymouth
|
46 | 22 | 7 | 17 | 75:63 | 12 | 73 | |
9
|
Huddersfield Town
|
46 | 18 | 13 | 15 | 74:64 | 10 | 67 | |
10
|
Mansfield Town
|
46 | 16 | 17 | 13 | 62:50 | 12 | 65 | |
11
|
Wycombe
|
46 | 17 | 12 | 17 | 69:58 | 11 | 63 | |
12
|
Reading
|
46 | 16 | 15 | 15 | 64:60 | 4 | 63 | |
13
|
Blackpool
|
46 | 17 | 9 | 20 | 54:65 | -11 | 60 | |
14
|
Doncaster Rovers
|
46 | 17 | 9 | 20 | 50:69 | -19 | 60 | |
15
|
Barnsley
|
46 | 15 | 14 | 17 | 68:73 | -5 | 59 | |
16
|
Wigan Athletic
|
46 | 14 | 14 | 18 | 49:58 | -9 | 56 | |
17
|
Burton Albion
|
46 | 13 | 15 | 18 | 50:60 | -10 | 54 | |
18
|
Peterborough
|
46 | 15 | 8 | 23 | 64:68 | -4 | 53 | |
19
|
AFC Wimbledon
|
46 | 15 | 8 | 23 | 51:72 | -21 | 53 | |
20
|
Leyton Orient
|
46 | 14 | 10 | 22 | 59:71 | -12 | 52 | |
21
|
Exeter City
|
46 | 12 | 13 | 21 | 52:61 | -9 | 49 | |
22
|
Port Vale
|
46 | 10 | 12 | 24 | 36:61 | -25 | 42 | |
23
|
Rotherham United
|
46 | 10 | 11 | 25 | 41:71 | -30 | 41 | |
24
|
Northampton Town
|
46 | 9 | 8 | 29 | 39:74 | -35 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lincoln City
|
23 | 18 | 4 | 1 | 53:20 | 33 | 58 | |
| 2 |
Cardiff City
|
23 | 17 | 2 | 4 | 50:23 | 27 | 53 | |
| 3 |
Bradford City
|
23 | 15 | 5 | 3 | 32:17 | 15 | 50 | |
| 4 |
Stevenage
|
23 | 14 | 7 | 2 | 27:13 | 14 | 49 | |
| 5 |
Bolton
|
23 | 13 | 8 | 2 | 46:24 | 22 | 47 | |
| 6 |
Luton Town
|
23 | 13 | 6 | 4 | 37:24 | 13 | 45 | |
| 7 |
Stockport County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 38:26 | 12 | 43 | |
| 8 |
Huddersfield Town
|
23 | 11 | 9 | 3 | 42:27 | 15 | 42 | |
| 9 |
Wycombe
|
23 | 13 | 3 | 7 | 45:23 | 22 | 42 | |
| 10 |
Blackpool
|
23 | 12 | 5 | 6 | 35:29 | 6 | 41 | |
| 11 |
Reading
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 12 |
Wigan Athletic
|
23 | 11 | 4 | 8 | 24:17 | 7 | 37 | |
| 13 |
Mansfield Town
|
23 | 9 | 8 | 6 | 38:27 | 11 | 35 | |
| 14 |
Plymouth
|
23 | 10 | 4 | 9 | 33:33 | 0 | 34 | |
| 15 |
Doncaster Rovers
|
23 | 9 | 6 | 8 | 27:32 | -5 | 33 | |
| 16 |
Barnsley
|
23 | 9 | 6 | 8 | 39:37 | 2 | 33 | |
| 17 |
Burton Albion
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:28 | -1 | 32 | |
| 18 |
Leyton Orient
|
23 | 8 | 7 | 8 | 32:30 | 2 | 31 | |
| 19 |
Exeter City
|
23 | 8 | 7 | 8 | 30:29 | 1 | 31 | |
| 20 |
Peterborough
|
23 | 8 | 6 | 9 | 39:30 | 9 | 30 | |
| 21 |
AFC Wimbledon
|
23 | 8 | 4 | 11 | 25:31 | -6 | 28 | |
| 22 |
Rotherham United
|
23 | 6 | 9 | 8 | 24:32 | -8 | 27 | |
| 23 |
Northampton Town
|
23 | 6 | 4 | 13 | 23:31 | -8 | 22 | |
| 24 |
Port Vale
|
23 | 4 | 9 | 10 | 17:25 | -8 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lincoln City
|
23 | 13 | 6 | 4 | 36:21 | 15 | 45 | |
| 2 |
Plymouth
|
23 | 12 | 3 | 8 | 42:30 | 12 | 39 | |
| 3 |
Cardiff City
|
23 | 10 | 8 | 5 | 40:27 | 13 | 38 | |
| 4 |
Stockport County
|
23 | 9 | 7 | 7 | 33:32 | 1 | 34 | |
| 5 |
Mansfield Town
|
23 | 7 | 9 | 7 | 24:23 | 1 | 30 | |
| 6 |
Luton Town
|
23 | 8 | 5 | 10 | 31:32 | -1 | 29 | |
| 7 |
Bolton
|
23 | 6 | 10 | 7 | 24:28 | -4 | 28 | |
| 8 |
Bradford City
|
23 | 7 | 6 | 10 | 26:34 | -8 | 27 | |
| 9 |
Doncaster Rovers
|
23 | 8 | 3 | 12 | 23:37 | -14 | 27 | |
| 10 |
Stevenage
|
23 | 7 | 5 | 11 | 22:33 | -11 | 26 | |
| 11 |
Reading
|
23 | 6 | 8 | 9 | 31:32 | -1 | 26 | |
| 12 |
Barnsley
|
23 | 6 | 8 | 9 | 29:36 | -7 | 26 | |
| 13 |
Huddersfield Town
|
23 | 7 | 4 | 12 | 32:37 | -5 | 25 | |
| 14 |
AFC Wimbledon
|
23 | 7 | 4 | 12 | 26:41 | -15 | 25 | |
| 15 |
Peterborough
|
23 | 7 | 2 | 14 | 25:38 | -13 | 23 | |
| 16 |
Burton Albion
|
23 | 4 | 10 | 9 | 23:32 | -9 | 22 | |
| 17 |
Wycombe
|
23 | 4 | 9 | 10 | 24:35 | -11 | 21 | |
| 18 |
Leyton Orient
|
23 | 6 | 3 | 14 | 27:41 | -14 | 21 | |
| 19 |
Port Vale
|
23 | 6 | 3 | 14 | 19:36 | -17 | 21 | |
| 20 |
Blackpool
|
23 | 5 | 4 | 14 | 19:36 | -17 | 19 | |
| 21 |
Wigan Athletic
|
23 | 3 | 10 | 10 | 25:41 | -16 | 19 | |
| 22 |
Exeter City
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:32 | -10 | 18 | |
| 23 |
Rotherham United
|
23 | 4 | 2 | 17 | 17:39 | -22 | 14 | |
| 24 |
Northampton Town
|
23 | 3 | 4 | 16 | 16:43 | -27 | 13 |