Ben Heneghan
obrońca #4Benjamin Heneghan jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ben Heneghan
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Maj
16:00
|
Port Vale
0
Lincoln City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League One 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
28 Kwi
20:45
|
Stockport County
1
Port Vale
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
24 Lut
20:45
|
Northampton Town
0
Port Vale
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Ben Heneghan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Ben Heneghan wyglądają następująco: 28 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ben Heneghan oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ben Heneghan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Ben Heneghan rozegrał w barwach Port Vale w EFL Trophy 6 meczów, w FA Cup 3 mecze, w League One 28 meczów oraz w EFL Cup 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 2 110 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Ben Heneghan
Pierwszy transfer Ben Heneghan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Motherwell do Sheffield Utd za 430 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Ben Heneghan?
Ben Heneghan najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Ben Heneghan?
Wycena 33-letniego Ben Heneghan według stanu na październik 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ben Heneghan?
Ben Heneghan urodził się 19 września 1993 w Manchester w Anglii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Ben Heneghan - statystyki
Szczegółowe statystyki Ben Heneghan w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Port Vale. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ben Heneghan
Benjamin Heneghan vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ben Heneghan
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ben Heneghan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Ben Heneghan wyglądają następująco: 28 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ben Heneghan oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ben Heneghan - transfery
W trakcie kariery Ben Heneghan zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 430 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Port Vale 2024 – 2026
-
Fleetwood Town 2023 – 2024
-
Sheffield Wednesday 2022 – 2023
-
AFC Wimbledon 2020 – 2022
-
Sheffield United 2020 – 2020
-
Blackpool 2019 – 2020
-
Sheffield United 2019 – 2019
-
Blackpool 2018 – 2019
-
Sheffield United 2017 – 2018
-
Motherwell 2016 – 2017
-
Chesterfield 2014 – 2016
-
Stoke City U23 2012 – 2014

-
Everton U18 do 2012

Historia transferów Ben Heneghan
Pierwszy transfer Ben Heneghan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Motherwell do Sheffield Utd za 430 tysięcy euro.
Ben Heneghan - forma
W ostatnich 5 meczach Ben Heneghan zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ben Heneghan 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.61, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45.
W ostatnich 10 meczach Ben Heneghan 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.61, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.91.
W jakiej formie jest Ben Heneghan?
Ben Heneghan jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.59). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Ben Heneghan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Ben Heneghan rozegrał w barwach Port Vale w EFL Trophy 6 meczów, w FA Cup 3 mecze, w League One 28 meczów oraz w EFL Cup 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 2 110 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Ben Heneghan - zarobki
Ben Heneghan gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 249 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ben Heneghan (2025/26)
| Rocznie | 249 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 683 € |
Ben Heneghan - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ben Heneghan wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ben Heneghan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ben Heneghan?
Wycena Ben Heneghan wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Ben Heneghan wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.