George Byers jest piłkarzem występującym obecnie w Port Vale. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach George Byers
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma George Byers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki George Byers wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 30,0%. George Byers oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał George Byers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie George Byers rozegrał w barwach Port Vale w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 9 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 659 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia George Byers?
Na podstawie kontraktu z Port Vale, George Byers otrzymuje 248,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Byers w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 682 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy George Byers ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 George Byers nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze George Byers to uraz pachwiny z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 144 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra George Byers?
George Byers najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa George Byers?
Wycena 30-letniego George Byers według stanu na maj 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się George Byers?
George Byers urodził się 29 maja 1996 w Ilford w Anglii, ma narodowość szkocką. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
George Byers – statystyki
Szczegółowe statystyki George Byers w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Port Vale. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
George Byers vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma George Byers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki George Byers wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 30,0%. George Byers oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
George Byers – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów George Byers w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
League Two, 14. kolejka
|
4:2 | 70' | 1 | 0 | 6.8 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
League Two, 13. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
League Two, 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
League Two, 11. kolejka
|
1:0 | 17' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
League Two, 10. kolejka
|
1:0 | 6' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
22 Wrz
Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
1:1 | 66' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
League Two, 7. kolejka
|
2:0 | 61' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
League Two, 6. kolejka
|
1:0 | 86' | 1 | 0 | 6.8 | |||
|
22 Sie
Koniec
|
League Two, 2. kolejka
|
1:1 | 27' | 1 | 0 | – | 6.9 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
League Two, 1. kolejka
|
2:0 | 68' | 0 | 0 | 6.0 |
Ile meczów rozegrał George Byers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie George Byers rozegrał w barwach Port Vale w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 9 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 659 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
George Byers – transfery
W trakcie kariery George Byers zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Port Vale 2024 – obecnie
-
Sheffield Wednesday 2024 – 2024
-
Blackpool 2024 – 2024
-
Sheffield Wednesday 2021 – 2024
-
Swansea City 2021 – 2021
-
Portsmouth 2021 – 2021
-
Swansea City 2018 – 2021
-
Swansea City U23 2016 – 2018

-
Watford U21 2014 – 2016

-
Watford U18 2012 – 2014

-
FC Watford Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery George Byers
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 08.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.05.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 31.01.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 02.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.05.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 22.01.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 10.07.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
George Byers – forma
W ostatnich 5 meczach George Byers zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma George Byers i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Port Vale
4
Rochdale
2
League Two, 14. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
York City
2
Port Vale
0
League Two, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Gillingham FC
1
Port Vale
1
League Two, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Port Vale
1
Chesterfield
0
League Two, 11. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Port Vale
1
Grimsby Town
0
League Two, 10. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Karne
|
Chesterfield
(4)
1
Port Vale
(3)
1
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Walsall
2
Port Vale
0
League Two, 7. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Port Vale
1
Exeter City
0
League Two, 6. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Port Vale
1
Tranmere Rovers
1
League Two, 2. kolejka
|
27'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Oldham Athletic
2
Port Vale
0
League Two, 1. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
3
Port Vale
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Port Vale
0
Lincoln City
2
League One, 46. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Stockport County
1
Port Vale
2
League One, 43. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Mansfield Town
3
Port Vale
0
League One, 27. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Port Vale
1
Fleetwood Town
0
FA Cup (Anglia), 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Port Vale
5
Blackpool
1
League One, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Bradford City
1
Port Vale
0
League One, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Huddersfield Town
5
Port Vale
0
League One, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Luton Town
2
Port Vale
2
League One, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Port Vale
1
Bristol Rovers
0
FA Cup (Anglia), 1/128 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Port Vale
5
Barnsley
0
EFL Trophy (Anglia), 1/32 finału
|
61'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Lincoln City
1
Port Vale
0
League One, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Karne
|
Port Vale
(2)
3
Fleetwood Town
(4)
3
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Bolton
4
Port Vale
0
League One, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Port Vale
5
Maldon & Tiptree
1
FA Cup (Anglia), finał
|
68'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Port Vale
0
Stockport County
3
League One, 14. kolejka
|
51'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Port Vale
0
League One, 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
AFC Wimbledon
1
Port Vale
1
League One, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Port Vale
0
Northampton Town
0
League One, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Barnsley
0
Port Vale
2
League One, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Port Vale
0
Arsenal
2
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Port Vale
2
Mansfield Town
1
League One, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Exeter City
0
Port Vale
2
League One, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Port Vale
2
Leyton Orient
3
League One, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Reading
1
Port Vale
0
League One, 6. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Burton Albion
0
Port Vale
0
League One, 3. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Blackpool
0
Port Vale
1
Puchar Ligi Angielskiej, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Port Vale
0
Cardiff City
0
League One, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Rotherham United
2
Port Vale
1
League One, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Port Vale
2
Grimsby Town
2
League Two, 44. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Walsall
2
Port Vale
3
League Two, 41. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Port Vale
3
Milton Keynes Dons
0
League Two, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Fleetwood Town
1
Port Vale
1
League Two, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Port Vale
0
Harrogate Town
0
League Two, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Tranmere Rovers
1
Port Vale
1
League Two, 34. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Port Vale
2
Salford City
1
League Two, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Doncaster Rovers
0
Port Vale
1
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Port Vale
2
Swindon Town
1
League Two, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Accrington Stanley
2
Port Vale
2
League Two, 7. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Port Vale
2
Doncaster Rovers
3
League Two, 4. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Barrow
4
Port Vale
0
League Two, 3. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Blackpool
3
Barnsley
2
League One
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Carlisle United
0
Blackpool
1
League One
|
35'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Blackpool
1
Fleetwood Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Derby County
1
Blackpool
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Blackpool
0
League One
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Northampton Town
0
Blackpool
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Blackpool
0
Portsmouth
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Blackpool
2
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Leyton Orient
1
Blackpool
0
League One
|
60'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Blackpool
4
Bolton
1
League One
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Blackpool
0
Peterborough
3
EFL Trophy (Anglia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Peterborough
1
Blackpool
2
League One
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Cheltenham Town
2
Blackpool
0
League One
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Blackpool
1
Oxford United
1
League One
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Stevenage
1
Blackpool
0
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Sheffield Wednesday
1
Coventry City
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Coventry City
2
Sheffield Wednesday
0
Championship
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Sheffield Wednesday
2
Queens Park Rangers
1
Championship
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Norwich City
3
Sheffield Wednesday
1
Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Stoke City
0
Sheffield Wednesday
1
Championship
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Birmingham City
2
Sheffield Wednesday
1
Championship
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Sheffield Wednesday
0
Millwall
4
Championship
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sheffield Wednesday
2
Rotherham United
0
Championship
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Watford
1
Sheffield Wednesday
0
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sheffield Wednesday
0
Huddersfield Town
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Sheffield Wednesday
0
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Swansea City
3
Sheffield Wednesday
0
Championship
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sheffield Wednesday
1
Middlesbrough
1
Championship
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sheffield Wednesday
0
Ipswich Town
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leeds United
0
Sheffield Wednesday
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Hull City
4
Sheffield Wednesday
2
Championship
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
08 Sie
Karne
|
Sheffield Wednesday
(4)
1
Stockport County
(1)
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Sheffield Wednesday
1
Peterborough
0
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Fleetwood Town
1
Sheffield Wednesday
0
FA Cup (Anglia)
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Fleetwood Town
1
Sheffield Wednesday
2
League One
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Sheffield Wednesday
2
Morecambe FC
0
FA Cup (Anglia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Lincoln City
1
Sheffield Wednesday
1
League One
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sheffield Wednesday
3
Rochdale
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Fleetwood Town
2
Sheffield Wednesday
3
League One
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Bolton
1
Sheffield Wednesday
1
League One
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Sheffield Wednesday
2
AFC Wimbledon
1
League One
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sheffield Wednesday
1
Accrington Stanley
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sheffield Wednesday
6
Cambridge United
0
League One
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.4 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Doncaster Rovers
1
Sheffield Wednesday
3
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sheffield Wednesday
1
Wigan Athletic
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Burton Albion
0
Sheffield Wednesday
2
League One
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Sheffield Wednesday
4
Plymouth
2
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Sheffield Wednesday
0
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Plymouth
3
Sheffield Wednesday
0
FA Cup (Anglia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sheffield Wednesday
4
Harrogate Town
0
EFL Trophy (Anglia)
|
73'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Sheffield Wednesday
0
Plymouth
0
FA Cup (Anglia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Plymouth
3
Sheffield Wednesday
0
League One
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
AFC Wimbledon
1
Portsmouth
3
League One
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Portsmouth
1
Bristol Rovers
0
League One
|
70'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Portsmouth
1
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Portsmouth
2
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Peterborough
1
Portsmouth
0
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Karne
|
Portsmouth
(2)
0
Salford City
(4)
0
EFL Trophy (Anglia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Doncaster Rovers
2
Portsmouth
1
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Portsmouth
1
Gillingham FC
1
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Oxford United
0
Portsmouth
1
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Portsmouth
0
Blackpool
1
League One
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Portsmouth
2
Plymouth
2
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Charlton Athletic
1
Portsmouth
3
League One
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Portsmouth
0
Lincoln City
1
League One
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Barnsley
0
Swansea City
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
Nottingham Forest
2
Swansea City
2
Championship
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Swansea City
2
Derby County
3
Championship
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Stoke City
2
Swansea City
0
Championship
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Swansea City
2
Wigan Athletic
1
Championship
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Swansea City
0
Barnsley
0
Championship
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Luton Town
0
Swansea City
1
Championship
|
91'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Swansea City
1
Fulham
2
Championship
|
91'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Swansea City
1
Championship
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sheffield Wednesday
2
Swansea City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Swansea City
0
Brentford
3
Championship
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Barnsley
1
Swansea City
1
Championship
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Swansea City
1
Stoke City
2
Championship
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Swansea City
1
Reading
1
Championship
|
88'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Swansea City
3
Birmingham City
0
Championship
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Blackburn
2
Swansea City
2
Championship
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Ipswich Town
0
Swansea City
1
Championship
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Queens Park Rangers
4
Swansea City
0
Championship
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Nottingham Forest
2
Swansea City
1
Championship
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Swansea City
2
Manchester City
3
FA Cup (Anglia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
West Bromwich Albion
3
Swansea City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Norwich City
1
Swansea City
0
Championship
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Sheffield Wednesday
3
Swansea City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Leeds United
2
Swansea City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Stoke City
1
Swansea City
0
Championship
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 |
W ostatnich 5 meczach George Byers ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61.
W ostatnich 10 meczach George Byers 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62.
W jakiej formie jest George Byers?
George Byers jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.50). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
George Byers – zarobki
George Byers gra w Port Vale na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 249 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki George Byers w Port Vale (2025/26)
| Rocznie | 249 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 682 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki George Byers w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
249 tys. € |
| 2024/25 |
|
249 tys. € |
| 2023/24 |
|
419 tys. € |
| 2023/24 |
|
419 tys. € |
| 2022/23 |
|
419 tys. € |
| 2021/22 |
|
419 tys. € |
| 2020/21 |
|
682 tys. € |
| 2019/20 |
|
778 tys. € |
| 2018/19 |
|
436 tys. € |
| 2017/18 |
|
31 tys. € |
| 2014/15 |
|
25 tys. € |
Ile zarabia George Byers?
Na podstawie kontraktu z Port Vale, George Byers otrzymuje 248,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Byers w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 682 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
George Byers – kontuzje
W trakcie kariery George Byers zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 27 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji George Byers
-
Uraz pachwiny
15.07.20 – 05.12.20 (144 dni)
Swansea City opuszczone: 21 meczów
-
Uraz pachwiny
08.02.20 – 08.03.20 (30 dni)
Swansea City opuszczone: 6 meczów
Czy George Byers ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 George Byers nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze George Byers to uraz pachwiny z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 144 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
George Byers – wartość rynkowa
Wartość rynkowa George Byers wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa George Byers na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej George Byers
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 29 |
|
225 tys. € |
| 25.11.2025 | 29 |
|
275 tys. € |
| 29.06.2025 | 29 |
|
275 tys. € |
| 29.12.2024 | 28 |
|
275 tys. € |
| 20.12.2023 | 27 |
|
400 tys. € |
| 08.06.2023 | 27 |
|
400 tys. € |
| 04.04.2023 | 26 |
|
450 tys. € |
| 28.07.2022 | 26 |
|
450 tys. € |
| 29.06.2021 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 14.10.2020 | 24 |
|
1,6 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
1,6 mln € |
| 26.02.2020 | 23 |
|
2 mln € |
| 27.06.2019 | 23 |
|
500 tys. € |
| 26.02.2019 | 22 |
|
250 tys. € |
| 23.02.2015 | 18 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa George Byers?
Wycena George Byers wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery George Byers wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.