Jacob Slater jest piłkarzem występującym obecnie w Tranmere Rovers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jacob Slater
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Tranmere Rovers
3
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Crawley Town
1
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Northampton Town
0
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Jacob Slater w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jacob Slater wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 20,0%. Jacob Slater oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jacob Slater w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jacob Slater rozegrał w barwach Tranmere Rovers w League Two 13 meczów, w EFL Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Irlandii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 357 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jacob Slater?
Jacob Slater ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Jacob Slater?
Jacob Slater najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Jacob Slater?
Wycena 22-letniego Jacob Slater według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jacob Slater?
Jacob Slater urodził się 5 października 2004 w Anglii, ma narodowość irlandzką. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Jacob Slater - statystyki
Szczegółowe statystyki Jacob Slater w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Tranmere Rovers oraz reprezentacja Irlandii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jacob Slater
Jacob Slater vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jacob Slater
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jacob Slater w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jacob Slater wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 20,0%. Jacob Slater oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Jacob Slater - transfery
W trakcie kariery Jacob Slater zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Tranmere Rovers 2026 – obecnie
-
Brighton U23 2026 – 2026

-
Harrogate Town 2025 – 2026
-
Brighton U23 2023 – 2025

-
Preston North End U18 2021 – 2023

-
Preston North End Academy do 2021

Jacob Slater - forma
W ostatnich 5 meczach Jacob Slater zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jacob Slater 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Jacob Slater 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.41, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.35 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Jacob Slater?
Jacob Slater jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.65 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.29). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Jacob Slater w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jacob Slater rozegrał w barwach Tranmere Rovers w League Two 13 meczów, w EFL Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Irlandii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 357 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Jacob Slater - zarobki
Jacob Slater gra w Tranmere Rovers na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 62 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jacob Slater w Tranmere Rovers (2025/26)
| Rocznie | 62 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 171 € |
Jacob Slater - trofea
W trakcie kariery Jacob Slater zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jacob Slater?
Jacob Slater zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Premier League U21 — 1 raz.
Jacob Slater - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jacob Slater wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jacob Slater na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jacob Slater?
Wycena Jacob Slater wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Jacob Slater wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.