Colchester United - Harrogate Town wynik meczu 3:1
Colchester United - Harrogate Town (18.10.2025) wynik meczu 3:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Colchester United | 73 min |
|---|---|
| Remis | 10 min |
| Prowadzenie Harrogate Town | 11 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Colchester United Iandolo 37' | 1 |
| Kartki Harrogate Town Muldoon 45+6', Fox 47', Slater 72' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 47 min (45+2'–94') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 3' |
| Gol średnio co | 23,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 94 min | 24 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,9 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 11 min |
| Gole po przerwie 0 z 4 goli | 0% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 13. kolejka |
| Data | 18.10.2025, 16:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 13°C |
| Sędzia | Sebastian Stockbridge |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Colchester United - Harrogate Town z 18.10.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Colchester United vs Harrogate Town
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy

Składy
Colchester United
- Śr. wiek
- 27,1
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,78
- 1 Matt Macey bramkarz 200 tys. € 32 l. 198 cm 45
- 30 Kane Vincent-Young obrońca 29' 125 tys. € 30 l. 180 cm 41
- 5 Jack Tucker obrońca 175 tys. € 26 l. 192 cm 46
- 24 H. Araujo obrońca 250 tys. € 22 l. 182 cm 28
- 3 Ellis Iandolo obrońca 200 tys. € 29 l. 178 cm 21
- 8 Teddy Bishop pomocnik 78' 200 tys. € 30 l. 180 cm 35
- 16 Arthur Read pomocnik 350 tys. € 27 l. 178 cm 45
- 14 Kyreece Joshua Lisbie pomocnik 78' – 22 l. – 46
- 10 Jack Payne pomocnik 275 tys. € 32 l. 165 cm 40
- 7 Harry Anderson pomocnik 90+3' 275 tys. € 29 l. 168 cm 33
- 33 Micah Mbick napastnik 88' 300 tys. € 19 l. 185 cm 22
- 17 Jaden Williams napastnik 78' 125 tys. € 22 l. 176 cm 41
- 9 Samson Tovide napastnik 88' 275 tys. € 22 l. 188 cm 42
- 12 Tom Smith bramkarz 75 tys. € 24 l. 185 cm 20
- 44 Samuel Kuffour Jr. obrońca 90+3' 50 tys. € 23 l. – 13
- 2 Robert Donald Hunt obrońca 29' 150 tys. € 31 l. 171 cm 46
- 21 Owura Edwards pomocnik 78' 200 tys. € 25 l. 173 cm 39
- 26 Josh Powell obrońca 100 tys. € 21 l. – 15
Trener Danny Cowley
Harrogate Town
- Śr. wiek
- 29,5
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,18
- 31 James Michael Belshaw bramkarz 25 tys. € 36 l. 191 cm 25
- 6 Warren Burrell obrońca 0 € 36 l. 185 cm 31
- 20 B. Faulkner obrońca 125 tys. € 22 l. – 27
- 15 Anthony O'Connor obrońca 45' 100 tys. € 34 l. 188 cm 29
- 3 Jacob Slater obrońca 150 tys. € 22 l. 183 cm 32
- 4 Jack Evans pomocnik 150 tys. € 26 l. 173 cm 43
- 27 Ben Fox pomocnik 59' 0 € 28 l. 180 cm 23
- 22 Reece Smith pomocnik 150 tys. € 24 l. – 45
- 14 Conor Mcaleny pomocnik 79' 50 tys. € 34 l. 178 cm 30
- 11 Stephen Duke-Mckenna pomocnik 150 tys. € 26 l. 170 cm 30
- 18 Jack Muldoon napastnik 0 € 37 l. 178 cm 32
- 25 Tom Cursons pomocnik 0 € 24 l. – 18
- 5 Thomas Bradbury obrońca 0 € 28 l. 191 cm 16
- 2 Zico Kukuu Asare obrońca 45' 0 € 25 l. 176 cm 22
- 8 Bryn Morris pomocnik 59' 0 € 30 l. 182 cm 42
- 1 Mark Thomas Oxley bramkarz 0 € 36 l. 180 cm 32
- 17 Levi Sutton pomocnik 0 € 30 l. 180 cm 23
- 21 Ellis Taylor pomocnik 79' 0 € 23 l. 182 cm 29
Trener Simon Weaver
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Colchester United w meczu z Harrogate Town?
W wyjściowym składzie Colchester United w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce M. Macey, w obronie K. Vincent-Young, J. Tucker, H. Araujo oraz E. Iandolo, w pomocy E. Bishop, A. Read, K. Lisbie, J. Payne oraz H. Anderson, w ataku M. Mbick. Z ławki weszli: R. Hunt (29'), J. Williams (78'), O. Edwards (78'), S. Tovide (88') oraz S. Kuffour Jr. (90+3').
Jaki był wyjściowy skład Harrogate Town w meczu z Colchester United?
W wyjściowym składzie Harrogate Town w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce J. Belshaw, w obronie W. Burrell, B. Faulkner, A. O'Connor oraz J. Slater, w pomocy J. Evans, B. Fox, R. Smith, C. Mcaleny oraz S. Duke-Mckenna, w ataku J. Muldoon. Z ławki weszli: Z. Asare (45'), B. Morris (59') oraz E. Taylor (79').
Kogo zabrakło w meczu Colchester United – Harrogate Town?
Po stronie Colchester United nie zagrali: Leon Chiwome.
Forma w 10 ostatnich meczach
Colchester United - Harrogate Town
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Colchester United - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Northampton Town
2
Colchester United
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Chesterfield
1
Colchester United
1
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Colchester United
0
Exeter City
0
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Newport County
1
Colchester United
0
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Colchester United
(3)
1
Luton Town
(4)
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Shrewsbury Town
2
Colchester United
2
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Peterborough
3
Colchester United
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Colchester United
1
Cheltenham Town
1
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Colchester United
1
Crewe Alexandra
1
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Harrogate Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
13:30
|
Forest Green Rovers
2
Harrogate Town
2
|
||
| National League, 16. kolejka | |||
|
28 Paź
20:45
|
Carlisle United
3
Harrogate Town
0
|
||
| National League, 15. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Harrogate Town
3
Sutton
1
|
||
| National League, 14. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Harrogate Town
3
Bury
1
|
||
| FA Cup (Anglia), 4. runda kwalifikacyjna | |||
|
17 Paź
13:30
|
Bury
1
Harrogate Town
1
|
||
| FA Cup (Anglia), 4. runda kwalifikacyjna | |||
|
10 Paź
16:00
|
Woking
0
Harrogate Town
1
|
||
| National League, 13. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Harrogate Town
3
AFC Hornchurch
0
|
||
| National League, 12. kolejka | |||
|
29 Wrz
20:45
|
Hartlepool United
0
Harrogate Town
1
|
||
| National League, 11. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Harrogate Town
4
Eastleigh
1
|
||
| National League, 10. kolejka | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Boreham Wood
4
Harrogate Town
1
|
||
| National League, 9. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Colchester United - Harrogate Town
Bilans 12 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 58% (7 z 12)
- Powyżej 2,5 gola 58% (7 z 12)
- Powyżej 3,5 gola 17% (2 z 12)
- Obie strzelą (BTTS) 50% (6 z 12)
- Mecze bez gola 8% (1 z 12)
- Remisy 8% (1 z 12)
- Wygrana 1 golem 67% (8 z 12)
- Wygrana 3+ golami 8% (1 z 12)
Statystyki szczegółowe H2H
Colchester United - Harrogate Town
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 12 meczach Colchester United - Harrogate Town.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:1 wygrana Harrogate Town | 3 (25%) |
| 2. | 2:1 wygrana Colchester United | 3 (25%) |
| 3. | 3:1 wygrana Colchester United | 2 (17%) |
| 4. | 0:0 remis | 1 (8%) |
| 5. | 0:3 wygrana Harrogate Town | 1 (8%) |
| 6. | 1:0 wygrana Colchester United | 1 (8%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 5 meczów 1 mecz
- Bez porażki Colchester United najdłuższa: 4 mecze 0 meczów
- Gol Colchester United najdłuższa: 5 meczów 0 meczów
- Czyste konto Colchester United najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 0 meczów
H2H Colchester United - Harrogate Town według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Colchester | Remis | Harrogate |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 12 | 6 | 1 | 5 |
| Razem | 12 | 6 | 1 | 5 |
Atut własnego boiska
Colchester United u siebie i Harrogate Town na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Colchester United - Harrogate Town?
W 12 spotkaniach bezpośrednich Colchester United ma na koncie 6 zwycięstw, Harrogate Town 5, a 1 mecz zakończył się remisem. Bilans bramek to 14:13 dla Colchester United. Ostatni mecz rozegrano 18 kwietnia 2026 (League Two), a Harrogate Town - Colchester United zakończył się wynikiem 1:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 Harrogate Town (2021).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Harrogate Town nad Colchester United?
Ostatnie zwycięstwo Harrogate Town nad Colchester United przypadło na 18 kwietnia 2026 (League Two, 1:0). Obie drużyny strzelały w 6 spotkaniach (50%), a 3 gole lub więcej padły w 7 spotkaniach (58%).
Miejsca Colchester United oraz Harrogate Town
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |